mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 20:21:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 485498 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1920 : torek, 26.08.2008 : 20:37:45 »

A-Tsa-Rja a boste najdli zamenjavo?? Huh

Ne nisem še...  sram

No uglavnem da še tukaj sporočim, če pride kdo na Trbovljsko razstavo in bere tole temo...
Če ma kdo kakega pridnega kužija za katerikoli dan posodit v Trbovljah??  Huh
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #1921 : četrtek, 28.08.2008 : 01:03:55 »

bina: Ponavadi se zraven mavrice vsepovsod vštulim... zdaj me je pa že sram.  Grin Pa naslednjič...
Mah, si smotana. Itak da lahk greš z mano. Wink
Ti bom še v tehnično podporo, če boš šla v JH. [v ringu: Špela, pazi, sodnica se premika. Špelaa, daj štrik v drugo roko.]  Grin
Boš še ti meni mal asistirala, ko bo treba Loujča za v ring zrihtat. [beri, hočem se izognit bele dlake po vseh hlačah]  Tongue  Grin

Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #1922 : četrtek, 28.08.2008 : 21:37:56 »

mavrica boš boš  Wink kar oba dni boo  Smiley Ja tko kot je povedla Ula gre z mojo Eviko ampak jz nebom smela slikatt Cry  Sma že zdej pr vajah mela probleme je kr u mene sila pa zmano šla fullepo znim  se je pa vlekla ko megla.
Hm ja no brez rezerve sem za nedelo  zdele sem tko na niti za nedelo če bom mela tistega psa
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1923 : petek, 29.08.2008 : 01:21:41 »

A-Tsa-Rja, če še nimaš psa, ti jaz posodim svojo Črno Smrt v soboto (kljub zvenečemu nazivu je mehak kot puter in ne bi smel delati težav, je pa srednje velik - nekateri preferirate manjše pse...).
Logiran
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #1924 : petek, 29.08.2008 : 09:45:50 »

  Ojla,

A-Tsa-Rja malo nazaj si omenjala neko knjižico, a se jo kje lahko dobi. Tudi moja 9-letna hči se počasi poizkuša, beri uči v JH. Prvič je poskusila v Hrušici in ji je bilo všeč, zdaj pa jo grabi trema in bi ji kakšna knjižica mogoče malo pomagala. Sicer imamo dve knjigi o razstavljanju, pa sta za njo mogoče malo preresni pa še v angleščini sta. Ne vem če jo bom lahko pregovorila za Trbovlje, naš škot je sicer prijavljen ampak tamale ne upošteva, še dobro da dobimo v kratkem novo mladičko. No ja pa saj tudi jaz nisem nič boljša- že tri razstave se pripravljam da grem v ring, pa kot kaže tudi tokrat raje ne grem jaz ampak prijateljica.  sram :oNajbrž bi tudi jaz rabila kakšen nasvet, čeprav že dolgo nisem več  junior.

LP Barbara
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1925 : petek, 29.08.2008 : 11:40:02 »

A-Tsa-Rja, če še nimaš psa, ti jaz posodim svojo Črno Smrt v soboto (kljub zvenečemu nazivu je mehak kot puter in ne bi smel delati težav, je pa srednje velik - nekateri preferirate manjše pse...).

A res?? Katere pasme pa je?
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1926 : petek, 29.08.2008 : 11:42:07 »

  Ojla,

A-Tsa-Rja malo nazaj si omenjala neko knjižico, a se jo kje lahko dobi. Tudi moja 9-letna hči se počasi poizkuša, beri uči v JH. Prvič je poskusila v Hrušici in ji je bilo všeč, zdaj pa jo grabi trema in bi ji kakšna knjižica mogoče malo pomagala. Sicer imamo dve knjigi o razstavljanju, pa sta za njo mogoče malo preresni pa še v angleščini sta. Ne vem če jo bom lahko pregovorila za Trbovlje, naš škot je sicer prijavljen ampak tamale ne upošteva, še dobro da dobimo v kratkem novo mladičko. No ja pa saj tudi jaz nisem nič boljša- že tri razstave se pripravljam da grem v ring, pa kot kaže tudi tokrat raje ne grem jaz ampak prijateljica.  sram :oNajbrž bi tudi jaz rabila kakšen nasvet, čeprav že dolgo nisem več  junior.

LP Barbara

Ja res je. Doma imam knjižico v slovenskem jeziku kjer piše vse o JH-ju, vsa pravila, nekaj sem si jih pa še jaz dopisala  Wink

V Trbovljah sem oba dneva tako da če se kje dobimo oz. lahko mi daš vašo mobi št. prek zasebnega in vam v Trbovljah dam kopijo moje knjižice.  Smiley
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1927 : petek, 29.08.2008 : 12:03:07 »

A-Tsa-Rja a bi zame tudi bilo možno, da daš kopijo knjižice...pa prevzame mavrica?  sram
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1928 : petek, 29.08.2008 : 12:09:35 »

Seveda! Ji ga bom dala.  Wink
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1929 : petek, 29.08.2008 : 12:10:33 »

ATR, imam belgijskega ovčarja, ki nima problemov bit v rokah drugih, tako da če ne boš našla drugega psa, ti je na voljo. Na razstavi bosta samo dva dolgodlaka zamorca, tako da naju ne bo težko najti, sicer pa naju pozna večina ljudi, ki bo delala na razstavi (vodje kroga itd), tako da te bojo usmerili do naju, kar pridi pocukat za rokav.  Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1930 : petek, 29.08.2008 : 12:15:11 »

Ja bi prosila če bi ga lahko moji sestri posodila potem v soboto za SH.  Smiley

Potem vaju bova prišli iskat. Hvala že v naprej!  Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1931 : petek, 29.08.2008 : 21:19:34 »

Ja res je. Doma imam knjižico v slovenskem jeziku kjer piše vse o JH-ju, vsa pravila, nekaj sem si jih pa še jaz dopisala  Wink

V Trbovljah sem oba dneva tako da če se kje dobimo oz. lahko mi daš vašo mobi št. prek zasebnega in vam v Trbovljah dam kopijo moje knjižice.  Smiley

Uglavnem... Kopirala sem mojo knjižico ki jo bom imela jutri s sabo.
Tole na sliki sem jaz. Mela bom bele hlače, pa nekaj oranžnega zogrih, tako da če vam je še do knjižice me kar poiščite. Veliko se bom zadrževala pri JH ringu.  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #1932 : sobota, 30.08.2008 : 17:42:54 »

Bambi... Še enkrat hvala da si mi posodla tvojega pridnega Sambota  Cheesy Pa še nekaj... A bi mi lahko mail poslala na mojga (je v profilu), da bi te še nekaj vprašala, ker kolikor se spoznam ne moraš na mojmu psu prejemat zasebna sporočila. Wink

Drugače pa rezultati od danes kolikor se jih še spominjam:

JH (9-12 let):
1. Anja Gorjanc (če se prav spomnem)
2. Žana Grad
3. Matic Krempuš
4. ?  sram
5. ?  sram

JH (13-17 let):
1. Nina Bešter
2. Ula Rozman
3. tujka z maltežanom
4. Sara Grad
5. Eva ?

Skupna zmagovalka: Nina Bešter

SH (18+):
1. Kaja Rozman
2. Vesna Šiško
3. gospod z nemškim ovčarjem
4. tujka z harlekin nemško dogo 

Čestitke vseem!  Cheesy Se vidimo jutri na državcu!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1933 : sobota, 30.08.2008 : 18:02:44 »

3. gospod z nemškim ovčarjem
To je bil Dušan Travnikar Wink
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1934 : sobota, 30.08.2008 : 19:14:09 »

Ula kako za mene ne veš? Undecided
JH 9-12 let
4.Danaja Leskovar Wink
Sem komaj zbrala pogum to je bil moj prvi JH Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines