mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 16:44:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!  (Prebrano 59767 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #150 : petek, 23.03.2007 : 14:07:17 »

AngSeter!

Saj ga poskušam zamotiti ampak noče nič drugega kot lajat tisti hip... Potem ga pa ignoriram ampak on kr dalje svoje...Včasih je za zanoret ko po 15 minut cvili kot da ga z kože vlačimo.
Imam pa tudi jaz težave z sosedi kot sem že napisal in sedaj ne samo grožnje zdaj še mam celi vrt poln raznoraznih kosti, da je čist za ponoret. Vsak dan poberem po 3 kosti na vrtu...Ampak kaj se ve koliko jih je že pes pojedel. Včeraj je mel pes izpad nad sosedom ga je spet oblajal ker ga niti videt ne more. Sem pa poklical Policijo za grožnje in so ga prvo obvestili po telefonu... Seveda je užaljen ker ve kdo ga je prijavil ampak še kar sili v psa in ga izziva. Psa pa tud nemorem met cel dan v hiši... Opazil sem pa da se zadnje čase tut dežnika ful boji....tako da vsi vete kaj si predstavljam... Bom enkrat organiziral piknik na vrtu (zelo velik) vseh ljubiteljev psov in bo vsak svojga psa učil DAJ GLAS Wink

LP
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #151 : petek, 23.03.2007 : 14:08:50 »

Christian v Mariboru idi na kliniko na Pobrezju, nasproti Mariborske mlekarne, ne hodi na šentiljsko in v sp. hoce.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #152 : petek, 23.03.2007 : 14:13:03 »

Mislila, sem, da ga zmotiš preden začne lajat. V končni fazi je dovolj, da se zmoti rutino, če je to seveda rutina, skoraj vsak dan ob približno enaki uri, kot sem sklepala...

Pes naj bo pa zunaj samo pod tvojo kontrolo pa bo.

Meni se pa to ne zdi nič čudnega. Prej mi je čudno to, da bi bil pes kje, kjer bi bil lahko izpostavljen raznemu nadlegovanju.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #153 : petek, 23.03.2007 : 14:13:24 »

McKruster!

Najlepša hvala za nasvet!
A pol nebo nobenih težav ob prepisu? Ker ko sem bil na Šentiljski so me vprašali kje je bil pes cepljen proti boleznim, ker ni v njihovi kartoteki...?!?

LP iz oblačnega MB
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #154 : petek, 23.03.2007 : 14:15:21 »

AngSeter!

Saj je vedno okrog 22 ure. Veš kak ga je težko v hiši met, ko sili vsako uro ven, da se zlaufa ko norc? Ko pa beži po hiši pa ruži kot da se tanki po strehi vozijo ;-)
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #155 : petek, 23.03.2007 : 14:18:50 »

Ne nobenega problema ne bo, samo novo kartoteko ti bodo pac odprli. Tudi jaz posiljam pozdrave iz blacnega MB-ja, ceprav je se prej 1 uro soncek sijal Sad
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #156 : petek, 23.03.2007 : 14:26:00 »

McKruster a si ti tut z MB? A boš danes kaj hodila malo okrog, bom verjetno šel ob 17 v kamnico če bo vse po sreči Wink oz. če bom imel prevoz
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #157 : petek, 23.03.2007 : 14:34:08 »

Christjan, sej nisem napisala, da ga ne spusti, ampak da ostaneš z njim  Wink
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #158 : petek, 23.03.2007 : 14:37:36 »

ja sem  prebral celoten post zdaj, ker sem bil prej bolj površen sram ampak mislim da se lahko upraviči ker sem bil fiziko vprašan (fizika suck's) Roll Eyes.

Daj a poveš od kod si natančneje?
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #159 : petek, 23.03.2007 : 14:37:47 »

Christijan, 15 minut cviljenja ni nič, moja pesika ima rekord 2,5 ure.  Grin potem pa je omagala in zaspala.  Smiley
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #160 : petek, 23.03.2007 : 14:38:49 »

Joj to je blo McKruster-ju namenjeno ne tebi AngSeter  sram sram Se vidi, da sem vsega skupaj spal 3 ure Tongue

LP
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #161 : petek, 23.03.2007 : 14:39:52 »

Varja!

Moj je na dopustu (če se lahko temu tako reče) 4 dni cvilil kot da se mu je zrolalo!
Drug dan sem pa dobival grde poglede sosedov oz. vse noči Smiley
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #162 : petek, 23.03.2007 : 14:43:14 »

Aja cvilil je pa vso noč in ko se je umiril je pa še bolj otožno zajokal. So se mi smejali, da bo vse živali poklical k njemu in jih ''nahujskal'' proti meni. Cviljenje se je pa začelo približno od 22h do jutra ko nisem prišel k njemu. Čez noč sem mu nosil hrano, da je vsaj par minutk bil tiho ampak pol pa kr dalje... Vsaj vem, da ima zelo dobro voljo v tisto, kar si v glavo vpiči. Ampak to je še težje njemu spičit z glave. Zdaj pa je navajen ko spi pri meni na postelji, da je moj čas da se vstanem okrog 5,6 ampak jas ga samo pobožam in zaspim dalje, ker ga ata pelje na sprehod hihihi
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #163 : petek, 23.03.2007 : 14:57:06 »

saj vem, da je težko vztrajati, zaradi sosedov. ampak si ga pa dejansko s hrano nagrajeval, da je cvilil.  Smiley

saj da ne boš mislil, tiste 2,5 ure so razporejene čez cel dan ( večkrat na dan po 2,5 ure), vmes pa le malo počiva.  Angry je pa zdaj že veliko bolje. dokler je kdo pač ne poboža ali ji da priboljška, ker pač tako lepo cvili, potem pa gre vse od začetka.  Roll Eyes

se pa strinjam z ostalimi, da naj bo zunaj le pod nadzorom. spremeniš lahko le sebe in svoje vedenje, drugih na žalost ne moreš.  Smiley
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #164 : petek, 23.03.2007 : 15:01:43 »

Saj v tem je fora, da nič ne moreš, da lahko Policija nardi le UZ, drugo pa ko je že prepozno... Ampak če bo kdaj kaj takega grem sam do njega pa ga odvlečem na streho pa obesim... Angry
Včeraj sem bil na vrtu pa je pes skakal po meni in me grizel (seveda v igri) pa se je že dr, da ga naj zbrcam pa njemu dam, da bo mel kosilo.... Sad
Starši so se pa menili z njim ampak seveda to tele ****** ne prizna. Kur** če se na mene spravla pol še naj bo tak fer da prizna  Angry Angry Angry
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Jaz ne vem - ti veš... Vprašanja, na katera ne vemo odgovorov!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines