mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 07:27:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210407 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1110 : četrtek, 02.06.2005 : 13:16:13 »

To ni se nic...ce bi se rad pocutil kakor v raju gremo lahko drugo leto na svedsko specialko flatov, kjer je normalno cca.200-300 flatov!!

 Shocked Shocked Shocked Jaz bi tudi šla na Švedsko! Cheesy Cheesy Cheesy Prašiček-šparovček je že na polici, samo prvi obrok bo pa dobil šele prihodnji mesec, ker nas je Odijeva operacija kar krepko udarila po žepu.  sram Grin

Se mi pa zdi, da se takle izlet kaj lahko izcimi tudi v precej dražjega. Tile Švedi namreč zvito tempirajo tole specialko... Valda maja, ko so mladički. Da potem vsak deseti obiskovalec domov odpelje še novega malega črnuha.  Grin Cheesy Cheesy
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1111 : četrtek, 02.06.2005 : 13:16:59 »

Citat
Malo za okus
O super- hvala. Si bom malo kasneje še podrobneje pogledala!!!

Citat
Ne bomo ne bomo, te lahko kdaj ko bo kaj z avideti sabo vzamem
Res najlepša hvala  Cheesy! Z veseljem grem kamorkoli, le če bo čas, tako, da kar sporoči!!!  Wink



SKYWALKER, kaj pomenijo teli unsmilliji?     Undecided Cry Undecided

Lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1112 : četrtek, 02.06.2005 : 13:21:46 »

Citat
Joj, dajte me prosim obveščati kdaj bodo kakšne zanimive razstave.   Ne pozabiti na mene- ne bi rada zamudila! Ali mi pa vsaj povejte, kje lahko čim bolj sledim temu!!!    Hvala, hvala, hvala  

Ne bomo ne bomo, te lahko kdaj ko bo kaj z avideti sabo vzamem

No to sem mislila, ne bomo ne bomo pozabili!! Da ne bo nesporazuma  Wink Oz. zakaj tukaj zalosten skywalker?

Marjetka: oh to pa ne - tako nepremisljeno pa se ne odloci za psa! Saj se na razstavah kuzki ne prodajajo kot vrece krompirja. Oz. se naj sploh ne bi - se pa dela reklama. In zato je fajn it gor da se v zivo vidi pse ki jih sicer lahko gledas samo po slikcah na netu... Wink Sicer pa mislim da itak ne bos imela sabo kakih 1000 EUR da bi kupila psa ce se bojis da se ne bos mogla zadrzat? Grin Grin

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1113 : četrtek, 02.06.2005 : 13:26:40 »

Citat
Sicer pa mislim da itak ne bos imela sabo kakih 1000 EUR da bi kupila psa ce se bojis da se ne bos mogla zadrzat?

Ja,ja Švedi so dragi!
Pa itak,tist,kar se bi prodajalo direkt tam,je verjetno bolj vprašljivo,čeprav imajo severnjaki na splošno najboljše pse.

Citat
Ne bomo ne bomo, te lahko kdaj ko bo kaj z avideti sabo vzamem
Citat
Oz. zakaj tukaj zalosten skywalker?


 Grin  Skywalker je žalosten,ker njemu noben kaj takega ne ponudi. Cheesy Grin Grin Grin


Se pravi,lepo šparat,drugo leto pa gremo! Wink

LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1114 : četrtek, 02.06.2005 : 13:27:02 »

Citat
No to sem mislila, ne bomo ne bomo pozabili!! Da ne bo nesporazuma   Oz. zakaj tukaj zalosten skywalker?


No saj jaz sem potem prav razumela, skywalker pa je verjetno prehitro prebral  Tongue! nauk: beri v celem kontekstu.  Grin
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1115 : četrtek, 02.06.2005 : 13:28:36 »

Citat
skywalker pa je verjetno prehitro prebral 

Nisem,nisem-beri zgornji post.

Mal sem se pohecal. Wink

LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1116 : četrtek, 02.06.2005 : 13:29:39 »

Citat
Skywalker je žalosten,ker njemu noben kaj takega ne ponudi.

Ah SKYWALKER, saj veš, da retrieverji držimo skupaj.
Ko pa se je potem menil za Švedsko  Tongue!
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1117 : četrtek, 02.06.2005 : 13:33:22 »

Citat
Skywalker je žalosten,ker njemu noben kaj takega ne ponudi.    
Ja pa reci! Wink Bom povedala kdaj bomo kam sli, kaj pricakujem od flatov tam, pa kolk mamo prostih mest v avtu...pa se potem zmenimo kako in kaj Huh Nekako nacrtujem prve nase razstave (upam da bo ze zrasla lepa dlaka) Oberwart (Avstrija) in Szombathely (Madzarska) ..zadnji vikend julija..bomo videli Smiley
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1118 : četrtek, 02.06.2005 : 13:37:19 »

Citat
Nekako nacrtujem prve nase razstave (upam da bo ze zrasla lepa dlaka) Oberwart (Avstrija) in Szombathely (Madzarska) ..zadnji vikend julija..bomo videli

i,i,i,... sporoči, sporoči.  V dveh mesecih, bi se morala (mora) dlaka obnoviti!!!
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1119 : četrtek, 02.06.2005 : 13:39:36 »

Citat
Ja pa reci!  Bom povedala kdaj bomo kam sli, kaj pricakujem od flatov tam, pa kolk mamo prostih mest v avtu...pa se potem zmenimo kako in kaj  Nekako nacrtujem prve nase razstave (upam da bo ze zrasla lepa dlaka) Oberwart (Avstrija) in Szombathely (Madzarska) ..zadnji vikend julija..bomo videli

Ma sej sem se hecov,če pa bo kdaj tako,pa se z veseljem pridružim.

Citat
Ah SKYWALKER, saj veš, da retrieverji držimo skupaj.

Ej MinE,kaj sem pa pol jaz?
Gonič? Shocked Cheesy Wink

Citat
Ko pa se je potem menil za Švedsko  !


To se pa nisem hecal!


LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1120 : četrtek, 02.06.2005 : 13:48:50 »

 Grin ne, ne  Grin

No pri tem pa res velja tisti nauk, da prebereš vse skupaj!
Naj razložim kaj sem mislila  Cheesy!

Citat
Ah SKYWALKER, saj veš, da retrieverji držimo skupaj.
Ko pa se je potem menil za Švedsko  !

Tamle namreč manjka +d: Kdo pa se je potem menil za Švedsko!
No tole je potem takole, da držimo vsi skupaj- s teboj vred in, da gremo vsi skupaj!!!   Wink

Citat
Bom povedala kdaj bomo kam sli, kaj pricakujem od flatov tam, pa kolk mamo prostih mest v avtu...pa se potem zmenimo kako in kaj
Bomo že nekaj spravili skupaj, drugače se pa da tudi pri nas kakšen avto odpeljati  Wink!


Se opravičujem za nerazumljiv kontekst!!!  Grin

Lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1121 : četrtek, 02.06.2005 : 13:53:08 »

Marjetka: oh to pa ne - tako nepremisljeno pa se ne odloci za psa! Saj se na razstavah kuzki ne prodajajo kot vrece krompirja. Oz. se naj sploh ne bi - se pa dela reklama.

 Grin  Grin Brez skrbi, nisem mislila zase, saj imam že Odija, poleg tega pa še nimam posestva. Moj vrtiček še zanj komaj zadošča. Wink Grin

Pa tudi glede nakupovanja psov si lahko brez skrbi, da vem kako se to dela. Si pa predstavljam, da se na tako specialko odpravijo številni ljubitelji flatov iz vse Evrope in če so že kak teden tam in še ravno v času, ko so mladički, si predstavljam, da marsikdo to izkoristi še za nakup psa.  Wink

Sicer je pa Odi dražji pes kot vsak Šved. Samo ena njegova taca je po ta novem vredna 1000 evrov.  Grin Grin Grin
Logiran
Sanja Black Wind
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10


« Odgovor #1122 : četrtek, 02.06.2005 : 14:00:03 »

Samo tale Chilli mi pa na tej slikici izgleda zelo močan. Vsaj v primerjavi s prvim samcem.. Mogoče pa 1.samec še ni odrasel Huh

Lp jana
Chili je snazan pas, ali je Almanza I'm on Fire isto toliko jak pas i čak nešto viši. Ja sam ga vidjela na Evropskoj izložbi u Milanu i jako dobro se sjećam kako je izgledao - prekrasan, dominantan pas.
Ova Chilijeva slika je loša i ne pokazuje ga baš najbolje.
Pozdrav,
Sanja

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1123 : četrtek, 02.06.2005 : 14:03:19 »

Ko se že tako menite, da bi se skupaj odpravili gledat 'morje' flatov, bi se vam še jaz navabila zraven Cheesy Roll Eyes Wink
To more biti nekaj imenitnega. Videti toliko flatkov na kupu Cheesy Cheesy
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1124 : četrtek, 02.06.2005 : 14:04:48 »

Anana, to pa je bilo veselo! Cheesy Je šla prvič v vodo? Roll Eyes

Ja, ja prvič je začofotala  Cheesy Cheesy Cheesy, če ne štejem tuširanja po umazanih tačkah  Wink.

retrieverka: Kaaj toliko flatov na kupu  Shocked Cheesy Cheesy?! 200-300  Shocked. Že za 85 sem se že zelo čudila  Shocked Grin Grin.

Ooo pa še za na razstave ste se menili  Grin Grin. Jest bi tudi šla, pa še Nara; ampak njej bi se čisto zmešalo ob toliko psih  Cheesy Cheesy Cheesy. Toliko flatov.......................... Cheesy Cheesy Cheesy Cool

Pa Chili je tudi zelo lepe čokoladne barve  Cheesy Cheesy Cheesy.
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines