mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 00:20:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 489700 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #300 : četrtek, 08.05.2003 : 21:20:10 »

Jest bom jutr ob pol sestih ustala,loh se dobiva tuki.Dej ksno idejo o cem kr se tice jh nej se pogovarjava!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #301 : četrtek, 08.05.2003 : 21:26:59 »

No,po pa nc,ce se ti ne da tok zgodi ustat se pa jutr zjutri vidva.Ja,vem da je bla tista k ni znala osmice na craftsu!Zastopala je Italijo ime ji je pa Aurora Lovisioun al neki podobnega,k se spomnim k sm bla vodja kroga
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #302 : četrtek, 08.05.2003 : 22:20:39 »

ojla!
pia_in_co:dobre kazni si se spomnila.mislem da na prireditvi ne bosta mogla skakat(k ne bo ovir).sej jih hendla.pa itak so skor vsi psi tudi njegovi.
liza:ce bosta pa tem tekmovala agility potem mu bom pa dala ulrika(bosta imela izenacene moznosti).tako da mislem da se bodo njemu vsi rezal.
kdaj pa italijanka ni znala osmice?pa sej v nedeljo ni bilo potrebno narest tako da je blo itak vsen ali je znala ali ne.
kdo vam je najboljsi sodnik pa zakaj?
pa ni pomenbo katere pasma je zmagala(ker je blo wippetov npr.3)res je pa da so vsi imeli zelo lahke pasme za handlat.
jaz ce bi se enkrat sla bi se vedno imela airdelca ali kerrya

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #303 : petek, 09.05.2003 : 05:56:12 »

dasa:Kdo je Ulrik?Ne mu posodt ksnga ful naucenga psa,ker Liza zaenkrat ne zna cez gumo se skakat pa slalom gre tud bol pocasi (mors upostevat,da sem jo zacela ucit marca letos).Pa vcasih,ko se ji ne da noce skakat cez ovire,tako da jo takrat ne silim.Jest bi,ce bi sla na crafts hendlala samojeda al pa angleskega setra,sam bi tezko zdele citst tocn rekla.
Tista italijanka ni znala osmice v soboto,ko se tudi v finale ni uvrstila.Ampak po moje jo je pozabla,ne da je ne bi znala.
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #304 : petek, 09.05.2003 : 07:54:45 »

dasa:ja verjetn nasledno soboto k za to nism sposobn ;Dja mogla bi z mano drzat Grin ;Dja itak da se bojim da me drugi premagajo sej zato sm tud zadno leto tekmoval sam na drzavni,kaj pa ce bi pa ti potem mogoce ne sla na Cruftc?al misls da bi se te usmilu? :-*hvala dasa da bi mi urka dala, k ne zna se vsega kok si ti prjazna(a si jezna k sm povedal kdje urk? Kiss)

liza:ja upam da bos prsla tud kej visi kot na peto mesto Grin urk pa je njen velik pudl,pa tista italjanka je bla tud na svetovni v milaunu pa veckrat pride v slo. na razstave drugac pa menda tudi ona drzi roko za hrbtom?pa sej ne hendla tako dobr

pia_in_co:ja itak da bom jaz cez ovire skaku!pa se cez tunel sol pa po moznosti al kaj?boste tako nardile da bom mogu pa se dvakrat cez tunel Huh Huh Huh
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #305 : petek, 09.05.2003 : 09:16:11 »

ojla!

marko:jaz bi tut sla.zakaj pa bi mogla?sej vem da si sam zaradi tega na drz.tekmoval.ja in ce ne bi sla(potem bi sla pa jok pa na drevo pa vsi psi z mano).kaj bi se me vsmilil?ja da bodo moci izenacene.jaz sem na eni tekmi mela prkur kjer je mogu pes cez tunel 8 krat!!pa drzi roka na hrbtu(vsaj na crafcu jo je)

liza:koker ti je ze marko povedal je ulrik moj kraljevi pudel,ki je tudi se zacetnik, ki pa ne zna slaloma skace pa sam ce so nizje ovire ampak cone pa tonele pa obozuje.zakaj pa bi mela samojeda?

lp
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #306 : petek, 09.05.2003 : 13:29:51 »

dasa:ja vem da bi se sla rdada kopat,nism mislu da bi sla v jok amak sm se zaf.to je pa ze mal prehuda da mora pes 8 krat cez tunel,ja sej mislm da jo je tud na Lj razstavi pa ne vem zakaj sodnuki to tolerirajo k v knjizici pise da jo ne smejo.
pa sej ce bom kdaj sodnik bom na to pazu Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #307 : petek, 09.05.2003 : 15:28:09 »

Tok da mal dolgove poravnam!
dasa:pol sta pa Liza pa Ulrik skor izenacena,sam sem prepricana,da tvoj bl obvlada cone k Liza pa ceprov ni lih slaba.Sej ona tud ne laufa slaloma sam tko na poleg pa zna hodt sm pa ke.Samojeda bi mela ker mi je ful usec,pa se tko mal za spremembo,da nimam skoz sam prinasalcev.
pia:za v nedelo je blo napovedano slabo vreme (soncek,oblacek pa strela,pa dez).Jest bom v mariboru bla cist normaln oblecena.
marko:se spomnm,da je tista italijanka drzala roko za hrbtom,sam kaj ti misls s tem,da ni dobr hendlala?Men je drugac zelo lepo hendlala,samo o tem,kok se je pa drzala pravil jh bi se pa dal razpravlat...
No,sej jest tud upam,da bom prsla visi kt na peto mesto,prcakujem pa ne prevec
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #308 : petek, 09.05.2003 : 15:52:39 »

Ja,to se jest tud strinjam,da majo eni svoje pse zdresirane u nulo (Tina,skoz sam svoje pse hendla),drugih pa ne znajo obvladvt (Maks na lj. razstavi).Sam una italijanka pa noben dan ni mela svojga psa v LJ.En dan je mela psenicnega terierje,drug dan pa shibo inu
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #309 : petek, 09.05.2003 : 15:53:29 »

Sele zdele sem opazla:da smo ze na sestindvejseti strani!Sej nimamo vec velik do dog,one majo zdele ene strdset strani!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #310 : petek, 09.05.2003 : 19:08:11 »

Sej po mojem je tko najboljs,da probas cimvec pasem hendlat,ker ti bo nekoc ziher koristl!Pa se fino je,k ni tko enolicno.Jest sem do zdej hendlala samo LIzo,ker nisem nikoga poznala,ki bi mi posodil psa,zdej sem se pa zmenila z eno k ma buldoga,pa v mariboru bom hendlala foksa.
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #311 : petek, 09.05.2003 : 19:20:20 »

pia_in_co:ja za agility ne vem ce bom za JH pa mislm enkrat nardit ;Dja itak da bom sel!!!
liza:ja vsekmu nekdo dobr hendla,pa ni tolk slaba sam mislm da je v slo kr neki bolsih Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #312 : petek, 09.05.2003 : 19:22:17 »

Pac vsi mamo svoj okus (hvala bogu,kva bi blo,ce bi mel vsi enacga Shocked Shocked Shocked Shocked).Una italijanka men dobr hendlat tko,ce bi zares,sam pravil jh pa ne obvlada cist...
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #313 : petek, 09.05.2003 : 19:25:38 »

zivjo!

liza:italijanka je obadva dneva mela svoja dva psa(ki jih je tudi hendlala v pasmi).pa ne da bo tako slabo vreme.ulrik ima za zdej zelo dobre cone(pa tudi ful ful jih obozuje)sej bos prisla visje kot 5 mesto.pa italijanka je 1 dan hendlal psenicnega terijerja drug dan pa velikega crnega terijerja.jaz pa skor nikoli nimam svojega psa(samo 2krat sem mela svojega psa)

pia_in_co:mislim da ni misliv sodnika za agiity ampak jh.ne vem se kaj bom mela oblecen se bom v soboto  zvecer odlocla.

marko:to tolerira samo nekateri sodniki, sej v sob. ni prisla v finale;v ned.pa je tako ital. kot maks sta mela roko za hrbtom in sta bila oba na stopnickah.

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #314 : petek, 09.05.2003 : 19:29:52 »

dasa:ne italijanka je mela v nedeljo shibo v predizboru,pol je pa s crnim ruskim terierjem (to se pa spomnm,ker sem bla vodja kroga).No,pa sej ni tok zlo vazn.
Kere pasme psov si ti do zdej vse hendlala v jh?
marko:a mogoce ves k kerimi leti gres loh delat izpit za sodnika (pogoj,da gres pol za sodnika jh)
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines