mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 09:28:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210612 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
dejvi
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 28


« Odgovor #1575 : sreda, 03.08.2005 : 08:58:48 »

ENO ŽALOSTNO SPOROČILO, KI SEM GA SPREJEL PO MAILU.....

7 Zlatih prinasalcev,... Jih kdo zeli,..enega ali vse? Ce ne jih
>  lastnik da uspavat v roku naslednjih dveh tednov
>  Tudi če jih ne vzamete, posredujte ta meil,..povejte prijateljem.
>  Razsirite glas,...
>
>  Ce je kdo zainteresiran,...(so ZASTONJ!!!! in je eden lepsi od
> drugega!)
>  naj pokliče Elisabetto na tel,...+393 (0)2-3264278, če zna
>  italijansko,..če ne naj mi pise na moj meil,..pa se zmenim
> jaz.....Nataska82@hotmail.com



IMAM TUDI NEKAJ SLIK, AMPAK OBEŠANJE NA TALE FORUM NE FONKCIONORARAVNO NAJBOLJŠE..... DAJTE ŠE KAM OBESIT ČE BI KOGA ZANIMALO.....

LP

DEJVI
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1576 : sreda, 03.08.2005 : 10:56:24 »

Ojoj...sem skopirala v temo o zlatih prinasalcih...
Le zakaj se oddajajo Undecided
Logiran
dejvi
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 28


« Odgovor #1577 : sreda, 03.08.2005 : 11:26:58 »

Hvala!

Menim, da gre spet za primer hudo primernih lastnikov psa, ki jim je tako ali drugače po nesreči uspelo parit psičko. Angry Zdaj pa.........

lp

Dejvi
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1578 : sreda, 03.08.2005 : 16:42:17 »

Res nenavadno.  Angry Upam, da bodo mali zlatkoti zasli v prave roke.  Huh

Skywalker, lepega svetlookca imas.  Kiss Mu je Lok ime? Pa bo dober za resevanje? Roll Eyes

Danes v Lj. je nekega gospoda Šota čisto presunila.

Flatki so res sarmantni in nekaj posebnega. Tudi pretkani so in obvladajo razne psiholoske manipulacije. Odi se je sposoben prikupiti tudi takim, ki ne marajo psov. Ne vem, kako jim to uspe.  Huh Kar nekako dajo vsakemu cloveku obcutek, da imajo njega se posebej radi. Smiley

Super slikice Nare in Indija.  Cheesy Se lepse pa ju je videti v zivo. Cheesy  Cheesy Cheesy (Vceraj smo imeli manjse srecanje 5-ih flatkov.) Anana, skoda da niste ostali do konca. Se je Indiju pri avtih utrgalo, da je ves naspidiran letel cez ostale pse. No, tudi drugace je bilo vceraj veliko smesnih prizorov. Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1579 : sreda, 03.08.2005 : 16:46:52 »

almanza redhot chillipepper je car

Res je.  Cool Ko bi mi ga le uspelo kdaj videti v zivo!!! Roll Eyes
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1580 : sreda, 03.08.2005 : 16:48:05 »

Živjo!

Ja včeraj je bilo kar veliko flatov...kamor si pogledal je bilo nekaj črnega Cheesy.Res so face Smiley

LP,
Nina
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1581 : četrtek, 04.08.2005 : 13:25:22 »

Ja, res je bilo črno, smo na novo spoznali Indija in Lady, super sta Cheesy Grin!

Marjetka, a je Indi šibal v nizki legi Roll Eyes? To je Nara počela še pred nekaj meseci, preden se je pokakala Wink.

Lp, Ana
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1582 : petek, 05.08.2005 : 08:12:53 »

Bi se moral večkrat dobit takole...

Aja, ko Indi hoče opravit svoje, začne nestrpno vohat naokoli in iskat primeren prostor. Nisva ga midva naučila, ampak nikoli se ne pokaka na potki, cesti... vedno gre v višjo travo, kar stran od vsega - razen, če obupa nad iskanjem prostora - zlo redko.

Pa še to - men se je zdelo vedno smešno, ko mi je Matko govoril, češ da moraš kužku, ko opravlja potrebo, vedno govorit isto besedo npr. pohiti in ga sčasoma navadiš, da kaka na ukaz. No pri nama deluje. Wink

Kadar pa se Indi tko uleže - potuhne pa se pripravlja na igro in se potem po nekaj sekundah izstreli in teče naokoli, ko zmešan.

Jst sem čist navdušena nad flatki in za vse to je kriv Odi od Marjetke. V bistvu sem takrat šele prvič videla flatka in Odi je res lep flatek. Ful vesela, da smo sosedje  Cheesy Cheesy Cheesy

Fejst bodte Wink

Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1583 : petek, 05.08.2005 : 11:00:39 »

Matka: a je bil un tvoj flatek,ki je bil najmanši in je imel modro ovratnico?
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1584 : nedelja, 07.08.2005 : 10:18:51 »

Ja, Rincy to je bil naš divjak  Cheesy ...

Jst sem šele kasneje na forumu spoznala, da je tvoja Rina najbrž tista fejst punca, ki je takrat letala naokoli... bernski planšarski so tut taki carji, imamo dva oz. zdej že tri sosede in Indi je čist nor nanje... čeprav so že odrasli se ful igrajo z njim in potrpežljivo prenašajo njegovo grizenje ušes ...
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1585 : nedelja, 07.08.2005 : 10:24:41 »

Ja,sej Rina je bila pomoje edina bernska planšarka v šoli letos(spomladi) Wink.Drugač pa moram rečt,da je zeloo lep Kiss(tako kot vsi ostali flati ,ki so bili tam)

LP,
Nina
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1586 : nedelja, 07.08.2005 : 21:23:52 »

Smo se vrnili s 4-dnevnega potepanja ob Nadizi. Odi je plaval, Lady pa je dobila nekaj uvodnih lekcij, vendar ne zna se dovolj dobro plavati (prevec cofota) in tudi noce. Zadnji dan sem sicer opazila rahel napredek, ko je sama od sebe sklenila preplavati kaksna 2 metra, ampak to je tudi vse. Me je ze imelo, da bi jo kar vrgla v globoko vodo, samo to se najbrz ne sme, da se ne bi se bolj ustrasila, kajne?   Huh No skratka, zaradi nje nisem mogla na izlet po strugi navzgor.  Tongue

Marjetka, a je Indi šibal v nizki legi.

Ne vem tocne lege, ker je bil tako hiter, da se ga je komaj videlo. V bistvu je bolj letel, kot tekel. Sibal je sem in tja kot sneta sekira, ce pa se mu je napoti znasel pes, mu je pa kar cez hrbet skocil, pa naprej.  Grin Grin Grin

Slikic z Nadize se ni, so pa v mojem albumu ze dolgo obljubljene, plavalne z morja: http://marjetka.moj-album.com/album/721880/



Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1587 : ponedeljek, 08.08.2005 : 13:49:28 »

Uh koliko se dogaja  Cheesy Nisem na tekočem, ker zaradi selitve trenutno še nimam interneta...

Najprej Skywalker. kako to, da si se odločil za borderja (so tudi v najinem ožjem izboru za drugega psa) in kje si ga kupil? Fuuul je luškan, ravno takšnega z eno plavo in eno rjavo očko bi rada imela... Wink

In retrieverka? Za kakšno novo pridobitev gre?

Vse prilepljene slikice crnuhov pa so seveda krasne... najbolj se pa vsakič Lady razveselim  Wink Roll Eyes
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1588 : ponedeljek, 08.08.2005 : 15:05:21 »

Marjetka je bilo veselo! Lady se verjetno ni velikokrat srečala z vodo. Za flatko res hecno, da ni vesela vode.  Cheesy Mislim pa, da se bo še parkrat srečala z njo in bo postala tudi ona nora nanjo.   Grin

Sanja ti kar posreduj slike!  Wink Smo jih veseli.  Grin
Kaj vam flatka pomaga pri materinstvu?  Cheesy Lušni buhtelčki so!!!  Wink  Cheesy

Lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1589 : ponedeljek, 08.08.2005 : 15:59:49 »

Ojojoj, kake lepe kepice!  Kiss Prava eksotika so tile blond flatki.  Cheesy Eden je cisto bel - bi mu pristajalo ime "Snow", ali pa "Jeti".   Roll Eyes

Za flatko res hecno, da ni vesela vode.

Saj bi tezko rekla, da ni nora na vodo. V bistvu je. Zelo rada se valja v jutranji rosi, cofota po nizki vodi (dokler se lahko stoji) in rije po blatnih mlakah.  Cheesy Samo plava pa ne. Pa pravzaprav ze zna. Ko sem jo ucila, sem jo najprej podpirala na trebuhu, pa se pod brado. Na koncu je lepo mirno plavala ze, ce sem ji dala roko samo pod brado. Ce sem jo pa umaknila, je pa zacela s tistim panicnim cofotanjem.  Angry

Odiju so se pa vsi cudili, ker je tak plavalni norec.  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines