mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 01:29:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 478418 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #615 : sreda, 09.07.2003 : 14:35:13 »

No lepo da se nekdo caka,da bo sel na morje ;)Meni so v bistvu skoraj vsi liki enako vsec.Danes sem dobila posto od komisije otrok in pes in pise da bosta sodnici Tanja Bizilj in Slavica Skalar.Mene samo nekaj zanima,ali niso rekli,da bojo sodili tuji sodniki?
Logiran
_eva_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #616 : sreda, 09.07.2003 : 17:50:50 »

Don't asking me.....  Wink Wink Grin Roll Eyes Meni je pa najboljši lik T.... Ali pa L.....  Smiley Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #617 : četrtek, 10.07.2003 : 10:39:26 »

Se kdo ze pripravlja za dp ali sem samo jest tako naumna da drgnem pravilnik,pilim like,mucim psa z junior handlingom Tongue?
Logiran
_eva_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #618 : četrtek, 10.07.2003 : 13:47:20 »

Jst se tud že mal pripravljam..... Sej bova lahko v torek malo v zavetišču zvadle, če prideš....  Wink Smiley Pa ne pozabi na pravilnik.....  Cheesy Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #619 : četrtek, 10.07.2003 : 15:11:41 »

Kakor je meni znano,naj bi sodil sodnik iz tujine po moznosti iz Belgije,kjer imajo JH zelo mocno razvit.Vendar,se mi zdi,da niso nasli primernega sodnika.
Po mojem mnenju bi moral soditi sodniik iz tujine saj le ta ne pozna tekmovalcev.Ceprav mislim,da sodnika se zmeraj iscejo.
lp,pia
Logiran
Roxi
novinec
*
Sporočil: 42


« Odgovor #620 : četrtek, 10.07.2003 : 19:16:51 »

No bom se jaz malo napisala...Saj lahko?..Kajne?Ker zdaj ze malo vec vse skupaj razumem.No men je najbolsi lik  L in T pa tut Roxi ga z lahkoto opravi Grin
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #621 : petek, 11.07.2003 : 01:07:18 »

zivjo!

da vam povem zakaj ni sodnika iz tujine,ker je bila gospa tanja bizil ze prej povablena preden se je datum za drzavno tekmovanje v jh dolocil in se ni moglo spreminiti.sej zato ker pa ni tujca pa imamo 2 sodnika.

pia_in_co:od kje pa naj bi bil belgic?pa ni cisto res da imajo dober razvit jh imajo pa velike probleme med flamskim in francoskim delom in veliko tekmovalcev iz francoskega dela(ki so zelo dobri)so nehali tekmovati in tudi zaradi tega je sla na crafc tekmovalka ki je bila stara 13 in ko sem bila naslednic v belgiji me je gledala iz viska.

meni osebno so vsi liki vsec sem pa zato da se kaksni novi nastanejo.

lep pozdrav dasa
Logiran
nikar
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #622 : petek, 11.07.2003 : 08:43:26 »

oj!
Dolgo je trajalo, da sem spet našla tole temo in da sem prebrala vse za nazaj. Vidim da se večina med vami ukvarja z raztavljanjem in da ste pri tem zelo uspešni. No jaz sem stara 16 in se na žalost ne ukvarjam z raztavljanjem psa, čeprav imam čistokrvnega prinašalca. Morda bi se, ampak za enkrat se mi to nekako ne zdi zame. Morda v prihodnosti. Res pa je, da je to moj prvi pes in se moram še veliko naučiti.
LP
Nikar
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #623 : petek, 11.07.2003 : 09:58:51 »

Zdaj smo dobili se eno "klepetalko" in bodoco tekmovalko v jh-Roxi  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #624 : petek, 11.07.2003 : 11:05:56 »

Zdajle sem malo brala za nazaj nase pogovore,pa se mi zdi cudno,da nobenga od nikoder (razen eve) ko je pa taka priloznost za klepetanje-pocitnice Grin Grin Grin
Da nas ne bojo doge prehitele Wink Grin Grin Grin
Logiran
_eva_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #625 : petek, 11.07.2003 : 12:31:02 »

Ja, še ena klepetalka!  Cheesy Tinar, saj boš videla, ko te bojo razstave čisto zasvojile......  Roll Eyes Roll Eyes Grin Grin Sem ravno zdaj brala, da so ljudje, ki majo ko kupijo rodovniškega psa že vse načrtovano, da ga bojo vozili na razstave. So pa ljudje, ki na to še pomislijo ne, potem pa grejo enkrat na razstavo "samo iz radovednosti", pa ratajo kar "odvisni".  Grin In ljudi v drugem primeru je precej več. Pa še jaz sem med njimi.....  Grin Grin Grin Wink Wink Pa sej ni nič hudega, če je tvoj prvi pes. Saj je moj tudi. Na začetku nisem mela pojma o razstavljanju, pa se vsega navadiš- verjemi.  Smiley Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #626 : petek, 11.07.2003 : 12:35:50 »

Ojla!

dasa:Zeljka Fon je lansko leto v Kinologa napisala,da so povabili sodnika iz belgije zato,ker imajo tam mocno razvit JH.Jaz  jo samo citiram in ze veckrat so k nam prisli sodniki iz Belgije In sodili JH.

LIZA:Jah,vsi se ze na morju nastavlajo soncku,razen nekaj nas je se ostalo,ki bomo prazenje na plazi se doziveli,cez nekaj casa. Wink

lp,pia

Logiran
Roxi
novinec
*
Sporočil: 42


« Odgovor #627 : petek, 11.07.2003 : 12:38:05 »

Jo bom jst prepričala. Grin...A ne nikar....... Roll Eyes
Logiran
nikar
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #628 : petek, 11.07.2003 : 12:45:02 »

Ja pa še res je, sam ne vem. Najprej si bom to stvar ogledala, potem bom pa videla. Morda, morda Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #629 : petek, 11.07.2003 : 13:00:57 »

eva:Jest tudi spadam med tiste druge Grin Grin Grin
pia:ja,mi bomo pa malo kasneje uzivali,samo se en dan,pa bomo mi zaceli uzivati Grin Tongue
nikar:pridi pogledat v Trbovlje na drzavno prvenstvo pa se bos potem morda lazje odlocila.Jaz sem enkrat brala o kinologu o tem,potem me je pa zanimalo,pa sem klicala predsednico komisije otrok in pes in mi je vsepokazala potem sem sla pa na eno razstavo in potem me je potegnilo...in znorim,ce ne morem na eno razstavo Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines