mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 25.09.2024 : 14:59:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 299467 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #975 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:18:35 »

meni so razložili tako, da je prepovedano spuščati nevarne pse, katerikoli pač že so to. ostale pa lahko, če so pod nadzorom. ampak morda pa res bolje ne... se jim bo annie še nevarna zdela  Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #976 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:25:06 »

A ni zakon da se v mestu ne sme spuščati psov (katerih koli), nevarni pa morajo imeti še dodatek (nagobčnik).
HM - potem ne vem zakaj je meni varnostnik v parku zatežil, da naj dam psa na vrnico?
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #977 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:27:03 »

hm, meni še noben ni ničesar rekel, pa tudi s Kimijem sta spuščena, pa tudi nič... se je pozanimal oče od prijateljice (imajo irskega setra) in so mu tako razložili... morda podobna fora kot na busu, ko eni težijo eni pa ne...

ampak res je boljše, da najdemo kak travnik, kot pa da se en zapiči v nas... imaš prav.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #978 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:27:39 »

Ne Lobsang imas prav, lahko bi ti se kaksen redar kazen napisal, na obmocju Mestne obcine Maribor vsepovsod velja da morajo biti psi na vrvici, teoreticno recimo tudi pri nas v Strazunu ali tam ob kanalu, kjer smo mi enkrat bili skupaj, je pa seveda vecja verjetnost da ti nekdo zatezi v parku, kot pa ob kanali recimo.

Ce pa bos bombazka organizirala tudi kdaj cez vikend (razen naslednjega), pa pripeljem se jaz mogoce moja dva bela cotla zraven, da bo vecja guzva.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #979 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:36:39 »

Uma vem za kazen in to ne malo sem podučena o tem zato mi je blo čudno to kar je napisala Varja!!!
Zato pa pravim da nisem za akcijo v parku sploh če nas je več kužončkov.

Drugač pa Uma dobrodošla - jaz sem da se dobimo ta vikend na Tezenskem travniku, je lep velik in in panike za karkoli.... predlogi???

Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #980 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:37:05 »

potem pa so onemu dali čisto mimo informacije, on pa tako veselo spušča svojo psičko :-).
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #981 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:38:26 »

saj sem takoj rekla, da raje ne park, samo sem pač napisala, kaj so gospodu povedali mestni uslužbenci.  Smiley da imam zato take informacije.
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #982 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:56:46 »

Uh, mi utrujeni.

Včeraj v Portorožu, med desetimi (10)  Cheesy cotoni je Gi osvojil CAC, CACIB, BOB. Odvijala se je prava tekma, saj deset cotonov menda še ni bilo v Sloveniji na razstavi. Bilo je prijetno, lastniki smo se naklepetali, kužki spoznali, malo tudi igrali, v hangarju je bil prepih in ne prevroče. Slikice sledijo. Aja, pa sodnica je bila pravi gift. So padale štirke in še kaj.

Drugače pa je meni prav, če se izročanje kopij spremeni v pravo malo zabavo. Kar se mene tiče se lahko dobimo v petek proti večeru, lahko pa tudi v soboto. Verjetno je res boljše na Tezenskem travniku, dobrodošli ste vsi, samo svojim princeskam dopovejte, da mojih dveh fantov ne smejo napadati tudi v primeru pretiranega približevanja in morebitnega nadlegovanja.

Uma, šele po razstavi v Bosni sem malo boljše preštudirala katalog in po imenu tvoje psičke sem te uspela dati v pravi predalček. Lepo, da sva se spoznali in veselim se ponovnega srečanja.
Logiran

vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #983 : ponedeljek, 19.06.2006 : 10:16:33 »

Bombažka ČESTITKE...

OK potem pa Tezenski travnik - se še pa prej dogovorimo kater dan, ker če grem v petek na izpit lahko komaj okrog sedme zvečer - sicer pa če bo takšna vročina je za kužke itak bolje takrat!

Drugač pa jaz že naprej povem, da moja madam ne bo dala ritke za vohat in bo huda - tako da ne vem kako se naj to z njo dogovorim???
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #984 : ponedeljek, 19.06.2006 : 10:22:41 »

Uh, mi tudi utrujeni  Cheesy Od Jonija ni nič danes.

Sem se pa izvrstno imela in spoznala tudi lepotca Gija. Pravi puhec je skupaj z ostalimi cotoni. So bili prava atrakcija, ko so lahko tekali spusceni po ringu po ocenjevanju. Bombazka, me veseli da smo se spoznali in ce lahko, bova tud midva z Jonijem prisla na kako mariborsko mini divjanje.

O sodnikih rajsi ne bi  Lips Sealed Je bil tud naš gift in je zlomil precej src v teh dveh dneh.


Lp, Tinkara
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #985 : ponedeljek, 19.06.2006 : 10:30:49 »

Dobro Lobsang, bom jaz mojima povedala, da Nely dovoli samo frontalno  Wink Wink.

Tinkara, spremljaj to dogajanje še naprej, pa se nama mogoče že ta konec tedna pridružita.
Logiran

bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #986 : ponedeljek, 19.06.2006 : 14:30:31 »

zmenjeno! annie pa vse pusti... potrebuje precej dolgo, da ji popustijo živci.  Wink  kaj je kak bus do tega travnika? jaz sem iz centra, pa se sploh ne spoznam na vašem koncu  sram. pa si predstavljam, kako vi že norite po travniku, medtem pa midve lutava kje po stražunu  Grin
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #987 : ponedeljek, 19.06.2006 : 14:32:23 »

joj, sem pozabila. bombažka, čestitam!  Grin
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #988 : ponedeljek, 19.06.2006 : 14:36:10 »

Bombazka cestitke za uspeh tudi z moje strani.

Jaz se vam zal ne morem ta vikend pridruzit, varja, bus je pa 1 drugace za na Tezno, kje pa dol stopis pa ti mora Lobsang povedat.

Bombazka, ves kaj me se zanima, ti imas 2 samcka cotoncka, kako pa se razumeta, a se kaj rangirata??
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #989 : ponedeljek, 19.06.2006 : 14:47:42 »

Uma kaj pa petek bi lahko???
JA 1-ka vozi na tezno - kje dol stopit??? HM bom preverila saj nisem Teznčanka  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines