mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 18:24:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 482920 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #255 : ponedeljek, 05.05.2003 : 20:56:42 »

liza:jaz sm ze prej hodu na otrok in pes preden je se sploh bil pri nas JH,privic pa sem bil na JH v Kranju mislim da leta98 ko se je prvic pojavil pri nas na razstavi, in sem pol vedno hodu po vseh razstavah, tekmoval pa sem dokler nisem mel 18 let Grin
drugac od otrok in pes je blo k smo dobil like pa knizice pa pravila in pomembno stvar tocke!pocasi se je razvijal pa mislm da se bo tud pri nas razvil tako kot v tujini sam mal bi mogl vec reklame nardit pa kaksne seminarje pa treninge uvest pa bi slo pol kr samo naprej.
pia_in_co:ja itak da bi lahko pa dasa ti bo na vse pritrdila sam da me bo zaf ;Dkaj a se me nc vec ne bojite?pol bom pa zopet zacel tekmovat pa bom uvedu tezke treninge Grin Grin Grin
;Ddase pa ne zafrkavam kr pol ona mene dvakrat tolk nazaj pa se potleh moram pol spat Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #256 : ponedeljek, 05.05.2003 : 21:01:59 »

BRAVO, BRAVO cestitke smo ze na 20 strani vauuuuuuu blizamo se doga toooo!!glede cokolade mmmmm jast bi pa zelela ce si pr jh 1,2alpa3 da dobimo fulllll cokolade!!!dobr bi blo!!
l pon-danaja
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #257 : ponedeljek, 05.05.2003 : 21:36:59 »

PoN:sej smo skor ze na 21, pa glede cokolade kr lepo v vrsto kr jaz fehtam ze en tedn da mi bodo kej odstopil pa se nic na bols ne premika Grin
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #258 : ponedeljek, 05.05.2003 : 22:55:53 »

ojla!

liza:o jh.pa mogoce mal splosno.

pia_in_co:sej jaz bom sestavljala test rako da bom odg.na pamet vedla.(ce boste hotel boste lahko plonkal)sej mene je tudi vprasla pa sem ji ang.rekla.ni fer sam mislem da ona ni to sprasevala zardi tvojega znanja ker je tudi mojega psa cist pretipala.pa strinjam se s tvojim mnenjen da bi markotu ta pasma idelno pristajala.ves se je ze naucil da mene zafrkavat ni priporocljivo

marko:kdo pa se ne smeje na tvoj racun?pa agi.ce bos hotu s kejtko lafat bos mogu takrat ko bom jaz zraven zato milsm da se ti bomo rezali.pa nisi tekmoval do 18 leta zato ker si ko si bil star 17 let sel samo na drzavno prvenstvo!!!!!!!!pa ne odg.vedno pritrdilno!!!

Pon:ce bom jaz dobila slucajno cokolada ti jo bom z veseljem mal dala

lp

p.s. sej 35 ni dalec
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #259 : torek, 06.05.2003 : 10:12:00 »

dasa:ja mislm da kdo se pa ne?no ti bos lahko zraven sam ne se kdo drug ;Dja to je tud res sam sm vam dal mir da sami nabirate tocke pa itak nism bil vec tolk dobr ;Dja itak da sm se naucu da te ne smem zaf!!kaj si misnla z pritdilnimi odg?
lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #260 : torek, 06.05.2003 : 10:30:11 »

marko:sej jaz bom pa snemala in pol bodo vsi videl.z pritrdilnim odg.sem mislena da se vedno ne strinjam.pa ne vem kdo se ne smeje na tvoj racun!ce pa nisi vec dober potem pa te lahko premagam
lp
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #261 : torek, 06.05.2003 : 10:44:30 »

dasa:ja ti kr snemi da se bos smejala sam da te ne bo od smeha razneslo!!
ja itak da me lahko premagas pa si mela dost prilik pa bi jih lahko izkoristla!sam v potorozu bova tekmovala pa izber si sama sodnika(sta se javle za liza pa pia_in_co)tako da je to tvoja zadna moznost pa upam da sprejmes izziv pa tist k je porazenec dobi kazn k si jo zmagovalec izbere a velja Kiss
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #262 : torek, 06.05.2003 : 10:50:53 »

marko:ne bo me razneslo.kdaj pa sem mela moznost te premagat?jaz hocem za sodnika se kasnega moskega ker to ni cist pravicno(npr.kaksnega jureta)ja sam da ne bos ti pol po portorozu v pomankanih oblekah skaku! Cheesy Cheesy Grin ;Din zakaj bi bila to moja zadnja moznost?
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #263 : torek, 06.05.2003 : 12:16:15 »

Glede cokolade hvala enako!!kaksen test dasa HuhHuh
lepo to na 21 strani jeeeeeee!!!! Grin Tongue
lp pon-danaja Kiss
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #264 : torek, 06.05.2003 : 13:37:06 »

PON:test bo pisala liza na drzavnem prvenstvu(ker pozna vsa pravilja jh) da bo imela vec pik!

lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #265 : torek, 06.05.2003 : 14:59:46 »

ojla!

pia_in_co:test bo na drzavnem prvenstvu.pisal ga bodo vsi tisti ki bodo tekmoval na drzavnem prvenstvu.paa ne bo se dal plonkat(kdo ti je pa to rekel?kaj a v soli lahko plonkas).pia zdej si ga pa res ze zelo zafrkavla(ampak kar tako naprej)

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #266 : torek, 06.05.2003 : 15:18:52 »

Super!Hvala za test dasa!!! Kiss Kiss Kiss Cheesy Cheesy
Bom za vsak slucaj se enkrat pravlinik predelala.A od testa in od tekmovanja se bojo pike sestele pol?Mogoce mam moznost za cetrto mesto Cheesy Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #267 : torek, 06.05.2003 : 15:34:33 »

Pia:kaj si ti predstavlas?Da bom jest prva?bla,bla,bla blaaaaaaaa.......Mogoce od zadnje strani.Mors racunat,da se bo oboje uposteval,prakticno in toreticno,mogoce bom pri toreticnem dobila veliko tock,pa pri prakticnem zato ne bom!
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #268 : torek, 06.05.2003 : 15:45:35 »

pia_in_co:za tako podporo sem vedno.ja pa ne smem plonkat.pa nisem vaju zapustila.zakaj pa bos ti tazanja?
liza:ti bos 100%prva po teorttnicnem delu ampak po prakticnem se bom jaz zelo borila(ker bom mogla nadoknadit vso predno ki si jo nabrala)da te bom lahko premagala.pa test se ni 100%ce pa bo ga bom pa jaz sestavljala(bom mela saj malo prednost pred tvojim znanjem)
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #269 : torek, 06.05.2003 : 17:10:02 »

Ah,pol pa sploh nimam sanse!Ker bos ti ze vse vedla,no sej bom jest verjeten tud,ampak loh,da se bom kje zmotla...a bo tm k bo toreticen del tko tud kej o pasma,negi,vzgoji,razstavlanju al kaj se poleg JH?
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines