mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 08:19:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 229244 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #810 : sreda, 16.03.2005 : 16:01:04 »

Hvala za odgovor. Smiley

No, bom potem pred kopanjem to poskusila. In če se bo obneslo bom to naredila tudi po kopanju. Smiley Ampak še ne vem kdaj ga bom skopala. Tongue

No upam, da se bo Bingo potem manj solzil. Smiley Prozorne maskare nimam, tako da bom uporabila kar gel za lase. Smiley

A si ti to kdaj že poskusila pri Kaju? Huh



lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #811 : sreda, 16.03.2005 : 20:41:11 »

Oj!

Pia: Iskrene čestitke za zmago. Wink Morda malce pozne pa vendar....sram

Glede srečanja pa se strinjam z Jessy. Drugi teden bi bilo najbrž že kar ustrezno, kaj pa vi mislite? Cheesy

Lp, Špela in Lota Kiss
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #812 : četrtek, 17.03.2005 : 16:10:38 »

Ojla!

ella: Hvala za cestitke Kiss

jessy: Kako je uspela "akcija" Grin Huh Ne pri Kaju tega nisem nikoli uporabljala, saj ni bilo potrebno.

Ce se bo toplo vreme nadaljevalo, potem bi se res lahko spet dobili...

Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #813 : četrtek, 17.03.2005 : 16:55:59 »

Oj!

No, tako je...sem poskusila in sem ugotovila da pri Bingotu ni glavni problem barva pod očmi, ampak me moti predvsem sprijeta dlaka. Rezultat moke je bil viden samo tam, kjer je pod očmi nesprijeto. Skopala ga pa nisem ker sem imela glavobol. Sad
Tako da moje vprašanje je nekoliko drugačno kot prej-KAKO PREPREČITI SPRIJEMANJE DLAKE oz. kako to razčesati, da ne bo več sprijeto? Huh Huh Huh Sem poskusila z glavnikom ampak je še zmeraj nekoliko sprijeto. :X



Lp Smiley

Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #814 : petek, 18.03.2005 : 21:03:54 »

Živjo!

No, da še s prenovljenega foruma kaj napišem in osvežim temo. Cheesy


A gre kdo jutri v Zagreb? Jaz sicer ne grem Cry , saj me starši nočejo peljati.  Angry Če bo kdo šel, naj čimveč slika maltežane!  Wink Smiley

A ima kdo kakšen nasvet za razčesavanje dlake pod očmi? Pa še Bingo premika glavo, tako da to ni ravno prijetno... Roll Eyes

Kdaj&kje bomo potem imeli srečanje?



Lp, jessy
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #815 : sobota, 19.03.2005 : 10:01:24 »

Živjo!

No, da še s prenovljenega foruma kaj napišem in osvežim temo. Cheesy


A gre kdo jutri v Zagreb? Jaz sicer ne grem Cry , saj me starši nočejo peljati. Angry Če bo kdo šel, naj čimveč slika maltežane! Wink Smiley

Kdaj&kje bomo potem imeli srečanje?



Lp, jessy

Oj! Ja  forum je res super. Wink

Ne v Zagreb  ne grem ker me ne bi peljali Angry

Srečanje pa mislim, da bi lahko bilo že naslednji teden;)Samo povejte, kdaj vam ustreza. Za kraj pa ne vem.............mogoče Tivoli.............Ampak  vi povejte Tongue

Lep pozdrav! Ella Kiss
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #816 : sobota, 19.03.2005 : 11:10:30 »

Danes sva šla zjutraj z Bingotom na sprehod do konjev(kjer jaz jaham). Ampak se jih je tako bal Cheesy Roll Eyes , še posebej ko sem šla jih malo pobožat pa nahranit. Kot da bi se ustrašil zame.  Tongue Cheesy Tongue Tako da boma šla zele vsak vikend vsaj enkrat do konjev, da se jih bo čimbolj privadil. A se vaše kepice kaj bojijo konjev?  Huh

Mislim da bi bilo najbolje čez en teden, 26.3. Vam ustreza takrat? Vi pa določite uro&kraj. Lahko pa se dobimo kar v Tivoliju(tam kjer smo bili nazadnje), potem pa gremo lahko tudi kam drugam.  Tongue Meni je vseeno, samo da bo srečanje kaj daljše kot zadnjič. Roll Eyes


lp, jessy&Bingo
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #817 : sobota, 19.03.2005 : 11:19:39 »



Mislim da bi bilo najbolje čez en teden, 26.3. Vam ustreza takrat? Vi pa določite uro&kraj. Lahko pa se dobimo kar v Tivoliju(tam kjer smo bili nazadnje), potem pa gremo lahko tudi kam drugam. Tongue Meni je vseeno, samo da bo srečanje kaj daljše kot zadnjič. Roll Eyes


Ups, se popravljam. Tongue  Doma so se moji odločili, da drug teden ne morem iti v Ljubljano. Pa še pirhe bomo verjetno barvali. Grin

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #818 : sobota, 19.03.2005 : 11:28:10 »

Ups, se popravljam. Tongue Doma so se moji odločili, da drug teden ne morem iti v Ljubljano. Pa še pirhe bomo verjetno barvali. Grin

lp

No drugi popravek... Grin Oči je rekel da me bo peljal, če bo doma. Tak da...lahko se dobimo v soboto. Wink Samo povejte še čas&točen kraj. Samo upam da bo doma. Tongue


lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #819 : sobota, 19.03.2005 : 12:02:16 »

Oj! Wink

Ja meni ustreza 26.3.  Wink Samo še drugi povejte če vam ustreza Roll Eyes
 Roll Eyes Kraj? Mislim da  bi bil Tivoli kar primeren Wink Čas? To pa naj vsak pove zase. Jaz ga imam (če si ga vzamem) cel dan  Grin Tako da kar vi povejte  Grin Cheesy

Aja pa še to, Jessy, Lota še nikoli ni bila v bližini konja tako da ne vem sram Undecided

Lepo se imejte! Kiss

Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #820 : sobota, 19.03.2005 : 12:10:35 »

No, jaz predlagam enkrat dopoldne ko je tak lepi sonček.  Wink Tongue Wink
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #821 : nedelja, 20.03.2005 : 20:08:04 »

Oj!

Danes je bil Bingo skopan, postrižen(kremplji), postrižen(po tačkah), populjen(dlake iz ušes), očiščen....in podobno.  Grin Je pa zdaj tak lepi.  Wink Tongue Wink


Kako je bilo danes v Zagrebu? Ima kdo kake fotke? Anja_: Kako vama je šlo z Aarončkom?


lp
Logiran
Anja_
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #822 : ponedeljek, 21.03.2005 : 14:20:45 »

Živjo!

Jessy: V Zagrebu je bilo tako: Prvi dan je bila totalna polomija, sodnica je prvo mesto v razredu mladi podelila drugemu psu- Clarku, za Aarona je pa napisala tako oceno, kot da je vse narobe z njim- od hrbta do pigmentacije itd...  Huh Tako, da sem bila čisto na tleh, nisem nič spala, pa še bolana sem bila, skratka prava polomija, pa še Aaron se mi je 3x usedel v ringu..  sram  Sad Tako, da sem drugi dan šla v ring ne da bi sploh upala na zmago... Bila pa sem precej jezna, ker je bil Aaron za moje pojme veliko lepši od onega psa.. Oni je imel še enkrat dalši gobček od Aarona (v bistvu so ga imeli vsi maltežani), pa tudi dlake je imel pol manj in veliko krajšo, kljub temu, da je starejši od Aarona.. Ugotovila sem, da ima Aaron full vredu dlako, ker ima izredno ravno že brez likanja..  Smiley Skratka, drugi dan je bil Aaron čudovit. Čisto se je navadil ringa in se je zares lepo pokazal, tako da sva dobila super oceno in zmagala v razredu... Najina konkurenca pa je besna in šokirana odpihala iz ringa..  Roll Eyes
Glede slikic, dobiš takoj, ko jih uredim... Glede srečanja pa meni tudi ustreza datum, samo ne prav preveč zgodaj..  Wink Pa še to Jessy, ti bom na srečanje oni suhi šampon prinesla, saj nimaš druge variante za dlako pod očmi.. Pač jo moraš očistit s tem, drugače se samo cufa, trga in paca.. Wink
V Zagrebu sem tudi kupila Grooming powder od Crown Royale, ima morda kdo kake izkušnje s tem? Pia, si že kdaj videla kako se to uporablja? Zanima me predvsem to, ali ga moraš izčesati ven, ali ga lahko pustiš na dlaki..

Lep pozdrav, Anja&Aaron&Didi
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #823 : ponedeljek, 21.03.2005 : 15:50:08 »

Ojlaa!
Anja_: Cestitke Kiss Ko prezivis svojo prvo razstavo je mnogo bolje Grin Zdaj v Vrtojbi sigurno ne bos zivcna;)
Grooming powdra se nisem uporabljala, vendar pa sem zanj ze slisala. V bistvu je z njim isto, kot s kredo. Lahko mu pustis v dlaki do naslednjega kopanja, ce pa ima pes na to slucajno kaksno reakcijo, pa je bolje, da psa po razstavi skopas...

Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #824 : ponedeljek, 21.03.2005 : 16:04:51 »

No fino, da sta drugi dan pometla s konkurenco. Wink Kaj pa je dobil prvi dan(oceno) in kaj drugi dan?
Se pa strinjam s Pio, da boš verjetno v Vrtojbi manj živčna, ko si dala tole razstavo skozi. Smiley


No vi pa povejte uro! Smiley Wink Smiley Prav, upam da mi bo suhi šampon pomagal.

Aja, a si ga že prijavila na Euro?


Lp
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines