mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 17:18:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210009 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1995 : četrtek, 17.11.2005 : 15:17:07 »

Ja, lahko bi se dobili pozimi Cheesy. Moramo najti še lokacijo. Jaz nevem kako je z Naro in snegom, ker ga še ni okusila (razen takrat, ko je bila še majhna kepica je videla majhne kupčke snega, če se ne motim Wink.

Lp, Ana
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1996 : četrtek, 17.11.2005 : 19:04:44 »

No, nekaj novih vesti z naše strani...Pia ga serje! Grin Počasi me že ob pamet spravlja s tem da prime točno VSE kar najde in nosi okrog. Nisem vajena pospravljat vsega na višini cca.60 cm, ker ni bilo potrebe - očitno se bo treba navadit Wink Tamala sicer ne uničuje ampak lepo mirno prenaša okrog. Čevlji in copati so seveda zelo aktualni. Niti najbolj mehke igrače ne zgrize! Kar pa seveda ne velja za kable Wink Po paniki danes kako da se ni pokakala kovinskega dela kabla od digitalca sem ga med sesanjem z velikim olajsanjem nasla na tleh. Je pa danes pojedla novo kovinsko zadevico, tako da spet pregledujemo drekce Grin Prav tako se je spravila na moj mobitel, ko sem ga polnila...ooohhh...ocistno bo res pestro. Hvalim tistega ki je iznasel box!! Tongue Sicer je precej vljudna in nezna, prepoved deluje v hipu samo da povzdignem glas - seveda če jo opazim.
Z Rono in Rajo so se res super ujele. Vse ji dovolita in mala to pridno izkorisca in si prisvaja njuna kavča Undecided
S sprehodi nam še ne gre dobro, ker še ne zmorem treh povodcev Lips Sealed Po motoviljenju po cesti vceraj smo sli danes v dveh rundah...bo treba še delat na tem! Tempo dveh flatic in stare goldence se res ne ujema. Izgleda priblizno tako da se Roni blazno mudi cimprej prit do barja in divja, Pia ima nos v tleh, Rajo pa vlecemo za sabo, ker si ona pac vse vzame na easy. Skratka zdaj smo se vecja atrakcija tukaj okoli Grin Že tako vsi mislijo da sem malo mimo, ko z dvema psoma vsak dam šetkam okoli... Soseda vceraj se je ko nesla v smeti kar ustavila in ni mogla verjet. Namrec se boji psov in prav bezi pred nami na barju, pa ceprav nista sli se nikoli niti do nje in jih ob srecanju pripnem.
Opazila sem da je Piji veliko lazje ce spoznava nove stvari z Rono zraven, bolj je sigurna - velika Rono jo bo ze branila! Se vidi da je zivela s toliko flati...
Aja, pa spi na hrbtu in z nogami prav veselo praska po stropu boxa Roll Eyes

Toliko na hitro...
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1997 : četrtek, 17.11.2005 : 19:06:08 »

Lahko bi poskusili postaviti snezaka.
No way! Nos je Ronin, ostalega pa itak ne bo ostalo...brezupno! Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1998 : četrtek, 17.11.2005 : 19:07:59 »

retrieverka, joj, kako sem se nasmejala tem tvojim prigodam Grin Grin In si obenem zabičala, da treh psov še nekaj časa ne bomo imeli (sploh ko sem brala prigode s sprehoda Lips Sealed)

A nisi v šoli Angry ti, ti... že manjkaš Wink Smiley Smiley
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1999 : četrtek, 17.11.2005 : 20:39:10 »

Kar se lumparij tice mora biti nekaj v zraku, oziroma spet kaksen vpliv lune... Prejle me je skoraj kap, ko sem odkrila, da je Lady kar iznenada zorala vrt. Prej je sploh nikoli nisem videla kopat, zdaj je pa pri skoraj vsaki cipresi skopala veliko luknjo in cist potrgala korenine. Se bojim, da bo cela ziva meja zdaj kar propadla.  Undecided

Odi si pa ze cel teden prilasca obe lezisci in se kosaro (v katero prej sploh nikoli ni sel, saj se vanjo komaj zbase). Lady se mora kar naprej prestavljati, ali pa spati cist pokrcena ob njemu, tako da ju moramo ponoci locit.

Aja, pa spi na hrbtu in z nogami prav veselo praska po stropu boxa

Prava je! Kiss
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #2000 : četrtek, 17.11.2005 : 21:34:14 »

A nisi v šoli Angry ti, ti... že manjkaš Wink Smiley Smiley
Oh ne govori! Danes mi je avto "crknil" - sem mogla kar avtovleko poklicat ker tudi mrdnil ni vec! Tako da za solo zal nisem imela prevoza...
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #2001 : četrtek, 17.11.2005 : 22:37:30 »

retrieverka  Grin  Cheesy!
Meni se je tudi smejalo, ko sem brala tvoje dogodivščine, sem si kar v živo predstavljala kako vse skupaj izgleda.  Grin

Citat
A nisi v šoli
Sedaj je pa res tesna.  Tongue

Oh ne govori! Danes mi je avto "crknil" - sem mogla kar avtovleko poklicat ker tudi mrdnil ni vec! Tako da za solo zal nisem imela prevoza...
Mogoče je pa Pia pregriznila kakšen kabel, da bi ostala doma.  Wink  Grin
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #2002 : petek, 18.11.2005 : 09:07:46 »

Oh retriverka, si predstavljam, kakšna norija mora biti s tremi Cheesy Cheesy Cheesy... jst sem že od enega čist utrujena... kot je rekla Marjetka mora biti nekaj v zraku... zadnji teden je tut Indi čist podivjan... vse skrivamo doma pa do zdej to niti ni bil tak problem...

Včeraj, ko sem prišla iz trgovine, mi je od vrat do kopalnice vljudno nesel žakelj WC papirja in se bila tko naivno ponosna nanj, da nisem poštekala, da je žakelj že raztrgal in eno rolco odnesel na svojo posteljo, kjer jo je v približno dveh minutah totalno raztrgal in vse je frčalo po stanovanju... pa to je še malenkost, da ne govorim o tem, kako se zjutraj odpravljam v službo, ko oblačim nogavico za nogavico on pa se spravi nanje ali pa na srajco oz. pulover karkoli hočem obleči...  tak nagajivc, sej ko se razjezim šteka in neha, sam ko pa se na njegove navihane učke niti ne znam razjezit...

Včeraj se še sosede s svojimi psički niso mogle načudit, kako razposajen, navihan in energičen je tale naš flatko Tongue...

Ampak nam je pa v eno samo veselje Kiss Kiss Kiss
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #2003 : petek, 18.11.2005 : 21:13:23 »

V nasem bloku so se razmere z odvecno flatovsko energijo ze tako poslabsale, da smo  danes sprejeli korenite ukrepe. Vse tri bandite smo za 3 dni zdruzili, pa naj se med sabo maltretirajo. Upajmo, da se ne bodo poskodovali in da bojo do nedelje tako izcrpani, da bojo koncno dali malo miru.  Smiley
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #2004 : petek, 18.11.2005 : 23:07:54 »

hojla Smiley

do zdaj smo vas pridno brali in spremljali vse norčije vaših hiperaktivcev! Moram rečt, da so prav vsi super Kiss Kiss Kiss Kiss
retrieverka...Pia je super Cheesy Kiss samo je smotka, ker je uničila kabel...kako bomo sedaj vidli slikce Wink Wink Wink Wink Wink smo se pa prav pošteno nasmejali norčijam male flatke Smiley Grin. glede povodcev mogoče bi ti bilo lažje, če bi si kupila tak povodec za dva psa. bom poiskala sliko vem, da mam nekje slikano mojo pošast z psičko ki je bila takrat pri nas v varstvu pa so še to prinesli...bom poiskala slikico Wink Smiley

drugače pa najbolj od vseh flatov poznam Zaro(od mary), ki je pravi norec Cheesy Cheesy Cheesy Zara je kriva, da so mi postali flati zelo všeč...za kar sem ji hvaležna Wink Wink Grin
pe še slikica Zare in moje malenkosti Rondota(ki sicer ni flat Wink) med letošnjimi poč.
Zara in Rondo
Nekajkrat sem videla tudi Naro Kiss. na SKR pa smo počahali tudi Rono, Šoto, Odija, Spya in pa Ajšo Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley

lp, irena in rondo
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #2005 : sobota, 19.11.2005 : 09:26:06 »

glede povodcev mogoče bi ti bilo lažje, če bi si kupila tak povodec za dva psa. bom poiskala sliko vem, da mam nekje slikano mojo pošast z psičko ki je bila takrat pri nas v varstvu pa so še to prinesli...bom poiskala slikico Wink Smiley
Hvala za predlog. Saj to imam ampak za tri pse pa se ne obstaja kot vem... Z dvema mi gre ze z eno roko Wink
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #2006 : sobota, 19.11.2005 : 21:34:51 »

retrieverka, a Pia, ko kaj vzame v gobček kaj privzdigne rep in glavo obrne navzdol Roll Eyes, ker Nara to vedno naredi (glava navzdol, glava navzdol in izbuljene oči). Žal nimam nikjer slike od Nare z dvignjenim repom, jo bom že še naredila Wink.

Matka, ja težko se je razjezit na flatka. To je tudi brez pomena, ker ne ve zakaj se kregaš nanj Angry Wink. Nara mi je včeraj prišla cunjo v rit tiščat (hotla se je igrat), ko pa jo je preprijela, me je pa ponesreči v rit uščipnila (au!), sitka Grin.

Danes je pa Nara po Cerknici tresla odvečno energijo:

Nara na zadnjem sedežu in prav po človeško gleda Grin Grin:

nekaj slik lahko vidite še Tukaj

Na slikah se lahko vidi, da je Nara dobila tudi lup, ki je kar učinkovit proti vlečenju Smiley.

Lp, Ana
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #2007 : nedelja, 20.11.2005 : 21:13:05 »

anana meni se zopet zdi, da je Nara že prava velikanka.  Cheesy
Pa na tisti drugi sliki se vidi nalepka od flata na avtu, waw.  Smiley

In priletela je že novica po hitri pošti  Tongue....
Čestitke Roni za ponovni BOB-ek.  Kiss  Kiss  Kiss
Si je Pia tudi ogledala razstavo?
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #2008 : ponedeljek, 21.11.2005 : 11:28:41 »

O, kaj je Nara dobra na drugi slikici! Lepotica crna.  Kiss

Pa cestitke njeni mamici za najnovejsi razstavni uspeh!  Kiss
Kako pa je sicer z Rono? Se je rana od krempeljcka ze zacelila?

Moram sporociti, da so Indi, Lady in Odi preziveli. Cel vikend so skupaj zurali, kar se jim se danes pozna.  Grin Indi je bil super priden, tako da ni bilo problem obvladati 3.  Smiley
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #2009 : ponedeljek, 21.11.2005 : 14:25:53 »

Aja! Sem pozabila izrazit navdusenje nad slikico, ki jo je prilozila irenchy... Rondo in Zara sta izredno ljubka z rutkami.   Wink Kiss
Kako pa je kaj Zara? Je tudi ona se bolj hiperaktivna zdaj, ko prihaja zima? Mary nic ne poroca.  Angry Grin Ce ne bi bilo Rincy in Irenchy sploh ne bi vedeli, ce je se ziva!  Tongue

Po paniki danes kako da se ni pokakala kovinskega dela kabla od digitalca sem ga med sesanjem z velikim olajsanjem nasla na tleh. Je pa danes pojedla novo kovinsko zadevico, tako da spet pregledujemo drekce.

V soboto, ko je Indi izbruhal usnjene pascke od cevljev in kovinsko zaponko, sem se samo spomnila na tole in mi je bilo takoj lazje pri srcu. Grin V takih situacijah te samo humor resi. Matka je pa najbrz se zdaj zalostna, saj ji je poglodal skoraj vse cevlje. Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines