mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 09:49:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 229024 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #360 : sreda, 12.05.2004 : 11:17:10 »

Zivjo!
Sem pa jaz mislila ,da sem grozna ko svojo pocesem nekje 1-2 krat na teden Wink Wink no bolj 1 krat kot 2 krat  Tongue .Pa saj moja Lady ne mara krtace ze od nekdaj in se tud nebi prevec branla ce bi jo cesala nekje 1 krat na mesec sam jaz bi se jezila ker bi vozli pojedli moje zivcke Tongue ;)LP
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #361 : sreda, 12.05.2004 : 13:28:07 »

Koliko časa pa porabite za česanje?  Huh
Sisi: Koliko je stara Lady?


Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #362 : sreda, 12.05.2004 : 13:52:33 »

Zivjo!
Jessy cesem jo sama nas ni vec za to opravilo Wink ja odvisno kako je vcasih ,ko se z druzino podamo v naravo rabim se kar nekaj casa nekje 1 uro ce pa lepo doma bivakiramo na asfaltu pa manj pri kopanju pa tudi po 2 uri ,da se dama pofena in pocese Tongue Roll Eyes A na koncu je ni lepse krasotice  ;)Jaz pa utrujena z bolecim krizem Undecided,pa ni ravno tako  Grin Grin.Lahko bi si kupila mizico pa ne vem zakaj je se nimam,mogoce v bliznji prihodnosti res naredim tudi to.Najprej pa dobima torbico ,da se bova lahko nosili naokoli ,saj te nogice ne zmorejo 2-3 ure hoda v hribe.Moja Lady bo 20.5 stara  14 mesecev.In malo se pa bova svojo frizuro skrajsali takrat pa bo fino nic vec dolgega cesanja itd.Pa LP Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #363 : sreda, 12.05.2004 : 14:03:28 »

Oj!

Saj nisem mislila, da vas je več...
jaz si tudi moram nabaviti mizo....  Wink Torbico pa že imamo...  Wink Cheesy
A jo boš ostrigla bolj na kratko, al le malo?


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #364 : sreda, 12.05.2004 : 14:07:30 »

Maltezane je potrebno cesati vsak dan,samo da smo si na jasnem Grin Roll Eyes

sisi:Psa je potrebno najprej precesati in sele nato skopati.Potem pa ceses in zraven susis s fenom Wink
Ja saj vozli tudi mene najedajo.Ko zacnem s cesanjem  imam pred sabo neraziskano obmocje polno presenecenj(vozlov) in samo upam,da se se po 100 razcesanih ne pojavi se kaksen  Grin

jessy:Odvisno kdaj,ce ga cesem vsak dan 15 minut,1x tedensko 45 minut,na dva tedna 1 uro-1 1/2,na 3 tedne tudi do 3 ure in vec + kopanje....

lp,pia

p.s:Kmalu pride hp s slikami in Kajevimi fotoalbumi Wink
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #365 : sreda, 12.05.2004 : 14:16:14 »

Sem te malo pohecala ;)Ja bom jo kar postrigla na kratko .Pia vem da rabim psa najprej pocesat nato kopat a nato zopet cesat in fenat se prej pa namazat z kremo z lecitinom al kaj je ze .Vozli  Huh to pa to ceprav moram priznati ,da do sedaj vec kot 3 vozlicke se ni imela UPAM da jih tud v naprej ne bo!Ce ne bo moj kriz fuc :-\LP Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #366 : sreda, 12.05.2004 : 14:21:27 »


p.s:Kmalu pride hp s slikami in Kajevimi fotoalbumi Wink


jaz tudi nameravam naredit HP(za Bingota  Cheesy), pa si še nisem vzela časa...  Grin


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #367 : sreda, 12.05.2004 : 14:23:45 »

sisi:Toplo priporocam mizico(ce je se mene zacel kriz bolet ko je se nisem imela  Lips Sealed ).

Ja jaz bom tudi mojega postrigla.

Ja mojemu se delajo vozli,sej boste se videli vsi ki imate mladicke kako je potem,pri ene 2 letih ko dlaka spremeni kvaliteto:-\ Roll Eyes...

lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #368 : sreda, 12.05.2004 : 17:01:56 »

Pa ja ne more biti se slabse ali pac Shocked,mizica mora bit res vredu a ne vem kje bi dobila mogoce kaksno rabljeno za novo mi je 30 tisocakov kar veliko :-\bom dala povprasevanje.LP Grin
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #369 : četrtek, 13.05.2004 : 18:14:48 »

Zivjo!
jupi,jupi moja princesa nima srcne gliste sva dali kri in je test negativen!!! Grin LP
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #370 : četrtek, 13.05.2004 : 19:49:01 »

Zivjo!
jupi,jupi moja princesa nima srcne gliste sva dali kri in je test negativen!!! Grin LP

Super, to je pa zelooo dobra novica.  Cheesy Cheesy Cheesy zakaj pa si mislila, da jo ima?  Huh


Lp
Logiran
Milena
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10



« Odgovor #371 : ponedeljek, 17.05.2004 : 08:06:54 »

Zivjo!

Zanima me kdaj naj začnem mojega Jona navajati na lulanje in kakanje zunaj in kako, na kakšen način. No saj to že sedaj počnemo tako, da ko gre zunaj lulat ali kakat ga full pohvalimo. Toda velikokrat potem, ko pride s sprehoda v stanovanje gre takoj k svojemu prostoru, kjer ima še papir , lulat ali celo kakat. Zjutraj ko se zbudi, tudi če takoj skočim in ga nesem ven in potem hvalim, gre spet na papir. Na papir hodi in je priden, toda tudi če menjam papir redno in spodaj imam polivinil že malo vse skupaj smrdi, mogoče ker imamo talno gretje. Papirja pa tudi še ne morem umakniti, ker je dopoldne med tednom sam doma. Lahko bi ga popoldne začela umikati. Kako naj ga začnem navajati, da notri ne sme. Začela sem tako, da sem ga malo pokregala in nesla ven, potem je začel pa revček k WC v koplanico hodit opravljati potrebo, ker je videl, da tja nesem papir kadar za njim pobrišem. Pa sem mu spet pokazala, da ni prav in zdaj zapiramo vrata. Kako začneš malega psička kaj učiti, pa naj bo to lulanje zunaj ali, da bi prišel, ko ga kličem k meni.

Hvala in veliko sončka

Milena
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #372 : ponedeljek, 17.05.2004 : 10:37:28 »

Zivjo!
Jessy ,da ima moja lepotana mogoce srcno glisto sem pomislils zato ker zelo veliko potujemo naokoli in bi jo kaksen komar lahko picil in tako se dobi srcna glista.Na primorskem je veliko moznosti za to menda tudi Skofja loka itd.
Milly glede lulanja pa le vztrajnost mislim ,da je tvoj kuza se zelo mlad in tezko bi drzal celo dopoldne vodo in blato.Kolikor sem razumela si mu dala papir kamor lahko gre takrat ko je sam doma.Ja vidis sedaj on to poveze in to je njegov wc zato je ko prideta domov vedno se kaksna mala luzica pohvale pa od nikoder celo kregan je in ne razume zakaj ,potem gre v kopalnico in je zopet narobe ti pa ta papir neses ravno tja.Pes dobi povezavo vcasih cisto po svoje.Mi smo stvar resili tako ,da smo jo takrat ko smo bili doma vodili ven vsake 2 uri po jedi nekje 10 minut.V stanovanju pa smo dali podlogo ki se kupi v lekarni ali v kaksni drugi trgovini kjer prodajajo zdravila ali pripomocke za starejse.Ta podloga vpije tekocino in ne smrdi po stanovanju.Zavrze se ko je nekaj luzic.Papir je pac malo bolj zoprn ker ne vpije vode moja ga je vedno spravila v prafaktor tako da se ni cisto nic obnesel.Pocasi se bo tako navadil da hodi ven samo za to rabi cas in potem bo bolje.  ;)LP Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #373 : ponedeljek, 17.05.2004 : 18:25:49 »

milly:Mladega psa mora NUJNO nekdo peljati dopoldne ven na potrebo,saj ce ga ne peljes bo sel jasno na papir in potem ga te navade ne bo vec mnogoce odpraviti.Nesi psa ven na 2,3ure,lahko neses ven tudi papir in ce kaka na papir ali lula ga pohvali.Tako bo vedel kam lahko gre in kam ne,notri pa papir pocasi umikaj.

lp,pia
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #374 : sobota, 22.05.2004 : 19:06:00 »

Zivjo!
Danes sem postrigla svojo princesko.Dobre tri ure trdega dela s kopanjem vred,a sedaj vem da je blo vredno truda saj je ful lepa.Nasla pa sem po  netu  tudi dobrega frizerja  nekje v celju bom drugic stvar preizkusla pa vam povem kako je blo Wink.Pa LP Grin
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines