mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 01:20:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 208612 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #345 : petek, 18.06.2004 : 23:35:26 »

Oj!

Nova pošiljka slikic  Cheesy

Azor:

http://zlender.hn.org/albums/album05/Azor_0152.sized.jpg

http://zlender.hn.org/albums/album05/Azor_0181.sized.jpg

Mladički zlate prinašalke in gladkodlakega prinašalca  Cheesy :

http://zlender.hn.org/albums/album05/Slike_2_0655.sized.jpg

http://zlender.hn.org/albums/album05/Slike_2_0683.sized.jpg

http://zlender.hn.org/albums/album05/Slike_2_0854.sized.jpg

Uživajte  Wink

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #346 : sobota, 19.06.2004 : 10:30:34 »

Hoj!

Se enkrat HVALA Nadji  Wink Cheesy Cheesy Cheesy

Mary: Zal ne bova ne na tekmi v Skofji Loki, ne v Ljubljani, ker sva takrat na morju... Mislim, da je po Domzalah edina agility tekma, ki je kolikor toliko blizu tvojemu koncu Trzic, ki pa je sele 11.9. Ce pa boste prej kaksen poletni vikend piknik organizirale, pa se zna zgodit, da se vseeno pripeljemo kaj v vase konce  Wink

Citat
sedaj imam nov digitalen fotoaparat, ki je samo moj in sedaj bo slikic na pretek  )
No, potem pa cim prej kaksno slikico tudi tukaj objavi- mene ze ful zanima, kako tvoja crnuhinja izgleda!  Smiley

LP
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #347 : sobota, 19.06.2004 : 14:26:58 »

No, sedaj mi je (upam) uspelo nekaj slikic pomanjšati na 20 KB.
No, tu je nekaj slikic Grin

Na tej slikici je še malo mokra okoli gobčka, saj je malo pred slikanjem pila vodo Grin Grin



[attachment deleted by admin]
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #348 : sobota, 19.06.2004 : 14:28:24 »

No, zdaj sem pa vesela, ker mi je končno uspelo Grin Grin Grin

No, pa še ene slikica, kjer se igramo z medvedkom Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #349 : sobota, 19.06.2004 : 14:30:45 »

Pa še ena slikica na kateri se vidi samo glava Roll Eyes Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #350 : sobota, 19.06.2004 : 14:32:06 »

In pa še ena ko sva poskušali razstavno stojo.  Tongue Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #351 : sobota, 19.06.2004 : 15:00:21 »

Azor mi je na 2. fotki od zgoraj ful lustkan!

Pa mladicki seveda tudi...v taki starosti so mi najbolj kjutkani, ko so se mali debelustcki Wink

Zara je pa ze precej vecja kot se jo spomnim (itak!). Mary kar okej poskusata Wink, samo fotografa se bolje izšolaj Wink Grin Roll Eyes Tongue

P.S. ful smo lustno popestrili tole temo s slikicami, smao ne smemo pretiravat da nad Jana ne okrega, ker se precej dolgo loada Undecided
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #352 : sobota, 19.06.2004 : 15:15:09 »

Maadoncaaaaa kašna velika Zara Tongue Grin

Je pa res velika punčara že. Lušna tud.

Ah mislim, da ne bo nobeden hud Grin, ker je tolko slikc. Jest sm prov vesela, ko je spet kaj novega za videti Cheesy Cheesy Cheesy.

Aja retriverka hvala za fotke od Rone, lepa razstavna madam Roll Eyes

Hm zadnjič si nekaj omenjala slabo in dobro rjavo barvo, boš lahko še meni kdaj pokazala primerjavo?

Kobra debeluščki so luškani Roll Eyes, bi bilo zanimivo videt, kako izgledajo ko odrastejo. Si ti kasneje še katerega srečala?
Mojemu fantu so bili tako všeč, da je takoj vprašal če so vsi oddani Grin

Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #353 : sobota, 19.06.2004 : 18:43:50 »

Ja, mladicki so ze vsi oddani in tudi ze veliki- slikice so posnete septembra lani. Se je gospa kar trudila z oddajo, ker je poskusala zagotoviti , da pridejo v roke dobrim ljudem, pa tudi zastonj jih ni prodajala, da se kdo ne bi prevec "na lahko" odlocil za psa... Jih pa zal nisem videla, kaksni so sedaj, ko so ze veliki, ceprav bodo po mojem zelo lepi, ker je tudi zlata prinasalka, ki jih je imela, bila taksne bolj sloke postave in je imela bolj flatu podobno postavo, kot jo imejo ostali zlati prinasalci...

Mary, Zara je res ful luskana- bi bilo fajn, ce vama uspe v soboto na tekmo priti, da jo v zivo vidim... Wink Pa retrieverka z Rono tudi  Cheesy

Retrieverka: imam potencialnega kupca za tvoje bodoce leglo. Je Anglez, ki se je "iz ljubezni" preselil v Sloveniju, do sedaj pa je imel ze vsaj dva flat coata in je tudi zaljubljen v to pasmo. Z zeno ze nekaj casa razmisljata o psu in spomladi bosta mogoce res enega vzela in se zelo nagibata k tej pasmi... Wink

LP
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #354 : sobota, 19.06.2004 : 19:21:53 »

ja tudi mene bi zanimalo kaksni to si kuzki ko so odrasli Wink

na to tekmo mi bo pa verjetno uspelo prit, samo bi te prosila, ce mi na privat posljes kako obrazlozitev kje tocno bo...

glede mladickov in tega Angleza-super!! ce zelita ju lahko povezes z mano, pa jima povem se kaj vec o moji divjakinji, morda se kaj vec fotk ali pa jo lahko vidita v zivo...
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #355 : nedelja, 20.06.2004 : 08:27:50 »

na to tekmo mi bo pa verjetno uspelo prit, samo bi te prosila, ce mi na privat posljes kako obrazlozitev kje tocno bo...

Ja, bi jaz tudi prosila, da mi na privat pošlješ kje in kdaj bo tekma. Roll Eyes

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #356 : ponedeljek, 21.06.2004 : 16:27:24 »

No takole...vceraj sva se zelo pozno vrnile iz madzarske, tako da se sele zdaj oglasam...

bilo je SUPER!! tudi malo dezka ni pokvarilo vtisa! nekaj vec o sami razstavci sem ze pisala v temi o nagykanizsi med tekocimi prireditvami, tu pa se malo flatovsko Wink skratka, vreme je bil ok, razen par plohic-ni bilo vroce, bilo pa je tudi nekaj soncka...prostor neverjeten-kot pravi raj na zemlji...jezero zraven pa kot nalasc za Rono Wink Grin je po ocenjevanju, ko ni bilo vec treba paziti na njen izgled prevec (do BISa sem jo seveda spet uredila Wink) je prav uzivala na travici pod dreveskom ki smo ga okupirali Grin videla je nekaj njej simpaticnih pesjanov in se prav zabavala Smiley jaz pa z njo! Grin skratka vtis super in grem ko bo naslednja tukaj sigurno spet! sicer sva dobile CAC, BOB, BOG 2-ampak vsakic ko sem stala jaz v ringu je padalo kot iz škafa Undecided Wink

malo sem bila razocarana ker ni bilo vec nobenega flata (pricakovala sem vsaj kakega samca) ampak se je pa zraven mene utaborila lastnica male flatkice (na zalost jo je pustila doma in imela s seboj goldenco) in sva kljub grozni madzarscini uspele v anglescini kako rect na temo teh razbojnikov  Wink se je prilepila name z eod dalec ko je zagledala Rono in sedaj bova ostale v konaktih...med drugim je bilo kar nekaj zanimanja za moje mladice- se dobro da sem si naredila pasje vizitke Grin to me je prav prijetno presenetilo!! niso namrec hodili ljudje in sprasevala kak kuza je to ampak so prisli direktno z vprasanje kdaj bo leglo in kak kontakt..super!

skratka uzivali smo Grin mi je pa zelo zal da se pozabila doma fotoaparat ker je bilo nebeso okolje! Shocked Grin
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #357 : ponedeljek, 21.06.2004 : 19:34:12 »

Spet čestitke retriverki Cheesy in Roni Tongue!!!

Retriverka pazi, da ne boš oddala še več mladičkov kot jih bo Grin Grin Grin, hecam se.
Lepo je, da na takšen način spoznavaš nove kandidate za male kožuščke Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue.

Mimogrede včeraj so menda v Kranj že oddali psička Tongue iz Grosupeljskega legla. Tako, da je Kranj bogatejši še za enega flatkota Cheesy.

Retriverka si si ti mogoče uspela ogledati to leglo iz Grospulja, o katerem sva toliko razpravljali?
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #358 : ponedeljek, 21.06.2004 : 21:19:13 »

Ajej ne še...nisem imela se nic casa, nameravam ta teden da mi ne pobegnejo vsi prej Wink Grin mhm..to tisti mladicek od Jonovih-katerega so oni vzeli za prijatelje?
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #359 : ponedeljek, 21.06.2004 : 21:24:29 »

retrieverka: čestitke Kiss Kiss

Mogoče veste na kateri konec Kranja je šel mladiček? Da vemo na kateri konec hoditi na sprehode, da se bomo lahko kdaj srečali in poigrali Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines