mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 01:28:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 208617 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #315 : sreda, 16.06.2004 : 21:44:55 »

hehe ...luštkan fant! Smiley mi je tak ..hmm...kako bi rekla...felsbachova linija Grin Wink tak kot avstijski samcki...kjutkan...sem ze malo pozabila kaksen je v zivo in komaj cakam da ga vidim...

na predzadnjih dveh slikah ima tak izraz kot da mu nekaj ni prav Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #316 : sreda, 16.06.2004 : 21:51:48 »

..pa še slikici s potepa... Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #317 : sreda, 16.06.2004 : 21:54:20 »

 Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #318 : sreda, 16.06.2004 : 22:01:33 »

Sem hotela tudi jaz napisati, da ima res precej podobne poteze moji Pami Wink.

Tako, da se res vidi felsbachove značilnosti.

Zakaj le so si tile črnuhi tako podobni Grin Grin Grin
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #319 : sreda, 16.06.2004 : 22:05:47 »

Hvala Nadja!!!!  Smiley Smiley Smiley

Hja, za poziranje sem ga morala najprej malo utrudit, da je bil bolj pri miru  Grin, na zadnjih dveh slikicah pa mu zogico kazem, da je se bolj pri miru in da bolj zainteresirano gleda Wink To je njegov tipicen "zadrogirani" pogled- zogica je namrec njegova najhujsa droga (takoj za hrano in goneco se psicko, se razume)  Wink

Lp
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #320 : sreda, 16.06.2004 : 22:08:47 »

Rona je pa kot v fotostudiu, res model, ki zelo lepo pozira. Roll Eyes

Retriverka ali je račka samo za poziranje? Grin Grin Grin
Ker pri nas, jo nobena dama ne bi dolgo imela tako lepe, predvsem cele Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #321 : sreda, 16.06.2004 : 22:33:33 »

Hehe poznam to drogo...pri nas bi skočila do stropa če bo žogica tam...je žogica čez vse-tudi čez hrano!! manetka in zato ti zgleda kot v 'studiu'-tam gor je namreč žogica...krasen trik ko želiš lep izraz na fotki (lahko levo ali pa desno Tongue)...vsaj dokler ti ne skoči v fotoaparat-potem je pa konec z mojim fotografskim poklicem Grin Roll Eyes

racka je pa ena med novimi igračkami, ker sem ugotovila da ima rada plišaste igračke, ker jih je kradla Raji...samo pri Roni so zdržale 5 minut, pri Raji pa tudi leta in leta...drugace pa uporabljava to racko za učenje mirnega držanja (kot vidis na sliki za demonstracijo Wink), ki ga potrebujeva za prinašanje divjadi-tam pes ne sme preprijemat in metat po gobcu.
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #322 : sreda, 16.06.2004 : 22:40:19 »

Tista slika z racko je res cudovita.  Cheesy
Je pa res pridna, da je ne unici. Azor sicer tudi obozuje vse kar je plisasto, ampak potem obvezno raztrga. Ce hoceva, da kaj ostane celo, mu morava pa dolocenem casu vzeti. Amapk plisike pa ima "rezervirane" za cotanje. Ceprav je zanimivo, da se na zacetku ni vedel prav lotiti igrace, ki si mu jo dal- se posebej, ce je spuscala zvoke je cvilil in jo cudno gledal,,, Grin Grin Grin

Mimogrede- so vasi flati tudi taksni pozeruhi? Mene je strah, da bi Azor slucajno brez nadzora do vrece s hrano prisel, ker bi najbrz prej pocil, kot nehal jesti... Undecided

LP
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #323 : sreda, 16.06.2004 : 22:46:11 »

hehe retriverka res imaš dobro tehniko slikanja, pri meni to že ne bi delovalo, ker ju žogice ne zanimajo, boljši je jež ki piska dokler ga ne uničita oz. spusti dušo in neha piskati.
Plišaste igračke pa gredo vsaj pri Leyli takoj po gobe.
Nazadnje je, ko smo bili nekje na obisku in ona z nami. Izginila za nekaj časa, nismo opazili, ko pa smo odhajali pa smo opazili kje je bila Shocked
Vsem plišastim kužkom, ki so jih imeli za okras je potrgala gobčke.
Hmm najbrž je težko učiti, da drži na miru in ne grize.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #324 : sreda, 16.06.2004 : 22:46:44 »

No saj jaz tudi Roni ne puščam igrač ko je sama..razen kake zelo trpežne Wink

Ima pa tudi zelo rada cvileče in piskajoče...potem neprestano piska in cvili, namerno stiska in spušča da se oglaša...zato ima take igrače izjemoma ko so moji živci v dobrem stanju Grin

glede požrešnosti...je to značilnost vseh prinašalcev in tudi flatov...vendar pa naša Rona niti ni preveč..veliko raje bo vzela recimo igračko kot hrano...pa tudi pri učenju hrana ni preveč uporabna motivacija...mora bit res kaka hudo 'dišeča' salama Wink v obroku pa poje vse, ni izbirčna...razen sadja pa ne je vsega...ko je bila majhna ga je, zdaj pa ne...recimo ne mara hrušk in pomaranč, medtem ko nam jabolka obere z dreves kar sama-pa naših jablan še ni izučil da navzdol ne smejo rodit Tongue Grin To je počela že kot mladiček pri vzrediteljih Wink
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #325 : sreda, 16.06.2004 : 22:50:48 »

Kobra izgleda, da imajo Felsbachovi potomci požrešnost v genih, tako da so si podobni tudi potem.
Naša Pama je bila tudi nikoli sita rita, obvezno pa je pregledala tudi mačje sklede, predvsem pa se je rada potrudila in tudi pokradla hruške, jabolka in slive kar iz dreves. Pozimi ko smo zračili klet pa je vedno zlomila tudi gajbice z jabolki, da je le dobila ven vsaj eno slastno jabolko.
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #326 : sreda, 16.06.2004 : 23:03:47 »

manetka....nocem biti tecna toda v soboto,ponedeljek in torek me cakajo ustni izpiti mature in mam se dosti ucenja jutri planiranega...nekak bi se rada naspala...kdaj lahko pricakujem odgovor...kdaj danes ali posto raje pregledam jutri,.... cel dan sem doma..zvecer imam pa vaje tako da me ni...upam da nisi jezna ker sem resnicno vesela da mi pomagas! hvala Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #327 : četrtek, 17.06.2004 : 16:24:07 »

 Grin Shocked Cheesy Wink

Kobra (in kdor so mu tudi bernci še všeč) ker so ti všeč bernci, si lahko pogledaš moji dve dami.
Na temo od bernijev sem prilepila nekaj fotk mojih dveh madam:) Slike so cisto sveže Wink

LP manca

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #328 : četrtek, 17.06.2004 : 18:05:14 »

dalija: najbrz je bilo tole namenjeno pod zasebna sporocila manetki Roll Eyes

Sicer pa eno sporocilce, ce koga zanima ali pa koga takega pozna....
določili smo cas Roninega legla: parili bomo nekje v novembru-torej bodo mladicki nekje v januarju in za oddajo od marca naprej....jaz komaj cakam Wink za ocka pa naj ostane se malo skrivnost-se se tudi sama nisem za sigurno odlocila....delam pa na vseh dimenzijah (znacaj, izgled, zdravje!) Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #329 : četrtek, 17.06.2004 : 18:30:07 »

retriverka,to je pa super novička Cheesy Cheesy :DBo Rona prehitela Lizo ;DBosta imeli ravno ena za drugo,če bo seveda vse posreči... :)Pa obvezno pridem pogledat bodoče male črnuhce
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines