mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 23:20:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 489656 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #270 : torek, 06.05.2003 : 17:10:31 »

Uau!smo ze na triindvajseti strani!!!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #271 : torek, 06.05.2003 : 19:25:45 »

Jest se tud strinjam,da ni pravicno k je zmagu un Maks Dimov.Sej je lepo hendlov pa to,samo ne po pravilniku JH (roka!!!!),pa Tine tud ne bi dala na drugo mesto,je mela samo gibanje gor pa doL,res da je mela tezko pasmo,ampak Pia jo je tud mela,pa niti na stopnickah ni bla.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #272 : torek, 06.05.2003 : 19:51:41 »

Ja,res!EJ,a so vsi obupal?Upam,da bo ksn se oglasu!Sicer mava loh pa tud medve debato Grin
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #273 : torek, 06.05.2003 : 21:18:03 »

ojla!

liza:men noben ne bo test sesavlju k potm ne bom mela nobene prednosti.sej ne vem kaj bo v testu sam ce bom jaz sestavljala bo tezek?pa ne bos se zmotla k znas pravila na pamet!
pia_in_co:katere tine?pa kasenga psa je imela?ni mi vsec kdo je zmagal ker ce bi dobil drugega pas ne bi znal hendlat(ker on je vedno z istim psom)pia ne skrbi jaz tudi nisem bila na stopnickah!katerega psa pa je imela anja?ne vem kdo bi mogel zmagat ker nisem gledlal lahko pa ti povem kdo bi mogel zmagat v finalu?

kaksno debato imata to vidve?

lp dasa
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #274 : torek, 06.05.2003 : 21:32:04 »

ojla!

pia_in_co:vem katero tino misles(ahacic)sej si doskrat ne zasluzi tistega mesta ki dobi ampak tako je pri sodnikih.zdaj pa sploh ne vem kdo je v finalu zmagu?ja in o cem se menita?
lp
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #275 : torek, 06.05.2003 : 21:33:31 »

dasa:ja moznosti si mela ko sem se tekmoval pa lahk je se kdo,zadna moznost ne vem zakaj kr sm se tko odlocu ;Dpa bom teku kar sm reku sm reku (upam da bom mel kej na seb Grin)pa mal se zamisl kaj tebe lahko doleti, saj ves na kaj ciljam Kiss
pia_in_co:pac sm mel smolo s spolom jez ne morm nc pomagat Grin
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #276 : torek, 06.05.2003 : 21:49:00 »

pia_in_co:vem da se joka se kej drugega pocne!spomnim se lansket na cacib mariboru ko se je zelo grdo vedla do psa.ful me ze ferbec matra!!!!!!!daj povej.ja res sem se hotla roditi kot moski tako kot ti pia(saj na crafcu bi imela vec moznosti) ampak sem se ze cist navadla v svojem spolu.

marko:mislem da bolj nic ne bos mel oblecen!kaksna kazen me caka Kiss :-*pa ne vem na kaj ciljas!!!! :Ppa ful veliko sem imela moznosti ko si ti tekmoval!!!!!!
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #277 : torek, 06.05.2003 : 21:57:10 »

dasa:no pol pa bo ponoci d ase ne bo vidl ;Dja dobr ves na kaj  cilas na neki kar si rekla da ne bos!
ja zdej bos rekla pa da nis mela vsakic je bla moznos od kadar si me spoznala!
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #278 : torek, 06.05.2003 : 22:03:10 »

pia_in_co:sej zaradi tega pa so tako pocasni.ja pol pa sta se dober vidve z lizo zmenili.daj no povej.

marko:jaz veliko stvari nocem.pa ce bo kasna taka stvar ki jo zares ne maram poceti pol bos ti podnevi lafal po portorozu. ne marko skoraj nikoli nisem imel moznosti premagati in ti bi to lahko vedel!!!!!!!

lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #279 : torek, 06.05.2003 : 22:28:48 »

pia_in_co:ko bom zvedla za kazen ti povem k se sama ne vem?kaj pa sta se o naju pogovarjala?to pa res ni zanimiva tema.kaj a ti ker za markota navijas to pa si bom zapomnila.sej kdo je pa reku da bo lafu on bo ker lepo pocasi hodu!!!!!!kaj a mas ti kasno pametno kazen?mogoce pa bova kdaj tekmovala v senior hendlingu!
lp dasa
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #280 : sreda, 07.05.2003 : 11:08:58 »

dasa:se ne bom sikiral c ebom mogu laufat tako da bom karkol naredu,ja vem da nis mela dost moznosti  mal pa si jih mela pa v portorozu bos mela veliko priloznost :-*pa sej si rekla da nis bla nikol jezna zarad tega Kiss
pia_in_co:ja da ne bos tud ti mogla kam laufat  al plavat(kr morje je blizu Grin Grin Grin)kaj sta se pa vidva pogovarjale o dasi pa men?hitr povej!!!!
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #281 : sreda, 07.05.2003 : 11:46:26 »

marko:ja sej bos mogu ker to bo tvoja kazen.sej nisem bla nikoli jazna.sam k si reku da sem imela vedno moznost.pa ti tudi pazi da ne bos sel kam plavat!
lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #282 : sreda, 07.05.2003 : 15:09:17 »

Vi se pa res fino zafrkavate ;DJest zou nimam talenta za zafrkavat,ker kar povem ni nikol smesn Cry Tongue No,ce vaju res tok zanima kaj sva se s PIo menila o vama:ugibale sva kaj je marko po poklicu,pa za kerga se bo dasa odlocla,pa ce sta se kdaj pomerla v jh,pa ugibale sva kere pizame mata (predvsem Pio je to zanimal,pa ce spita u nogavicah Grin)... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
marko:Loh grem jest namest Pie plavat,bi mi blo cistu uredu,sam oblecena,da vas ne bo kap Shocked Shocked
Bravo!triindejseta stran!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #283 : sreda, 07.05.2003 : 20:13:01 »

Sej tlele ne bere tok velik ljudi,pa tud nc tazga ni,sam ostalga pa rajs nisem povedala,da ne bi slucajn kej blo.Ja,zvesta na pasji razstavi!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #284 : sreda, 07.05.2003 : 20:52:27 »

Jest bi dala psarne,ce bi vzrejala golden retriverje dala ime "Psarna Golden Dream",ce pa srednje nemske pinse pa "Psarna Black&White"Hitr nej pride se kdo,ker drugac bom sla jest spat!
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines