mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 28.10.2024 : 11:02:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 256655 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #450 : torek, 26.10.2004 : 14:05:17 »

Zanimiv link ni kaj  Grin Cheesy
A mi žal ne odpira filmčkov...Je pa smešno, da so se same bejbe na kupu najdle (Basha, Blue Gipsy, Rina, pa dve bejbe od Manetke-Leila Undecided in še en cuker...Manetka ne me kregat, ker mi je ušlo iz glave Wink)
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #451 : torek, 26.10.2004 : 14:31:36 »

OKS
Leyla in Ajša sta moji Bejbi. Wink

Alesko dobra fotka. Basha se zdi takšna kot ježek Grin  Gipsy ima pa velike bele štumfe-dokolenke Grin

Alesko mogoče veš kam je pa odšla Blue Gipsy?


LP Manca
Logiran
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #452 : torek, 26.10.2004 : 14:36:29 »

Manetka: To je fotka iz Gispsyjine internetne strani. Očitno je bla Basha zraven, ko so jo slikali.

Za Gipsy pa ne vem kam je šla. Mogoče se bo njen lastnik kaj tukaj gor na forumu oglasil.
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #453 : torek, 26.10.2004 : 14:51:14 »

Alesko razumem Smiley

Hehe, saj je na strani tudi mail, lahko lastnika Blue Gipsy tudi sami malo podrezamo Wink Undecided

Od kod pa sta  madam Basha Tongue in Blue Gipsy Tongue? Sem že čisto preveč radovedna ane Grin

LP Manca

Logiran
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #454 : torek, 26.10.2004 : 15:33:57 »

Manetka:
Ti kar vprašaj.

Basha je iz Podplata, tam nekje naprej od Celja. Ima pa še 11 bratcev in sestric. Ena izmed njih je Blue Gipsy.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #455 : torek, 26.10.2004 : 16:43:17 »

Zanimiv link ni kaj  Grin Cheesy
A mi žal ne odpira filmčkov...Je pa smešno, da so se same bejbe na kupu najdle (Basha, Blue Gipsy, Rina, pa dve bejbe od Manetke-Leila Undecided in še en cuker...Manetka ne me kregat, ker mi je ušlo iz glave Wink)


potem je tvoj oks blažen med ženami Grin meni tudi ne odpira filmčkov mogoče je kakšna težava ...kdo bi vedel Huh drugače kako so vaši berniji?? uživajo v jeseni?? rina ima najraje valjanje po listih uf.... pravi užitek Cheesy
danes ko sem šla proti domu s sprehoda(z Rino) so se mo močno stresle noge...... Lips Sealed namreč v ulici imamo 2 nemška ovčarja eden je za dvojno ograjo(ta ne more priti ven Grin) drugi pa je ponavadi v pesjaku ali pa na ketni...no danes grem mimo pes na ketni ograja odprta rina gre lepo naprej(ga ignorira) na enkrat se zasliši kako poči ketna in pes priteče za nama Shocked Shocked rino primem za ovratnico malo manj kot da bi jo nesla sva se skrili za kanto pes pa za nama seveda ker sem se bala za rino sem rino postavila in držala za hrbtom ovčarja ki je močno rinil vame pa sem ga z roko butnila v gobec potem je šel po ulici naprej zvonili smo pri lastniku(no.. jaz sem še vedno presztrašena stala za kanto Undecided) lastnika smo čakali 20min potem pa se je prav počasi odpravil po ulici češ saj ne bo nič naredil Angry Angry pes je res da šel domov samo zdaj bom vedno premislila če bom šla tam mimo Lips Sealed bilo je GROZNO!!! ampak zdaj sm happy ker ji ni nič naredil Cheesy Cheesy Wink

počohite kosmatince Kiss

Nina in Rina
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #456 : torek, 26.10.2004 : 16:55:10 »

Ja pri nam je isto! Te hoče pes napasti, ampak lastnika pa od nikoder. Potem se primaje in ti po možnosti reč, da je njihod kuža čist prijazen, ampak to pa da je že dva psa ubil, tega se po možnosti še ne spomnejo.......... mah ne spuščajmo se v podrobnosti, to so pač vaški posebneži ki mislijo, da so njihovi psi zlati!! Roll Eyes To je pa potem že druga tema-ane?

Počohajte in  Kiss Kiss Kiss dajte svojim bernijem!!!!
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #457 : torek, 26.10.2004 : 18:11:39 »

joj...danes sem prav lepe fotke delala z Rino v jesenskem listju saj bi vam jih pokazala samo...slikala sem z navadni fotoaparatom za vikend dobimo digitalca pa jo bom še enkrat poslikala(če bo sploh še kaj listja Grin) pa vam pokazala kako mi uživamo Cheesy Wink če ima pa kdo tudi kakšne nove slikice so pa dobrodošle Cheesy Cheesy

lp Nina

p.s. Zdaj grem pa na sprehod...me že Rina čaka Wink Kiss
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #458 : torek, 26.10.2004 : 19:37:55 »

Jaz vem zakaj noče odpirati filmčkov Grin, ker so ogromni in gre tako počasi, da je potrebno kakih 10 min tudi če imaš ADSL. Jaz sem si pogledala dva ampak so dolgi samo 20s, tako, da se mi ni dalo več sedeti pred računalnikom Undecided, da bi pogledala vse.

Rincy tudi jaz imam probleme predvsem z nemškimi ovčarji, predvsem zato, ker jih njihovi lastniki puščajo brez povedcev hoditi na sprehod. Začelo se je s tem, da sem srečala dve psici nemški ovčarki, ki sta obe imeli mlade in sta se obe pognali v Leylo, ki se ju je tako prestrašila, da sem jo komaj sama ujela, Ajša se je postavila Leyli v bran, tako da sem imela pravi pasji boj. Drla sem se kot nora, vlekla starejšo stran, mlajša je letala okrog in se ni pustila ujet.... za znoret

In od tega dogodka se Leyla boji Undecided nemških ovčarjev, kot da so vsi tisti dve psici. Tako, da ko je v tečaju vaja srečevanje psa na psa in Leyla naleti na nemškega ovčarja se mu kar izmakne. Undecided

Tako včasih pride tudi do takšnih dogodkov. Včeraj pa se je zgodilo še nekaj res nepotrebnega. Ker se Ajša ravno goni je hiša oblegana z raznimi pasjimi glavami v povprečju so vsaj štiri, in včeraj sta se dva stepla. Lessie in sosedov pudelj, tako, da je pudelj dobil manjšo rano. Ampak. če bi vsi svoje pse imeli doma oz. bi še kdo,ki ima psa imel vsaj ograjo okrog svoje hiše, bi bilo vse ok.
Danes ko sem obe pripeljala iz sprehoda se mi je sosedov mešanček zmuznil v našo ograjo, ampak kaj se je zgodilo potem Grin Grin Grin
Naša najbolj korajžna mačka ga je zajagala ven iz vrta, nič mu ni naredila ampak, ga je samo poslala ven iz ograje. Res je bilo smešno, saj je izgledala kot pravi mali pes, mešanček pa je od strahu kar cvilil. Midve z mojo mami pa smejali.  Grin Grin Grin
Naše domače živali si znajo pomagat med sabo:) Grin Wink

Res bi bilo fino če bi se še v naši temi pojavila kakšna nova jesenska fotka Wink  

Lp Manca
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #459 : torek, 26.10.2004 : 19:47:39 »

Ker se Ajša ravno goni je hiša oblegana z raznimi pasjimi glavami v povprečju so vsaj štiri, in včeraj sta se dva stepla. Lessie in sosedov pudelj, tako, da je pudelj dobil manjšo rano. Ampak. če bi vsi svoje pse imeli doma oz. bi še kdo,ki ima psa imel vsaj ograjo okrog svoje hiše, bi bilo vse ok.
Manetka, a si prebrala TOLE TEMO  Huh Notri imaš napisano glede klorofilovih tablet, ki jih daješ psici od prvega dneva gonitve. In preprečuje oddajanje vonja. In potepuških psov ni Grin Grin Pri nas delujejo Wink

LP Jana
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #460 : torek, 26.10.2004 : 19:51:37 »

Tu sta pa Basha in Blue Gipsy skupaj. Basha čepi levo.

http://bluegipsy.zvit.eu.org/multimedija/slike/mladicek/06.jpg

sorči AlesKo ni (oz. vsaj naj ne bi bila) Basha to naj bi bila Bona in Gipsy. Drugače pa jo ima moj prijatelj in je doma na čisto na drugem koncu Ljubljane  Wink, pa ni aktiven na forumu  Tongue.

LP Noli

p.s. prilagam sliko Bashe iz istega "seta" kot je slika Bone & Blue Gipsy  Grin

[slika v citatu spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #461 : torek, 26.10.2004 : 19:53:09 »

res nimam sreče s prilaganjem teh slik  Undecided, upam da bo sedaj uspelo

[attachment deleted by admin]
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #462 : torek, 26.10.2004 : 20:03:46 »

Bina hvala za nasvet. Wink Res nisem brala te teme Undecided

Sedaj pri Ajši se že počasi končuje in najbž nima smisla. Pričakujem pa še eno gonitev-Leyla. Tako, da bi to zelo prišlo v poštev!!! Wink

Saj drugače sem kar navajena na pasje glave ampak, z Leylo pa potem niti v šolo ne bo možno it, ker so že vnaprej povedali, da takrat bolje, da te vsaj nekajkrat ni, ker delaš zmedo.

Tako, da bom vprašala za te tablete.
 
Bina Si jih ti dobila mogoče v kliniki v Lescah ?

LP Manca

Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #463 : torek, 26.10.2004 : 20:32:49 »


Bina Si jih ti dobila mogoče v kliniki v Lescah ?
Odgovor te čaka v temi o gonitvi Wink

LP Jana
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #464 : torek, 26.10.2004 : 21:05:15 »

OH Grin

Žlehtnoba Bina Grin

No bom preiskala!
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines