mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 07:25:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210584 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1500 : petek, 22.07.2005 : 22:53:31 »

Nekajkrat se je tukajle že omenjal nekakšen piknik flatov.

Ker sem seveda tudi sam zelo zainteresiran,bi ponudil prostor za ta dogodek. Grin

In sicer poligon našega društva,kjer je ogromno prostora(kar dva travnika,en ograjen),hiška s tušem in kuhinjo,senca...

Pa tudi reka Savinja je čisto blizu. Wink

Dajte malo povedat,če ste zainteresirani za takšno opcijo.

Se mi pa zdi vredu,ker smo ravno nekje na sredini med LJ in MB. Wink

No,sedaj je pa na vas,da poveste. Cheesy


LP Zoran
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1501 : sobota, 23.07.2005 : 05:13:07 »

Tolk,da si boste lahk mal predstavljali,kako zgleda pri nas. Wink

Klub za shar peie in klub za buldoge se velikokrat družijo pri nas.

Takrat nastanejo tudi te slikce. Cheesy









Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1502 : sobota, 23.07.2005 : 18:03:51 »

O, super prostorcek... Smiley Koliko pa stane najem?
Jaz sem naceloma za, samo datum moramo prej dolocit- po moznosti pred oktobrom... Tongue Grin Grin Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1503 : sobota, 23.07.2005 : 19:37:10 »

Dajmo, ampak mogoce bi bilo res fino pocakat do konca dopustov... Recimo konec avgusta, zacetek septembra? Roll Eyes

Danes je sel Odi malo po svoje, pa z Lady v miru malo trenirava.  Cheesy Do zdaj je znala le "pridi", "sedi" in "taco". Ze pred dnevi sem jo naucila "prostor", predvcerajsnjim pa "glas". Vceraj je bila tako vesela, da mi lahko ustreze, da je kar naprej lajala.  Grin  Danes bevska samo na povelje. Cool Ima ful podoben glas kot Odi - prav nic damski.  Grin Grin Grin

Sele danes pa sem odkrila se eno od zalostnih posledic napacnega ravnanja z njo. Ne zna prinasati. Niti ni stekla za zogico, niti je ni hotela dati v gobec... Samo zmedeno je nekaj skakljala v tri krasne. Sad Do zdaj tega nisem opazila, ker je bil vedno Odi zraven in je ocitno tekla za njim, ko smo metali. No, potem sem sla pa po sircke in kot prismuknjena skupaj z njo tekala za zogico, ki sem jo metala, in se delala, da se grebem zanjo (ceprav se ni bilo treba). Cez en cas je vendarle zagrabila zogico in potem je dobila sircek in bila 100x pobozana. Kmalu se ji je vse skupaj posvetilo. Od tu pa do tega, da jo prinese sama nazaj, namrec ni bilo problema.  Cheesy Kiss Vaja bo naredila mojstra.  Wink
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1504 : nedelja, 24.07.2005 : 17:10:06 »

Res te občudujem- zdi se mi, da si v enem tednu naredila čudeže z njo!  Wink Cheesy

Sirček ima rada za priboljšek? Kaj pa sicer- rada je vse?

Upam, da se nam bo res uspelo kmalu dobit. Bi jo zelo rada spet videla  Roll Eyes Kot kaže pa so sedaj res vsi bolj ali manj na dopustu, ker se mi zdi, da si samo midve pa Skywalker dopisujemo...  Tongue Grin Grin Grin

Ob priliki spet posilkam malo Azorja, kako se kopa v Dravi, pa slikice pošljem nekomu, ki jih bo znal prilepiti....  Wink
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1505 : nedelja, 24.07.2005 : 20:07:47 »

zdi se mi, da si v enem tednu naredila čudeže z njo!

Za to je kar sama "kriva" - je zelo zavzeta in pametna.  Kiss In zdaj ze dobro ve, da jo imamo radi. Ze preizkusa meje dovoljenega.  Cheesy Grin

S hrano smo imeli na zacetku nekaj tezav. Briketov ni jedla, pa tudi konzerv ne. Zato sem jima vsak drugi dan kaj skuhala (ribe, piscanec, riz, testenine, polenta, zelenjava), vmes sta pa dobila brikete, ki se jih je ona komaj dotaknila. Ker je itak morala shujsat, se nisem kaj prevec sekirala, sem ji pa nabavila vitaminske tablete, da ne bi zaradi tega kaj zdravstveno opesala. Predvcerajsnjim sem ji brikete polila z jogurtom in jih je skoraj vse zmazala, danes pa je bila vec ur zelo aktivna v vodi in je prejle pojedla celo skledo suhih.  Tongue Wink

Slikice Azorja lahko meni posljes, pa jih objavim... sicer pa vem, da sem tudi sama obljubila slikice od Lady, vendar so vsi dozdajsnji dogovori s "fotografi" nekako padli v vodo. Veliko jih je tudi na dopustu... mislim, da imajo pri sosedu Indiju digitalca... Mogoce bi pa lahko njih prosila za uslugo, da malo poslikamo naso flatovsko okrepitev.  Roll Eyes Cheesy
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1506 : ponedeljek, 25.07.2005 : 05:43:49 »

Mogoče bi bil prvi vikend v septembru kar pravšnji za ta piknik,če bo seveda dovolj interesentov. Wink

Prostor jr drugače od pomladi do jeseni ves čas fulll zaseden,ravno zaradi piknikov in srečanj,raznih družb.

Najem načeloma stane 15.000 na dan,kar vključuje prostor,elektriko,vodo,hiško.šotor,če je potrebno,tuš,wc...

Ampak glede na to,da sem tudi član upravnega odbora v društvu,bi se verjetno dalo zmenit kar za zastonj. Wink

Marjetka,vidim da dobro napredujete. Cheesy

LP Zoran
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1507 : ponedeljek, 25.07.2005 : 12:06:14 »

Hojla vsem,

sem čista novinka na tem forumu, čeprav vas spremljam že od letošnjega maja, ko sva s fantom kupila flatkota Indija.

In ker naša soseda Marjetka Indija večkrat omeni, sem se odločila malo oglasit... in v bodoče še kej povprašat izkušene lastnike flatkotov pa jasno kakšno našo izkušnjo delit z vami!

In  seveda bomo pri Indijevih z veseljem posodili digitalca in malo poslikali naše tri flatke :-)


lp Matka

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1508 : ponedeljek, 25.07.2005 : 12:10:11 »

Citat
Hojla vsem,

sem čista novinka na tem forumu, čeprav vas spremljam že od letošnjega maja, ko sva s fantom kupila flatkota Indija.

In ker naša soseda Marjetka Indija večkrat omeni, sem se odločila malo oglasit... in v bodoče še kej povprašat izkušene lastnike flatkotov pa jasno kakšno našo izkušnjo delit z vami!

In  seveda bomo pri Indijevih z veseljem posodili digitalca in malo poslikali naše tri flatke :-)


lp Matka


Ooooo,super!

Še en nov! Grin Cheesy Cheesy

Jaz sicer nimam flta,sem se pa kar nekako udomačil tukaj. Wink

Se že veselim novih slikic in novih zgodb! Smiley


Lp Zoran
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1509 : torek, 26.07.2005 : 10:55:17 »

Pozdravljena Matka in dobrodosla med flatoljubci!  Cheesy
Le glej, da bos drzala to obljubo o slikicah... Wink

Skywalker- to je pa super- tudi 15.000 najema je zastonj! Ampak midva prvi teden v septembru ne bi utegnila...Kaj pa zadnji vikend avgusta? No, res upam, da bo vec interesentov in da nam bo uspelo uskladiti datum- kaj dosti pozneje kot drugi teden septembra jaz ne bi hodila... itak se bom ze takrat najbrz prikotalila  Grin Grin Grin

Marjetka- samo to bom rekla- Lady se je "prikazala Marija", ko je tebe srecala... Wink
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1510 : torek, 26.07.2005 : 11:15:01 »

Uh,nekak se bomo morali uskladit.Zadnji vikend avgustasem pa jaz na taboru reševalcev,torej ostane bolj kot ne drugi vikend septembra(če te ne bo kaj prehitelo Wink)



Lp Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1511 : torek, 26.07.2005 : 13:39:50 »

Ojla Matka! Dobrodosla med nami. Smiley

Zdaj imam kar naenkrat moznost izbirati fotografa  Grin - namrec vceraj se mi je vendarle uspelo dogovoriti z eno kolegico in nastal je cel album slikic.  Cheesy Lady je bilo zelo tezko ujeti. Veliko fotografij je bilo taksnih:  Tongue



 Grin Grin Grin

No nekaj jih je tudi uspelo. Na ogled so tule: http://www.moj-album.com/album/776785/

Kar se piknika tice, pa nam ustrezata obe varianti, da se le snidemo.  Cheesy

Matka, se moramo dogovoriti se za slikanje skupaj z Indijem. Bodo izgledali kot "mami, oci in sinko"  Grin , ali pa se bolj verjetno kot "triple flat power"   Wink Cheesy
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1512 : torek, 26.07.2005 : 14:00:25 »

Joj kakšne dobre fotke!!! Res ne razumem kako bi lahko kdo zavrgel takega biserčka, kot je Lady Undecided Prav super pašeta skupaj z Odijem Cheesy

Glede piknika pa... mi imamo čas (upam da tudi prevoz) tako da po vsej vrjetnosti pridemo Wink Tega pa res ne smem zamuditi-toliko flatkov na kupu Cheesy Cheesy
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1513 : torek, 26.07.2005 : 14:06:47 »

Res je lepa Lady...na ubrazu in v učkah se ji vidi,kako je vesela,da je pri vas Smiley. En  Kiss za obadva.

LP,
Nina
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1514 : torek, 26.07.2005 : 17:09:55 »

Super noro dobre fotke!!!!!  Cheesy Lady ti je uspelo shujšati!  Wink Prav postavna damica je- facico pa ima itak najboljšo... in res sta z Odijem par, da dol padeš!  Smiley  Po mojem se vam vsi umikajo, ko greste po cesti... če ne jih pa ona dva zrušita  Grin Grin Grin

Načeloma bi torej drugi vikend septembra šel... če me res kaj ne prehiti... Wink
Logiran
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines