mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 09:10:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 149 150 151 152 153 [154] 155 156 157 158 159 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 293740 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2295 : četrtek, 09.08.2007 : 21:32:46 »

O ppetra si dala nove slikice v album...prou luškane so...Smiley...Una mi je res ušeč k se Lona in Loti za palco "kregata"
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2296 : četrtek, 09.08.2007 : 22:23:42 »

Ja Smiley,  sam je bla taka čudna svetloba, da fotke niso najbolše (se tko svetta, k sta bele)... no poleg tega, da niso niti s fotoaparatom posnete.
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2297 : petek, 10.08.2007 : 07:17:20 »

Ppetra ful lušne slikce. Laura a se je pri Lonny že začela gonitev?

Mene skrbi, da se bo Bana gonila ravno takrat, ko se začne pasja šola..., močno upam, da se ne bo.

Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2298 : petek, 10.08.2007 : 09:10:49 »

Pri moji Loni se še ni začela gonitev....Sej to ne moraš predvidit tako da ko se bo se pač bo....drugače bo pa tudi meni malo zoprno če se bo lih zdej te dni ko bo razstava v Trbovljah...
Lahko bi se drug teden kej dobili če si za da se še Loni spozna z Bano:)
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2299 : petek, 10.08.2007 : 09:22:32 »

Ja nažalost gonitve res ne morš predvidit. Upam, da se Lonny res ne bo ravno takrat, ko bo razstava. Ja komot se dobimo. Na moj e-mail samo napišite kdaj in se bomo zmenili.

A si ti kej pogledala zs  Wink
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2300 : petek, 10.08.2007 : 09:48:51 »

Jaz tut, jaz tut   Grin  Smiley. Očitno spet ne bo nič z mojim morjem, me tole vreme hece, tako da bom tut jaz v Lj drug teden.

Pomoje se Lonny še ne bo gonila zdajle, če se spomnim Lotkinih sestric so bile bolj pozne. Loti je bila edina oz prva ki se je tako kmalu gomila (bova Nino vprašale kdaj točno so se ostale gonile).
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2301 : petek, 10.08.2007 : 11:38:43 »

Ja slikce od Lotke so res luškane..prava dama je tale Loti Smiley
No Emmy ima še nekaj novih slikc prvega poletja in na vikendih z Laro..

A mi lahko poveste, kako naj ji očistim zabarvano dlako okrog oči? Sem ji začela delat majhen čopek, da ji ne bo tolko na očeh dlaka, da se ji ne bodo solzile očke, mislim da bo s tem solzenjem konec šele ko ji bo dlaka tolko zrastla, da ji bo lepo padala na obe strani smrčka in da bo dovolj dolga za čopek ali se motim? Ker po mojem unetih očk nima, da bi tolko solzic imela..
No zabarvanost sem poskusla odstranit s šamponom pa se mi zdi da ne gre glih najboljše dol  Undecided
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2302 : petek, 10.08.2007 : 12:21:22 »

Obarvanost bo pomoje počasi izginila, kot praviš bo pa kmalu bolje ko ji bo dlakca malo zrastla in ji ne bo dražila učkov.
Brez veze, da bi to s kakšno kemijo odstranjevala, z navadnimi šamponi (tudi če gor piše da to odstranjujejo) pa ne gre stran, morda sčasoma po večih kopanjih, tako da bo izginilo kot pravim, zdaj pa ne moreš dosti naredit (če je to od draženja z dlako in ne od vnetja, kar pa ni).

Sem tudi jaz tvoje slikce pogledala in ob enih se prav nasmejim ko je Emmy v kakšnih lušnih pozah. Lušne fotke imaš Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2303 : petek, 10.08.2007 : 15:36:48 »

No sej se mi je kr zdelo da je tako ampak ob vseh proizvodih ki so na tržišču sem si rekla, da raje povprašam preden jo grem s čim matrat..sicer pa se bom v Trbovljah vidla z Gordano in mi bo že vedla kaj več povedat tudi glede dlakic v ušesih (malček sva se pomatrale postrižt ma imam občutek da to ni to..)

no kdo vse pride v Trbovlje od cotončkov?  Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2304 : petek, 10.08.2007 : 16:13:24 »

Uh ena lepa novička, pa upam da ne bo zvenelo kot kakšen oglas oziroma če ne bi smela tega napisat me prosim opozorite...
Ora ima 4 mladičke, Maksi pa 6  Cheesy
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2305 : petek, 10.08.2007 : 21:32:48 »

oooo...kok lepo...
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2306 : nedelja, 12.08.2007 : 14:12:17 »

Naša mala Bana se je včeraj igrala s 4 mesece staro Rotvajlerko, mi je tok žal, da nisem imela fotoaparata. Sem bila pa prav presenečena, da se je ni čisto nič ustrašla.

Danse smo bili pa v Argentinskem parku in sta se Suli in Bana igrala z enim tako lepim kužkom, pomoje neka mešanca (slikce so v mojem albumu).
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2307 : nedelja, 12.08.2007 : 22:26:46 »

Mi smo pa včeraj spoznali dva mala cotončka (čeprav vreme ni bilo ravno namenjeno cotončkom), sta pa taka cukrčka majhna Smiley, no fantek je tak mali vražiček  Cheesy samo gleda kaj bi ušpičil  Grin.
Drugače nas pa klopi na veliko napadajo... groza. Še dobro da so cotoni (v večini) beli. Moram pa tale Stronghold zamenjat za nekaj proti klopom, ker jih ima Loti v zadnjih dveh tednih toliko kot še nikoli, no do zdaj je imela samo dva, v zadnjih dveh tedni pa en cel bataljon, kljub tisti napravici, ki naj bi odganjala klope, ki očitno teh, ki oblegajo Loti ne odganja  Angry.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2308 : ponedeljek, 13.08.2007 : 11:20:20 »

No mi smo z deževnega vikenda nazaj...Razen da je Emmy prvič bila na dežju in je nisem še vidla tako dirkat okoli  Grin nismo uspeli skorajda nič povadit za razstavo  Sad
A mi lahko kakšen nasvet daste glede priprav na razstavo, v smislu kdaj naj jo okopam - dan prej ali kaj več in podobno, ker zaenkrat nimava ne mizice ne ograjice.. nič takega za svet razstav.. Pa še to sem opazla, da ko želim z njo "kasirat" v krogu Wink (mi je kr smešno ker pomislim na lonžiranje naše lipicanke) se Emmy naprej igravo poda za mojimi nogami, malček skače in "renči".. sej jo poskušam odvadit od tega ampak ni pa ravno prijetno za na prvo razstavo.. naj jo dan prej fajn razigram in "zmučim" ?  Cool ne vem če bi delovalo, ker celo noč prespi in je zjutraj spet tako navihana, kot da prejšni dan sploh ne bi obstajau  Cheesy
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2309 : ponedeljek, 13.08.2007 : 15:12:54 »

Jaz sem glede razstav tudi še bolj "zelena" tako da bom težko ti dala kakšen nasvet...:S
Drugače sem pa jaz mojo Loniko v pasji šoli pripravila na prvo razstavo....
Logiran
Strani: 1 ... 149 150 151 152 153 [154] 155 156 157 158 159 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines