mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 22:21:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 293207 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #825 : torek, 23.05.2006 : 22:24:47 »

Joni, lepa hvala za èestitke. Na žalost me v Hrušico ne bo. Mora še Gijev bratec (tvoj puhasti znanec) nekaj pobrat, pa smo si razstave malo razdelili. Bomo pa v kompletni postavi v Portorožu in upam, da se tam v živo vidimo.

Aha, saj lepo da se lahko tako dogovorite za razstave. No, potem pa se vidimo v Portorozu, mi bomo zagotovo tam.


Lp, Tinkara
Logiran
majc
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #826 : sreda, 24.05.2006 : 09:43:22 »

Videla sem ga samo na slikicah in tam je bil skoz zunaj. In mi ni bilo čist jasno, kaj taka belina dela zunaj. Cotonček mi je po slikah zelo všeč, samo vem, da ga zaradi tega, ker mora biti notri, ne morem imet. Tako da bom zaenkrat ostala samo pri enemu kužku.

LP,
Maja
Logiran
majc
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #827 : sreda, 24.05.2006 : 09:52:37 »

Slikce so super. A vašim cotončkom nč iz učk ne teče al to kako spucate, da majo čist lepo belo okol učk?

Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #828 : sreda, 24.05.2006 : 09:56:05 »

Sej če je zunaj suho, je tudi kuža "čist", samo če je pa že malo rose recimo zjutraj, ima pa tačke takoj mokre, boh ne daj da se po malo višji travi šetka, je pa cel spodni del umazan in potem da zaide še v pesek... obvezno tuširanje podvozja, saj pri nas, ker drugače peska ne dobim ven s kožuščka. Tako da z Lotty najbolj uživava v suhem vremenu Smiley

Kako pa to da ga recimo ne moreš imet noter?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #829 : sreda, 24.05.2006 : 09:57:51 »

Moja Lotka ima "krmežljavče" zjutraj, tako kot ljudje, da bi jim pa z učk teklo pa baje nimajo teh  problemov. Moja jih je imela samo ko so ji še dlake okoli oči rasle, zda je pa vredu
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #830 : sreda, 24.05.2006 : 10:26:09 »

Maja, res najdemo veliko slikic cotončkov zunaj. Zelo namreč uživajo v naravi in kljub izgledu niso "salonski" kužki. Moja dva sta, pri lepem vremenu, cele dneve okrog hiše (seveda kadar smo mi tudi zunaj) - divjata, se preganjata in dremuckata v senci. Ko pa gremo mi noter, ne ostaneta sama zunaj niti minute.

Cotoni so razmeroma mlada in zdrava pasma. Nimajo problemov s solznimi kanali, zato nimajo izcedka iz oči.
Logiran

majc
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #831 : sreda, 24.05.2006 : 13:06:35 »

ppetra, starši mi ne dovolijo imeti psa v hiši. Mogoče pa bom imela cotončka čez kake 2 do 3 leti, ko bom na svojem.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #832 : sreda, 24.05.2006 : 15:07:19 »

Pri meni doma sploh niso bili za to, da prinesem psa domov (čeprav sem si ga želela že od majhnega). No pa sem ga Smiley Oče se je na začetku grdo držal in Lotke ni hotel niti pobožati, zdaj je pa že bolje. Mami se je pa takoj zaljubila v Lotty, vzela mi jo je, ko še dobro čez prag nisem stopila, no ampak problem je bil bolj oče.
Sem pa tudi sama tako razmišljala, da bi imela psa ko bi bila enkrat na svojem, samo je to še vse tako daleč, da nisem mogla več čakat.

No če pa misliš res čakat, ti pa svetujem, da obiščeš kakšno razstavo in si te kužke pogledaš v živo, in tako vidiš če je to res to kar si želiš. Morda pa tam ugotoviš, da ti katera druga pasma bolj odgovarja (pa ne da bi delala kako antireklamo, samo tako v vednost Wink )
Logiran
majc
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #833 : sreda, 24.05.2006 : 15:50:30 »

Pri nas psa že imamo in moram reči, da je tudi očka tisti, ki najbolj tarna nad njim. Ampak ga ima rad, samo kadar skače in kaj teži, je malo jezen nanj.
Drugače pri nas sploh nismo navajeni, da ne bi imeli psa. Ampak jaz bi zdaj imela dva naenkrat. Smiley
Ampak če ne gre drugače bom pač ostala pri enem. Saj je že z enim veliko dela.

Bom pa enkrat sigurno obiskala razstavo, da si ogledam cotončke.

LP,
Maja
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #834 : sreda, 24.05.2006 : 20:22:12 »

No majc, če se ti pa ne bo dalo it na razstave pa lahko, če boš želela, prideš kdaj pogledat mojo Lotko V Lj, če te bo ta pasma še mikala Smiley

Bombažka, kašne barve rzstavno vrvico uporabljate? Jo kombinirate na psa, ali nase?
Tko ful bi še kej v zvezi z razstavo uprašala, pa sploh ne vem kaj. Morda to, kako je bilo pri vas na prvi razstavi?
Logiran
hit
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #835 : četrtek, 25.05.2006 : 08:30:52 »

V nedeljo 28.05 je razstava v Hrušici, ali bo kdo pripeljel tja svojega Cotona?
Logiran
hit
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #836 : četrtek, 25.05.2006 : 08:36:13 »

Ali si je možno pri kom ogledati Cotona v živo, saj smo ga tako videli le enkrat. Iščemo majhnega družnega psa in po opisanih lastnostih bi bil Coton najbolj primeren.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #837 : četrtek, 25.05.2006 : 11:34:14 »

Midve z Lotty bova v Hrušici. Vem, pa da bo tam morda tudi ena odrasla psička, če ne bo prišlo do kakšnih sprememb, za druge pa ne vem. Aja bratec od Bombažkinega Gija bo tam (če se ne motinm). Skratka, kar nekaj kužkov bo za videt. In če se vam da pridite.
Kot sem pa že Majc ponudila, lahko mojo Lotko pridete pogledat kadar želite, sva pa iz Ljubljane (Lotty pa je še mladič).

Lp Perta
Logiran
majc
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #838 : četrtek, 25.05.2006 : 12:51:34 »

Ppetra iz kerga konca Lj pa si? Sem parkrat na teden v lj, tko da bi se enkrat res oglasila.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #839 : četrtek, 25.05.2006 : 13:43:59 »

Sm ti poslala ZS, samo sem se spomnila, da ga verjetno ne moreš prebrat, ker si mini.

No sem iz širše okolice Most, lahko pa se tudi kje dobiva, recimo BTC, Tivoli, center Lj ... včasih sem tudi v Kosezah. Skratka lokacija sploh ni problem. Ko boš želela mi lahko pošlješ mail (v profilu) in se zmeniva.


Lp Petra
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines