mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 09:31:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210623 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1560 : ponedeljek, 01.08.2005 : 11:26:23 »

Čudovite slike, tudi od Lady!  Cheesy Koliko je že star Indi?

Včeraj mi je oči povedal, da je videl v Lj. na bolšjem trgu, eno flatko s starejšim gospodom. Verjetno malo večja od Šote. Je bil kdo od vas.  Grin

Citat
Tukaj se samo vidi,kako je Slovenija v resnici majhna.
Res je majhna! Še malo pa se vsi poznamo.  Cheesy

Citat
so pa drugace meni tudi flatkoti full vsec..res so nekaj posebnega, narobe je samo to, da imajo dolgo dlako, jaz pa alergijo na dlako
NE! Ravno tudi zaradi alergije, ki jo ima moja mami, smo vzeli flatko. Ti psi imajo res posebno dlako. Zelo je gladka, kakor bi bila povoskana. Glede na to, pa ni pomembno ali je dlaka dolga ali kratka, ampak kakšna je. Nisi alergična dobesedno na dlako, vendar na ˝snovi˝, ki jih ima tudi koža.
No mami sedaj ni alergična na Šoto.  Grin (no ja včasih, ko jo razjezi) Se prej najde kakšen prah, ko začne kihati,....

Lp
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1561 : ponedeljek, 01.08.2005 : 11:39:33 »

Živjo!

Matka, kako je Indi lep Cheesy Kiss in Marjetka, Lady se pa res dobro godi Cool.

retrieverka, sem videla na vaši strani Vala Smiley. Kdaj pa pride domov Roll Eyes Cheesy?

Jaz sem tudi za piknik Cheesy Grin!

http://anana.moj-album.com/slike/444115/_ZrGAfbzBKMm7MLa.v.jpg

V soboto zvečer smo se vrnili z morja. Nara je uživala! Prvič, ko je silila v vodo in zgubila tla pod nogami se je ustrašila, čez nekaj dni pa smo ugotovili, da če ji vržeš žogico, gre ponjo in ti jo prinese Cheesy. Bili smo na Puli v kampu Stupice. Čez dan je bila Nara v borovi senčki, bolj proti večeru pa smo ji metali žogico v vodo. Tam smo srečali tudi 7 letno flatko iz Nizozemske.
Slike si lahko pogledate TU

Lp, Ana

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1562 : ponedeljek, 01.08.2005 : 11:50:03 »

anana Nara je res prekrasna lepotica. ZELO mi je všeč. Na nekaterih slikah zgleda že kar odrasla.  Cheesy

Ali je kakšna slika tudi od Nizozemke?  Grin

Lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1563 : ponedeljek, 01.08.2005 : 11:55:09 »

minE ja saj vem da ne na dlako ampak neke snovi v njej.. na mojega johnyja nisem čisto nič alergična pa spim dobesedno v dlakah Cheesy Grin
ko bo cas za psico, pa bom pošteno razmislila o pasmi.. si full zelim dalmatinko, samo saj pravim me kaka flatka tudi full mika.. no, saj bom vidla kako bom razmislila, ko bo cas za se enega psa Wink ta cas pa sigurno bo enkrat Cheesy Wink
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1564 : ponedeljek, 01.08.2005 : 11:59:41 »

anana: lepe slikice - nekatere so prav umetniške Wink Nara je že prav velika punca - upam da se kmalu vidimo...

No kot je anana omenila - pričakujemo novega člana! Cheesy Moj Valček se nam pridruži tekom tega tedna ali pa za vikend - upam da cimprej. Vse z ležiščem in skledicami vred ga že čaka Wink Cheesy Samo Rona ga je malo posrala in se začenja gonit Roll Eyes
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1565 : ponedeljek, 01.08.2005 : 13:31:06 »

AaAaAaAa...!!!!  Cheesy   Cheesy   Cheesy
Kaj retrieverka o tem pa čisto nič ne vem. Tako si skrivnostna.  Grin

O cuker je!

Ali se lahko že naročim za obisk s Šotko, ali pa tudi brez nje!???

Iii,...

Lp
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1566 : ponedeljek, 01.08.2005 : 13:33:41 »

Oh, kok je pa Nara luškana  Roll Eyes in pa že velika - ne vem, al sem spregledala, kok je pa stara?

Naš Indi je 4 mesece in pol in ko ga primerjam z Naro je še prav majčken  Smiley

A ste imeli tudi vi v Stupicah probleme s smolo - Indi je bil ves od smole, ko smo bili v Lanterni Tongue

In retriverka, kakšne cukerček je Val - sem mogla takoj na vašo stran prečekirat   Wink

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1567 : ponedeljek, 01.08.2005 : 13:40:50 »

AaAaAaAa...!!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Kaj retrieverka o tem pa čisto nič ne vem. Tako si skrivnostna. Grin

O cuker je!

Ali se lahko že naročim za obisk s Šotko, ali pa tudi brez nje!???

Iii,...

Lp

hehe, ja ja...zdaj vidim kdo pridno spremlja spletno stran! Tongue Seveda si dobrodosla  Smiley

Matka: Nara in celo moje leglo bo pojutrisnjem staro tocno pol leta, so pa polbratci in polsestrice z Indijem Wink Verjetno jo bo Indi kmalu prerasel Smiley
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1568 : ponedeljek, 01.08.2005 : 13:46:32 »

Citat
hehe, ja ja...zdaj vidim kdo pridno spremlja spletno stran!
Grin heh, to je pa res, sedaj nisem nič gledala. Preverjala sem samo, če so kakšne nove slike od malih iz počitnic.  Cheesy
Zdaj pa res vidim, da moram VSE!  Grin  Wink

Citat
Seveda si dobrodosla 
SUPER!  Cheesy

Lp
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1569 : ponedeljek, 01.08.2005 : 15:33:51 »

Matka: Nara in celo moje leglo bo pojutrisnjem staro tocno pol leta, so pa polbratci in polsestrice z Indijem Wink Verjetno jo bo Indi kmalu prerasel Smiley
Citat
almanza redhot chillipepper je car Wink
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1570 : ponedeljek, 01.08.2005 : 15:43:06 »

Aja, še nakaj: Sanja mi je sporočila, da gre še en njen mladiček v Slovenijo in sicer v Koper. Ime mu je Jag. No, pa imamo še enga fletkota več pri nas. Wink
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1571 : ponedeljek, 01.08.2005 : 16:26:51 »

MinE: Ne, na žalost ni nobene slike, sem jo hotla slikat, pa je že ni bilo več Sad.

Matka: Kot je povedala retrieverka: pojutrijšnem bo Nara 6 mesecev. Ja smole pa je bilo kar nekaj, tako da so se na Naro lepile še iglice Wink.

retrieverka: A ima Val že rodovniško ime Roll Eyes?

 
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1572 : torek, 02.08.2005 : 08:12:11 »

Hm potem mormo pa čestitat Johnyu, ki je imal včeraj roj. dan, pa Nari in vsem njenim bratcem in sestricam Kiss Kiss Kiss

Ah, sej vem, da bo Indi zrastel ima take šape Shocked - ampak mal me je skrbelo, ker nič ni jedel zdej skor 2 meseca. Smo poskusili vse pa Hills pa Eucanubo pa konzerve pa kuhala sem pa mu nič ni šlo - res. So mi rekli, da ga razvajam in ko bo lačen bo že jedel - sam mene je kar skrbelo, ker sploh ni postal nikol lačen, da bi kej z užitkom pojedel Huh

No in potem smo po nasvetu Alenkine trojice: Gimlija, Packota in Nemota kupili Proplan in je kot navit. Takoj zmaže vse!!! In še me gleda kot čes, a to je vse  Roll Eyes In ne rabim nobenih omakc več pa konzerv pa nič  Smiley

Skratka smo vsi veseli, kako je... upam, da nisem preveč reklame naredila - sam če je pa res.

Lep dan vsem
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1573 : torek, 02.08.2005 : 10:05:23 »

Hoj!

Slikce moje ove "pridobitve" si lahko pogledate v http://skywalker.moj-album.com v albumu BOHINJ-LOK.



LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1574 : torek, 02.08.2005 : 16:00:00 »

SKYWALKER  Grin! Kako pa to? Ti tudi presenečaš.  Grin

Danes v Lj. je nekega gospoda Šota čisto presunila. Najprej kakor večina vpraša, če je seter, potem pa Spraševal po karakterju, leglih...
Bil je tako navdušen nad pasmo, da si je nekajkrat ponavljal gladkodlaki prinašalec,...  Cheesy (na Flat Coated Retriever, je samo zavil z očmi)  Grin Sem mu rekla naj si hitro zapiše in je rekel, da si bo zapomnil in si je še parkrat ponovil.  Cheesy 
Sem prepričana, da ga bo nekega dne imel.  Grin  Grin

Lp
Logiran
Strani: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines