mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 15:20:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210270 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #795 : četrtek, 05.05.2005 : 10:06:15 »

retrieverka,

PSI

Delovni

Alkatraz

PSICE

Najmlajši

Kali

lp maša
Joj masa hvala hvala!!

Mi lahko samo se prepises vse o psicki Kali??
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #796 : četrtek, 05.05.2005 : 13:50:26 »

Piknik bo verjetno kar cel dan. Saj je pestr urnik.
Sedaj nas je že kar nekaj flatov, ki moramo priti, da postavimo rekord v skupnem številu zbranih FLATKOW  Grin!!!

 Smiley Če postavljamo rekord, pol je treba pa nujno o tem obvestiti vse lastnike flatkov, ki jih poznamo, pa tudi tiste, ki jih bomo srečali v tem mesecu do piknika. Dozdajšnji slovenski rekord ima po mojem kar retriverka (14). Ali ve kdo morda za priložnost, ko se je v Sloveniji zbralo več flatov na enem kupu?   Roll Eyes Grin
Logiran
Maša
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #797 : četrtek, 05.05.2005 : 15:47:43 »

Citat
Mi lahko samo se prepises vse o psicki Kali??

Kali,
LOI in corso, 06.09.2004, O: Jake Di Eman, M: Coconut Groove, V: Emerico  Mancuso, L: Caterina Urso, Via Lazzaretto Vecchio 15, 34123 Trieste, I

 Smiley Smiley

lp
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #798 : petek, 06.05.2005 : 11:25:57 »

Uau!!! Par dni nisem bila na forumu, pa poglejte kaj se je zgodilo.... Cheesy Grin Grin Grin
Polno novih lastnikov flatov...!  Smiley  Skoda, da ne morem prit na piknik... Bo bolj na ljubljanskem koncu, ne?

No, le glejte, da boste potem cim vec slikic vasih lepotcev prilepili- da bom vsaj "posredno" uzivala ob lepoti toliko crnuhov na kupu... Wink

Lp vsem!
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #799 : petek, 06.05.2005 : 12:12:43 »

Pozdravljena Kobra Smiley, res škoda da te ne bo na piknik!  Undecided

Anana: Kaj dogaja z Naro? Ste bili v mali šoli? Kako je šlo? Ne mi rečt, da je dobila cvek.  Grin

Danes sem zelo židane volje, ker Odi tako lepo okreva. Iz ure v uro se spretneje giba, pa tudi razpoloženje se mu vrača.  Cheesy
Na poškodovano taco sicer še ne stopi, se pa tudi po treh znajde. Danes je bil na sprehodu že prav navihan. Smukal se je po grmovju ob tenis igriščih, si našel žogico, potem pa me je z laježem nateroriziral in sem mu jo morala pol ure metat, da jo je z gobcem lovil. Ovratnik sem mu že včeraj odstranila, ker ni kazal nobenega zanimanja za lizanje in grizljanje poškodovane tace. 100-odstotno mu zaupam, da bo obvezo pustil na miru. Mislite, da sem se prenaglila? Huh
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #800 : petek, 06.05.2005 : 12:16:24 »

Ohhh...zdaj si me pa razocarala... Cry Cry Ves kok bi bil Azor vesel ko bi visel tolk lepih, crnih, sijocih punc na kupu!! Wink Ni problema, slikali bomo pa snemali pa...skratka vse bo crno od nas! Wink

Vceraj sem videla 4 moje navihancke v mali soli...mmm so cukri!! Bili so pravi mali blatni pujski ker je padal dez, kmalu sem bila tudi jaz pujs Grin SUPER SO!! Kiss Kiss Kiss

Za Odija sem pa zelo vesela da ga povoj nic ne gane in ni zaradi tega 'zamorjen'. Pomojem ga bo pustil pri miru, Rona se nikoli ne zmeni za povoje (tudi Raja ne), ampak ponavadi povoji zaradi divjanja odletijo dol Cheesy Grin
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #801 : petek, 06.05.2005 : 12:30:26 »

Citat
skratka vse bo crno od nas! 

Pa nič rjavega? Smiley Cheesy Smiley

LP Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #802 : petek, 06.05.2005 : 12:40:08 »

No ja..malo dvomim..izkljuceno pa ni, morda nas kdo preseneti Smiley SKYWALKER  prides? Tolk flatov na kupu baje ne bos zamudil? Wink
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #803 : petek, 06.05.2005 : 12:51:52 »

Citat
Ohhh...zdaj si me pa razocarala... Cry Cry Ves kok bi bil Azor vesel ko bi visel tolk lepih, crnih, sijocih punc na kupu!! Wink Ni problema, slikali bomo pa snemali pa...skratka vse bo crno od nas! Wink

O, kako je lepo videti, ce te nekdo vsaj malo pogresa... Wink Cheesy Grin Grin Grin  Res mi je zal, da ne bom utegnila. Ce bi bilo blizje, bi ziher skocila za kaksno urco pogledat, tako pa...
Me pa zelo veseli, da boste vse "dokumentirali"! Upam pa, da se vidimo vsaj na Ljubljanski agility tekmi...

Marjetka: tvoj Odi se mi na slikicah zdi fejst Azorju podoben  Smiley Upam, da bo se naprej tako hitro okreval in da bo kmalu spet tak norcek, kot si ga (zelo duhovito in slikovito) opisala...!  Wink

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #804 : petek, 06.05.2005 : 13:20:36 »

No pa sem se potrudila in dala na stran nove slikice od Nare (anana) - Ain't She A Dream in se dveh mladickov - Attractive Nuisance in Absolute Power...samo da sporocim da ne boste brskali Smiley V kratkem ko bo cas bom gor se nov album slik od Rone iz agilityja (se trudimo lovit hitro crno packo) in slike s plavanja po Bledu...pa še se najde...samo casa je bolj malo ker je treba slikce prej obdelat...
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #805 : petek, 06.05.2005 : 13:42:34 »

Citat
SKYWALKER  prides? Tolk flatov na kupu baje ne bos zamudil?

Ja zelo,zelo dvomim,da me kaj lahko ustavi! Grin Wink

Itak se pa še prej vidimo v Hrušici!


LP Zoran
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #806 : petek, 06.05.2005 : 13:44:02 »

ja retrieverka, to men sploh ni jasn zakaj se ti z ronco bolj ne angaziras v agilityu...kolkr sm jo uspela vidt je pravi talent...se kakega BC bi verjetn uspela scat pelat  Cheesy
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #807 : petek, 06.05.2005 : 13:51:03 »

Marjetka: Ja, Nara je šla včeraj prvič v malo šolo, sicer me ni bilo zraven ampak ko so prišli moji domov, so povedali, da je bilo zelo zabavno in da je Nara verjetno dobila tudi kakšen cvek v vlečenju na vrvici Undecided. Vse je hotela (pse in ljudi) prevohati, prelizati Tongue... zato je zmešano vlekla v vse smeri in se ni kaj dosti brigala za vodnico Roll Eyes. No, ker pa je tam tudi deževalo, je domov prišla mokra in umazana Wink. V mali šoli je bila zelo vesela svojega bratca in dveh sestric, skratka bilo je zelo veselo.

Pa se nekaj novih slikic na retrieverkini strani:
http://www2.arnes.si/~jjeraj1/Litter%20A/ronraj%20aint%20she%20a%20dream.html

lp ana
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #808 : petek, 06.05.2005 : 13:51:43 »

Hehe, sirtaki, ja ona je ze talent - HUD talent - ampak jaz malo manj...se še trudim najdt tehniko kako si zapomnit tak dolg parkur Wink Grin Pa takole je bilo...delali sva agility kake 3 mesece predlani, lani je bila bolj poslusnost in lovsko delo, potem otroci, zdaj pa sva koncno prisle do agilityja (problem je moj cas) ki ga naravnost obozuje, tako da morda pa bomo se kam prilezli Wink Ko se jaz skuliram s spominom, dobim malo vec kondicije da jo bom dohajala, pa ko dodelamo gugalnico Grin Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #809 : petek, 06.05.2005 : 14:05:58 »

Vse je hotela (pse in ljudi) prevohati, prelizati Tongue... zato je zmešano vlekla v vse smeri in se ni kaj dosti brigala za vodnico Roll Eyes.

He he, kako nam je pa to znano Roll Eyes A smo s trdim delom (delno) uspeli odpraviti. Čeprav včasih na vse kar smo se učili pozabi Grin
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines