mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 15:29:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: Kako naučiti psa različne trike
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako naučiti psa različne trike  (Prebrano 136269 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #240 : torek, 19.04.2005 : 21:33:49 »

Trikce pa si lahko pogledate tudi tule. Wink


lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #241 : torek, 19.04.2005 : 23:01:00 »

jessy full ok stran, pa full rada bi sprobala kake trikce , samo če pa mi ne odpre videa zraven, da bi vidla kak to zgleda.. pa sem bla tak vesela, ko sem samo skozi pogledla trikce za plesat, potem pa ni šlo odpret Cry
ve še kdo kako stran z videi za trikce,ki še ni omenjena v tej temi??
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #242 : sreda, 20.04.2005 : 12:58:06 »

Tele strani so pa res super Smiley Pridejo prav kaksni novi trikci, ker jaz sem pocasi ze brez idej.
Aja, glede tistega, ko skoci pes skozi obroc iz sklenjenih rok:jaz to delam z briardom, ki tudi ni prav majhen Cheesy
lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #243 : sreda, 20.04.2005 : 14:07:55 »

Našla sem še dva linka:

KLIK

KLIKNI!


Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #244 : sreda, 20.04.2005 : 14:50:06 »

Danes sem Bingota začela učiti MRTEV(bum) in PREVAL. S priboljškom nama še nekako gre-predvsem bum. Morama pa še utrjevati, da bo šlo brez priboljškov. Ker jaz ga morem prav usmerjati s priboljškom...  Roll Eyes
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #245 : sreda, 20.04.2005 : 15:02:34 »

Jaz pa našega peval učim brez priboljška.No ga dobi ko opravi nalogo.Iz ukaza mretev ga primem za tačke in ga zavrtim okoli,zraven pa govorim PREVAL.Nato pa dobi priboljšek.Malo že zna.

Sicer pa tudi meni ne dela nobeden video s trikci.Ve kdo kakšnega?HuhHuhHuh
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #246 : sreda, 20.04.2005 : 15:11:31 »

T.M.T: No ja, saj nekako takole delam. Preberi si celotno temo, kjer je opisanih res veliko trikcev! Smiley Wink
Lp

Ne moreš verjeti da sem pa to temo res celo prebrala Smiley.Nekaj zelo zanimivih trikcev je in bom ko bo lepše vreme njufka naučila čimveč trikcev Wink.

Lp  Cheesy

Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #247 : četrtek, 21.04.2005 : 20:26:40 »

Naša preval zna ža od malega, sedaj pa sem jo naučila povelje "igra".
Na ukaz se postavi takole:

http://www.moj-album.com/album/324975/?os=325168

učila pa sem jo tako, da sem ji rekla "stoj" in je stala potem pa sem ji pokazala, da mora dati prednje tace navzdol, oz. sem ji iz prostora vzignila ritko...in tako se je navadila samo malce ji je potrebno pokazati z roko oz. briketom, potem pa grozna pohvaaaaaala!

Ukaz "igra" ima pri nas zato takšno ime, ker se Lenny med igro z drugimi psi velikokrat tako postavi! Kakšna se vam zdi vaja?
Upam da je ideja dobra in uživajte ob učenju kosmatinčkov....
čaw Wink
Ema in Lenny
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #248 : četrtek, 21.04.2005 : 22:09:59 »

Joooj kako je dobra!  Cheesy
Moj tudi to zna, samo da ne uporabljam glasovnega povelja; se samo priklonim, pa se potem on tudi. Na začetku sem uporabljala sicer ukaz "priklon", pa sem potem to opustila, ker mi ni lepo zvenelo. Sem ga pa naučila kar med igro, ker se on zmeraj, ko se hoče igrat tako postavi, jaz sem pa tako izkoristla in nastal je nov trikec hehe.

Lp

p.s Ampak Lenny na tej slikci je pa res posrečena.  Smiley
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #249 : četrtek, 21.04.2005 : 22:30:19 »

jaz za ta trikec rečem poklon..   drugače pa eni psa naučijo tega trika, takrat ko se pes zbudi in se preteguje Smiley
lenny si jo uspela full dobro slikat ja.. prava frajerka je8)
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #250 : petek, 22.04.2005 : 14:31:08 »

Sploh ni bilo problema...ja učila sem jo najprej, kot izrek "pretegni se" amapk to je bilo predolgo in ni tako zvenelo pa sem se odločila za "igra".
Slika niti ni bila tako zapletena, saj je Lenny pridno obstala...samo poglejte uček kako "špega" proti meni...pravi srček Wink
Ima še kdo kako fino idejo??? Naša zna še "prosi, prosi" pa se postavi iz sedi tako, da ima samo prednje tace gor (saj razumemo Cheesy ) Učenje je bilo dolgodrajnejše kot pri "igri" a nama je uspelo! Slikce še nimam na računalniku, jo bom probala poslikat, potem pa še razložim kako sem jo naučila! Wink
Bye-bye!
Logiran
Kamikaze
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #251 : petek, 22.04.2005 : 14:36:30 »

Odvisno, osnovni tečaj je pri nas trajal od marca do junija, ko so bili izpiti in jeseni od začetka septembra do konca novembra. Mi smo imeli takrat trikrat na teden po dve uri, nekateri so hodili pa dvakrat. Je pa odvisno od kinološkega društva. Za malo pasjo šolo pa nebi vedela...Samo potem, ko ima pes enkrat opravljen izpit se ne more pričakovat, da bo kar vesčas obvladal tisto, kar se je naučil. Je treba znanje utrjevat, ponavljat in dopolnjevat. Meni se zdi pasja šola bolj kot opora oz. neka odskočna deska za naprej.
Aha...Hvala za odgovor!;)
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #252 : petek, 22.04.2005 : 16:54:15 »

Citat

Ste pogledali Gladiatorja na drugem linku?! Neverjetno. Sem  pred časom videla že Charlie Chaplina , prav tako od Attile Szkukaleka, ki je tudi odličen, ampak tole ... Shocked Shocked Cheesy

Uživajte! Tina
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #253 : petek, 22.04.2005 : 17:07:17 »

Ja, sem ga pogledala. Res je super!  Cheesy Wink Wink Prav neverjetno je, koliko in kaj lahko vse naučimo naše pesjane. Smiley  Shocked Smiley
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #254 : petek, 22.04.2005 : 21:34:26 »

Lp
Ja, sem ga pogledala. Res je super! Cheesy Wink Wink Prav neverjetno je, koliko in kaj lahko vse naučimo naše pesjane. Smiley Shocked Smiley
Jaaaaaaaa!1
Koliko potrplenja ljudje porabijo.........ampak ni škode.

Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: Kako naučiti psa različne trike
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines