mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 04:37:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 477031 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
mya
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66


« Odgovor #780 : sreda, 07.04.2004 : 16:34:41 »

Hojla vsem! Cheesy

Ja. Tudi jaz lahko potrdim (kolikor pač poznam Lizo) ,da bi super delala z vsakim, ki bi lepo ravnal z njo! V Ljubljani, ko sem že mislila da jo bom imela za jh, pa sva nekajkrat vadile izven ringa, je bila super! Takoj sva se razumeli! Z njo res ni težav. Cheesy
Kajko je pa tudi super kuža , in bi se tudi razumel s komerkoli!
Res uboga na vsako besedo! Kot je že LIZA rekla...kakršen lastnik- takšen pes. Wink Grin Grin

LP, Maja
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #781 : sreda, 07.04.2004 : 17:01:07 »

anči:Imam maltezana in velikega svicarskega plansarskega psa(a na Lino ste pa vsi kar pozabili Grin Roll Eyes ).
Ja Kaj je tako naucen,da gre z vsakim,tako da ni problema Wink

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #782 : sreda, 07.04.2004 : 17:01:19 »

mya,ne tolko hvalit Lize,se bo še prevzela Grin Grin Grin Tongue Tongue
Drugače te je pa lepo spet slišat v temi o jh Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #783 : sreda, 07.04.2004 : 17:08:33 »

anči:kot sem ti obljubila za slikice,ti bom dala kar linke do ene izmed njih:
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=239&pos=56
Drugače sem pa tista v roza obleki jaz,zraven mene je pa pia Smiley
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #784 : sreda, 07.04.2004 : 18:11:15 »

Uff LIZA šele zdaj, ko si pokazala sliko sem se spomnila, da sem te vidla na razstavi  Roll Eyes Cheesy V bistvu sta se mi zdele 2 (ti pa še ena punca) ful podobne in obe sta meli zlato prinašalko, tako da nisem vedela kera si ti  sram Grin

Aja še eno vprašanje mam. JH je do 17 let ne? To pomeni da si lahko star do 17 let ali do 18 let?

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #785 : sreda, 07.04.2004 : 18:13:38 »

Hehe,na kateri razstavi si naju pa videla?Verjetno na tej,ko sem bila z Lizo v krogu,ko sem jo razstavljala zraven je bila pa še ena iz češke z zlato prinašalko,ki je lizi delala  hudo konkurenco Grin

Jh je do 17 let,so se smatra,da imaš rojstni dan in si star 17 potem pa lahko še vedno tekmuješ do svojega 18. roj. dneva,naprej pa ne več.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #786 : sreda, 07.04.2004 : 21:06:43 »

liza: ja sem pogledala ;Dsaj drugače pa vem kaka zgledaš. in katera je pia?predvidevam da tista s šnavcerjem ker sem jo že tudi velikokrat videla tiste na desni pa ne poznam  Cry
hm lahko vprašam če kdo misli iti na tisto razstavo alpe adria ali nekaj takega ko sta dva dneva eden dan je portorožu en dan pa v novigradu?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #787 : sreda, 07.04.2004 : 21:09:01 »

Ja,tista s šnavcerjem je Pia,z nemškim lovskim terierjem pa Tina Steffe.

Na razstavo alpe adria jaz pridem,samo bom verjetno oba dni v portorožu,ne bom šla v novigrad.Samo ni še 100%
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #788 : sreda, 07.04.2004 : 21:09:13 »

liza: ja sem pogledala ;Dsaj drugače pa vem kaka zgledaš. in katera je pia?predvidevam da tista s šnavcerjem ker sem jo že tudi velikokrat videla tiste na desni pa ne poznam  Cry
hm lahko vprašam če kdo misli iti na tisto razstavo alpe adria ali nekaj takega ko sta dva dneva eden dan je portorožu en dan pa v novigradu?

jap, pia je tista na levi s šnavcerjem.  Wink Jst še ne vem, če bom šla na tisto razstavo. Roll Eyes

Pia: ne, nismo pozabli na Lino  Wink Wink


Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #789 : sreda, 07.04.2004 : 21:11:23 »

LIZA- zgleda, da vse že spet ob istem času pisale.  Grin Tongue


Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #790 : sreda, 07.04.2004 : 21:14:41 »

Aja, še to...

Nadja- mislim, da imaš danes rojstni dan.

VSE NAJBOLJŠE!!!  Kiss Kiss Kiss

lP
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #791 : sreda, 07.04.2004 : 21:42:41 »

LIZA, videla sem te na Ljubljanski razstavi, zdaj marca  Wink Pa se nisem mogla odločit, katero bi pocukala za rokav  Grin Sicer ni blo tako, da bi vaju za dalj časa videla. No, če je bila una punca iz Češke pa še dobro da nisem šla do nje, bi mi kaj v češčini odgovorila  Grin

jessy, hvala hvala  Kiss.
Danes je drugače tud svetovni dan zdravja pa Russel Crowe ima tud rojstni dan danes   Cool
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #792 : četrtek, 08.04.2004 : 08:51:45 »

ja nadja tudi od mene lepe čestitke čeprav malo pozno Kiss
drugače mi je pa tisti šnavcer zelo lep Smiley
liza: ali ti ko je razstava oba dneva lahko sodeluješ v jh?recimo z lizo-grizo ;Dko nima na tisti dan razstave ti jo lahko pelješ na jh?
aja pa še nekaj ali moraš imeti tak lepo kostimček kot si ga imela ti liza ali ni pomembno kako si oblečen?
papa anči
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #793 : četrtek, 08.04.2004 : 12:34:01 »

nadja: tudi od mene prejmi čestitke, čeprav z zamudo sram (se opravičujem) Cool
Čestitke Kiss Kiss Kiss
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #794 : četrtek, 08.04.2004 : 15:27:42 »

nadja,tudi z moje strani vse čestitke Kiss Kiss Kiss Kiss

anči:Če je jh organiziran oba dni,lahko brez problema sodeluješ oba dni.Ja,tudi če kkuža nima na tisti dan razstave oz. grupa v katero sodi ni na vrsti,se ga lahko razstavlja.Sem pa Lizo razstavljala tudi,ko ni bila prijavljena na razstavo in tudi ni bilo nobenih problemov.Torej tudi če ima Liza-griza Grin na en dan razstavo,drugi pa ne,jo lahko pelješ v jh oba dni.
Glede obleke pa,v starejši starostni skupini smo več ali manj vsi že malo bolj zrihtani (saj si prebrala Barbkin komentar,ne?).Meni osebno se zdi lepo,če si urejen,pa če barva obleke paše z barvo psa,mislim pa,da ni nujno,da imaš prav kakšno posebno obleko Wink
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines