mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 17:24:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210320 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #825 : sobota, 07.05.2005 : 19:12:18 »

Ja tudi jaz včasih komaj sledim pogovoru  Cheesy  Grin.
Na kolesu je pa res problem, če kaj zavoha. Takrat se lahko samo postrani prekucneš, samo ponavadi raje spustim vrvico  Tongue.
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #826 : nedelja, 08.05.2005 : 17:49:58 »

Lepo pozdravljeni!!!

Uspelo mi je narediti ALBUM OD ŠOTKE!!!  Wink
Lahko si ga pogledate na:

http://sota.moj-album.com/


P.s.: Nove fotke še pridejo kmalu, ko razvijem film.  Kiss

LP, Eva
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #827 : nedelja, 08.05.2005 : 18:13:42 »

Super slikce Cheesy Cheesy Cheesy!!! Vidim, da je Šota res lepa psička Wink. Najboljša slika mi je tista z oslom Smiley Smiley Smiley.

Lp Ana
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #828 : nedelja, 08.05.2005 : 22:56:37 »

Marjetka,sem videla tvojega Odija po tv(oddaja 4tačke).Je full luškan pesjako.Je zdaj z njim že uredu?


lp,
Nina
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #829 : nedelja, 08.05.2005 : 23:09:26 »

 Shocked Ne me hecat, Rincy... Kako je možno, da bi bil Odi po televiziji??? Shocked Shocked Shocked
A si prepričana? Shocked

Drugače pa zgledno okreva.  Cheesy Zdaj prehaja v tisto mučno fazo, ko ga razganja, pa mu ne smemo dovolit, da bi divjal, oziroma da bi ga ga spustili z vrvice.  Tongue

Sicer pa... Roll Eyes
Danes sem ga pofotkala in slike Odija invalidka fliknila na mojpes.net v album Odi. Na voljo bodo vsak čas. Ko ga administrator odobri, pošljem link.  Wink

Odi se vam vsem zahvaljuje za rojstnodnevne čestitke  Tongue Tongue Tongue in vso podporo pri okrevanju  Tongue Tongue Tongue, zdaj pa bolje, da se poslovim, ker če ne, boste vsi slinasti.  Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #830 : nedelja, 08.05.2005 : 23:19:51 »

Evo, sem Odiju dala antibiotike in ga zalovila na vrt  Grin, zdaj pa lahko še kakšno rečem...

MinE: Šotka je res zakon!!! Sem uživala ob albumu. Smiley Že iz obrazne mimike se vidi, da je faca.  Cheesy Komaj čakam, da jo spoznam.  Roll Eyes

Marjetka ali se nam bo tvoja soseda pridružila? Vsaj na pikniku če že ne drugega

Upajmo!  Huh

SKYWALKER, jaz te podpiram pri načrtih s psarno in to.  Smiley Kdo pa bo to čudovito pasmo ohranil med nami, če ne ravno taki zagnanci, kot je retriverka in kot bo morda nekega dne Skywalker?! Cool
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #831 : ponedeljek, 09.05.2005 : 06:54:28 »

Citat
SKYWALKER, mislim da je za tvojega labradorja sedaj najboljše, da se posvetiš čim bolj njemu. Iz slike predvidevam, da je nekoliko starejši in živahen flat bi mu šel samo na živce. Oba bi potrebovala veliko ljubezni. 

Na avatarju je moj starejši pes Nero,ki je januarja umrl.Skywalker je en tak 4 letni razposajenec,ki bi bil družbe neizmerno vesel,saj je z Nerom ob strani tudi zrasel. Wink


Citat
SKYWALKER, jaz te podpiram pri načrtih s psarno in to.   Kdo pa bo to čudovito pasmo ohranil med nami, če ne ravno taki zagnanci, kot je retriverka in kot bo morda nekega dne Skywalker?!

Ej hvala! Grin

Res upam,da mi bo to enkrat tudi uspelo.
Ma sej v bistvu me sam prostor omejuje,entuzijazma je več kot dovolj. Cheesy


By the way-tud jaz sem videl Odija pri Štirih tačkah. Grin
Pa menda ja ne boš rekla,da nisi vidla,da so vas snemali? Shocked


LP Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #832 : ponedeljek, 09.05.2005 : 08:49:16 »

Lepe slikice...sicer sem se načakala da sem jih videla (moja slaba povezava) ampak lustno! MinE si se res potrudla ker je gor precej slikic...Od Šotkinih staršev pa nimam (vec) slik...žal...

Zdaj se moramo se mi potrudit da damo gor tanove slikce, smo naredili vceraj nekaj res lepih Wink

Jaz pa nisem videla Odija Undecided

SKYWALKER: ta pa ni bila prav pametna da si dal sem gor ime psarne, mi ti sicer ze ne bomo 'sunili' imena, ampak nismo edini ki beremo...internet je internet... Roll Eyes ze tako je vcaish tezko izbrat ime, ko jih je precej ze zasedenih..no ja, moj je bil ocitno tako unikaten da je bil v prvo potrjen Wink Grin
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #833 : ponedeljek, 09.05.2005 : 11:07:29 »

Citat
SKYWALKER: ta pa ni bila prav pametna da si dal sem gor ime psarne, mi ti sicer ze ne bomo 'sunili' imena, ampak nismo edini ki beremo...internet je internet...  ze tako je vcaish tezko izbrat ime, ko jih je precej ze zasedenih..no ja, moj je bil ocitno tako unikaten da je bil v prvo potrjen 

Ma,sej vem,sam sej mam domišljija,se bom pa kej drugega spomnil. Cool
Al pa če si jo kar registriram. Grin Grin Grin Grin Grin


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #834 : ponedeljek, 09.05.2005 : 11:54:08 »

By the way-tud jaz sem videl Odija pri Štirih tačkah.
Pa menda ja ne boš rekla,da nisi vidla,da so vas snemali?

Ja, edina možnost bi bila, da je bilo to posneto pred več tedni med obiskom pri veterinarju. Se spomnim, da so skakali naokrog s kamero ...  Huh Ma ni noben povedal, kdo so in kaj delajo. Snemali so vse po vrsti, mi pa smo bili prevec v skrbeh za Odija, da bi temu posvečali preveliko pozornost. Se mi je zdelo, da pač rabijo kakšne posnetke za reklamo oziroma za lastne potrebe. A bo kdaj ponovitev teh Tačk? Na kateri televiziji pa so?  Roll Eyessram

No zdaj pa upajmo, da mi bo končno uspelo vnesti slike na forum. Če mi ne bo,  Smiley potem jih najdete eno za drugo tule: http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=1&pos=0


[img][http://http://www.mojpes.net/galerija/albums/userpics/14945/o-Razpolozenje%20se%20vraca.JPG/img]

[img][http://www.mojpes.net/galerija/albums/userpics/14945/o-Vedno%20bolj%20vesel.JPG/img]

[img][http://www.mojpes.net/galerija/albums/userpics/14945/o-Apetita%20ne%20manjka.JPG/img]
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #835 : ponedeljek, 09.05.2005 : 11:57:50 »

Jaz imam pa novo flatovsko novičko!

Predvidoma 6.6.2005 bo v Kranju novo leglo Tongue Tongue Tongue flatkov!

Vzreditelj:  Franc Rutar

Mama je Raja, Ronina sestra. Za očeta moram tokrat še poizvedet.

Prosili so me, če dam obvestilo med ljubitelje flatkov!

Tako, da vsi zainteresirani se lahko pozanimate preko maila: info@frut.si, telefona: 04 2049 121.


Lp Manca



Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #836 : ponedeljek, 09.05.2005 : 11:59:04 »

Ne, ne, ne...  Grin

Še en poskus:

img]http://www.mojpes.net/galerija/albums/userpics/14945/o-Razpolozenje%20se%20vraca.JPG[/img]



Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #837 : ponedeljek, 09.05.2005 : 12:01:10 »

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #838 : ponedeljek, 09.05.2005 : 12:21:28 »

Citat
Ja, edina možnost bi bila, da je bilo to posneto pred več tedni med obiskom pri veterinarju. Se spomnim, da so skakali naokrog s kamero .

Ja,od takrat je blo-iz Topolščice,od Matka!
So ga kar dobro posneli!

Oddaja je na TV Pika,ne vem pa na pamet,kdaj so ponovitve.


LP Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #839 : ponedeljek, 09.05.2005 : 12:46:50 »

Marjetka: super slikice Odija, vidim da je ze pozabil operacijo Wink pa tudi nogico ima prav lepo oskrbljeno!! Jaz komaj cakam da ga spoznam! Pa Šotko tudi! Pa vse vas Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines