mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 08:37:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 103364 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #255 : torek, 14.11.2006 : 18:07:18 »

kaj zdaj ljubitelji pikic, nic se ne oglasite Sad

Pri nas se je Veryka začela gonit, tako da je spet v hlackah  Cheesy ..sicer se iz prve gonitve ne spomnim, samo sedaj jih prav pridno prenasa, ter se sploh ne trudi da bi si jih dala dol.. zgleda ji pase da ji je v tem mrazu toplo v zadnjico Grin Grin Grin

jasminebianca si dobila mejl? Huh

skogkatt nic nisi javila kako je bilo na izpitu? Smiley
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #256 : sreda, 15.11.2006 : 13:07:12 »

Jasmina, sem dobila mejl, sem komaj danes sla gledat  sram  pa sem ti ze odpisala.

Sicer pa nic kaj novega pri nas. Uzivamo v teh lepih dnevih, Bianca se kar pridno nabira kondicijo, zacela me je tudi bolj ubogat, jo res moram pohvalit, pa ne vem ali se je malo zresnila, ali je to samo zatisje pred pocetjem kaksnih vecjih neumnosti  Wink
Tko no, v glavnem skoz cekiram ta forum, pa se res nihce skoraj ne oglasa vec.

Lep dan vsem!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #257 : sreda, 15.11.2006 : 13:27:27 »

kaj zdaj ljubitelji pikic, nic se ne oglasite Sad

hi hi, res je  Tongue pač nič posebnega ne dogaja  Grin tud vredi, sam da ni kakšnih slabih novičk, a ne!? kot vedno se imamo vsi radi, radi, radi  Cheesy uživamo ob lepem vremenu dokler je še, tu pa tam se naučimo kaj novega ali pa ušpičimo kaj veselega  Grin

skogkatt nic nisi javila kako je bilo na izpitu? Smiley

nisva opravila  Sad - ŠE Wink je bil prestavljen na to soboto 18.11., tak da lepo prosim za stiskanje vseh pesti in šap  Roll Eyes bo potrebno  sram
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #258 : četrtek, 16.11.2006 : 17:58:51 »

skogkatt bomo drzali pesti Smiley ... samo ti recem nic se bat, saj bbh ni taksen bavbav Wink

skogkatt in jasminebianca pravita, da uzivata v lepem vremenu, potem pa kaj fotoaparat v roke, pa poslikat in dokumentirat Wink .. saj jaz bi tudi, pa se mi je fotoaparat pokvaril Angry

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #259 : nedelja, 19.11.2006 : 10:37:26 »

skogkatt bomo drzali pesti Smiley

sva opravila Wink
lp vsem!
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #260 : nedelja, 19.11.2006 : 12:58:42 »

Skogkatt in Maj - ČESTITKE za opravljen izpit!  Cheesy Če se zna, se pač zna...

Jasmina in ostali seveda, sem vzela fotoaparat v roke in tako so v ALBUMU slike, ki dokazujejo, kako znajo dalmatinčki uživat, sploh, če jih je več na kupu.  Wink  In prav paše, da je tako toplo, da se lahko še malo namakajo.

Lep dan,
Nataša in Bianca
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #261 : ponedeljek, 20.11.2006 : 10:32:55 »

skogkatt bravo Cheesy .. in kako si zadovoljna z Majem? je delal kot zna, ali te je kaj jezil? Smiley

super slikice, same pike Shocked..  Grin .. jih je res prav tezko razlocit, ko so tako na kupu Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #262 : ponedeljek, 20.11.2006 : 16:01:36 »

Maj je bil faca  Kiss le trema in sodnik sta se naju malce privoščila  Roll Eyes Zna bistveno bolje delat, kot je na izpitu pokazal, ampak ni važno  Smiley Zdaj si lahko odpočijeva in se crkljava do onemoglosti, zatezna ovratnica za treninge je romala v skrinjico, nazaj na plano je prišla udobna usnjena  Cool

Drugače se imamo res lepo, doma smo imeli začasno dodatno družbo treh malih muck najdenčkov, zdaj je ostala le še ena mala maca. Maj je izredno navdušen nad mačkami, seveda ker je vajen družbe našega Smokija, ampak teh novih prišlekov je bil tako zelo vesel, da sem mislila da mu bo rep odpadel od mahanja  Grin Medtem ko čakamo na novo (večjo!) posteljo, se zaenkrat še gužvamo v tastari, trenutno se tako preriva po 5 nas skupaj  Roll Eyes  Je pa Maj pogruntal novo finto, in ker je spoznal da je pod odejo bistveno lepše in topleje si redno pribori svoje mesto pod odejo zraven mene. V bistvu nimam druge izbire kot da dvignem odejo in ga spustim notri, ker če ne, se s tistim mrzlim srmčkom zarije notri in ta mrzli smrček ni nič kaj prijetno čutiti na koži sred noči (recimo na hrbtu  Shocked )

Dogaja nam, dolgcajt nam ni. Slik je nažalost zadnje čase zelo malo, ampak se bom potrudila Wink

Uživajte tudi vi!!!
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #263 : ponedeljek, 20.11.2006 : 16:25:59 »

No v albumu je nekaj svežih slik, na enih je vidna še ena njegova navada (bolje rečeno razvada) : namreč je gospod komot in namesto da bi si kost za glodanje sam držal, ti jo prinese in če je sam ne primeš ti jo kar v roko porine  Grin Tako potem držim tisto kost lahko ure in ure on pa veselo gloda  Roll Eyes

mali zmrzljivec
http://www.moj-album.com/slike/604712/mFDL6jIlhD55YNtQ.v.jpg

moj kopilot in navigator
http://www.moj-album.com/slike/604712/FS8iYZ0SOnkp80c3.v.jpg

in seveda svetovni veseljak
http://www.moj-album.com/slike/604712/4TjLZGaLjd1Iex5h.v.jpg
Logiran

oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #264 : torek, 21.11.2006 : 14:51:48 »

zdravo!no,da se končno malo oglasim po dolgem času.v naši mali družinici imamo novo članico-bullterierko Belo Wink stara je 5 mesecov,...pravi cuker,...oxy jo je lepo srejela samo dva dni je bila malo huda name;) učeraj sta pa že skupaj v košari spali;) z fantom sva se navadila dveh psov in ko,kore ni bilo več je bilo prov grozno;( oxy je bilo dolgčas,meni pa še najbolj,...in,ker so fantu všeč bulli sva se odločla za to pasmo,...ja oxy se je pa ful umirila(stara je 2,5)na sprehodu se še bolj malo igra,doma pa spi ali grize kosti.ali ni čudno da se je tako hitro umirila?ali je to zaradi sterilizacije?čisto druga je,...upam,da ni to zaradi kore;( aja ne sledim vaši debati tako,da bom od sedaj naprej malo bolj sremljala;)lp,špela
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #265 : torek, 21.11.2006 : 16:11:52 »

moj bog kako paše dalmatinec v kabriolet Cheesy Bi jaz tudi imela, kabriolet namreč. karo je udi dobil družbo dveh hrčkov, ki jih varno zaklepam pred njim.
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #266 : torek, 28.11.2006 : 15:36:33 »

karo je udi dobil družbo dveh hrčkov, ki jih varno zaklepam pred njim.

sem se nasmejala Grin Grin Grin .. mislis, da bi ju probal za vecerjo?  Cheesy

oxy saj ves- hocemo slikice Smiley ..ni cudno, da se je hitro umirila, je cisto odvisno od psa do psa.. pri meni se je johny pri nekje enem letu začel umirjat, veryka pa je še zdaj pri dobrem letu in pol pravi otrok Cheesy .. je pa čisto možno, da se je umirila zaradi nove članice- ker je pač starejša,hoče to tudi z obnašanjem pokazat Wink
No v albumu je nekaj svežih slik, na enih je vidna še ena njegova navada (bolje rečeno razvada) : namreč je gospod komot in namesto da bi si kost za glodanje sam držal, ti jo prinese in če je sam ne primeš ti jo kar v roko porine  Grin Tako potem držim tisto kost lahko ure in ure on pa veselo gloda  Roll Eyes
mi je dobro znano Cheesy  kaj naj rečem? preveč imamo razvajene naše pike Grin

jaz pa grem danes po dobrem tednu po Veryko. je bila na počitnicah in v sluzbi Grin Grin Grin .. jo ze prav pogresam, ko me zjutraj noben ne "naskoci" in nasploh se mi zdi tak prazno stanovanje Roll Eyes
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #267 : torek, 28.11.2006 : 15:48:12 »

jasminaj, cestitam za super rezultate v Zagrebu!!

P.s. na TV si bila super Smiley Smiley
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #268 : torek, 28.11.2006 : 16:12:47 »

bina  Grin hvala  Smiley 
ne vem, ce si gledla v petek, sem mogla obvezno še veryko promovirat  Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #269 : torek, 28.11.2006 : 16:19:23 »

gledala sem takrat, ko si imela miljoncek Wink Cool ko si imela ti dalmatinko, gospa pa dalmatinca Grin
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines