mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 13:26:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210688 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1635 : sobota, 20.08.2005 : 18:44:23 »

Ja, poskusi rezervirati nedeljo.  Wink

Sicer pa ne vem, ali je cudna luna, ali kaj, ampak pri nas je ze drugi dan norisnica. Oba tako razganja, da jih komaj krotim. Skoraj nic ne mirujeta. Vceraj sta tako brezobzirno norela po vrtu, da sta prevrnila 3 velike rastline v loncih - enega sta razbila, druga dva sta bila k sreci plasticna. Zvecer je Odi v grmovju pred blokom nasel rumenega plasticnega jezka (najbrz od Indija) - Lady ga je tako obdelala, da je bil zjutraj ubogi jezek raztresen po celem vrtu - vsaka bodica posamezno. Raznesla in poskrila sta mi vse copate (pa dobro vesta, da ne smeta). Poleg tega si je Odi (s pomocjo tistih bodicastih rastlin) na mah oba usesa in se velik del prsnega kosa spremenil v en velik nemogoc vozel. Prejle na sprehodu pa se je Lady tako oddaljila, da sem ze mislila, da me bo kar zapustila. Pred tem je pojedla gnoj, Odi pa mi je smuknil v koruzo in prisel ven s tremi ogromnimi stebli hkrati, ki jih je izruval s koreninami vred. (Pa smo mu ze zdavnaj vtepli v glavo, da se to ne sme.  Angry )

Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #1636 : sobota, 20.08.2005 : 18:49:47 »

Se bolj malo oglašam v to temo, ampak vas z zanimanjem berem. Malce za nazaj, Marjetka čestitke za novo psičko  Kiss. V tolažba pa dodajam, da je bila včeraj polna luna, tako da čisto možno, da sta tvoja pesjančka zato nagajiva  Grin

lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1637 : sobota, 20.08.2005 : 19:04:01 »

Hja, Nadja hvala za cestitke. Se pocutim, da si jih prav zasluzim, ko tako strpno prenasam ta flatovski teror.  Grin Grin Grin
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1638 : sobota, 20.08.2005 : 19:21:30 »

Evo,prostor imamo rezerviran!
Nedelja,11.september!;D

Malce nerodno bo le,če bo slabo vreme,ker bomo šotor posodili,vendar vseeno gre v hišo vsaj 15 ljudi,pa tudi pod nadstrešek se lahko stisnemo.


Moram vas opozoriti,da nisem kaj prida organizator! sram

Torej,predlagam še enkrat,da ne pobiramo nobenih prijav,nobenega denarja,ker se to potem vedno izjalovi.

Določili bomo čas,jaz bom napisal,kako se pride do nas(ni težko  Wink),potem pa,ko se bomo zbrali,se bomo skupaj dogovorili kako in kaj,ali se bo komu dalo pečt,ali bomo kar naročili kakšne pice,da se bomo lahko vsi in bolj posvetili pogovorom in igri s štirinožci,pijačo bom skočil kupiti jaz,ko bomo videli kaj kdo pije.....

Torej v bistvu eno tako srečanje,kjer bomo o vsem soodločali.

Upam,da se strinjate! Smiley

Vseeno je pa fajn,da malo napišete tukaj gor,kdo vse bo prišel,jaz pa bom naslednji teden,ko imamo tabor povabil še reševalne flate. Wink


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1639 : nedelja, 21.08.2005 : 13:48:06 »

Odlicno!  Cheesy

Okoli organizacije jaz ne bi komplicirala. Lepo po domace - ideja s picami se mi zdi sijajna, ker res ne vem, kdo bi ob taki mnozici crnuhov utegnil peci. Bo treba cohati, metati zogice in fotografirati... Tudi pse bo na ta nacin manj bolel nos.  Wink Grin

Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1640 : nedelja, 21.08.2005 : 15:51:49 »

Super!!! Tudi mi pridemo!  Cheesy
Glede organizacije se strinjam, da ni treba komplicirati. Lahko si pijačo in hrano tudi s sabo prinesemo (predvsem pijača je važna   Wink) ali pa tudi takrat kupimo, če je v bližini kakšna trgovina, odprta tudi v nedeljo.
Dež pa nas tudi ne sme prestrašiti  Wink  Glede na letošnje poletje nam bo itak počasi plavalna kožica zrastla, pse pa imamo tudi "vodne"  Grin Grin Grin

Marjetka: ta zgodba z Lady in Odijem me je skoraj do solz nasmejala, ker si tako dobro opisala, verjamem pa, da tebi ni bilo do smeha... Malo si sedaj najbrž potuho dajeta drug drugemu, ju ni toliko strah prepovedanih bedarij počenjat, ker sta dva... Mogoče pa bo polna luna tudi kaj zraven imela- Azor me je par dni nazaj tudi bolj  gnjavil kot običajno- danes pa je priden kot bubica in je cel dopoldan prespal  Wink
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1641 : nedelja, 21.08.2005 : 16:02:41 »

Ja, zgleda, da je bila res luna kriva - danes je spet vse po starem.  Wink

Sem pa v svojem opisu tudi marsikaj izpustila. Na primer to, da sta se tik pred nevihto, ko se mi je ful mudilo s kosnjo, kar naprej ulegala pred kosilnico in se nista nikakor hotela umakniti.  Angry Grin 
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1642 : ponedeljek, 22.08.2005 : 07:21:32 »

Trgovine so seveda tudi odprte(saj nismo doma čistooo na koncu sveta Wink).

LP Zoran
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1643 : ponedeljek, 22.08.2005 : 10:04:51 »

Citat
kdo bi ob taki mnozici crnuhov utegnil peci

Aja,bosta tudi en blondinc in en črno-bel navit flekec! Wink


LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1644 : ponedeljek, 22.08.2005 : 15:49:08 »

Lepo pozdravljeni!
Midve sva nazaj s potepanja.  Cheesy In dež naju ni nič motil.  Wink Slikice bodo takoj, ko jih uredim v album, vendar so nekatere malo slabše, ampak so vseeno.  Grin

No sedaj moram pa lepo povrsti pogledati, da napišem še za nazaj.  Cheesy  Wink

Marjetka glede ušes imava tudi midve otanozol in zelo pomaga. Ponavadi se ji vnamejo, ko skače po visoki vodi,... Mislim pa, da ni potrebno vmasirati 3X dnevno, kot je rekla manetka. To je že kar velika doza, no ja, po potrebi.  Ali je sedaj z Ladyinimi ušeski že dobro?

Na piknik prideva tudi midve!!! (če ne pride vmes zopet kakšen izlet?) Sedaj le uredite zemljevid, da se ne izgubiva  Tongue.

Citat
Datum za specialko flatov na Svedskem (kamor pride 200-300 flatov!! ) je 25.5.2006! Jaz sem se vedno odlocena it!
WiIiI,... Lepo, da je že datum, jaz sem tudi še vedno za!  Smiley

Ayša lepo pozdravljena tudi ti!  Wink

Citat
Aja,bosta tudi en blondinc in en črno-bel navit flekec!
Grin Ju bodo že vsi flati začrnili!  Cheesy

retrieverka, kako kaj kaže Valčkov prihod?

No sem še kaj pozabila? Evo slikce grem pa takoj uredit gor na računalnik.  Wink

Lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1645 : ponedeljek, 22.08.2005 : 16:14:27 »

retrieverka, kako kaj kaže Valčkov prihod?
Slabo Sad
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1646 : ponedeljek, 22.08.2005 : 17:30:50 »

Oh, joj... pa tako zelo se ga vsi veselimo. Drzimo pesti in tacke, da se stvari cimprej postavijo na svoje mesto in da se mali lepotec vendarle preseli na jug.

MinE, odlicne slikice!  Cheesy Sotka je krasna. Ful ji pase rutka in super izpade tale jin&jang kombinacija. Najboljsa mi je pa, ko vevrco lovi.  Kiss

Ladyin usesek pa je po mojem ze zdrav. Mi tudi nismo otonazola dali 3x na dan, ampak 1x in takrat malo vec, ker ji poseg ni bil najbolj vsec in se je upirala.  Tongue
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1647 : ponedeljek, 22.08.2005 : 17:56:06 »

Citat
Slabo
Cry  Sad

Citat
odlicne slikice! 
heh, tole so še slike iz sprehoda pred zdejšnjim izletom.  Wink

Še malo pa jih uredim do konca!  Smiley

Lp
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1648 : ponedeljek, 22.08.2005 : 22:21:26 »

Evo slikice so!!!  Smiley
http://sota.moj-album.com/album/930245/

http://sota.moj-album.com/slike/366651/DI_EnvGHjc0rOWMW.jpg


Lp, Eva

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1649 : ponedeljek, 22.08.2005 : 22:25:50 »

Joj, se opravičujem za malo veliko sliko!  Angry
Ko sem štimala, je kazalo, da je majhna.  Angry  Sad  Undecided

Lp, Eva
Logiran
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines