mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 23:21:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210096 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #375 : petek, 25.06.2004 : 23:10:24 »

Citat
Glede mahanja z repom pa so ti psi res neverjetni- vse, kar je v višini njegovega repa in je lomljivo, morava umakniti, drugače se slabo konča...  
ja ja JA!!! Grin Grin Grin nasa ima tudi bolj storasto rito, kajti ko se obraca se vse za njo podira Wink Grin nekatere stvari so se navadile da se morajo podreti ze prej same od sebe Tongue Grin Wink

no cakam torej repato sliko Wink Grin pa ti potem 'pokomentiram' Tongue

mary: na repek se bos sploh pri psicki pomojem kar nacakala Wink Grin nasploh ima rona za psicko kar kosatega Smiley in ce zelis pri psici res lepo dlako celo sezono (tudi po gonitvi) bos morala kar pridno delati na tem ker to definitivno ne pride samo od sebe pri flatkah!
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #376 : nedelja, 27.06.2004 : 13:10:45 »

Oj!

Mary: zal nisem videla, da si me potem vprašala, kdaj se agility tekma začne. Upam, da to ni razlog, zakaj nisi prišla...kajti tekma traja od 9.00 pa vsaj do 18.00... Smiley

Dan je bil čudovit, Azor pa je samo čakal, da ga kdo obišče, ker včeraj ni tekmoval in se je na trenutke malo dolgočasil. Tako da bi bil kakšne mlade, za igro pripravljene psičke, zelo vesel  Wink

Žal sem včeraj pozabila fotoaparat. Bi imela priložnost Azorja večkrat slikat, tudi v stoječem in "repatem" položaju.  Grin Tongue Sicer pa ga je poslikala ena "forumovka", ki se je oglasila na tekmi in jo bom najbrž prosila, če kakšno slikico prilepi... Grin

LP
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #377 : nedelja, 27.06.2004 : 13:40:11 »

Kobra: hehe..vidim da imas podobna nagnjenja pozabljanja fotoaparata takrat ko ni treba-tocno tako kot jaz Wink Tongue Roll Eyes se dobro da dobri forumovci vskocijo...komaj cakam slikice! Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #378 : nedelja, 27.06.2004 : 14:28:07 »

Kobra: No, včeraj me na žalost ni bilo ker je doma prišlo do nesporazuma, saj so me razumeli, da je tekma naslednji vikend, ko pa sem jim včeraj omenila, kdaj bomo šli so me samo neumno gledali Roll Eyes Tako, da potem nismo šli Sad
Tudi jaz komaj čakam slikice Grin Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #379 : nedelja, 27.06.2004 : 17:50:06 »

Evo nekaj Azorjevih sobotnih slikic..

[attachment deleted by admin]
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #380 : nedelja, 27.06.2004 : 17:51:20 »

..malo iz profila Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #381 : nedelja, 27.06.2004 : 17:52:53 »

'glej glej'...zogico? Wink Tongue

[attachment deleted by admin]
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #382 : nedelja, 27.06.2004 : 17:54:26 »

pa se ena repata Grin kobra si to mislila? ali obstaja hujsa varjanta? Wink Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #383 : nedelja, 27.06.2004 : 19:02:39 »

Hvala za objavo slikic!  Smiley Smiley Smiley
Ja, dosti "hujsa" varianta nosenja repa se obstaja.  Shocked Grin Grin Grin Na sprehodu in ko se sreca s kaksnim psom, ga ima dvignjenega visoko nad hrbet in zarolanega nazaj... Grin Grin Grin
Za poziranje pa je seveda tudi tokrat bila uporabljena zogica. Cheesy Wink
Nekam nabit zgleda na teh slikah...mogoce bo moral na dieto Wink saj ne- to so vse misice  Grin Grin Grin
Ravnokar sem gledala njegove stare slike- kaksen piscancek je bil vcasih- pa nic dlake na repu, samo na usesih  Grin Grin Grin Vsaka sapica ga je prevrnila (da o ostalih psih ne govorim)... Cheesy Sem tudi jaz, tako kot Mary, mislila, da bo pac bolj slabo odlakan. No, mislim, da je ima sedaj cisto dovolj, ceprav sem ze tudi bolj kosmate flate videla...

LP
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #384 : nedelja, 27.06.2004 : 21:52:59 »

Pred časom je tu tekla debata o tem, kako ljudje rečejo, poglej črni prinšalec, nameto gladkodlaki in potem, danes slučajno pogledam v oglasniku, kaj se kaj prodaja. In zasledim naslednji oglas:

ZLATI PRINAŠALEC, črne barve, z rodovnikom.....
torej kako naj bi potencialni kupec vedel, da je kupil gladkodlakega prinašalca, če že vzreditelji, ki vzrejajo pse Z RODOVNIKOM govorijo o črnih prinašalcih, hmmmm, še veliko bo treba narediti za prepoznavnost pasme.

LP nina
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #385 : nedelja, 27.06.2004 : 21:54:08 »

Danes, ko smo se vračali s sprehoda, smo srečali enega psa. Začel nas je nenormalno ovohavati in kmalu še naskakovati Zaro Lips Sealed Undecided. Psu se dopovedovala, da je Zara zanj še premlada in ga vlekla preč, on pa je bil trmast kot bik. Zato mi je prekipelo in sem Zaro vzela v naročje in jo odnesla domov. Vse bi bilo še lepo, če nebi bila Zara tako težka. Me prav roke bolijo. Roll Eyes
Me pa čudi, da psa ni čisto nič zanimala prijateljičina zlata prinašalka, s katero smo bili skupaj zunaj. Jo je povohal, pi tem pa je tudi ostalo. Mogoče tudi zato ker je sterilizirana Huh Roll Eyes
No, sedaj sem se odločila, da bomo Zaro sterilizirali še pred prvo gonitvijo, saj si res ne predstavljam, kako se bom potem branila psov, nositi je pa sigurno ne bom več mogla. Undecided
No, sedaj me pa zanima (vprašanje predvsem za retrieverko in manetko, ki imata psičke) kako ve odganjate samce od svojih lepotičk Roll Eyes Grin

Joj, sem se razpisala Roll Eyes

No, pa lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #386 : nedelja, 27.06.2004 : 21:58:15 »

Pred časom je tu tekla debata o tem, kako ljudje rečejo, poglej črni prinšalec, nameto gladkodlaki in potem, danes slučajno pogledam v oglasniku, kaj se kaj prodaja. In zasledim naslednji oglas:

ZLATI PRINAŠALEC, črne barve, z rodovnikom.....
torej kako naj bi potencialni kupec vedel, da je kupil gladkodlakega prinašalca, če že vzreditelji, ki vzrejajo pse Z RODOVNIKOM govorijo o črnih prinašalcih, hmmmm, še veliko bo treba narediti za prepoznavnost pasme.

LP nina

Joj, kako me to razjezi! ČRNI ZLATI prinašalec?Huh Huh Huh Se to nikomur ne sliši nelogično? Vseeno je bolje če napišejo ali rečejo črni prinašalec, čeprav tudi to ni prav, samo je pa bolje kot črni zlati prinašlec Undecided
Ja, ninci imaš prav, veliko bo treba narediti za prepoznavnost pasme. Undecided
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #387 : nedelja, 27.06.2004 : 22:09:13 »

Danes, ko smo se vračali s sprehoda, smo srečali enega psa. Začel nas je nenormalno ovohavati in kmalu še naskakovati Zaro Lips Sealed Undecided. Psu se dopovedovala, da je Zara zanj še premlada in ga vlekla preč, on pa je bil trmast kot bik. Zato mi je prekipelo in sem Zaro vzela v naročje in jo odnesla domov. Vse bi bilo še lepo, če nebi bila Zara tako težka. Me prav roke bolijo. Roll Eyes

Mary pomoje si je hotel tvojo ZAro podrediti in ni šlo za kakšen spolni nagon. Ker si je moj tudi zelo rad podrejal kakšne mlade pse, ne glede na to ali so samčki ali samičke, pa smo mu to zaenkrat kar uspešno preprečili, tako da jih sedaj povoha, pa ga ne zanimajo več. Drugače pa pomaga, če mu pred gobčkom lalo zacepetaš z nogami, in rečeš bejž stran, vsaj pri mojem to pomaga! Wink Grin

LP nina
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #388 : ponedeljek, 28.06.2004 : 09:13:32 »

N, ja saj to se mi je zdelo, samo ne vem, zakaj jo je moral še naskakovati, saj se mu je že takoj vrgla na hrbet in se mu podredila. Pa je kar ni pustil pri miru. Roll Eyes Drugače smo pa cepetali, vpili nanj, mu lepo prigovarjali, pa ni nič zaleglo Angry Danes imam pa posledice v rokah, me čisto vse boli Undecided Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #389 : ponedeljek, 28.06.2004 : 09:29:00 »

Oj,

mary, glede naskakovanja: pri nas imamo dve psici. Vona je sterilizirana, starejsa Ajsa ne. Vsi samci, vseh starosti, brez izjeme Vono samo povohajo in grejo proc, Ajsa pa jim je kljub njenim letom (14) neskoncno zanimiva, jo ovohavajo spredaj in zadaj, njej grejo strasno na zivce Roll Eyes in renci na njih, kar jih seveda ne moti, tako da jih moram jaz preganjat. Naskakujejo jo sicer ne, razen en mladic.
Tako da ima sterilizacija sigurno kaksen vpliv.
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines