mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 02:15:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 297159 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2580 : sreda, 03.10.2007 : 09:03:11 »

Na prostem je saj tako je bilo meni rečeno....Smiley...Ja kar se vremena tiče pa že stskamo pesti...Smiley
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2581 : sreda, 03.10.2007 : 11:29:10 »

Kot kaže je za nedeljo 14. oktobra napovedanih 21 stopinj... Smiley kdaj se boste odpravili proti Mariboru?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2582 : sreda, 03.10.2007 : 14:03:46 »

Jah tole glede vremena je kar težko napovedovat, saj sem jaz par dni nazaj gledala so pa še dež obetal. Upajmo na sonček.

Kdaj se bomo odpravili tja, ne vem, recimo da bomo nekje ob devetih tam (če bodo ostali za Smiley) .
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2583 : sreda, 03.10.2007 : 14:37:28 »

No jst sm sonček zasledila na temle naslovu, če ga lahko objavim  Huh http://www.accuweather.com sicer pa bo itak Lonny imela baldahinček a ne?  Cool No mi smo pa ravno danes potrdilo o prijavi prejeli po pošti  Smiley

Hm.. eno vprašanje, sedaj ko je ravno pravi čas za gobe. Ima kdo kakšno izkušnjo s sprehodom po gozdu in ko kuža vohlja naokrog pride do neužitne gobe in, kljub pozornosti na takšne in drugačne zadevice, pride v stik s to neužitno gobo? Kaj potem? Je to tolko nevarno kot za ljudi, manj, več... Sej ne da se nama je zgodilo ampak je ravno pravi čas za te zadevice no..
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2584 : sreda, 03.10.2007 : 14:57:53 »

... sicer pa bo itak Lonny imela baldahinček a ne? Cool
Ena od naju ga bo sigurno imela.
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2585 : sreda, 03.10.2007 : 21:07:07 »

Mi smo ravno danes imeli bližnje srečanje z gozdom,smo šli malo v kostanj in je Doni staknu smolo na dlakico  Undecided,tk da sm mu mogla odstrižt dol.Še dobro da ima tolk dlake  Grin
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2586 : sreda, 03.10.2007 : 21:11:43 »

Ja to so pa kužeki bolj za po mestu...ker drugače dobesedno pometejo vse listje in vejice za sabo...no sej vsake tok časa tudi mi gremo v gozd...samo mi je pa veliko bolj pri srcu kakšen park (Tivoli) al pa travnik....(tud meni osebno ne samo zaradi psa) Smiley
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2587 : sreda, 03.10.2007 : 23:18:44 »

Ja no dve vejici sta se mu res zataknli,drugače pa ni blo take hude panike,sem se bala da bo dosti hujše Smiley.Itak pa smo meli danes kopanje na sporedu in ni blo panike,če se je malček umazal Smiley,sej pa je pes,more malo tut uživat,ne pa da je skos tipi topi Smiley.Je skakljal po gozdu ko srnica Smiley,pa našel kako luknco pa začel vohat in kopat.Zdej pa smo čisti,dišeči,mehki in lepo počesani  Roll Eyes
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2588 : četrtek, 04.10.2007 : 15:54:06 »

No Emmy v gozdu, tistem ta pravem, še ni bila. Podobne "težavice" smo imele na morju v kampu, kjer je ujela skoraj čisto vse v dlakco in sva se takrat še pošteno namučile te stvari spravljat ven, ker se še ni pustila lepo krtačit, sedaj pa (trkam na les!) je veliiiikooo boljše. Ena takšna zanimiva izkušnja je bil pravkar pokošen travnik Smiley ne da je imela več trave kot dlake v kožuščku ampak je le-ta bil tudi zelen  Shocked in ko sem jo zagledala kakšna je, me je prijelo kr slabo  Cry no potem sem se še jst nekajkrat zakadila po tem travniku in mi je bilo že čisto vseeno, ker sem vidla in občutla, kako uživava in potem sva se pou urce česale s slikerjem in krtačo in je bilo še bolj super, ker sva se totalno ujele  Cheesy tako da, se strinjam, da so cotončki mestni kužki ampak, kadar paše pač paše  Cool  Wink

Zdej imam pa še eno vprašanje, ker sem pred kratkim imela eno izkušnjo, takšno nenavadno. Poklicala me je ena oseba in vprašala, če lahko pride pogledat cotončka in se pogovarjat o tem in jst sm seveda bila za..Vikend umes, jst pokličem, da se dogovoriva za dan, ona že ima cotončka iz ene od držav bivše Jugoslavije.. Mene se to čisto nič ne tiče, hvala bogu, da je cotonček lep in zdrav in da ga ta oseba ima nadvse rada.. Ampak  Huh vprašanje, ki se ga ne morem znebit, že ceu teden je: na podlagi česa se bodoči lastnik psa odloči, kje in pri komu kupiti psa?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2589 : četrtek, 04.10.2007 : 16:19:22 »

In naj dodam k tvojemu vprašanju... kaj sploh vedo o cotonu ki so ga pravkar kupili, glede na to da so ga verjetno kupili na Bolhi, kjer so ponujali cotončke iz ene od teh države in da ne omenjam da ta prodajalec nima pojma o cotonih saj je imel najprej slikce frizijskih bišonov gor. Groza! Še dobro da je v Slo pripeljal na koncu cotone saj sploh ni vedel kaj prodaja in kako izgledajo (očitno).
Zdaj kar je je, probaj gospej pomagat po najbolših močeh in to je to. Me pa res prav zanima koliko se je pozanimala pred nakupom.
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2590 : četrtek, 04.10.2007 : 16:23:08 »

Hejla, po dolgem času.

Jaz bi dodala še to, da tudi mi smo že imeli psa pred Cotonko, pa še vseeno na začetku nismo vedeli določenih stvari o Cotonih. Treba se je dobro pozanimati kaj in kako preden greš v nakup, to velja za vse pasme....
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2591 : četrtek, 04.10.2007 : 16:24:13 »

Nati80 je za soboto kaj novega? Že veste kako in kaj in kdaj.... Jaz sem že bolje, ampak ne dobro.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2592 : četrtek, 04.10.2007 : 23:14:58 »

Oooo a se z Bano kaj dosti crtata zdej ko si malče tako tako? Kaj bi jst dala za en dan bolniške  Roll Eyes ceu dan bi se crtale z Emmy  Grin  Grin ne sej se hecam, upam da si res boljše in da se čim prej pozdraviš, tako da za soboto če ne boš ok raje kdaj drugič, da se ti ne bo še kaj ponovilo kasneje ali pa zavleklo.. Drugače pa, da poveva še ostalima dvema mušketirkam  Grin  Grin (s kje mi je to zdej prišlo ne vem  Cool ) V soboto imamo od 9h do nekje 10:30h vaje v Tivoliju s šolo in sm pomislila, da bi se kaj dobili že ko bova z Emmy v Ljubljani  Wink Upam samo da bo vreme uredu, čeprav napoved je bolj tako tako...
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2593 : petek, 05.10.2007 : 09:16:00 »

V soboto bi itak nekaj "dogajalo" v Tivoliju, posvečeno bo Svetovnemu dnevu živali. Med 10. in 14. uro na Jakopičevem sprehajališču (sicer ne vem katero je to, samo je pa menda v Tivoljiu Smiley).
No in z Lauro sva imele ravno plane, da bi šle na en sprehod v Tivoli. Kako se bomo zdaj zmenile, pa ne vem (Nati, a si ti dobila kak moj mail, recimo najman 2  Huh?).
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2594 : petek, 05.10.2007 : 14:45:50 »

No mi bomo sigurno v Ljubljani in sigurno nekje v Tivoliju  Wink pa se slišimo magari po telefonu, sej številke zdej imamo ne Smiley

Verja, kako pa je s tabo? Bo šlo?  Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines