mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 01:02:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 477237 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2625 : ponedeljek, 26.01.2009 : 21:21:08 »

Celje pride na nedeljo ja (am, ja to je dvaindvajseti). Jaz pridem, imam itak čisto blizu.

In da so teden prej počitnice, mayč ali uLa* glede na to, da smo še dokaj blizu doma bi se lahko kdaj kje dobile, da me še popravite...  sram Grin

Uuuu, Lana, to pa je moralo biti super!  Cheesy Sploh sami besedi Danska in sodnica...  Smiley
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #2626 : ponedeljek, 26.01.2009 : 21:37:47 »

uLa* ali si mogoče kaj v sorodu z Izo Rozman? Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2627 : ponedeljek, 26.01.2009 : 22:06:35 »

Hehe, ja pocutila sem se precej drugace v vlogi sodnice kot v vlogi tekmovalke. Je pa dragocena izkusnja videt junior handling s te perspektive. Je cisto drugace, ko si v ringu kot sodnik ali pa kot tekmovalec. Predvsem je razlika v tem, da se kot tekmovalec osredotocas predvsem nase in svojega psa ter sodnika in manj na ostale tekmovalce. Pri sojenju moras imet pa en uc cel cas na vseh tekmovalcih.
Drugace mi je bila pa cast sodit in verjele ali ne,sem bila celo malo zivcna pred zacetkom  Cheesy Grin
Najprej sem odsodila otrok in pes in so bili vsi trije (2 tekmovalki in en tekmovalec) tako simpaticni, da sem se kar tezko odlocila za vrstni red. Najmlajsi je imel 5 let in je tekmoval s springer spanjelko, ki je bila vecja od njega  Grin No, ostali dve dekleti sta bili pa ze malo bolj izkuseni in presenetljivo elegantni Smiley V kategoriji junior handlinga sem pa tekmovalko dobila zelo hitro-stala sem ob strani v ringu in ob vstopu v ring, je edino ona zamenjala roko, vse ostale tekmovalke so prekrsile zlato pravilo. Glede likov pa nisem bila prestroga-je bila nocna razstava in je bila polnoc ze mimo,ko smo zaceli z JH. Tako da smo vsi komaj se gledali (bom prilepila kaksno fotko,ko jih dobim) Cheesy
Sem bila pa res pocascena, da so mi dodelili JH za sodit, kaj takega se ne zgodi pogosto  Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2628 : ponedeljek, 26.01.2009 : 22:18:32 »

Jooj super!!
Zdaj si pa omenila zadnjo vsodno besedo.. NOČNA RAZSTAVA.. to moram nujno enkrat sprobat!!  Cheesy Cheesy

Ja tisto je pa očitno nedelja ja.. jaz sem imela pa v glavi ves čas soboto.. Tongue Tongue Hehe mi imamo pa ravno takrat začetek počitnic.. no saj ne gremo nikamor, samo omenit moram še malo, da nameravam it..  Grin Grin Vsekakor grem z Bello.. čeprav je močno iz vaje.. Roll Eyes Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2629 : ponedeljek, 26.01.2009 : 22:58:30 »

U, nocne razstave so fajn! Nekaj posebnega, sploh ce so na prostem in razstavljas v soju zarometov. No, ta razstava je bila seveda v hali, drugace bi me domov poslali v obliki ledene kocke Cheesy
Mogoce bi pa kdaj naredili kaksno vecerno tekmo junior handlinga, glede na to, da bodo zdaj 3 samostojne tekme organizirane Smiley Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2630 : ponedeljek, 26.01.2009 : 23:07:30 »

Ooo ja.. samo nujno na asfaltu, ker na travniku se čez krtine spotikamo ..  Grin Grin hec hec  Wink Wink

Ne bi bilo slabo, jaz sem takoj za..  Kiss
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #2631 : torek, 27.01.2009 : 09:03:58 »

3. v JH Bianca E. Battelli je res italijanska manjšina, sicer pa je kar slovenska drž. iz Kopra, ne pa iz Italije, kot je bilo zgoraj napisano. Vem se je že Jana zmotila, samo popravljam.

Lana, sedaj vidiš kako nam je prijetno soditi JH. Kaj, če bi imela 5 , 6 skoraj enakih tekmovalcev, ki naredijo vsak po eno majhno napako, kot se zadnja leta dogaja na naših
razstavah.

Logiran
Barbara_Štefula
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #2632 : torek, 27.01.2009 : 14:40:45 »

Ojla!
Jaz sem Barbara in sem v soboto in v nedejo v Ljubljani tekmovala v JH.
Zanima me, če je tudi katera iz te strani tekmovala(ne poznam vseh).  Smiley
LP
Barbara in Didi Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2633 : torek, 27.01.2009 : 17:16:21 »

Živjo!
Jaz sem Neža Jereb, dokaj nova v JH-ju..
Ne vem sicer v kateri starostni skupini si ti.. jaz sem bila tam v nedeljo starejša skupina (13-17). Bila sem pa 5. Wink
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #2634 : torek, 27.01.2009 : 18:29:02 »

Huh, komaj še sledim forumu  Grin

Shilu: lahko, jaz sem tak skos doma  Smiley Maja bi bila verjetno tudi za.

TalQec: ne nismo v sorodu. Sem bila tudi jaz presenečena, da smo se našli: obe družini imamo TT-ja, oba sta soboljeva in še Rozman se pišemo!  Cheesy Grin Grin

uuu Lana ti kar prilepi kakšne slikice! Verjamem da je bila zelo prijetna izkušnja. Drugače bi pa res mogoče imeli kakšno tekmo, ki bi bila poleti organizirali kot nočno. Tudi psom bi bilo verjetno boljše (sploh npr. našmu kosmatincu  Grin)

Barbara_Štefula: tudi jaz sem tekmovala. V soboto sem bila 1. v 13-17 let, v nedeljo pa nisem prišla v finale.

p.s.: torte v Celju še veljajo?  Grin Grin Grin Grin

Lp
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2635 : torek, 27.01.2009 : 22:46:18 »

Uuu, ja! Ena nočna neuradna (oz. uradna) tekma JH, med poletnimi počitnicami na morju!!  Kiss Cheesy Grin

uLa*: Fajn. Se bomo pa zmenile enkrat med počitnicami, bom jaz še Majo vprašala.  Wink

Torte tudi bodo ja...(upam Grin).
Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #2636 : sreda, 28.01.2009 : 18:45:56 »

Živjo!
Že kar precej dolgo me ni bilo tukaj. problem ( šola ).
Shilu, uLa* da bi se dobile ni problema  povejta ko bosta imeli čas in bomo se skupaj nekam odpravile in malo potrenirale.  Wink
Nočne rastave so super  Cheesy lani sem bila v  Umagu sicer je bilo kar mrzlo ampak na mraz si pozabil če si bil v dobri družbi  Wink JH je bil pa okol 1 zjutri  Smiley

LP,Maja
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2637 : sreda, 28.01.2009 : 23:45:07 »

Koker, ja res je kar tezko izbrati med izenacenimi tekmovalci. Na koncu sta mi ostali 2 tekmovalki za 2. in 3. mesto, ki sta popolnoma enako dobro izvedli like. Pa smo sli malo delo v paru in se je pokazala razlika...Ampak se je vcasih res tezko odlocit!
Logiran
Barbara_Štefula
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #2638 : petek, 30.01.2009 : 14:42:43 »

Hvala za vaše odgovore! Kiss
Drugače pa moram priznat, da mi je Didi v soboto(v Ljubljani) kr mal nagajala. Shocked
Ampak potem sva nekaj skombinirale pa sva dosegle 5 mesto Cheesy.
uLa* čestitam, res si bila super! Grin
http://DSCO8478
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #2639 : petek, 30.01.2009 : 15:42:22 »

Ja, sej ne morejo imeti psi vedno dobrega dneva  Smiley Smiley
Hvala za čestitke in jih pošiljam nazaj za 5. mesto v soboto in 2. v nedeljo!  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines