mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 21:21:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 208594 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
ninci
gost
« Odgovor #150 : četrtek, 01.04.2004 : 11:15:41 »

Retrieverka lahko ti povem, da so pred tem imeli 14 let Goldna, da je mali supervelik in da je kar bolj bajskast, tako da zelooooo rad je Grin Ampak za razstavo pa res ne bi vedela. Joj ti kar napiši vsa vprašanja, ki jih imaš pa bom drugič vprašala, smo imeli polne roke dela, ker si ga je moj hotel na vsak način podrediti in je skakal po tamalem Smiley

LP nina
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #151 : četrtek, 01.04.2004 : 13:22:29 »

Za Mary pa mislim da vem da bo tam Wink Grin

Jah, imaš prav, retrieverka, res pridem. Grin Kaj takega pa res nebi zamudila Roll Eyes Grin
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #152 : četrtek, 01.04.2004 : 16:32:13 »

Tudi jaz mislim, da bi blo škoda zamuditi, kar bo za videti Shocked. Zato bom probala tudi jaz priti, sploh pa bi rada videla vaše kuže Roll Eyes!!!
Mary poslala sem tvoje slikce k Jonu, menda je bil tako vesel, da ni pustil nikogar pred ekran Grin Grin Grin
Retriverka si se zdej že kej zmenila z gospodom Jonom?
Ohja tud moja Ajša se goni, pa nisem prav nič vesela  Undecided.
Spet bo okrog ograje straža malih in velikih.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #153 : četrtek, 01.04.2004 : 16:44:42 »

Tudi jaz mislim, da bi blo škoda zamuditi, kar bo za videti Shocked. Zato bom probala tudi jaz priti, sploh pa bi rada videla vaše kuže Roll Eyes!!!

Seveda ne smeš zamuditi tega! Grin Potem pa se lahko dobimo in v živo poklepetamo Roll Eyes Cheesy

Glede slikic pa...lepo, da je bil navdušen Wink Grin Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #154 : četrtek, 01.04.2004 : 17:11:10 »

Citat
Retrieverka lahko ti povem, da so pred tem imeli 14 let Goldna, da je mali supervelik in da je kar bolj bajskast, tako da zelooooo rad je  Ampak za razstavo pa res ne bi vedela. Joj ti kar napiši vsa vprašanja, ki jih imaš pa bom drugič vprašala, smo imeli polne roke dela, ker si ga je moj hotel na vsak način podrediti in je skakal po tamalem  
Hehe vprasanj je prevec da bi vse napisala ampak recimo da me zanima le ce ga bodo razstavljali in ce ga bodo jih bom potem na kaki razstavi ze sama zasula z vprasanji Grin Grin To da je velik pa je dober znak. Tud nasa je bila pri 4ih mesecih in je se vedno Grin Me prav firbec matra kaksen je Wink

manetka: te pricakujem in se ze veselim da kako recemo..upam tudi da bo cimvec flatov in ne tako kot lani (2). Z Jonom pa se se nisem zmenila. Sem poslala mejl in slikice, zdaj cakam odgovor. Itak pa se ne vem kdaj se bom odpravila v njihov konec (med drugim tudi ker se mi goni, brez nje pa ze ne morem it Grin Grin)

Mary: nekaj mi je padlo na misel..ce imas veliko potrpljenja in volje lahko ze v Ankaranu poskusis JH? Grin Grin ce bo Rona za-je zdajle nisem vprasala Grin Grin Liza pa ti lahko vse razlozi ker je ze pravi profi-verjetno se sicer tukaj zdaj ne bo oglasla ker dvomim da spremlja flate-lahko pa se motim Wink Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #155 : četrtek, 01.04.2004 : 17:39:54 »

Mary: nekaj mi je padlo na misel..ce imas veliko potrpljenja in volje lahko ze v Ankaranu poskusis JH? Grin Grin ce bo Rona za-je zdajle nisem vprasala Grin Grin Liza pa ti lahko vse razlozi ker je ze pravi profi-verjetno se sicer tukaj zdaj ne bo oglasla ker dvomim da spremlja flate-lahko pa se motim Wink Grin

No, retrieverka, moramo se malo spomnit, da jaz o tem še nimam pojma... Wink sram Lahko bi sicer probala, samo bi se morala kar potrudit, da bi se naučila v tako kratkem času Roll Eyes Tisti ki me bo učil pa bo tudi moral imeti veliko potrpljenja, saj jaz vsako stvar zakompliciram, če se le da Grin
No, če je Liza za, potem pa lahko probamo.  Grin
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #156 : četrtek, 01.04.2004 : 17:43:04 »

Je to velika specialka? Mislim koliko je ponavadi udeležencev? Nisem še bila nikoli.
Je možno videti tudi chesapeake in curlya?

Hm, saj res Rona se goni, pozabila sem. Potem jo boš morala imeti zdej nekaj časa na očeh. Shocked
Jon jo bo pa itak počakal Tongue hihi.



Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #157 : četrtek, 01.04.2004 : 19:28:16 »

Citat
Je to velika specialka? Mislim koliko je ponavadi udeležencev? Nisem še bila nikoli.
Je možno videti tudi chesapeake in curlya?
Hja..lani je odpadla zaradi premalo prijavljenih, predlani pa je bilo 94 prijavljenih, seveda najvec goldnov. Flatov je bilo prijavljenih 6 a sva prisli le 2. Letos jih jaz osebno pricakujem malo vec, vsaj po ostalih razstavah in kontaktih sodec. Pustimo se presenetit. Vseeno pa je bilo zame do zdaj najvec ravno v Grazu, kjer je bilo 112 goldnov, 37 flatov, 1 curly in 4 chesiji. Upam da bo cimbolj podobno Wink Tongue

Citat
Jon jo bo pa itak počakal  hihi.
no comment Tongue Roll Eyes sva pa na istem zdaj glede dezuranja izza katerga vogala bo pogledala kaka pasja glava ki se ne pusti odgnat Wink

Citat
No, retrieverka, moramo se malo spomnit, da jaz o tem še nimam pojma...   Lahko bi sicer probala, samo bi se morala kar potrudit, da bi se naučila v tako kratkem času  Tisti ki me bo učil pa bo tudi moral imeti veliko potrpljenja, saj jaz vsako stvar zakompliciram, če se le da
No, če je Liza za, potem pa lahko probamo.  
Ja bomo probali ne! Wink Vsak je enkrat zacetnik...in ce bo Liza za verjemi da bos imela dobro uciteljico Smiley Upam da ne bo prevec zaposlena...casa pa bosta imeli na pretek pomojem. Pa se trenirala bos lahko kako je imet flatka Tongue
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #158 : četrtek, 01.04.2004 : 21:16:11 »

Glede razstave upam, da bo res čimvečja in najbolj zanimiva do zdej.
Pasje glave se še niso začele pojavljat pri nas, izgleda da Ajša še ni v čisto pravem stanju zanimivosti. Uhh se kar bojim kako bo. Sigurno se bodo tamali skoz razne mini luknje od ograje basali.
Dones je pa moja mala trma, sitna. Zdejle ji je prvič uspelo zaspat na svoji novi postli.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #159 : petek, 02.04.2004 : 20:08:37 »

Retreiverka Cheesy Imam ene zate zanimive novice Smiley
gospa, ki ima čokoladno flatkico jo bo najbrž peljala na razstavo v Beograd?! Gresta tudi na vzrejnega, rada bi jo dala parit, tako da bo še kakšno leglo rjavih upamo. Ja no še tole je rekla da je vprašala, da bi dala part z rjavim samcem, in so ji odsvetoval, ker se potem manjša moč pigmenta in bi bili mladički lahko zelo svetli.

Tako, da se je dogavarjala z temi, ki imajo  tega Ginkota, da počaka, da še malo zraste in potem pari z njim.

Evo to je zaenkrat vse.
LP nina
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #160 : petek, 02.04.2004 : 21:17:15 »

Ja mislim da sem za to gospo ze slisala. Zanimala se je za Chilija in je vse res o teh genih. Psicki imajo potem tudi prevsvetle ucke in podobno. Pari naj s crnim samcem in pri tem se ni treba nic bat, saj se geni vseeno nosijo naprej. Verjetno bo vsaj kak mladicek tudi rjav. In ko bo me priporoci za ogled Grin Grin Beograd pa mi je predalec...kje blizje ne bo?? Naj pride na naso specialkooo-saj je se cas za prijavo...daj ji predlagaj!! Grin Ce se ne motim pa je ta psicka stara okrog enega leta-kaj ne bi resnicno se malo pocakala da dozori (tudi zaradi nje ne le Ginkota?? Huh Torej jo bom verjetno videla na vzrejnem...super! Ze komaj cakam!  Grin Grin
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #161 : petek, 02.04.2004 : 23:07:55 »

Ja psicka je stara 13 mesecev, saj še nekaj časa bo počakala, ker je Ginko star komaj 5 msecev se pravi bodo parili enkrat prihodje leto, ko pa bo Benka stara že dve leti kar bo pa ravno že nekako ok.
Jah sedaj bo šla najprej v Beograd, za druge razstave ne vem, bom ji pa predlagala, saj čas je do 10-ga a ne? Drugače je pa ta samička lepša od samčka (njenega bratca) je full bolj lepo negovana, in ima res full super dlako in vse.
Drugače jo boš pa itak na vzrejnem videla ja Grin Aja še tole ravno sem slišala , da je slikaje kolkov okoli 10 tioč, z inekcijo in vsemi storitvami vštetimi v ceno, nakar govorim z njo in mi pravi, da je bila v Ljubljani pri vet. in da ji je rekel da je cena 40.000!! V Zagrebu pa naj bi bila cena malo več kot 6.000 tolarjev. Torej kakšna je dejanska cena? 10, 40, 30 tisoč?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #162 : petek, 02.04.2004 : 23:24:14 »

Aja še tole ravno sem slišala , da je slikaje kolkov okoli 10 tioč, z inekcijo in vsemi storitvami vštetimi v ceno, nakar govorim z njo in mi pravi, da je bila v Ljubljani pri vet. in da ji je rekel da je cena 40.000!! V Zagrebu pa naj bi bila cena malo več kot 6.000 tolarjev. Torej kakšna je dejanska cena? 10, 40, 30 tisoč?

Glede cene slikanja kolkev pa poteka debata v temi kolkih:
http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=7;action=display;threadid=367;start=45
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #163 : sobota, 03.04.2004 : 10:29:18 »

No,me je retriverka pripeljala še v vašo temo Cheesy Wink

mary:jaz ti lahko brez problema razložim pravila,sem pa drugače tudi že tekmovala z flatko v junior handlingu (z Eli od Sanje na razstavi v Varaždinu na specialki za retriverje,pa se je krasno obnesla Wink).Drugače sem pa že navajena takih,ki močno komplicirajo (moja mami Roll Eyes Grin Grin Tongue)tako da mislim,da ne bo problema.

retriverka:anyway do profija mi pa še vseeno ogromno manjka Grin Wink
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #164 : sobota, 03.04.2004 : 10:59:54 »

mary:jaz ti lahko brez problema razložim pravila,sem pa drugače tudi že tekmovala z flatko v junior handlingu (z Eli od Sanje na razstavi v Varaždinu na specialki za retriverje,pa se je krasno obnesla Wink).Drugače sem pa že navajena takih,ki močno komplicirajo (moja mami Roll Eyes Grin Grin Tongue)tako da mislim,da ne bo problema.

No, super, samo upam, da boš imela dovolj potrplejna.  Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines