mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 23:19:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 208601 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #225 : torek, 18.05.2004 : 15:26:45 »

No, se bomo dobile enkrat ko bomo imele čas Huh Roll Eyes Cheesy Grin Slikice pa dobiš Grin Grin Grin pa ne vseh naenkrat Grin Grin

Ja, tako je prav, da se mladički dobivajo, ne pa da se še poznajo ne! Angry se strinjam s tabo retrieverka. Tongue
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #226 : petek, 21.05.2004 : 12:35:53 »


Kot izgleda nam vsem primanjkuje malo več prostega časa  Undecided

Kaj ko bi se kosmtinci-ke naučili kar sami srečevat Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Mary tudi jaz se priporočam za kašno slikico Roll Eyes

Retriverka, flati v Tržiču so skoteni že kar nekaj časa, sem izvedela od sošolke, ki dobro pozna lastnika psičke, menda so imeli kar probleme. Bilo jih je tudi okrog 10.

Letos so flati kar precej plodni Grin Grin Grin

Mary vedno pozabim vprašati si ti iz Kranja?

Lep sončkasto pasji pozdrav

M.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #227 : petek, 21.05.2004 : 14:47:33 »

Mary tudi jaz se priporočam za kašno slikico Roll Eyes

Ja, dobita slikice (upam, da čimprej), da vama jih pa še nisem poslala je pa očijeva krivda, saj digitalni fotoaparat vozi s sabo v avtu in ga vedno pozabi prinesti domov, da bi dali slike na računalnik. Grin


Aja, pa manetka, sem iz Kranja, ja. Ti pa iz Tržiča, ne? To je pa blizu. Če imaš kdaj čas, bi se lahko dobili Tongue Roll Eyes
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #228 : petek, 21.05.2004 : 14:54:44 »

Aja, pa manetka, sem iz Kranja, ja. Ti pa iz Tržiča, ne? To je pa blizu. Če imaš kdaj čas, bi se lahko dobili Tongue Roll Eyes

Ej, če sprejemata med sabo še kakšno drugo pasmo, bi se vama jaz tudi z veseljem pridružila! Naj nastane nova gorenjska naveza  Grin Grin

LP jana
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #229 : petek, 21.05.2004 : 14:56:59 »

Ja, bina, to bi bilo fajn Cheesy Grin Več nas je bolj je zanimivo, tako da, seveda te sprejmeva Grin Grin
Kdaj pa bi se lahko dobili?
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #230 : petek, 21.05.2004 : 16:57:21 »

Hehe več barv bo bolj bo zanimivo:) Grin Cheesy Roll Eyes

Jaz bi z veseljem Bina, mogoče drug teden Huh?

Ta vikend imam že nekako zabasan Undecided

Kako pa bi vam-a ustrzalo Wink?

Gospod Rutar ima še dve punci za oddat, tako da če veste še za koga, ki bi imel flata se javite!



Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #231 : petek, 21.05.2004 : 22:17:30 »

ja midve bi se tud dobile.... Undecided pa drug vikend ne bo casa -je cisto razstavni-sobota Udine, nedelja Hrusica...sicer pa vsi pridite v Hrusico pa se tam dobimo! Roll Eyes Grin (bina prides?-ali bos samo se avstrijo hodila? Tongue Grin)

bina bos morala pazit da tvoja velikanka ne poje mary-jine bubice...je se cist mickena! Grin ampak tudi mene ful zanima ta nasa necakinje...Rona komaj cas da jo poljubcka (to grozno rada dela Grin)...

glede prodaje flatkov letos pa njihove plodnosti..prav bojim se da bodo s tem se problemi ker jih je prevec na kupu pa se pasma ni med najbolj poznanimi in s tem posledicno tudi obozevanimi in prodajanimi...na zalost in pa na sreco...kakor vzames...s popularizacijo pac pridejo tudi problemi Undecided upam da bodo vsi letosnji flatki ob pravem casu nasli krasne domove...se pa veselim videti se ta dva legla...mmmm... Grin Wink
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #232 : sobota, 22.05.2004 : 13:06:50 »

Glede velikosti pa res, Zara je velika ravno toliko, kot od Bine glava Grin Tako, da Bina samo usta odpre in Zare že ni več Roll Eyes
Ja, bilo bi fino, da Zara spozna svojo tetko Rono. Grin Drugače pa tudi mi grozno radi dajemo lupčke (mogoče pa imamo to po teti Roni Grin).

Se pa seveda vidimo v Hrušici. Grin

Lp Kiss
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #233 : sobota, 22.05.2004 : 18:38:05 »

No, še zadnji moj odgovor v to temo, ki nima NOBENE zveze z retrieverji Tongue:

Jaz sem takoj za srečanje. Kdaj? Meni je v bistvu vseeno. V pon. in soboto imam sicer pasjo šolo, drugače sem pa bolj ali manj skoz frej. Lahko se pa kar v Hrušici zmenimo. Samo upam, da se bomo našle-no, saj mene ni težko zgrešiti Tongue Tongue Wink!

Citat
(bina prides?-ali bos samo se avstrijo hodila?
Ja, pridem na Hrušico-moram še dokončat mladinski šampionat. Ej, v Avstrijo sem šla samo enkrat. Bom šla pa še večkrat-so mi kar všeč njihove razstave.

Citat
bina bos morala pazit da tvoja velikanka ne poje mary-jine bubice...je se cist mickena!
in
Citat
Glede velikosti pa res, Zara je velika ravno toliko, kot od Bine glava  Tako, da Bina samo usta odpre in Zare že ni več
Hmmm.... bom pazila, da je slučajno ne poje  Grin! Še najbolje bo, da jo izdatno nahranim doma, da ne bo imela kakšnih čudnih idej  Roll Eyes  Tongue! Sicer pa je Bina navajena na zajca, tako da ne bi smel biti problem...  Cool Cool

Lp Jana

P.s. pa upam, da me bo katera pocukala za rokav na Hrušici, ker jaz nobene ne poznam  sram
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #234 : sobota, 22.05.2004 : 19:14:21 »

Citat
Se pa seveda vidimo v Hrušici.  

Citat
Lahko se pa kar v Hrušici zmenimo. Samo upam, da se bomo našle-no, saj mene ni težko zgrešiti   !

Super...bina te pocukam pa ti pripeljem se mary ce bo prisla Grin

upam da pride kaj pokukat tudi manetka?? Lahko tudi leylo pripeljes malo za druzbo

Citat
Ej, v Avstrijo sem šla samo enkrat. Bom šla pa še večkrat-so mi kar všeč njihove razstave.
ma sem se hecala glede na uspeh..so pa tudi meni zelo vsec! in ce bo le slo me bodo letos se kaj videli tam gor...ful mi je vsec da je tolk flatov! tu doli tega pac se zelo dolgo ne bom docakala Undecided

za info..na pravkar minuli svedski specialki FCR je bilo 120 psic in 102 samca!!! zmagovalca za krasna!! groza kaj sem zamudila.... Cry Wink
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #235 : sobota, 22.05.2004 : 20:08:31 »

za info..na pravkar minuli svedski specialki FCR je bilo 120 psic in 102 samca!!! zmagovalca za krasna!! groza kaj sem zamudila.... Cry Wink

Koliko praviš??!! Shocked Shocked Shocked Joj, to bi bilo pa fino videti  Cheesy Wink


Glede Hrušice pa, če bo vse po sreči pridem, pa se seveda dobimo Grin Upam, da mi bo uspelo še Zaro s sabo pripeljat Cheesy Grin Bomo cukali za rokave če bomo katero videli (Zara pa bo grizla za hlače Grin, tako da, pazite se Grin), ve pa tudi,, če naju katera vidi pocukat Grin

Lp
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #236 : nedelja, 23.05.2004 : 18:35:55 »

Pridemo, pridemo tudi mi vas pogledat na Hrušico Shocked Cool Roll Eyes Grin
Mogoče trije, mogoče dva ne vem še kako bo gospodična Leyla razpoložena. Malo me seveda skrbi, da se ne bo primerno vedla.
Ker ni ravno navajena množice psov in jo je tako hitro strah.

Bino bomo sigurno poznali, zaradi bernardinke:) Bina bo sigurno poznala Anžeta, tako da mislim, da se ne bomo zgrešili.

Retriverko in Rono sem videla na že nekaj slikah, tako da ju bom kar pocukala.

Če bo Mary imela s sabo svojo gospodičnico mislim, da jo bom prepoznala, drugače pa jo bo pokazala retriverka.

lp Manca

Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #237 : nedelja, 23.05.2004 : 20:08:37 »

No moram povedat,da sem se ravno do sitega nagledala puppyev,med njimi je bila tudi Zara :-*Tak srček je!!!Mary je lahko zelo srečna,ker jo ima ;Dpa pridna je bila tudi zelo,kljub temu,da je bila najmanjša med kužati Smiley
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #238 : nedelja, 23.05.2004 : 20:31:19 »

No moram povedat,da sem se ravno do sitega nagledala puppyev,med njimi je bila tudi Zara :-*Tak srček je!!!Mary je lahko zelo srečna,ker jo ima ;Dpa pridna je bila tudi zelo,kljub temu,da je bila najmanjša med kužati Smiley

Jst tud. Šele danes sem spoznala flatke(Maryjino Zaro). Fuuul je cotkana. Imamo pa v Švrkcu enega zeloo podobnega mešančka. Po moje je nkei met flatkom.  Grin
mary: Kolk je pa zdej Zara stara?


Lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #239 : nedelja, 23.05.2004 : 20:37:34 »

No moram povedat,da sem se ravno do sitega nagledala puppyev,med njimi je bila tudi Zara :-*Tak srček je!!!Mary je lahko zelo srečna,ker jo ima ;Dpa pridna je bila tudi zelo,kljub temu,da je bila najmanjša med kužati Smiley

Ja, saj sem ful srečna, da jo imam Grin Pa jo moram pohvaliti, da je bila enkrat za spremembo res zelo pridna. Ko je prišla domov je bila tako zmatrana, da je samo dol padla. Grin
Lp Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines