mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 11:25:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210191 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #645 : torek, 15.03.2005 : 19:08:58 »

Po mojem je kar Jasna bolj boga, saj mora poleg mladičkov skrbeti še za Rono  Kiss Male kepice super napredujejo, komaj čakam jutri (nekam grem Grin Wink).

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #646 : sreda, 16.03.2005 : 10:16:33 »

kobra in masy: ah rona ni nic vec boga Wink Ce ona noce noce, to je velikokrat pokazala ko so jo mladicki se rabili. Zdaj pa ko ze normalno jejo in je ona vec ali manj odstavljena (mleka imamo samo se minimalno) pa ona hoce Wink Grin Gre in se usede/uleze/postavi k njim - tamali pa navalijo.Pa jo klicem stran ker vcasih res "trpece" gleda ampak stoji ko zabetonirana...No ja..naj "uziva" se malo...

zaenkrat oddaja sozitja k kakemu vecjemu povprasevnju ni prispevala...vsi ki klicejo vecinoma klicejo ker vidijo na netu in naso stran...upam pa da bodo 4 tacke kaj bolj prispevale (tam bo bolj poudarek na pasmi sami) se za te buckote...zaenkrat so se 4 (1 fantek, 3 puncke)

nadja: ja danes bo tako mini srecanje forumovk...pridete lilit, ti in laisha...samo casovno se najbrz ne boste ujele... Undecided Wink

mimogrede, jutri bodo kuzki cepljeni... Roll Eyes
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #647 : sreda, 16.03.2005 : 20:07:27 »

Danes smo se pa načohali  Cheesy  Kiss. Mladički so v živo še bolj luštni in upam, da jih bom še kdaj imela priložnost videti.
Imam tudi nekaj slikic: http://zlender.hn.org/gallery/flatki  Wink

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #648 : sreda, 16.03.2005 : 20:38:53 »

Mladicki so res, nadvse lustni  Kiss simpaticni Kiss in imajo nadvse ostre zobke Roll Eyes Wink
nadja, slike so ful dobre Cheesy Tezko verjet Wink ampak v zivo so se lepsi kot na slikah Wink

No, drzimo tacke, da bodo se tri puncke nasle dom...

Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #649 : sreda, 16.03.2005 : 21:21:35 »

Oj!

Se se jaz podpisem pod to, da so mladicki super fini.

Retrieverka najlepsa hvala, da si mi dovolila dolg obisk.

Aja, pa Raja je full faconka.

A potem je danes "sel" se oranzni fantek? Kuzko je full model!
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #650 : sreda, 16.03.2005 : 22:03:57 »

nadja: super slikice Kiss kdaj si jih pa uspela tolk naredit? Wink si lahko kaksne 'sposodim' za na mojo stran? moram kot se to dela vprasat avtorja Wink

sicer pa hvala za obiske, tudi s strani malckov, za cohanje...bi bilo vsak dan potrebno toliko rok Wink Grin

laisha: najbrz je sel tudi zadnji fantek ja...bomo videli ko dobim aro...zdaj sem po tolkih kuzkih ugotovila da si ljudje premislijo in potem zastonj 'sparas' kuzka... Undecided
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #651 : sreda, 16.03.2005 : 22:39:18 »

Seveda si lahko sposodiš slike  Smiley a velikost bo v redu? Ker imam tudi večje pa potem vse bolj počasi dela, zato dam gor raje manjše.

Jaz bi jih kar še šla božat  Grin, mogoče pa...  Cheesy

lp
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #652 : četrtek, 17.03.2005 : 13:12:33 »

O,kaksne lepe slikice Cheesy Cheesy :DMalecki so ze res fajn zrastli- pravi barabini so videti  Tongue Grin Grin Grin

Skoda, res skoda, da nimam casa prit na obisk  sram

Nadja- razmisljas o nakupu?  Smiley
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #653 : četrtek, 17.03.2005 : 18:18:29 »

Sem dodala še 6 slik, ki jih včeraj nisem: http://zlender.hn.org/gallery/flatki?&page=3 -ta zadnjih 6 na strani.
Sem jih pa tolko poslikala kar mimogrede, še prostora mi je zmanjkalo na kartici  Grin

Kobra, o nakupu razmišljam, ampak žal to še ni mogoče (starši  Angry) pa avstralski ovčarji so mi najljubši, tako, da čakam na nakup avstralčka, čeprav tudi flati niso slabi   Wink

lp
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #654 : nedelja, 20.03.2005 : 19:34:22 »

Retrieverka, sem videla, da je samo še ena samička prosta Cheesy super! Katera pa je to?

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #655 : ponedeljek, 21.03.2005 : 09:16:03 »

Prosta je še svetlo modra samička...moja crkljanka Wink V bistvu jo želim dat v solastništvo, ker izgleda kar perspektivna...bomo videli kako bo šlo...

Sem pa zelo vesela da mi je uspelo prodati pasmo kot je flat ze pri 6 tednih starosti mladicev in to leglo 13ih!! Ker sem šla kar malo s strahov v to, ko sem poslušala zgodbe o prodaji te pasme Undecided
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #656 : ponedeljek, 21.03.2005 : 10:22:43 »

 Smiley Full dobro, da je za skoraj vse mladičke že poskrbeljeno, retriverka najbrž kar malo lažje dihaš Wink

Najboljšo pa še vedno šparaš Wink pametno Wink  Mogoče zanima Nadjo Roll Eyes ? Huh

LP Manca

Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #657 : ponedeljek, 21.03.2005 : 11:14:00 »

Super retrieverke!!!  Cheesy Cheesy To je pra krasna novica! Verjamem, da bos tudi za svetlo modro lepoticko nasla primernega lastnika  Wink

Pozdravcke vsem!
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #658 : ponedeljek, 21.03.2005 : 12:04:54 »

 Sad Cry Angry Cry Angry Sad Cry!!!!!
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #659 : ponedeljek, 21.03.2005 : 12:59:24 »

Ja manetka, kar lazje diham Wink jih bom pa pogresala...so res cukrcki Kiss V petek jih 5 že odide v nove domove Cry ampak vem da so ljudje super pa mi je veliko lazje...se tetoviranje moramo prezivet Wink

za modro tecko pa...če ne bo druge varjante bo ostala doma, ker mi je res vsec, tudi znacajsko...ceprav imam druge nacrte Undecided Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines