mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 09:32:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 228992 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #375 : sobota, 22.05.2004 : 19:22:42 »

Zivjo!
Danes sem postrigla svojo princesko.Dobre tri ure trdega dela s kopanjem vred,a sedaj vem da je blo vredno truda saj je ful lepa.Nasla pa sem po  netu  tudi dobrega frizerja  nekje v celju bom drugic stvar preizkusla pa vam povem kako je blo Wink.Pa LP Grin

A si jo postrigla zato, ker je nisi mogla razčesat?  Huh
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #376 : sobota, 22.05.2004 : 19:34:02 »

Zivjo!
Z vozli nisem imela nevem kako velikih problemov,se je ze pojavil kaksen samo ni blo panike.Bolj jo strizem zaradi lazjega cesanja in tudi ona ima manj tezav ko gremo ven se ji manj zapleta packarija v dlako.Priznam da predvsem zaradi moje lenobe sram Sem dosti hitreje konec z nego in cesanjem Wink.LP Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #377 : sobota, 22.05.2004 : 21:31:34 »

Zivjo!
Z vozli nisem imela nevem kako velikih problemov,se je ze pojavil kaksen samo ni blo panike.Bolj jo strizem zaradi lazjega cesanja in tudi ona ima manj tezav ko gremo ven se ji manj zapleta packarija v dlako.Priznam da predvsem zaradi moje lenobe sram Sem dosti hitreje konec z nego in cesanjem Wink.LP Grin

Aha... Wink Zato, ker meni bi blo fuuuuul škoda dlake.  Grin in ga nočem ostrič.  Tongue


Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #378 : nedelja, 23.05.2004 : 10:53:25 »

Zivjo!
Saj je res lepo ce ima dolgo dlako se strinjam a problem je vzdrzevanje te dlake saj se kar naprej maze zato je pogosto kopanje neizbezno.Pa pri kratki dlaki jaz prihranim na casu tako da se tud moja lepotana veseli tega saj je vec casa zanjo pa se cese se ne prevec rada Wink.Ce  bi pri svojem maltezancku rada imela dolgo dlako jo pa le pusti da rase saj z redno nego tud vozlickov ne bo veliko samo casa porabis vec .LP  Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #379 : nedelja, 23.05.2004 : 11:34:52 »

Ja, vem... Nega je fuuul zahtevna. Še posebej zdej, ko ima puhasto dlako oz. ko se mu menja v odraslo. Komi čakam, da dobi dlako odraslega maltežana, saj bo nega ful lažja. Do takrat bom že vzdržala, ker sem vztrajna.  Grin Oči neki govori, naj ga ostrižem, ampak Bingo je MOJ in ga nočem ostriči.
Baje, da je najtežavnejše obdobje med cca 8-18 meseci, ko se dlaka menja. Odrasli maltežani imajo fuul lepo dlako.

Glej tega: http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=239&pos=7 A ni naravnost čudovit?  Cheesy Cheesy Grin Fuuul ma lepo dlako. Je pa baje dobro, če občasno strižeš konice, da se ne cepijo. Maltežanova dlaka je skoraj kot lasje.  Grin Grin Roll Eyes Tongue


Lp in čim manj vozljev  Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #380 : nedelja, 23.05.2004 : 15:14:40 »

Jaz sem vceraj svojega 3 ure in pol razcesavala in kopala Roll Eyes

jessy:Nega odraslega maltezana ni dosti lazja od takrat,ko ima pes otrosko oz. dlako mladica.

Tisti pes na sliki je Indisreto Robbie Williams,ta pes je meni blazno vsec pa ne samo zaradi dlake...Ga pa povijajo,pa tudi na nase razstave veckrat pride in skoraj vedno dobi BOB,nekajkrat je bil tudi rez.BIS Wink

Jaz bom mojega tudi postrigla,ker enostavno nimam vec casa za razcesavanje dlake Roll Eyes So mi pa Maltezani veliko lepsi,ce imajo dolgo dlako in se mi zdi,da ce je nimajo niso vec tipicni predstavniki pasme,saj Maltezana naredi prav dlaka posebnega in drugacnega od ostalih pasem Wink


lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #381 : nedelja, 23.05.2004 : 15:21:40 »

Jst sm mu včeri pa sam en vozelj razčesala. Ga bom dons skopala pa česala in česala. In si ga uspela razčesati? Kaj s prej-skopala ali razčesala?

Meni je tudi ta pes zelooooooo všeč. V Ljubljani je bil-na CACIBu. Ma tud fuuuul lepo postavo, velikost....nasploh krasen je.  Wink Cheesy Cheesy Cheesy

ja, meni se tud zdi....da ostrižen maltežan ni glih tipično. Ker za maltežana je značilna dolgaaa, belaaa dlaka,svilnata dlaka-segajoča do tal.
Ej, a bodo v Hrušici prodajali Jean Pauevovo tekočino(Eye Care)?  Huh Koliko pa približno stane?

jst upam, da bom Bingota lahko popolnoma razčesala. Ker ga rees ne bi rada ostrigla.  Roll Eyes

Lp in počohajte kepice  Kiss
Logiran
Roy
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #382 : nedelja, 23.05.2004 : 20:48:08 »

Pri nas v Mariboru stane 1.900 sit!
Zadeva deluje kako pa se bo obnela na daljši rok, pa bomo še videli
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #383 : nedelja, 23.05.2004 : 21:00:23 »

Pia: sej ga ne boš ostrigla pred Hrušico, a ne?  Undecided
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #384 : torek, 25.05.2004 : 14:11:08 »

Sej tudi,ce hoces psa postrici ga je treba razcesati,edino,ce ga ustrizes z masinco.

Ne ne bom ga postrigla pred Hrusico,zakaj?

jean Pauelevo tekocino prodajajo tudi v BTC-ju...

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #385 : torek, 25.05.2004 : 14:21:59 »

zaradi Junior Handlinga vprašam.  Wink

zadnjič sem se ustavila v trgovini Mr. Pet(ko sem šla iz pasje šole) in so prodajali. pa glih nisem imela denarja sabo.  Cry Cry Lips Sealed


Lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #386 : torek, 25.05.2004 : 14:53:41 »

Mene pa nekaj zanima: se postrižene maletžane lahko razstavlja? Huh Roll Eyes

Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #387 : torek, 25.05.2004 : 21:49:53 »

Zivjo!
Mislim ,da na razstave hodijo samo dolgodlaki maltezancki.LP Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #388 : sreda, 26.05.2004 : 20:33:06 »

Zivjo!
Mislim ,da na razstave hodijo samo dolgodlaki maltezancki.LP Grin

Ja.  Wink Dlaka naj bi bila do tal.

imam pa super novico. Bingota sem prečesala.  Cheesy Grin Grin In zdej sem fuuul dobre volje.  Cheesy


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #389 : četrtek, 27.05.2004 : 14:01:32 »

mary:Postrizenega maltezana se ne more razstavljati,dlaka se mora vle3ci po tleh ali biti vsaj do tal...

lp
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines