mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 21:26:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 208599 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
ninci
gost
« Odgovor #135 : sobota, 27.03.2004 : 19:59:15 »

Ja za te rjave vem-nisem pa jih se videla. Ampak kakor sem jaz razumela vzreditelja tega legla ko sem govorila z njim po telefonu je paril z rjavim samcem

OOOOOO točno sem se sedaj ko si rekla, da je bil oče rjav spomnila, da je res in sem zamočila, ko sem rekla da sta bila oba črna. So mislili, da bodo vsi mladički črni, ker je črna dominantna.  Grin
Ja meni osebno so lepši črni Wink kot rjavi.
Joj za tega Flatkota, ki je star 5 mesecev pa res ne vem iz kje je, se mi je zadnjič mudilo, tako da sem samo vprašala, koliko je star, se pa takoj ko ju srečam, pozanimam od kod prihaja.

Manetka, ti ki si bolj iz gorenjskega konca, ali poznaš Flatkota iz Radovljice, kličejo ga Billy, ne vem pa če je to rodovniško ime, star je pa okoli 3 leta.

LP nina
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #136 : sobota, 27.03.2004 : 20:44:17 »

Ninci, nažalost ne poznam flata iz Radovljice, vem pa, da se v tistem koncu nekdo resno ukvarja z njimi, kar sem izvedela takrat, ko smo moji Pami iskali lastnike.
Tako, da to je pa tudi skoraj vse.
Te zanima kaj v zvezi z njim ali ga pač poznaš in si vprašala še mene?
Nina čigavi iz Tržiča so bili ti flat mladički?
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #137 : sobota, 27.03.2004 : 20:51:31 »

Tudi pri naših sosedih, sem ga opazila jeseni lani, vendar mi ni jasno kako se je pojavil. Bil je že odrasel, mislim dobili so že takega. Potem ga je blo videt nekj časa zdej ga pa ni več Huh

Mogoče pa je bil le na počitnicah?  Roll Eyes

ninci, meni so tudi lepši črni flati. Grin

Mogoče kdo ve, kdaj približno bodo jutri na razstavi na vrsti flatki?
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #138 : sobota, 27.03.2004 : 21:12:56 »

Citat
Retriverka kok je stara tvoja Raja? (blonda)
10 let bo zelo kmalu.

Citat
OOOOOO točno sem se sedaj ko si rekla, da je bil oče rjav spomnila, da je res in sem zamočila, ko sem rekla da sta bila oba črna. So mislili, da bodo vsi mladički črni, ker je črna dominantna.  
Ja ravno zato sem klicala tega vzreditelja, mimogrede manetka to je Borut Teran, in vprasala s katerim psom je paril ker ima ocitno zelo mocne gene. Barva pa je odvisna tudi od tega ce psica nosi take gene. To me je zanimalo ker bi rada imela vsaj enega rjavega mladicka ki bi ga obdrzala-in ce je le samec rjav ponavadi ne rata nosijo pa potem gene mladici...ampak je bil gospod rahlo 'skrivnostno-neprijazen' in mi ni hotel niti povedati imena psa (vse ostalo le tega ne) pa sem ga zbrskala na drug nacin Wink Grin Cool

Citat
Mogoče kdo ve, kdaj približno bodo jutri na razstavi na vrsti flatki?
Najprej je en curly na vrsti potem 4 cheasy-ji potem pa 5 flatov. Tako da priporocam tocen prihod Wink


Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #139 : sobota, 27.03.2004 : 21:29:41 »

Hm mary veš o teh počitnicah, nisem ravno prepričana, niso tok preveč prijazni ljudje to. Zato tud vprašat nisem upala Undecided od kod se je pojavil
Opazila sem ga, ker me je star ata mojega fanta spraševal, če je to tak pes kot moja Pama.
Tole ime retriverka mi nč ne zazvoni v glavi, hmmm jutr povprašam mojo mami, bo zihr vedla.
Res neumno, da ti ni hotu povedat za samca, res čista gorenjska fora Lips Sealed. Zakaj bi imeli še drugi...
Ohja važn, da si se ti znajdla.
No še vesela novica Pama je dones boljše volje, in je jedla!!! Smiley
Hm Bernka Ajša je pa plunla briket vame, zanalašč.

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #140 : sobota, 27.03.2004 : 21:49:09 »

Citat
Hm Bernka Ajša je pa plunla briket vame, zanalašč.
 Grin Grin Grin Grin Grin Tongue

No super da je Pama bolje! Kako pa z učkom?

Citat
Res neumno, da ti ni hotu povedat za samca, res čista gorenjska fora . Zakaj bi imeli še drugi...
Ohja važn, da si se ti znajdla.
Tud meni se je zdelo neumno, sploh ker je bil pred tem javno objavljen v Kinologu, mene pa je poleg tega seveda zanimal tudi lastnik tega psa...ampak kaj hočmo... sram Huh

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #141 : sobota, 27.03.2004 : 22:51:22 »

Manetka: približno koliko časa so pa imeli tisti sosedje flata? Undecided

Je pa žleht, tale Ajša Grin Grin Grin

Lepo, da je Pama bolje. Jo ti razstavljaš? Prideš jutri kaj na razstavo v Lj?

Retrieverka, tudi taki sebičneži so na svetu. Ki misljo,da samo oni nekaj vedo Angry
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #142 : nedelja, 28.03.2004 : 08:46:45 »

Tale flat je biu pri sosedih kašen dober mesec, res je biu pa zelo ubogljiv. Po cesti je hodil zelo učeno brez povodca.
Ja Ajša je res full žleht, tko če ji ni kej prov, mi bo takoj protestirala na svoj način. Ona je ta glavna med našimi vsemi tremi, čeprav je Pama najstarejša.
Pame ne razstavljam, grem pa pogledat razstavo dones Cheesy uiiiiiii se že prov veselim!
Pamin uč je vsak dan za kašen odtenek boljši, vendar je rekla vet. da bo dolgo trajalo, da se popravi. Nekam se je zadela oz. nej bi blo od mehanske poškodbe, ne vnetje. Zdej ma pa en kup kaplc pa jih ne mara Sad
Lepo bodte vse po vrst, uživejte na razstavi.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #143 : nedelja, 28.03.2004 : 18:38:01 »

Kako se vam je zdelo danes na razstavi? Meni je bilo ful vredu. Grin

manetka: kaj pa ostala dva kuža (berenska planšarska psa), ju razstavljaš?

Ja, lepo, da se Pami zdravi uček Grin Upam, da se bo čimprej pozdravila, da ne bo treba jemati teh zoprnih zdravil in mislim, da se tudi Pama strinja z mano Grin Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #144 : nedelja, 28.03.2004 : 21:39:52 »

Ja bilo je kar super, ceprav mi je se zdaj zal Wink Sta videle vse flate? Jaz sem visela pri Sanji skor eno urco Grin Grin Skoda ker se nismo videli...sem kar dolgo delala ampak sem se vseeno potrudla videti vse flatke! Sta videli sestrico teh rjavih o katerih smo govorile nedolgo tega? Smiley Edina crna psicka iz tistega legla...

Pa se da se popravim glede tiste bele dlake pri flatih...menda to ni taka napaka, da se dogaja pa da se zraste ven/je prehodno...

manetka ti si prisla? Sem sele ko sem bila ze doma prebrala da prides ce ne bi se lahko zmenile...no pa drugic...
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #145 : nedelja, 28.03.2004 : 22:35:48 »

Ojla, jest sm se dones kar nagledala, tud kar nekaj flatov sem videla!!! Shocked
Retriverka ja bi ti povedala, da pridem če bi vedela za sigurno kdaj, tko smo se pa bolj na hitro zmenili pa kar šli.
A ste uživale na razstavi Smiley? Meni se je samo zdelo, da letos ni bilo tako hudo veliko berncev.
Drugač je blo pa kar pisano, nekje tud precej bučno...
Mary jaz mojih bernk ne razstavljam, razlog je pa ta, da starejša nima rodovnika, mlajša pa ima trenutno bolniško zaradi tačke.
Pa še o Pami, dones je pojedla precej kosila, vendar ima še vedno malo bolehen izraz, pa tako počasi  je Undecided  
Aja pa še nekaj Cheesy, moja Leyla ima novo posteljo, tisto ta velkoooo Grin, vendar ona misli, da v njej lahko spijo samo ježki.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #146 : ponedeljek, 29.03.2004 : 16:13:28 »

Živjo!

Sem vama po mailu poslala slikice od tamalih kužkov, tako da ko bosta imeli čas pojdita pofirbcat Grin

Ja, je bilo kar nekaj flatov Grin Cheesy Tudi jaz sem videla Sanjo, a je tako šibala, da je nisem motila. pa še zaposlena sem bila z božanjem vseh tistih cukerčkov Grin
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #147 : sreda, 31.03.2004 : 21:14:01 »

aja pozabla...
ninci mogoce ves s kje je ta kuza


Ojla sem obljubila, da pisem takoj ko izvem od kje je mali Flatko, no prihaja iz Varazdina rodvniško ime je Gin ali Gink (zdej pa ne vem točno Sad )kličejo pa ga Ginko, vsake toliko časa pa kar po domače Grega Grin

LP Nina
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #148 : sreda, 31.03.2004 : 21:25:21 »

Potem je verjetno mali flatko iz psarne gospe Sanje, to bo bolje vedela retriverka.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #149 : četrtek, 01.04.2004 : 10:33:04 »

Ja ja, saj zato se sprasevala ker sem predvidevala katero leglo je. Kaj ves ninci ce ga bodo razstavljali (ali bo potrebno naslednje srecanje-boste se pravi prijatelji postali Grin  Grin)

Pa mimogrede Rona se je koncno danes zacela goniti, tako da se vidimo na specialki!! Wink

Manetka ti prides? Za Mary pa mislim da vem da bo tam Wink Grin
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines