mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 12:40:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 229099 krat)
0 članov in 33 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #435 : nedelja, 11.07.2004 : 16:10:26 »

jessy: Ker so ti psi razstavni psi in ne hodijo na sprehode, razen mogoce na vrtu. Vecina jih zivi v kletkah. Pa vzreja ponavadi vzreditelj ki ima vec psov in nima casa, da bi se z vsakim posebej ukvarjal.

Lp,Pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #436 : nedelja, 11.07.2004 : 16:16:21 »

ja sej jst bi Bingota peljala na sprehod! In bi se z njim velikooooo ukvarjala. Tudi če bi imel dlako do tal...  Roll Eyes


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #437 : nedelja, 11.07.2004 : 16:20:05 »

jessy:Saj ne govorim o tebi, ampak o show dogih. Ja smao, ce pes hodi ven, hodi po plocniku in si zelo hitro obrabi konice, ven v naravo in blato pa sploh ni priporoclljivo hodit Undecided

lp,pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #438 : nedelja, 11.07.2004 : 16:25:23 »

meni se zelo smilijo psi, ki se zaradi kao lepote ne sprehajajo dovolj. A se ne povije dlaka? Sej pol se ne umaže..
no, v glavnem... če bo imel Bingo do tal dlako kdaj, mu bom omogočila dovolj sprehodov. Wink Smiley  Cheesy



Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #439 : nedelja, 11.07.2004 : 16:28:32 »

Meni se pa en smilijo. Ne jih ne sprehajajo, ker nimajo casa v vecini. Pa raje spustijo pse na vrt, kot da vseh 8 peljejo ven.

lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #440 : nedelja, 11.07.2004 : 18:31:04 »

Živjo!
Ne nisem bla v Škofji Loki .No na obisku že ,ne pa na tekmi. ;)A ti si bla tam.Tvoj Kaj je že postrižen tako ,da vama je lažje pri česanju ,midve pa bova tudi kmalu šle .Veliko  hodimo naokoli in se rabimo kar velikokrat kopat.Ja tud jaz se strinjam z tem ,da so bogi takšni psi ,saj za nekaj slave ne smejo ven ,se igrat in noret naokoli Cry in mislim,da tud z povito dlako ni ravno ful dobro letat naokoli.Jaz si to predstavljam tako kot če bi meni dali viklarčke v lase oooooo groza.Al pa tud ne če si navajen Huh.Moja bejba je postrizena in tako si olajšamo zadevo ,standart gor ali dol ,je pa tako najlepša na svetu  Wink Grin. No o tem verjamem,da bi lahko govorili kar veliko, kateri najlepš-a-i v vasi je tej ,saj imajo vsake oči svojga malarja, kaj ne in verjamem,da so vaši psi za vas najlepši  in prav je tako.LP Wink Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #441 : nedelja, 11.07.2004 : 18:47:31 »

sisi: Sem mislila, da si bila na tekmi v Skofji Loki, ker sem tam srecala maltezanko, ki ji je bilo ime Lady Cheesy

Ja psom je vsec, da so poviti in komaj cakajo, da jih ljudje na razstavah povijejo nazaj, saj jih dlaka ovira pri hoji. So pa navajeni, saj jih navajajo ze od malega.

lp,pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #442 : nedelja, 11.07.2004 : 18:52:08 »

Jst še ne vem, če se bom spustila v povijanje.  Tongue

Ma, bomo videli...


Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #443 : nedelja, 11.07.2004 : 19:06:18 »

Živjo!
verjetno je res tako ,da jih ne ovira saj z tem živijo že  od malega .To je verjetno tako kot čopek pri moji Lady najprej ga ni marala sedaj pa brez njega ne želi bit. Wink.Kaj pa se je dogajalo v Škofji Loki sram nič ne spremljam stvari in ne vem.LP Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #444 : nedelja, 11.07.2004 : 19:36:43 »

sisi: V Skofji Loki je bila agility tekma Wink

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #445 : ponedeljek, 19.07.2004 : 21:40:05 »

Da malo osvežimo temo...


Jaz grem jutri na morje. Bingo pa pride k meni v petek(na morje). Kaj moram vzeti sabo?



Lp
Logiran
agnes777
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #446 : sreda, 21.07.2004 : 09:04:07 »

Moja bejba je postrizena in tako si olajšamo zadevo ,standart gor ali dol ,je pa tako najlepša na svetu  Wink Grin. No o tem verjamem,da bi lahko govorili kar veliko, kateri najlepš-a-i v vasi je tej ,saj imajo vsake oči svojga malarja, kaj ne in verjamem,da so vaši psi za vas najlepši  in prav je tako

Se popolnoma strinjam - tudi sama strižem osem mesečnega maltežančka in se mi zdi fenomenalen - prej sem ga česala po vsakem sprehodu in odstranjevala zapleteno travo in listje - sedaj imam občutek, da bolj sproščeno divja naokoli. So mi pa tudi zelo všeč maltežani z dolgo dlako, vendar v svoji okolici nisem videla prav veliko negovanih - več je takih, ki niso postriženi, pa bi bilo najbrž bolje če bi bili, če si lastniki ne vzamejo časa, da bi jih počesali.

Pa še nekaj - poznam maltežanko, ke je zaradi dolgoletnega nošenja čopka dobila  plešo!!??

lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #447 : sreda, 21.07.2004 : 11:48:03 »

agnes777: Verjetno ni bil vzrok nosenje copka. Moznosti je vec, lahko je bila alergija. Moj je nekaj casa nosil spangico in mu je le-ta spraskala kozo in mu je zacela v predelih odpadati dlaka-ja to je mozno. Vendar, ce ima pes copek je skoraj nemogoce da bi zacel izgubljati dlako...

jessy:Verjetno si ze na morju ....pa vseeno
Ne pozabi prve pomoci, drugace pa rabis le boks, posodice, hrano, glavnike ter igracke Wink

Lp,Pia
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #448 : sobota, 24.07.2004 : 17:59:19 »

Živjo!
Danes je bila Lady pri frizerju joj kako je lepa se je kar nagledat ne morem .Tale frizerski salon je pa res zelo dober in tudi odnos do živali imajo čudovit.Vsem toplo priporočam tale salon naslov je    www.kosmatiprinc.com    cena pa je tudi več kot ugodna saj sem plačala za popolno nego (to je čiščenje ušes.praznjenje paranalnih žlez,skrajšanje krempljev,kopanje in striženje) samo 4.800 sit.Agnes777 mogoče so ji delali čopke zelo na trdo in to lahko povzroči tudi izpadanje dlake.Tudi če si človek preveč na trdo spne čop ga lasišče boli in lahko izpadajo lasje .Tako mi je to razložila ***,ki mi je ob nakupu psa zelo veliko pomagala tud spenjanja čopkov me je naučila in kako se neguje maltežan.Res je zlata Kiss.Lep dan vam želim z svojimi cukrčki ! Wink Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #449 : sobota, 31.07.2004 : 22:45:41 »


Pa smo nazaj!

1.dan: Bingo je čisto znorel ko me je videl.  Grin Ponoči je mogla mami spati zaradi njega na tleh. Roll Eyes
2. in 3. dan: Bingo je bil super in oh in sploh priden.

Nato pa se je kar naenkrat začel bati ljudi(  Huh Huh Huh Cry ), psov pa se je že itak bal)... sploh ne vem v čem je težava.

Spoznali smo tudi eno maltežanko, 3 mesece mlajšo od Bingota. Skupaj sta se igrtala.  Wink Na meji niso delali težav, za čez mejo smo imeli le knjižico o cepljenju.  Wink Wink Tongue


Lp
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines