mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 16:28:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 485898 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2415 : sreda, 10.12.2008 : 21:58:27 »

Katja: V MB-ju nisem šla ne, bom pa šla v LJ 100%. Nič ne vem kaj bom mela, bom poskušala kakega kavalirja.  Cool

No hvala, LIZA.  Smiley Sej mi je en razlagal že to (mislim, da je bila celo Katja) ali pa sem brala, samo, da se prepričam, če delam ok.  Smiley

Sicer pa je WW, moja zadnja (upam, da ne prva) razstava v mlajši skupini, imam prehitro rojstni dan.  Cheesy Undecided

nezzek: Bomo pa praznovali v Celju, pa super filmčki.  Kiss
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2416 : sreda, 10.12.2008 : 22:02:50 »

Rincy hej saj boš pa v SH-ju!! Cheesy

Bo moji sestri delala konkurenco  Cheesy Grin Grin

nezzek: Bomo pa praznovali v Celju, pa super filmčki.  Kiss

Uuu kdaj imaš pa ti rojstni dan?
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2417 : sreda, 10.12.2008 : 22:06:49 »

Hvala Shilu. Kiss
Hej če prideš v Ljubljano, bi si pa mogoče Talinega Charlija sposodila?? Ona bo mogoče en dan z Bello, ker jaz nameravam imet Buxija (Bellinega polbratca. Tongue Roll Eyes.).
Saj bi Tala pustila a ne Tala.. Roll Eyes  Roll Eyes Tongue
Če pa te prime kaj španjelastega pa kar povej! Grin
Jaz imam problem z velikimi psi.. sem tam na CACIB Šempeter komaj Laninega Arona premikala.. pojma nisem imela kako mora stat.. Lips Sealed sram

Ah ja.. jaz sem pa tudi čudna.. samo še španjele hendlam.. Roll Eyes  
Mogoče.. mogoče... mogoče mi uspe z Murko it v JH.. samo si nebi rada naredila neke sramote.. ko bi mi svetovno iz ringa popokala.. Grin Shocked

Ej če pridem na WW pa praznujemo! Cool  Wink Bomo iz pokalov pile, ane?? Grin


Uuu kdaj imaš pa ti rojstni dan?

27.2.  Wink
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #2418 : sreda, 10.12.2008 : 22:58:35 »

nezzek tisto o rojstne dnevu je bilo namenjeno Shilu..

ja saj bi posodila Charli-ja samo se boš mučila z njim... Grin pa še jaz potem nevem s kom bi šla...
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2419 : sreda, 10.12.2008 : 23:02:24 »

Upsi.. sram Lips Sealed

Ti bi šla pa z Bello...  Wink Al bi ti pa že kaj zrihtal tam no.. saj se upišeš itak pozneje... sploh na Ljubljanski ker je toliko folka.. najbrž no..
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2420 : sreda, 10.12.2008 : 23:07:31 »

Ja tudi jaz sem nerazumljivo vprašala. Res je bilo namenjeno Shilu, ker tvojega že vem nezzek  Cheesy Cheesy Oh ja, bomo mi na WW praznovalii  Grin Torta ne uide  Tongue Roll Eyes
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2421 : sreda, 10.12.2008 : 23:17:49 »

Rincy hej saj boš pa v SH-ju!!
To bom sigurno se sla, seveda. Samo, ce pomislim, da sem sele letos zacela, je slo leto ful hitro naokrog (januarja se mi je zdelo, da je se dolga pot do takrat, ko bom morala ven iz starejse skupine). Sem pa zelo vesela, da sem se spravila v JH, saj sem se naucila veliiiko novih, uporabnih stvari. Tukaj gre zahvala predvsem Lani, ki me je naucila vse like, pravila in mi vedno znova pomagala na razstavah, ce kaj nisem vedela  Smiley Pa seveda sodnikom, ki vedno razumejo zacetnisko tremo in zmedenost  Cheesy


Se vidimo v Ljubljani!

Nina
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2422 : četrtek, 11.12.2008 : 09:41:28 »

Nezzek: o, še ena, ki praznuje februarja Smiley Lahko v Celju nardimo kar dvojno praznovanje-jaz imam rojstni dan sicer že kar precej prej (8.2.),ampak lahko pa vseeno praznujemo Smiley

Glede L-ja v reverz in L-ja v paru je majhna razlika. L v reverz začneš (in končaš) z desno roko v desno smer-čeprav nekateri sodniki upoštevajo tudi tako, da začneš z levo v desno smer. Samo to ni pravi reverz. Pri L-ju v paru pa desni tekmovalec (tisti,ki je na sodnikovi desni) začne z levo roko v desno smer. Mora pa začet z desno zato, da sta oba psa na notranji strani.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2423 : četrtek, 11.12.2008 : 10:41:34 »

Hej punce, jaz imam pa eno vprašanje - v čem je keč sposojanja psov, ki jih hendlate. Kar tako, da je bolj zanimivo oz. za izziv, ali zato ker so taka pravila... Nimam pojma o tem, pa sem že večkrat zasledila, da si katera želi sposodit kakšnega psa za hendlanje.... Smiley
Po eni logiki je pač lažje hendlat psa, ki si ga navajen, pa me zato zanima, zakaj sposojanje Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2424 : četrtek, 11.12.2008 : 11:01:00 »

Živjo kocka Smiley
Jaz sem si sposojala kužate zaradi izziva in pa zato, ker sem se želela naučit razstavljat različne pasme. In kje imaš boljšo priložnost za to kakor pa pri junior handlingu.
Velikokrat sem vzela kakšnega zelo mladega psa (v Mariboru nekaj let nazaj sem zmagala s trimesečno šarplaninko), dostikrat kakšnega ne ravno zelo shendlanega ali pa kakšnega zelo trmastega (se spomnim enega foksterierja s tapravim karakterjem Smiley ). Tako da sem se morala v ringu dostikrat znajt kakor sem vedela in znala. Se mi zdi, da sem se mnogo več naučila od kužkov, ki so bili težki za razstavljat kot pa od tistih, ki so že bili lepo shendlani. Seveda je bilo pa s slednjimi precej lažje zmagat Cheesy
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2425 : četrtek, 11.12.2008 : 15:02:10 »

A-Tsa-Rja: Jst imam pa 13. marca... Cheesy

nezzek: Če bo Talqec za, zakaj pa ne. Bomo videli. Sem sama tudi navajena na španjele (tudi na kokre Cheesy) pa še pri predstavitvi pasme nebi bilo problemov.  Grin Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2426 : četrtek, 11.12.2008 : 16:22:28 »

LIZA super pa sva že dve.. datum imaš pa svetoven.. 8.2. .. takrat ni šole!! Cheesy Grin Ker je baje nek Prešernov dan..  Wink
No zdaj pa nimam pravice, da zamudim WW! Cool

Rincy a ti samo 1 leto tekmuješ v JH-ju??
Dobro.. jaz imam še 3-4 leta.. Wink

No na začetku ko si še v fazi uvajanje (tako kot jaz..) je skoraj bolje imet takega lahkega psa.. Bom se pa tudi jaz potrudila s kakšno drugo pasmo.. normalno.
Bi pa res rada probala večje pse, ker te mi delajo veliiikooo problemov. Tako, da bi na Ljubljanski (če se bomo kaj videle, našle..) jaz probala še kakšnega drugega postavit..  upam, da vas ne bo motilo.. sram

Shilu veš, d bi se jaz mogla rodit šele 23.3. .. samo mene je pač mikalo, da bi prej prišla ven na ta svet..  Grin

Torej lahko tudi tvojega praznujemo.. trojna torta na WW-ju.. Tongue
No moja Bella je vedno na razpolago za hendlad.. mislim, da skoraj ne moreš dobit bolj "napiflanega" psa..  Cool
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2427 : četrtek, 11.12.2008 : 17:00:53 »

Nezzek: te držim za besedo glede torte Wink

Glede datuma pa letos nimam sreče, ker je itak na soboto. Drugače imam pa vsako leto frej dan za moj rojstni dan in je prav fino Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2428 : četrtek, 11.12.2008 : 17:17:37 »

Ja nažalost ni nič kaj prida.. bi bilo super, če bi bil petek ali pa ponedeljek.. bi imeli malo potaljšan vikend.. Kiss

No se bom potrudila s torto, velja! Wink
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2429 : četrtek, 11.12.2008 : 17:50:41 »

Rincy a ti samo 1 leto tekmuješ v JH-ju??
Ja, januarja bo eno leto  Smiley

Logiran
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines