mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 04:41:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 477036 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #765 : ponedeljek, 05.04.2004 : 15:57:42 »

ti pa priporcam slovenko zloženko o JH saj se pravila od drzave do drzave razlikujejo.Pa tudi zloženka je lepo napisana dodana pa tudi z slikami.

A misliš pravilnik za JH?
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #766 : ponedeljek, 05.04.2004 : 18:21:26 »

Jaz sem stara 16 let moj bulči pa 8 mesecev. zelo rada bi kdaj sodelovala pri tem JH zato da poskušam sebe in svojega willya vključiti v največ aktivnosti kot se da Smiley prej sem si tudi malo prebrala kaj je napisala ga. barbka in imam eno vprašanje. napisali ste da ni dobro če je pes okoren in se ga ne da lepo postaviti pa da naj se držijo razstavljalci pokonci če sem napisano dobro razumela bi vas prašala kako bi to bili če bi jaz s svojim 8 mes. bulterierjem to uspela narediti ;Dmislim zelo je tak hm.. po eni strani štorast se kar vsede pa da lepo teče mu moram držati piškotek in potem se ne morem pokonci držati če me seveda razumete Grin no ko sva bila v lj. sedaj sva v svoji skupini najmlajših zmagala samo mislim da je bil to zgolj "začetniški krompir ". willya sedaj peljem v grosuplje in me zanima ali naj se prijavim na JH ali ne. ker meni se po vaših besedah zdi JH kar malo zahteven  Grin in nevem če bova zmogla. naprimer jaz sem gledala neko punco z zlato prinašalko lizo nevem če poznate one dve za super skladni in njena liza tako lepo dela če pa si sebe predstavljam potem......ne saj mislim da bi nama šlo kar solidno ampak nevem kako JH zgleda in kako zahteven je. hvala vam za pomoč
LP anči
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #767 : ponedeljek, 05.04.2004 : 19:33:07 »

Anči,ojla Smiley
Ti bom kar jaz odgovorila.
Torej,se mi zdi,da mogoče za začetek dobro,če si vzameš kakšnega psa,ki je že malo bolj naučen in stoji pri miru,kar se mi zdi pomembno,saj se moreš pri jh pomikati okoli psa,da ne prekršiš zlatega pravila (da ne prideš med sodnika in psa).Poleg tega je pa lepo,če je kuža dovolj živahen.Ne nazadnje bi bilo pa tudi tebi veliko lažje,če bi imela že naučenega oz. bolj izkušenega psa.
Glede prijave na jh:to se moraš odločiti sama.Se mi zdi,da je fino,če ti pred tekmovanjem kdo od juniorjev,ki že tekmujemo razloži pravila,pokaže like...potem se pa sama odločiš kako in kaj.
Na začetku se je tudi meni jh zdel strašno zapleten in težek,potem se mi je pa lučka zasvetila in je lažje,čeprav pa še vedno nikakor ne znam vsega in bi morala tekmovati še vsaj 20 let,da bi lahko rekla,da vsaj za silo znam Grin
Drugače pa glede punce z zlato prinašalko lizo:to sva bile verjetno medve z liziko Grin 8)letos v  ljubljani sicer nisva tekmovali midve v jh,sem jo pa razstavljala in je v jh nastopala z mlajšimi tekmovalkami Wink
Glede tega,kako zahteven je jh ti ne morem reči,ker ga vsak gleda s svoje strani in se vsem ne zdi enako težak.Bi bilo pa mogoče fino,da si enkrat pogledaš kakšno tekmovanje,pregledaš linke,ki ti jih je že daša napisala,pa malo še pobrskaš po internetu,da boš točno videla kako to izgleda in se boš verjetno lažje odločila kako in kaj za naprej Wink
Upam,da se vidimo v grosupljah!
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #768 : ponedeljek, 05.04.2004 : 21:07:44 »

oh, me veseli da sm te spoznala!!! Cheesy jatz sem te že prejšno leto videla vendar pa svojega psa še nisem imela. lani se spomnim da sta z lizo bili še na 4 tačke ko ti je prav v naročje skočila. letos sem te tudi videla v lj. ampak si samo mimo šla, da bi pa tekmovala te pa nisem videla. zaenkrat imamo samo bulterierja kmalu pa se nam bo pridružila še labradorka ta bo pa bolj za mojo dušo. bulterier je pa od očeta samo jaz se z njim ukvarjam  ker me to zelo zelo veseli. kaj ti boš v grusupljem tudi tekmovala v jh?mene in mojega willya lahko vidiš tukaj na mojpes.net pod galerija in cacib lj. sobota potem pa daj na stran 2 ( prva vrstica,četrta slika willy je un bel s črnim očesom ) in pa na stran 6 (druga vrstica, druga slika ). no ali mi lahko še svoje ime zaupaš Smiley meni je ime pa ana. no daj pa res če me vidiš me kar za rokav pocukaj pa se bova malo pomenile ;)kolko pa si ti stara? jaz sem 16.no ja saj bom tudi jaz hodila okoli vašega ringa ker se bom srečala z barbaro ki je vzrediteljica labradorjev in ker smo se odločili za njeno leglo ...... saj razumeš situacijo. no potem je res boljše da zaenkrat jh pustim ob strani za naslednje razstave bomo pa že videli kako pa kaj.
še enkrat lepo da sva se spoznali in fajn se imej
ana
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #769 : ponedeljek, 05.04.2004 : 23:29:16 »

Hojla vsem - zelo zelo zanimiva tema - škoda da sem že čez 20 in ne morem tud sama stopit v vašo družbo!

Pa vseeno imam majhno tibetansko španjelko - vsi zainteresirani - če kdaj kdo nima psa - rade volje posodim - smo skor na vseh SLO rastavah!

Pa lep pozdrav!
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #770 : torek, 06.04.2004 : 00:19:26 »

jessy:ja imam prvilnik doma oz.zlozenko.zakaj?

barbka:ja vem so mi razlozil a je kej pridna?

lp dasa
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #771 : torek, 06.04.2004 : 07:12:23 »

jessy:ja imam prvilnik doma oz.zlozenko.zakaj?

Zanimalo me je, če je to isto.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #772 : torek, 06.04.2004 : 16:23:20 »

Anči,to da sem bila po 4 tačkah pa sploh nevem Grin ::)No,lepo da sem izvedela ;DDrugače sem pa res lani tekmovala  v ljubljani z lizo in mi je res v naročje skakala Grin
Glede moje oz. lizine slikice ti napišem kasneje,ker moram najprej pogledati kako je s slikicami.
V grosupljem bom tudi v jh tekmovala,pravzaprav morem reč,da si sploh ne predstavljam da na kakšni razstavi nebi vsaj psa razstavljala .
Drugače mi je pa Lana ime,ampak me veliko (predvsem forumovcev)kliče kar Liza ker imava z Lizo podobni imeni,pa me nič ne moti,tako da sem lahko še naprej Liza ;)Stara sem pa 14.
Potem pa možno,da sem te videla okrog našega ringa Roll Eyes
Se moramo pa kdaj dobit na kakšnem norenju,ko bo tvoja labradorka še malo zrasla,ker Liza obožuje "otročjo pasjo družbo" Grin

NELY:jaz bi morda kdaj poskusila z vašo tibetanko,ker z tibetanskim španjelom še nisem nikoli poskusila in se mi zdi,da bi bilo zanimivo Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #773 : torek, 06.04.2004 : 18:19:10 »

Anči:Ja meni se tudi zdi,da bi bil za zacetek kaksen ze naucen pes veliko bolj primeren Wink Poznam lastnico bullterierke,ki zelo lepo dela,mogoce ti jo lahko kdaj posodi.Drugace je pa obcasno moj pes tudi na razpolago,ce ga hoces Wink

Barbka:Saj si bom za v Hrusico visavca zrihtala Grin Wink

dasa:kako je pa kaj Lija?

lp,pia
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #774 : torek, 06.04.2004 : 19:22:48 »

ola!
pia_in_co. ja mene najprej zanima kdo je ta bulterierka in kdo je lastnica ker mogoče jo pa poznam Wink drugače mi pa lahko daš njen mail ali še boljše da ji poveš da pride na forum ker jaz imam namen spoznati čim več lastnikov bulterierjev in njihove bulčije seveda ker je ta pasma v sloveniji dokaj redka :(no drugače pa nevem kako to izgleda da se nekomu posodi psa Huh in  kakšnega psa imaš ti?no ja bomo še vse videli drugače si pa zelo radodarna kar mi je zelo všeč :)no saj mogoče se bo pa tudi moj willy počasi naučil pa upam da jaz potem ne bom že izven jh ker imam namreč že 16 let. bom pa lahko komu posodila psa Grin
liza: no jaz sem ti napisala kje so moje slikice tako da me boš prepoznala jaz pa tebe na pogled poznam pa tudi na kinološki zvezi ( njihovi spletni strani ) si gor z višavcev se mi zdi ko si zmagala drugače pa čestitam za zmago ne Grin pa še nekaj zdaj v lj. me ni bilo ko si ti tekmovala ker retriverji ste imeli v nedeljo mi pa v soboto ampak v grusuplju pa bom tam okoli skakala ker mamo na isti dan pa še barbaro moram spoznati  ;Dmogoče si me malo narobe razumela ampak zdaj veš kako sem mislila.
lepo se imejte še naprej papa anči
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #775 : torek, 06.04.2004 : 20:10:00 »

Ojla anči!

Citat
drugače pa nevem kako to izgleda da se nekomu posodi psa  Huh

to pomeni, da recimo, če ti jaz posodim psa, da ti tekmuješ z mojim psom v JH. Razumeš?

Pia pa ima maltežana.


Lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #776 : torek, 06.04.2004 : 20:28:04 »

anči:še nisem uspela pogledat za slikice,ti bom pa upam,da kmalu napisala Roll Eyes
Pa hvala za čestitke Kiss
Drugače ti pa lahko povem,da ima pia enega super maltežančka Kajkota,ki je res zeeeeeeeeelo priden (sva v ljubljani celo stala na prvi stopnički,se mi zdi,da bolj po zaslugi kajkota Wink)
Če se pa komu kdaj Lizo-Grizo da razstavljat pa tudi ne bom rekla ne,če bo le z mano na razstavi Smiley
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #777 : sreda, 07.04.2004 : 10:21:25 »

jessy: ja saj vem kaj si mislila s tem da ne komu posodiš psa ampak ali pes uboga tudi nekega čistega neznanca? Undecided
liza: ja saj sem ga videla na KZS luškan je samo meni so bolj pri srcu višje pasme nevem zakaj tako pač je ;)no ja saj si morem še malo izkušenj nabrati z vsemi temi stvarmi sem še čisti laik na tem področju tako da bomo videli kako bo s tem jh Smiley bomo še vse videli
papa ana
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #778 : sreda, 07.04.2004 : 14:39:13 »

Odvisno. Recimo Liza-griza al pa Kajko stanavajena drugih ljudi, in bosta z veliko ljudmi lepo delala. Je čist odvisen od tega, kako je navajen, ter kakšen ima karakter.  Roll Eyes


Lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #779 : sreda, 07.04.2004 : 15:14:06 »

Odvisno. Recimo Liza-griza al pa Kajko stanavajena drugih ljudi, in bosta z veliko ljudmi lepo delala. Je čist odvisen od tega, kako je navajen, ter kakšen ima karakter.  Roll Eyes


Lp

Kot je že povedala jessy bi Liza lepo delala z večino,če se jo le ne vleče preveč pa da dobi kakšen priboljšek in je zadovoljna.Zdaj je  tudi dobila nekakšen navdih za razstave in je pričela bolj uživat,tako da je tudi lažje z njo delat.Edino kar je pri Lizi težko,je razstavna drža.Se sicer delno sama postavi,če se jo pa hoče res lepo postavit je pa treba malo povadit.
Za Kajkota bo pa več vedela Pia,jaz lahko samo povem,da je en super kuža (kaj hočeš,kakršen lastnik-takšen pes Grin Grin Grin Wink)
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines