mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 00:04:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 158 159 160 161 162 [163] 164 165 166 167 168 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 476733 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2430 : četrtek, 11.12.2008 : 18:08:20 »

Nisem vedela..  Shocked
Glede na to kako obvladaš sem mislila, da si dlje.. Lips Sealed
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2431 : četrtek, 11.12.2008 : 18:39:38 »

Hihi oh ja... Torte na WW  Cool Ne zamudim (itak sem iz Celja  Cheesy)

Moj prijatelj ima tudi na 8.2  Grin

Ja res je, Rinchy raztura  Cool Na srečo mam jaz tudi še 4 leta tekmovanja  Grin Pol leta delj kot nezzek
Super je ker se JH vedno bolj razvija tudi v Sloveniji (se vidi da je vedno več tekmovalcev!  Smiley).  Tudi SH vidim da je vedno bolj popularen. Me zanima kako bo v LJ, ko je malo večja razstava.  Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2432 : četrtek, 11.12.2008 : 18:47:57 »

V Ljubljani bo predvsem gužva in pa 1000 italjanov..  Tongue

Kar se pa JH-ja tiče pa mislim, da nas bo kar dosti.. Že samo iz tega foruma nas je kar nekaj.. pa še kakšne iz tujine.. sigurno..  Tongue
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #2433 : četrtek, 11.12.2008 : 19:24:44 »

Je kdo rekel torta?  Jaz sem zraven!  Cool Grin
Meni tudi veliki psi *ne grejo* tako... V MBju sva z Nino morali zamenjati pse, jaz sem imena pomeranca ona pa bernko... Šok.  Grin Sem jo poskusila postavit ampak mi ni ravno najbolje uspelo.  Tongue Mah... se učimo, ane.  Smiley Sem res navajena le na manjše pse, do sedaj sem handlala čivave (pač moja pasma), papillonko, kavalirko, pomeranca in čina, to pa mislim da vse. Torej vse pod 10kg.  Tongue Res bi rada poskusila z čim večjim, recimo goldnom, setrom... Se bom poskusila dogovorit za kaj večjega, za v LJ.  Smiley
Sicer imam pa še skoraj 5 let možnost tekmovat v jh.  Wink
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2434 : četrtek, 11.12.2008 : 19:48:22 »

Jaz sem imela na začetku vedno shih-tzuja, zdaj pa prisegam na večje pasme, ker so mi ljubše za razstavljat  Smiley

Pa še odgovor kocki. Jaz si sposojam pse zato, ker moje nekako ne moram vzet, ker je prevec navezana name in bi se v prmeru menjave psov, vrgla na hrbet in se nebi premaknila, dokler jaz ne bi prišla nazaj  sram Pa ne bi rada, da to naredi kateri od sotekmovalk, zato je bolje, da si na razstavi poiščem kakšnega drugega.



lp,
Nina
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2435 : četrtek, 11.12.2008 : 20:15:05 »

Hehe a bi kdo poskupil hendlad Murko??  Grin
Vam garantiram, da pogrnete totalka!  Tongue Že zaradi tega ker se drugemu kot meni ne pusti prijemat..  Grin Bi bila fora.. da bi imela jaz z Murko pa še nekdo menjavo psov.. jao jao!  Cheesy Grin

Jaz si trenutno od večjih pasem želim hendlad borzoia in pa kakšnega angleškega setra, ali pa katerega drugega setra..
saj je še veliko pasem.. pa se ne morem nobene spomnit trenutno.. Tongue

Ej za torto pa morate povedat katrero imate najraje.. jaz osebno tort sploh ne maram.. Grin
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2436 : četrtek, 11.12.2008 : 20:38:34 »

Ej, lahko poskusim v LJ?  Grin Grin Da malo vidim kaka je Murka  Smiley

Meni je pa ubistvu vseeno katera pasma je; čim več različnih tem boljše  Cheesy

Nezzek: kaj pa sladoledna torta?  Shocked To verjetno skoraj vse marate  Roll Eyes Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2437 : četrtek, 11.12.2008 : 20:43:30 »

Hehe se mi stopi sladoledna, če jo hočem prinest.... Tongue  Drugače pa ja sladoledno imam rada.. Grin

Saj tudi sadne so mi všeč.. čokoladne in ostale pa ne.. (če pozabiš na sahar torto!!!) Cool


Ej valda da lahko probaš z Murko.. samo se ti najbrž ne bo pustila.. pa še fuul je zoprno ker se Murka slini tako močno, da si konec dneva čisto skopan..  Wink

Moram jo še prijavit Murko..  Lips Sealed sram
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2438 : četrtek, 11.12.2008 : 21:00:50 »

Ja to je res... Meni tudi ni preveč čokoladna. Sadneee  Cool Cool Kiss

No v redu če bom kaj okoli pršla bom poskusila če bo ratalo (da malo poskusim še s katero bolj ''neznano'' pasmo  Grin).

Za našga pa že imamo doma tudi potrdilo.  Cool Roll Eyes Bomo videli kako bo med prvaki.
Na JH bo pa tak fuul konkurence.  Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2439 : četrtek, 11.12.2008 : 21:14:20 »

Ja saj glede na to, da si oba dneva tam, nas boš že ujela nekje..  Tongue

No ko boš našla mene, boš našla tudi Talo!  Wink
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2440 : četrtek, 11.12.2008 : 21:19:09 »

No super, smo nekako usklajeni glede tort, čeprav sama tudi nisem nek navdušenec nad njimi (sladoledna pa sadna(včasih) sta izjemi). Grin Cheesy

Jaz bi skoraj v MB-ju dobila enega nemogočega psa, pa potem nisem šla. Pes se še pobožat ni pustil,vleku totalka, grizu se spotikal, skratka še Capi bi bil boljši.  Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2441 : četrtek, 11.12.2008 : 21:24:23 »

Jah .. Ula me prav zanima kako bo Murka s tabo, upam, da se res srečamo!  Kiss

Zdaj sem se spomnila še na dve pasmi in sicer avstralskega ovčarja in pa ameriško akito!! Kiss
Nevem od kje in zakaj mi je ameriška akita tako všeč..  sram Kiss Kiss Kiss

No potem pa velja za sadno torto!!  Cool
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2442 : četrtek, 11.12.2008 : 21:40:01 »

Oh ja... Se bomo srečali!!  Cool Če že ne drugega pri JH-ju  Tongue Sej bom prišla kej okoli. Samo prej mi povej pri katerem ringu boš  Grin

Jaz sem pa nora na irskega setra in srednje in pritlikave šnavcerje pa seveda naše tibetančke (vseh vrst  Grin Kiss)

Ej če bo posebej ring za JH na WW bomo tam rezale torto, drugače tako ne vem kje se bomo vse dobile  Huh  Grin
Logiran
ginka
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #2443 : četrtek, 11.12.2008 : 21:48:07 »

Da se še jaz malo oglasim k junior oz. senior handlerjem. Jaz tudi tekmujem, oz. moj prvi (in tudi zadnji Cry) JH v mlajši skupini  je bil v Vrtojbi. V Ljubljano pridem, samo če bom tekmovala v JH-ju pa še nevem, odvisno je od tega če bom dobila psa, sploh pa od tega, če bom do takrat dovolj potrenirala, in tudi od tega, če si bom upala it v starjšo skupino tekmovat.  sram Ampak, enkrat je tako ali pa tako treba začet.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2444 : četrtek, 11.12.2008 : 21:53:21 »

Ej ti bom poslala sms .. saj mislim, da imam tvojo številko, pa ti bom takrat povedala v katerem ringu sem.
Jaz nameravam že bolj zgodaj prit, ker čene ne bom dobila prostora pa še dooolgaa vrsta bo okoli 8 ure.. preverjeno.. Tongue

Potem je pa dovolj časa da se namestimo, pa postrižemo pse,...  Cool
Če si bolj zgodenj je fajn tudi to, da najdeš kakšen prost ring in tam malo vadiš.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 158 159 160 161 162 [163] 164 165 166 167 168 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines