mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 09:42:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 103382 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #225 : sobota, 19.08.2006 : 13:34:08 »

JasmineBianca, ravno to da ni nekega turizma nas je privleklo na Lastovo, točneje Pasadur.
Res je super, da si lahko brez skrbi, in vsi skupaj uživajo. Zato vzamem tudi ta daljši prihod v zakup!
Z veseljem bom dala naslov, če kdo želi!

Še bolj vesela bom seveda našega srečanja, to bi bilo odlično.
Meni ni pomembno kje bo, pridem kamorkoli. Mogoče bi si lahko kakšen KD poligon sposodili za srečanje, za ostalo se bomo že zmenili da vsak nekaj prinese, da ne bo vsa organizacija na eni osebi ležala.
Lahko povprašam v našem KD-ju, ampak ne vem kako vam ustreza Velenje kot lokacija?

Pozdrav!
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #226 : sobota, 26.08.2006 : 13:39:07 »

No, ne vem, zakaj se zadnje čase bolj malo lastnikov dalmatincev javlja.... Verjetno ni časa, pa nekateri še kar na počitnicah.

Za srečanje sem tudi jaz kjerkoli, če bo seveda do njega prišlo. Tudi Velenje ni tako daleč, tako da se z veseljem pripeljeva. Sicer pa se tudi meni zdi, da ni potrebe po prevelikem kompliciranju. Samo dogovorimo se za kraj pa čas, potem pa itak vse steče tako da je prav.
Ne vem, kateri prostor bi predlagala v naši okolici... Obstaja sicer nek prostor ob Krki, ki bi mogoče tudi prišel v poštev. Bom šla v kratkem naokoli in prilepim kakšno fotko, da se vidi kako izgleda.

Še kakšen predlog bi bil dobrodošel!
Lp, Nataša
Logiran
dalmatinčica
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #227 : sobota, 26.08.2006 : 20:43:00 »

Živjo!
Tudi midve z Lady bi prišle z veseljem na srečanje. Trenutno se ne spomnim nobene pametne lokacije, bom pa še malo premislila.

Ali se je vašim dalmatinčkom kdaj cepila dlaka? Kaj to pomeni in ali je to kaj narobe?
Hvala za odgovor!
Tina&Dejan&Lady
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #228 : sreda, 30.08.2006 : 12:17:35 »

Kaj pa če se dobimo na 3. mojpes.netovem pikniku? Mogoče to res ne bi bilo slabo za prvič, za kakšno naslednje srečanje pa se lahko tudi tam dogovorimo oz. lahko tam pade kakšna ideja.
Predvidevam (to sicer pomeni nič vedeti, pa vseeno   Huh ), da bosta spet tam Oxy s Koro in Oxy, pa tudi Skogkatt z Majem. Pa če še kdo pride s pikami, bo prav fajn. Grem kar zdaj prijavnico izpolnit!

Lep pozdrav
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #229 : sreda, 30.08.2006 : 12:39:47 »

Kaj pa če se dobimo na 3. mojpes.netovem pikniku?
Sem takoj ZA in bom zelo vesela, če nas bo čimveč, da se končno spoznamo! Cheesy

Ali se je vašim dalmatinčkom kdaj cepila dlaka? Kaj to pomeni in ali je to kaj narobe?

Kako misliš cepila Huh V smislu kot naši lasje, ko se cepijo konice?
Tega še nisem opazila pri Maju, in ne vem kaj bi lahko bilo  Huh
Pri njemu se je pojavilo le prekomerno izpadanje dlake, zaradi česa smo opravili testiranje na alergije.
Logiran

dalmatinčica
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #230 : sreda, 30.08.2006 : 15:47:12 »

skogkatt
Ja dlake se ji cepijo kot pri ljudeh konice las. Tudi veterinar še ni tega opazil pri drugih kužkih.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #231 : sreda, 30.08.2006 : 15:55:01 »

zanimivo  Huh a to na veliko dlakah ali samo par?
a potem tudi on ne ve zakaj se to dogaja?

hm, mogoče pa poskusi z Dermanorm tabletkami. so za lepo dlako  Wink
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #232 : sreda, 30.08.2006 : 17:58:04 »

mogoce se celo midve z Veryko prideva- oziroma ce boma casovno uspeli, potem sigurno Smiley
Pri nas je vse po starem, redno berem forum in ga spremljam, samo ne uspem nic napisat sram

cestitke vsem novopecenim plavalcem .. veryka pa se se kar izogiba vode Roll Eyes
skogkatt cudovite slikice Cool

johny se je drugace v novem domu- pri moji mami- ze cisto udomacil, cetudi bi hotela, mislim da vec ne bi hotel oditi z mano- ga razvajajo se bolj kot je bil tega delezen pri meni Grin Grin

drugace pa za cepljenje dlake jaz tudi prvic slisim, ze zato mi je cudno ker je dlaka tako kratka Huh poskusite z kaksnimi preparati za dlako ja ali pa kar kar z stvarmi, ki so vedno doma-dodat olje k hrani ali pa rumenjak,...

drugace sem pa dodala par novih slikic v moj album in sicer iz izleta k jezeru:
http://jasmina.moj-album.com/album/4252880/
in pa Veryke v najinem novem domu Cheesy
http://jasmina.moj-album.com/album/4176130/




Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #233 : četrtek, 31.08.2006 : 13:25:00 »

Jasmina, super slikice... je fajn videti, kako uživate! Pa kar tukaj čestitke Very za osvojeni BOB!!!  Wink
Drugače pa bi bilo tudi v redu, da se res pripeljete na piknik. Jaz sem prijavnico že kar izpolnila, da se slučajno kaj ne premišljujem. Upam, da bo lepo vreme, pa da vas bo prišlo kaj, da vaše pike malo prečoham.  Cheesy
Greva pa še prej z Bianco na CAC Koroške malo pogledat, predvsem seveda dalmatince, ki se bodo razstavljali. Seveda upam, da bo lepo vreme. Huh

Pozdrav
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #234 : nedelja, 03.09.2006 : 22:22:04 »

aaaaa..saj sem vedla da sem nekaj pozabla narediti  sram
jasminebianca cestitke bianci za 2. rojstni dan, ki ga je imela v petek.. vse naj naj, pa se dosti hiperaktivnih let Tongue .. lupcka od mene, veryke in johynja  Kiss Kiss Kiss
Čestitke tudi johynju..sem mu kupla tako veliko zogo (kot nogometna), ki piska... je celi nor na njo Cheesy .. edino ono piskajočo stvar je mama že ven pobrala, ker ga niso mogli več poslušat, ko je samo piskal Grin Grin Grin
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #235 : ponedeljek, 04.09.2006 : 13:13:02 »

ooo, hvala za čestitke, vračamo enake želje tudi Johnyju! Ne morem verjeti, da sta že dve leti okol... Tudi mi imamo novo igračo in sicer je to nov frizbi, ker je starega uničla, pa ogromno kepco sladoleda je dobila, pa cel dan je pohajala okoli, tak da je zvečer padla v košaro in je bil mir do jutra. Lep dan smo preživeli.
Johnyja si pa kar predstavljam, ker se spomnem kako je bil navdušen že nad tole žogo  http://www.moj-album.com/album/2840778/?os=2841306


Lep pozdrav
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #236 : ponedeljek, 04.09.2006 : 14:05:03 »

uiiiii čestiiitkeee obema  Cheesy vse naj naj za RD in veliko veliko  Kiss Kiss Kiss
joj, kako bi ju prežulila  Roll Eyes a lahko  Grin

ne zamerit, sam meni trenutno malce seka, ker imam grooozne deficite, saj spadam med pasje odvisneže in sem trenutno brez svoje dnevne doze pasjih pik, saj so mi moji domači mojega štirinožca odpeljali na lepše pred enim tednom in se vračajo šele po še enemu tednu dopusta  Huh   

kdo bi verjel, da se po "samo" letu in pol že tako zelo navadiš, da so spots all around  Cool
je potem kar hudo, ko jih ni  Cry

tako me vsaj tolaži ko gledam še vaše prekrasne slikice teh čudovitih pesjančkov, ker je lepo videti, da vsi zelo uživate  Cheesy

Veryki še od mene vse čestitke za CAC, CACIB in BOB , zares je je krasna predstavnica naše pasme, ampak saj so to vsi na svoj način!
vseeno še vprašanje za jasminaj, kdo sta ta lepotca Cita in Aik Shocked Kiss

no, prejšnji teden so že spet potekali vpisi v KD in tako sva zdaj prijavljena n B-Bh, čeprav bova že prvi teden ure špricala, ker je gospodič Maj še na dopustu  Grin Upam, da ne b do takrat že vse pozabil, kar se je naučil  Huh

uživajte kolikor se da, upam da se kmalu vidimo (mogoče na mojpes pikniku?)
pozdravček
Logiran

Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #237 : ponedeljek, 04.09.2006 : 16:55:45 »

 Smiley Wink Smiley Wink

Čestitke vsem našim dalmatičkom ,ki imajo roj.dan takrat kot jaz. Grin Grin Grin
Bil je res naporen weekend. Cool Tongue
Mi smo se pa udeležili prve razstave z naši Leylo ,samo kot opazovalci ,hehehe.Pa je bilo kar nekaj straha na začetku ja  Roll Eyes Roll Eyes.Škoda ko se nismo slikali na koncu ko je bilo že vse OK Grin Grin

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/lejla.jpg

Slikico je naredil Andrej ,solastnik našega Aika. Wink Wink
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #238 : torek, 05.09.2006 : 13:06:39 »

Oj! Mi imamo pa težave s kožo. Veterinar z injekcijo B vitamina ni rešil  nič. Se pa tro zlo dolgo vleče. Kožo ima na predelih luskasto z ranicami, zelo se liže, tam mu je odpadla dlaka in je majčken drugačen vonj.

Kjer ima ranice mu mažem z Bivacynom.

Ima kdo kak nasvet? Izkušnjo?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #239 : torek, 05.09.2006 : 13:14:46 »

bogi Karo.
podobno je pri nama  Undecided

zato sva šla na testiranje in ugotovili nekaj alergenov, hrana(riž+pšenica) in okolje (drevesa v zraku).
hrano smo zamenjali, proti drevesom se bo terapiral.

kaj pa če bi poskusila prvo z dietno hrano?
Logiran

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines