mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 16:59:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!  (Prebrano 59790 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #165 : petek, 23.03.2007 : 15:23:10 »

Christjan, ne razumem točno kaj si hotu zdaj povedati. A torej moram početje sosedove psičke pač prenašati in početje njenih lastnikov tudi? ima kdo kakšen nasvet?
Christjan-se morda kakšna psica v bližini tvojega doma goni, da pes takšne počenja?
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #166 : petek, 23.03.2007 : 15:40:22 »

zalarjeva?!?

Nič v mojih prejšnjih postih ni na tebe letelo... Se je gonila sosedova ja ampak se že en mesec nena. To lajanje pa traja kak mesec...
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #167 : petek, 23.03.2007 : 16:32:23 »

Zalarjeva glede sosedov pa res nwm imam sam prave nadležneže oz. samo foter in sin sta taka  drugi so čist ok... Ne pomaga pa pogovor pa nič tako da res nevem če se da kaj zmenit pri tebi, glede na to, da niste v najboljših odnosih. Glede prijave je pa še pol huje, ker itak vejo kdo je bil in še lahko tvojemu psu oz. psički kaj naredijo... Če ti pa grozi pa najbolje, da tvoji starši pokličejo policijo in povejo, kot sem jaz ampak to tudi ne zaleže ne mislim pa met škifarije vsak dan pred bajto...

LP
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #168 : petek, 23.03.2007 : 18:30:01 »

Evo danes sem bil na sprehodu pa me je neki tip nekaj nadlegoval pa je bil glih policist pri cesti pa je takoj prišo, ta je pa oddirkal policaj pa je se vstavo nasproti mene pa me vprašal če je vse OK, je bil tam na travniku ker iščejo nekega fanta....mojega vrstnika...
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #169 : petek, 23.03.2007 : 18:50:34 »

Christjan, kolikor jaz berem o tem, v kakšnem okolju živite, kako se obnašajo ljudje (sosedi), njihovi psi, kaj se dogaja z nekaterimi psi - nekje je bil omenjen eden kuža, ki je imel več poškodb, da te nadlegujejo tujci, ne morem rečt druga kot to, da živite na divjem zahodu. Očitno si boste morali naročit šerifa, ker sami v okolici ne premorete vsaj delne rešitve medsebojnih odnosov.
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #170 : petek, 23.03.2007 : 19:17:03 »

Christjan - ja zaboga v katerem delu Maribora pa ti zivis? Sem mislil, da sem jaz zivel na "divjem zahodu" kot pravi drobtiniva, ko sem celo otrostvo in mladost prezivel v delu, kateri ze od nekdaj velja za kriticnega v nasi prekrasni obcini Wink

lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #171 : petek, 23.03.2007 : 19:27:48 »

Hojla Popo, potem pa itak ni nič čudnega, da se vse centralizira v šerifovo Ljubljano. Hecam se.
Prepričana pa sem, da se da marsikaj rešiti tudi z medsebojnim pogovarjanjem z ljudmi, s katerimi si deliš svoje okolje.

Da pa ne zaidem s teme: Glede lajanja psov. Pa saj to je njegova osnovna in edina verbalna komunikacija. Kaj želi z njo povedati, pa je stvar, da prepozna, njegovega vodnika oziroma skrbnika.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #172 : petek, 23.03.2007 : 19:34:28 »

popo, drobtinica!

Še zdaj sem v šoku zarat tistega tujca... Preden sem šel na sprehod sem še mislil GSM vzet pa sem se na koncu odločil da ne ker itak neraim. Mi je pa kar odleglo ko se je policaj pripeljal... Aja glede divjega zahoda... Saj ne da bi bili vsi takšni ampak jih je pa večina zelo čudnih...
Ravno zdaj sem prišel z sprehoda pa so se eni 20-letniki drli za mano CHIUAUA (nwm če je prav napisano) pa to je ja za znoret... Chiuaua za mojga skor 50 kg psa. Pa daj nima veze pisat...
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #173 : petek, 23.03.2007 : 19:36:33 »

Da bi Jana prišla sem za nekaj časa kot ''šerif'' bi blo tak tri-četrt vasi v zaporu Wink
Te pa majo neke pse ko jih ne morejo kontrolirat ampak važno da majo da se lahko pohvalijo...
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #174 : petek, 23.03.2007 : 19:44:05 »

aja drobtinica tisti kuža, ki je imel toliko poškodb... Sem ga danes po 5 dnevih videl in sem v tem času upal, da so mu uredili ''bivališče'' ampak nažalost sem danes opazil, da je zadeva ista kot je bila... Kuža je pa pravi bojevnik koliko težav je imel in je še vedno full zdrav... Komaj čakam, da grem z tega peklenskega kraja. Najhuje je bilo za novo leto, ker je sosed zanalaž metal petarde k našim vratom... Ampak moj pes je lepo spal pri meni na postelji in je zlezel pod odejo revček in se stisnil k meni kot se do sedaj nikoli ni hotel.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #175 : petek, 23.03.2007 : 19:46:12 »

Noben šerif ti ne bo pomagal, če ne prijavite, kar se v resnici dogaja in če samo govoriMO ali pišemo.
Ne vem, če sem prav razumela tvoje pisanje, morda se motim in me lahko popraviš. Ali ti tudi svojega psa spuščaš ven ob "napadih" laježa. Kaj pomeni ta "ven"? Ali je morda to v ograjeno dvorišče ali pa na ulico ali pa na sosednjo njivo.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #176 : petek, 23.03.2007 : 19:49:55 »

drobtinica?

Kaj misliš da bom psa spustil na ulico?!?, njive pa ni nobene tako blizu Wink Seveda da sn mislo na vrt, vidim da si me že dala v krog ''zločincev'' :-)  Zdaj sma na sprehodu malo laufala zdaj pa končno malo mira ker spi hihihi. Je pa tudi par velikih ljubiteljev psov v tem kraju in se tudi dobivamo...
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #177 : petek, 23.03.2007 : 19:50:47 »

Aja pozabil sem dopisat da je dvorišče ograjeno Wink
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #178 : petek, 23.03.2007 : 20:00:33 »

Joj, joj, kakšen krog zločincev, ampak nekaj postov nazaj si napisal, da psa spuštiš ven in sem samo vprašala.

In ti si vprašal, kaj narediti z laježem tvojega psa? Odgovorila sem, da je lajež, poleg vsej ostalih oblik komunikacije, ena najpomembnejših komunikacij. Žal ne zna govoriti po človeško. In vodnik se mora čimprej naučiti, kaj lajež njegovega psa pomeni ali pa še bolje rečeno, ločiti med tem, ali gre za lajež, cviljenje, renčanje, bevskanje, grčanje...
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #179 : petek, 23.03.2007 : 20:04:08 »

drobtinica!

Laja oz. bolj zavija nekam v noč... Ven sem pa mislil na dvorišče, saj ga še na dvorišču ne upam samega pustit kaj šele da bi ga na cesto spustil... Ko pridem do njega ven me pogleda pa se ustavi ko pa grem nazaj not pa spet dalje... Včasih me kar srh spreletava okrog 22,23 ure ko grema na zadnji sprehod pa gleda za vsak kotiček pa laja... Name se ne ozira tako da dvomim, da meni skuša kaj dopovedat. V katero temo lahko dam vprašanje kako odvaditi psa, da vzame vsako smet v gobček?

LP
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines