mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 16:20:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!  (Prebrano 59672 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #255 : petek, 30.03.2007 : 18:49:16 »

Lepo pozdravljeni, jaz pa imam Airedalko  ::)ki pocne enake zadeve Cheesy - pogrizljava kadar se mi dobrika ,pa od veselja ko greva na sprehod ali trening !! res je to ena hecna navada - pa meni je kar všeč in se moram vedno nasmejati - ja potem pa jasno nadaljuje se z vecjim veseljem!! Cheesy Cheesy Cheesy
No pa imam tudi samca Airedalca, ki niti slucajno ne pocne takih stvari, pa mama od tele lumpe tudi ne - pac pa pocne tako pogrizavanje kar nekaj njenih sester....!!!! pa njihov oče!!!!!! Grin Grin Grin
lp
Neva Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #256 : nedelja, 01.04.2007 : 15:34:36 »

Mene pa zanima, zakaj se psi radi povaljajo v gnoj? Meni se je včeraj in je šel potem direktno pod tuš. Pa vendar tega ne počne pogosto, morda enkrat letno.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #257 : nedelja, 01.04.2007 : 15:41:16 »

zalarjeva!

Moj vedno ko je skopan na sprehodu šiba točno proti gnoju... Mislim, da je to za psa čisto primerno in užitno, pes se počuti umazanega ko je skopan... Zelo ga pa privlači vonj in okus.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #258 : nedelja, 01.04.2007 : 15:42:51 »

Ampak moj ni bil skopan preden se je povaljal po gnoju. Seveda sem ga po tem skopala in potem se sicer valja pa drgne vendar v gnoj ne gre. Morda zato, ker ve, da bo zopet skopan.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #259 : nedelja, 01.04.2007 : 16:05:43 »

Moja damica je včeraj nekaj rihtala, prenašala sem in tja, se obnašala nenavadno in se potem povaljala po tleh. Šele potem sem ugotovila, kaj je delala - našla je nekaj mrtvemu deževniku podobnega in si ga prinesla bližje k meni, nato pa se povaljala po njem. Fuj... Tudi ni bila skopana. Se pa vsaj enkrat na sprehod v nečem povalja, če Thor seveda prej tega ne poskusi pojest. On pa se nikoli ne povalja.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #260 : nedelja, 01.04.2007 : 16:06:02 »

Moj je imel ful težave s tem, pa je pogruntal, da je vedno skopan pa ne počne več tega, makar ga vedno kar nese proti kakšnemu gnoju. To psom neverjetno diši...
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #261 : nedelja, 01.04.2007 : 16:07:14 »

Lovethor... nekaj čist iz teme... Kakšne pasme je ta pes na levi, ki ga imaš prikazanega?
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #262 : nedelja, 01.04.2007 : 16:17:08 »

Kuža na levi je ena prav posebna mešanica pasem. Taka pasma, ki je doma pridna kot bubica, zlata in nedolžna, zunaj pa postane pravi mali devil Angry (Danes je bubica, nam spet bruha in driska...) Sicer pa sumim, da je nekaj belgijca v njem - po konstituciji in karakterju - definitivno pa nekaj ovčarja + nekaj zelo majhnega.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #263 : nedelja, 01.04.2007 : 19:49:06 »

Moj pes je kastriran že kakšen mesec. Sosedova psička se trenutno goni. Vsi psi v okolici so čisto zmešani, moj pa ne. Vendar sem na sprehodu z mojim srečala lastnico te psičke in psičko zraven Bila sem prepričan, da ni bojazni, da bi jo moj naskočil, vendar jo je takoj začel ovohavati in lizati tam zadaj in naposled naskočiti, kar sem mu seveda preprečila. Zdaj mi ni jasno od kod to?Huh Je še prekmalu po kastraciji, da mu takšna psica ne bi dišala? Edino to si lahko mislim. Da mora preteči še nekaj več časa, da se hormoni nehajo proizvajati po določenem času. Ali kdo kaj ve o tem?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #264 : nedelja, 01.04.2007 : 19:51:34 »

Tudi naš pes, ko še ni bil kastriran je hotel skakati po naši psički (sterilizirani).
Nevem zakaj pride do tega.Kdo ve?
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #265 : nedelja, 01.04.2007 : 19:57:26 »

lovethor, ko sem ga videl, me je takoj na belgijca spomnil! Moj tudi vedno na cesti postane pogumen in laja name...

Katya psu je vseeno kaj naskakuje, meni moj naskakuje vse kaj vidi, ni važno če je pes,psica, plišasti medvedek...

Zalarjeva res se mi sanja nena zakaj to, saj več nebi smel... No pa naj več povedo tisti, ki imajo izkušnje
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #266 : nedelja, 01.04.2007 : 20:00:41 »

Ja Christjan ampak kolikor vem tvoj še ni kastriran in ni to nič nenavadnega.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #267 : nedelja, 01.04.2007 : 20:12:41 »

Ja ka ty a moj res ni kastriran...

Z tvojega posta sem prebral da je TVOJ pes PREDEN je bil KASTRIRAN naskakoval STERILIZIRANO psičko in z mojim postom sem hotel samo povedat, da makar je bla psička sterilizirana, pes je to vedel, ampak je samo hotel tisti hip nekaj naskakovat in ona je bila pač polek Roll Eyes
Od mojega strica psička je sterilizirana pa je svojega ''sostanovalca'' (mešanca) v glavo fopala...
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #268 : nedelja, 01.04.2007 : 20:28:08 »

Ja tudi od moje kolegice psica, ki je sterilizirana, naskakuje druge pse-ni važno ali j pes ali psica in je kolegico pošteno sram zraven. Grin
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #269 : nedelja, 01.04.2007 : 22:16:21 »

zalarjeva mislim da je še mene lahko bolj... Opažam, da ima raje samce sram Shocked ...
Najboljši so ko so vsi v času naskakovanja pol pa naskakujejo drug drugega- en gori en doli, od strani, od zadaj, spredaj pa se menjajo  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines