mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 14:24:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 229107 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #495 : ponedeljek, 30.08.2004 : 15:12:57 »

jessy: Iz kje pa so bili ostali maltezani(kolikor vem sta bila iz Slovenije samo 2 Huh ).

Kaj je ok, ga moram malo v kondicijo spravit(zaradi agilitya), on nad tem sicer ni navdusen, ampak se je vdal v usodo Grin Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #496 : ponedeljek, 30.08.2004 : 21:05:52 »

jessy nam posilja na ogled svojega maltezancka in nastop na nedeljski razstavi Wink Smiley





Logiran

Eva3
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


« Odgovor #497 : ponedeljek, 30.08.2004 : 21:07:30 »

In kaksen je bil koncni rezultat? Kaksna nagrada za prelepega maltezana?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #498 : ponedeljek, 30.08.2004 : 21:07:47 »

Tukaj je bingo ful čuden na slikah... Grin Grin Grin Grin Grin No, to sva midva lol.



Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #499 : ponedeljek, 30.08.2004 : 22:03:48 »

In kaksen je bil koncni rezultat? Kaksna nagrada za prelepega maltezana?

Uf, sem šele sedaj opazila da sve takrat naenkrat pisale.

Dobil je odlično in PRM, v bis pa nismo šli lol(smo šli prej domov). Smo ga pa sami najbolj nagradili-s pohvalami, poljubčki, priboljški itd.  Grin Grin Grin

Se je pa bingotu povesil čopek tukaj, in je zato čuden na slikah.  Roll Eyes Naslednjič moram narediti takega, kot so imeli drugi maltežani.
Aja, maltežanov je bilo 5. Od tega sta bila slovenca samo Bingo in še en ki je tekmoval v razredu najmlajših-http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=348&pos=98.

Aja, v aprilu gremo verjetno opravljati vzrejni pregled. Je to prezgodaj?  Huh



Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #500 : sreda, 01.09.2004 : 14:33:29 »

Pomoje je za vzrejni pregled aprila malo prezgodaj. Ce se da ga naredi pozneje(samo moras vedeti, ce ga bos postrigla kasneje ali ne), ker ce ne ga pojdi raje delati aprila...

Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #501 : četrtek, 02.09.2004 : 14:39:05 »

Ce koga zanima so v Sloveniji trenutno 3 legla maltezanov Wink
Oce dveh legel je Ch. Pino Snezinka, mati pa je Maggy-may(leglo ima **), ter Leda White Whit (leglo ima psarna **).

Za 3 leglo nimam nobenih podatkov-se pa bom pozanimala. Leglo je rodovnisko, za kontakt pa poklicite ***

Lp,Pia
Logiran
Anja_
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #502 : petek, 03.09.2004 : 13:30:23 »

Živjo Pia!

Vidim, da se zelo spoznaš na maltežane Smiley Zanima me pa tvoje mnenje o tujih maltežanih. Sama nameravam v prihodnosti kupiti maltežana in sem glede na poplavo različnih psarn v tujini v kar precejšnji dilemi. Meni so zelo všeč psi psarne *** in ***; kaj pa ti meniš o njih?

Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #503 : petek, 03.09.2004 : 16:23:40 »

Oj!

Cinecittà mi je zelo vsec psarna, drugace imajo tudi mislim, da Evropskega prvaka Wink
Straightfire mi ni prevec vsec(je to sicer moje osebno mnenje), mi pa tip njihovih psov ni prevec vsec...

Kdaj pa ga bos kupila Huh Bos kaj razstavljala Huh

Lp, Pia
Logiran
gkarmen
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #504 : petek, 03.09.2004 : 20:59:22 »

Jessy,

obema  tebi in Bingotu lepe čestitke za odlične ocene na razstavi. Cheesy Cheesy Cheesy

Prepričana sem, da si v to vložila veliko dela, potrpežljivosti in vsega , kar pač paše zraven,  vendar se je res splačalo.

 
Karmen
Alysa
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #505 : petek, 03.09.2004 : 21:32:16 »

gkarmen, hvala.  Smiley Kiss

Jap, veliko dela in vsega pa tudi potrpežljivosti je bilo treba. Ampak potem smo bili res veseli.  Cheesy Wink

Mi je pa vaša Alysa zelo lušna. S čim ji čistite pod očmi? Jaz uporabljam Jena Peau-Eye Care, pa skoraj nič ne pomaga.  Sad Undecided Lips Sealed
Tudi za prikrivat nismo nič našli... Lips Sealed Ima kdo kakšen predlog, kje to dobit(in da res prikrije)?  Huh



Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #506 : sobota, 04.09.2004 : 07:11:33 »

jessy:Kredo se dobi na razstavah, prodajajo pa tudi belo sredstvo za prekrivanje(res ne vem, ce je puder ali kaj drugega, ker sem samo na hitro sla mimo). Dobi pa se ga v BTC CUTYU, v hali A v kleti, mislim da se trgovina imenuje Dasa  Huh Wink

LP
Logiran
Anja_
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #507 : sobota, 04.09.2004 : 14:22:38 »

Živjo!

Pia: Ne vem kako kmalu ga bom kupila, saj še sama ne vem točno kaj iščem  Huh Meni je zelo všeč Multi CH Cinecitta Breve Incontro, vendar sem ga zaenkrat videla le na fotografijah, ne pa tudi v živo. Na splošno je v Sloveniji videti na razstavah zelo malo maltežanov, morda kdo ve katere razstave bi se splačalo obiskati (v tujini?) , da bi jih videli več? Zelo mi je všeč tudi CH Indiscreto Robbie Williams, ampak na internetu nikjer nisem našla psarne ***?!?
Seveda ga mislim razstavljati, vendar se moram do takrat naučiti še veliko o razstavljanju maltežanov. Veš ti mogoče za kako knjigo/ tečaj kjer bi se dalo naučiti kaj več o tem?

Pozdrave vsem in čestitke Jessy!
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #508 : sobota, 04.09.2004 : 21:58:58 »

Anja, hvala.

Pia: So šli moji starši zadnjič v Ljubljano in sem jim naročila naj v trgovini DAŠA v btc-ju kupijo kaj za prikrivanje pod očmi za maltežane. In so imeli samo Jean Peau-ovo tekočino Eye Care in potem so mi kupili tole.  Undecided Lips Sealed

Meni je tudi zelo všeč Robbit Williams. Je bil razstavljen v Ljubljani.  Wink

Anja_: poglej pod tekoče prireditve. Tam so teme v zvezi z razstavami. Mislim da kakšne knjige v slovenščini ni o razstavljanju...  Undecided Sem pa na amazonu iskala kaj v zvezi z maltežani in mi je našlo tole.  Roll Eyes




Lp, jessy
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #509 : nedelja, 05.09.2004 : 14:16:19 »

Anja_ : Mogoce bo najbolje, da obisces kaksno Italijansko specialko maltezanov. Italijani imajo na splosno veliko druznih psov, kot so maltezan, yorkie, lhasa apso... Lahko obisces tudi kaksno Italijansko razsavo(CACIB). Kaj vec predstavnikov te pasme v sosednjih drzavah na zalost ni...

Ch.Indiscreto Robbie Williams je last  psarne ***, v Italiji. Zivi pa mislim, da pri svojem handlerju. Vidite ga lahko na:
***
Psarna *** na zalost nima svoje spletne strani...

Kvalitetnih tecajev o razstavljanju psov v Sloveniji na zalost se ni...Slovenske knjige o tem mislim, da tudi se ni-je pa veliko tujih. Narocis jih lahko preko interneta Wink Ce te razstavljanje maltezanov zanima, lahko prides tudi na kaksno razstavo in ti kaj pokazem Wink

jessy: Najbolje bo, da gres drugic zraven Wink

Lp,Pia
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines