mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 21:19:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 208592 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #180 : torek, 13.04.2004 : 17:15:20 »

Janci: takele debate o odlocanju za pasmo ze tecejo na forumu in to ni v tej temi Grin Kar se tice tvojih opisov kaksnega psa zelis (kratka dlaka, srednja velikost) jih je ogromno-sploh ker pravis da si se zanimala tudi v tujini. Ce si pripravljena it ponj tudi zelo dalec, mislim da ne bi smel bit problem in bos psa-ko se bos seveda odlocila kaksnega-tudi nasla (razen c ezelis neko hudo eksoticno pasmo Grin). Moj nasvet je da se potopis v knjige, prebrskas tale forum (kar zna vzet kar precej casa) in sama pri sebi res razmislis kaj pricakujes od psa. Ce pricakujes da bo pes ogromno sam in pridno cakal tu ni vprasanje kaksno pasmo-mogoce celo raje mucka. Saj smo vsi vecinoma dopoldne po sluzbah, solah itd. in psi se navadijo na ta ritem. Seveda pa je treba ta cas potem nadoknadit. Torej da bi izbirala pasmo po tem da bo cimbolj dolgo cakala sama mislim da ni nobena prav posebej primerna-vsi so veseli ukvarjanja in druzbe. Zbiraj po drugih kriterijih...Upam da ni vse skupaj zvenelo pregrobo (ni bilo misleno tako) a pes zahteva tudi odpovedovanja. Zdaj pa veselo na delo in potopi se v ta nas forum Wink Grin
Pa sporoci potem kako si se odlocla ko najdes kosmaticnka zase Wink Cheesy
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #181 : torek, 13.04.2004 : 20:09:13 »

Ojla,
Že toliko časa, nisem brala tehle vrstic tukaj, da mi je po vas že kar pošteno dolgčas Wink.
Zaradi raznih dogodkov, sem se kar malo odmaknila od tehle pasjih besedic Cry.
Mary in retriverka nisem si še uspela ogledati črnuhcev, ta teden pa zares. Najbrž sta jih vidve videli sedaj že obe?
Mary že kaj neučakano pričakuješ FCR-jko?  
Lp Manca
Logiran
Janči
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #182 : torek, 13.04.2004 : 20:16:31 »

retrieverka: Sem velik iskala in še iščem primernega psa. Najrajse bi si želela, da ni sam, ampak večina ima pse, ki so dopoldne večinoma sami! Žal. Sem imela psa in vem, da potrebuje precej časa! A ti pade na misel kašna taka manjša in kratkodlaka pasma?
Thx
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #183 : petek, 16.04.2004 : 18:22:40 »

Živjo!
Kako ste?

Ojla,
Mary in retriverka nisem si še uspela ogledati črnuhcev, ta teden pa zares. Najbrž sta jih vidve videli sedaj že obe?
Mary že kaj neučakano pričakuješ FCR-jko?  

No, jaz grem jutri spet gledat male kepice Grin Grin Grin Pa malo jih moram spet pofotkat Grin ko pa tako hitro rastejo Grin
Trenutno me že skoraj razganja od pričakovanj! Shocked Grin Že nestrpno odštevam dneve Grin (če bo šlo vse po sreči jo dobim čez 11 dni Cheesy).

Kako pa kaj vaši kosmatinci? Wink
Lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #184 : petek, 16.04.2004 : 21:50:57 »

Citat
No, jaz grem jutri spet gledat male kepice    Pa malo jih moram spet pofotkat  ko pa tako hitro rastejo
Trenutno me že skoraj razganja od pričakovanj!   Že nestrpno odštevam dneve  (če bo šlo vse po sreči jo dobim čez 11 dni ).
Grin Grin Kdaj pa gres to jutri?? Ker jaz grem tudi jutri, okrog dveh-treh...morda se srecava? Grin Grin Potem pa morda lahko skocis se z mano Jona pogledat (pomoje ne bodo imeli nic proti, lahko pa vprasam??) Grin Grin Grin

Janči: kot sem rekla, to vprasanje ne spada ravno v to temo, vkluci se v kako podobno zagotovo bo tudi vec ljudi videlo tvoje sporocilo, ker sem hodilo bolj retrieverasi Grin Grin Morda na hitro...glede na tvojo glavno izbiro bi ti morda predlagala appenzelerja, ki jih je morda nekoliko vec v SLO...primernih pasem pa je drugace vec...(npr. beagle, bokser, šarpej, šnavcerji, basset.....)..ampak to je odlocitev posameznika in tvojega okusa in zelja ne poznam dovolj dobro o nekaterih pasmah pa tudi ne vem veliko in nimam izkusenj z njimi...zato svetujem se enkrat prebrskaj forum in preglej predvsem izkusnje s pasmami...
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #185 : petek, 16.04.2004 : 22:19:48 »

Grin Grin Kdaj pa gres to jutri?? Ker jaz grem tudi jutri, okrog dveh-treh...morda se srecava? Grin Grin Potem pa morda lahko skocis se z mano Jona pogledat (pomoje ne bodo imeli nic proti, lahko pa vprasam??) Grin Grin Grin

Jutri še ne vem, kdaj bom šla, se bom pa poskusila zmeniti, da grem tudi jaz okoli dveh-treh.  Bi bilo pa lepo, da bi še Jona videla, če ti nebi bilo odveč me vzeti s sabo. Roll Eyes Boš imela Rono s sabo?
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #186 : petek, 16.04.2004 : 23:30:13 »

Citat
Jutri še ne vem, kdaj bom šla, se bom pa poskusila zmeniti, da grem tudi jaz okoli dveh-treh.  Bi bilo pa lepo, da bi še Jona videla, če ti nebi bilo odveč me vzeti s sabo.  Boš imela Rono s sabo?

No se bova zmenile tam ce se ujameva, lahko pa me tudi poklices, drugace ni problema! Rona bo pa kar lepo doma (se disi po gonitvi pa da ne bo Jona cisto prevec ocarala Tongue Roll Eyes), mogoce pride pa Raja. Bom se vidla katera bo bolj pridna Grin Grin Grin Tongue
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #187 : ponedeljek, 19.04.2004 : 17:08:15 »

Sta si ogledali razstavo, mladičke, Jona? Kakšni so kaj mladički, so že zelo veliki? Še vedno jih nisem videla.

Meni je težko povedati Cry, Moje Pame ni več, do konca sem upala, da se bo dalo še kaj storiti, vendar se je danes izkazalo, da ni več mogoče pomagati.  Cry Cry Cry

Mary je mogoče dobiti še kakšno svežo slikico od malih nagajivcev?
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #188 : ponedeljek, 19.04.2004 : 18:23:48 »

Manetka: Moje sožalje Cry Cry Cry Pama se sedaj gotovo igra z drugimi kužki nekje v drugem življenju, gotovo se ima lepo. Kiss

Glede mladičkov so že precej večji Roll Eyes Slikice pa dobiš po mailu, prav? Wink

Na razstavi mene ni bilo, je pa retrieverka z Rono dobila CAC, BOB in BOG2  Grin Grin

Glede Jona, sva ga videli, meni (drugače nimam pojma o ocenjevanju in standerdih, niti ne vem kaj je razstavno lep pes, gladam samo kot opazovalka in ljubiteljica pasme Roll Eyes) se zdi lep pes. Je večji od Raje (mamice mladičkov) in ima grozno močen rep. Grin

No, pa lp. Kiss
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #189 : ponedeljek, 19.04.2004 : 21:06:28 »

Saj sem ze v mejlu napisala...MOJE SOZALJE! Cry Cry verjamem da so besede odvec in da ti tega crnega smrcka nihce ne more vrnit ampak ohrani jo v lepem spominu...to kar si naredila zanjo je namrec obcudovanja vredno! In gotovo ti je bila in ti je hvalezna za vsak trenutek veselja in radosti! Kiss Kiss
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #190 : ponedeljek, 19.04.2004 : 21:22:35 »

Hvala vama za sočutje, vseeno ni lahko. Skušam misliti samo o vsem lepem kar se nam je dogodilo z njo. Bila je plemenita psica.

Jutri si tudi jaz ogledam male nagajivčke.
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #191 : torek, 20.04.2004 : 21:21:31 »

No pa sem si jih ogledala, male nadebudneže. Res jih je veliko cela vojska Cheesy
Zelo so veseli človeške družbe, predvsem pa crkljanja. Nesli smo jim nekaj pasjih igračk, kot vojska so planili pa njih.
Ko sem videla toliko veselih učk, sem se kar malo lažje spomnila na mojo bogico Pamo.
Mary kako boš vedela katera bo tvoja?
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #192 : sreda, 21.04.2004 : 14:27:38 »

Manetka: So srčkani tamali, a ne Grin Roll Eyes
Si jih kaj poslikala? No, če si jih se pa jaz priporočam za fotke Grin (tamalih nisem videla že 4 dni Shocked Grin pa ne morem brez njih Grin)
Glede moje psičke pa: točno je še nismo izbrali, imam pa eno ogledano (g. Rutar ve katera je- je med manjšimi), odločilno bo pa v soboto, ko bodo že tetovirani (takrat bom izbrala in takoj bomo zapisali številko Cheesy).

Kako pa se kaj držijo vajine kosmatinke?
Kiss za vse gospodičnice Cheesy

Lp
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #193 : sreda, 21.04.2004 : 15:09:01 »

Na žalost sem v velikem hitenju pozabila fotoaparat, tako da slikic nimam. Mi je žal Sad, ampak kaj, ko pa se mi je tako mudilo.
Luškani so res full, včeraj so ravno dobili rodovnike.
Gospod Rutar ima res zelo naštudirane, točno ve kateri je glavni, kdo drugi pa tko naprej:)
Menda je psička s črtico Grin velikokrat pri vseh traparijah. Oz. je glavna skupaj še z dvema psoma. Hehe mamo so izrinili iz koče, tako, da ona spi zunaj, oni pa v koči Tongue
Moji dve kosmatinki, sta trenutno na terasi pod marelo. Pazita, da ju sonce ne opeče Grin Grin Grin Grin Grin.
Lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #194 : sreda, 21.04.2004 : 15:21:13 »

Na žalost sem v velikem hitenju pozabila fotoaparat, tako da slikic nimam. Mi je žal Sad, ampak kaj, ko pa se mi je tako mudilo.
Menda je psička s črtico Grin velikokrat pri vseh traparijah. Oz. je glavna skupaj še z dvema psoma.

Kako lahko pozabiš fotoaparat? Grin
Ubistvu mi je to nekam znano Roll Eyes sploh če se mudi Grin

Ja, Aba- psička z belo liso oz. črtico mora biti pa obvezno pri vsaki lumpariji zraven Grin Pa tudi pri pretepih je ponavadi glavna Shocked Grin

Lp
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines