mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 11:25:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 227897 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #345 : nedelja, 09.05.2004 : 21:53:40 »

Moj v bistvu sploh ne hodi,ker so med stopnicami luknje in se ne upa,drugace je pa priporocljivo,da najmanj do starosti 6 mesecev ne hodi po stopnicah...

lp

Kaj pa po navadnih stopnicah?  Huh Saj moj je šele sedaj začel(gor).


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #346 : ponedeljek, 10.05.2004 : 09:56:21 »

Ja tudi po navadnih stopnicah,je priporocljivo za pse(predvsem za tiste ki so nagnjeni k displaziji),da se stopnicam do 6 mesecev kar se,da izogibajo se bolje pa je,da po stopnicah ne hodijo do recimo 1 leta....

Tebi pa priporocam,da ga-ce le lahko pazis in pocakas do starosti recimo 8 mesecev Wink

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #347 : ponedeljek, 10.05.2004 : 13:34:41 »

Ja tudi po navadnih stopnicah,je priporocljivo za pse(predvsem za tiste ki so nagnjeni k displaziji),da se stopnicam do 6 mesecev kar se,da izogibajo se bolje pa je,da po stopnicah ne hodijo do recimo 1 leta....

Tebi pa priporocam,da ga-ce le lahko pazis in pocakas do starosti recimo 8 mesecev Wink

lp

No bom pa počakala še kakšen mesec. Saj nima veliko kil.  Tongue  A so maltežani nagnjeni k displaziji?


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #348 : ponedeljek, 10.05.2004 : 14:44:31 »

Ne niso.K displaziji so nagnjene predvsem vecje pasme,kot so NO,zlati prinasalci,doge,...
Majhne niso ampak vseeno priporocam previdnost Wink

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #349 : ponedeljek, 10.05.2004 : 14:50:01 »

Ne niso.K displaziji so nagnjene predvsem vecje pasme,kot so NO,zlati prinasalci,doge,...
Majhne niso ampak vseeno priporocam previdnost Wink

lp

Ok.  Wink Rajši ga še neki časa nosim, kot pa da imamo potem probleme.  Wink Cool Bom previdna, ker mi je Bingotovo zdravje zeloo pomembno.


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #350 : torek, 11.05.2004 : 14:40:52 »

Ja bodi previdna Wink Sem pa jaz danes Kaja 2 uri razcesavala Roll Eyes Lips Sealed

lp
Logiran
Milena
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10



« Odgovor #351 : torek, 11.05.2004 : 14:50:25 »


haloo!

Včeraj smo bili na cepljenju, to je bilo za Jona drugič... Grozaaa, vsaj zame in zanj... tako je cvilil, da so trije pritekli ko sta ga zdravnica in asistentka držali. Meni se je srce trgalo. Zdravnica je rekla, da naj ga to sploh nebi bolelo in da bo hitro bolje, toda ni bilo. Na dotik kjerkoli bo telesu je cvilil še do večera in danes zjutraj tudi. Zdravnica je rekla, da blefira oz. išče pozornost in da je možno, da ima tako visok prag bolečine. Kaj naj naredim če ne bo nehal cviliti?? Priznam, da tudi če se dela, čeprav ne vem no, da bi bil pri 9-ih tednih tako pameten, se mi smili in mi je težko ga, NE prijeti.

Vaše izkušnje?
Naj povem še, da sem bila v vetrinarski kliniki Pet Vet, kjer so bili ZELO prijazni in zdravnica zelo v redu, tako, da sem prepričana, da je bilo z njihove strani vse ok.

Veliko sončka

Milena
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #352 : torek, 11.05.2004 : 15:46:22 »

Ja bodi previdna Wink Sem pa jaz danes Kaja 2 uri razcesavala Roll Eyes Lips Sealed

lp

Saj jaz ga bom pa danes...  Lips Sealed Tongue Roll Eyes Samo ne najdem krtače...  Shocked Shocked sram
Upam, da jo bom našla.


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #353 : torek, 11.05.2004 : 15:58:57 »

jessy:Ce bi ti jaz povedala koliko casa moj otrok n bil pocesan,me bodo prijavili Drustvu Proti Mucenju Zivali Grin

milly:Moj nikoli ni cvili ko so ga cepili,tudi takrat ne,ko je bil prvic...
Je zelo velika verjetnost,da izkorisca-in ne ni nemogoce.Ce mene izkorisca 3 mesece stara psica,je mozno da tebe tudi 2 meseca star pes  Grin Roll Eyes
Druga pa je,da ima zelo nizek prag za bolecino,oziroma ga je bilo tako strah,da je napenjal misice,in potem ga je jasno bolelo(najboljse je cepiti na sprosceno).
Ce ga pobozas po glavi cvili?
Ti ga zacni normalno bozati(izogibaj se le obmocja,kjer je bil pes cepljen),dotikaj se ga narahlo,tudi neses ga lahko ze vendar previdno Wink

lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #354 : torek, 11.05.2004 : 16:19:42 »

Zivjo!
Po mojem so pri cepljenju z iglo picili blizu kaksnega zivca,tako kot pri cloveku .Lahko je tudi krivda v tem da je tvoj kuza bil nesproscen in je imel zategnjene misice tudi takrat bolj boli.Mislim pa ,da bo kmalu bolje ce ne pojdi nazaj k veterinarju!Pomaga pa hladen obkladek na mestu cepljenja . ;)Upam ,da bo bolecina kmalu popustila.To da je razvajen in je za to tako jokal ne verjamem  :-\Hitro okrevanje,LP
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #355 : torek, 11.05.2004 : 16:48:25 »


haloo!

Včeraj smo bili na cepljenju, to je bilo za Jona drugič... Grozaaa, vsaj zame in zanj... tako je cvilil, da so trije pritekli ko sta ga zdravnica in asistentka držali. Meni se je srce trgalo. Zdravnica je rekla, da naj ga to sploh nebi bolelo in da bo hitro bolje, toda ni bilo. Na dotik kjerkoli bo telesu je cvilil še do večera in danes zjutraj tudi. Zdravnica je rekla, da blefira oz. išče pozornost in da je možno, da ima tako visok prag bolečine. Kaj naj naredim če ne bo nehal cviliti?? Priznam, da tudi če se dela, čeprav ne vem no, da bi bil pri 9-ih tednih tako pameten, se mi smili in mi je težko ga, NE prijeti.

Vaše izkušnje?
Naj povem še, da sem bila v vetrinarski kliniki Pet Vet, kjer so bili ZELO prijazni in zdravnica zelo v redu, tako, da sem prepričana, da je bilo z njihove strani vse ok.

Veliko sončka

Milena

Oj!

Tudi moj ni niti enkrat še cvilil, niti ko so ga čipirali. Se pa strinjam, da je verjetno, da ga je bilo strah in je napel mišice. In takrat velikoo bolj boli...  Undecided Sad

pia: Moj že en teden ni bil počesan...  Shocked sram Tongue


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #356 : torek, 11.05.2004 : 20:47:34 »

Citat

pia: Moj že en teden ni bil počesan...  Shocked sram Tongue


Lp



Samo  Huh Grin Grin Roll Eyes Shocked Lips Sealed

Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #357 : torek, 11.05.2004 : 20:51:12 »

Oj!


pia: Moj že en teden ni bil počesan...  Shocked sram Tongue




Samo  Huh Grin Grin Roll Eyes Shocked Lips Sealed



Danes sem naša krtačo... Cheesy Ga bom počesala.  Wink Hmm... Samo??


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #358 : torek, 11.05.2004 : 21:08:28 »

Ja samo Lips Sealed Saj vsem pravim,naj se ne zgledujejo po meni Grin Roll Eyes

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #359 : torek, 11.05.2004 : 21:14:24 »

Ja samo Lips Sealed Saj vsem pravim,naj se ne zgledujejo po meni Grin Roll Eyes

lp

 Grin Grin Grin L O O L  Grin Grin Grin

no, se ne bomo.  Grin Grin Tongue


Lp
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines