mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 19:27:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 254279 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #195 : petek, 18.06.2004 : 12:12:13 »

Haha..........ni problema.........sej zato smo pa tukaj............sicer nisem dolgo prijavljena tukaj ampak moram reči, da je kar fajn tale zadevica, ja............sem izvedela veliko stvari že glede našega srčka............

Čeprav me zdaj nekaj časa ne bo, prav tako kot tebe Dalija..........ampak v naslednjo ko se "slišimo" boš pa po vsej verjetnosti že lastnica nove bernske planšarke......jupiiiiiiiiiii Smiley Smiley
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #196 : petek, 18.06.2004 : 12:46:39 »

kam pa odhajaš maxi?' js se probam držat od računalnika in bolj v maturitetnih knjigah...ampak vsakič ko mam odmor pridem pogledat! Ja, mogoče bom pa res lastnica Smiley Vesela sem ker bom mami uresničila sanje, to mi največ pomeni! DA BO KONČNO LAHKO IMELA NEKAJ KAR SI ŽELI! Kjerkoli že boš, imej se lepo in pobožaj tvojo kepico, ki je mimogrede pravi cukrček.... še zame.

Lp

dalija
Logiran
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #197 : petek, 18.06.2004 : 12:54:51 »

Maxi odhaja na dopust..............koncno..............grem mal na morje pa tko.....sej veš..............
Ja, lepo je, ko nekomu uresničiš sanje.............sploh se mi pa zdi da je kužek res lepo darilo, če ste se doma lepo pomenili o tem.........k najbolj mi grejo tisti na živce, ki kupijo psa..........pol pa vidijo da se je treba z njim tud ukvarjat.............ga pa dajo stran ali pa, še hujše.........ga imajo večali manj skoz na verigi..........kruto Angry

Da ne bo pomote, zate me to ne skrbi!!

Uzivaj!!
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #198 : petek, 18.06.2004 : 13:00:35 »

Uživaj na dopustu!

dalia
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #199 : ponedeljek, 21.06.2004 : 08:22:06 »

manetka če boš kej brala.... ne boš verjela kak se je usoda zapentlala, v soboto sm šla bernija pogledat in na vratih me pričaka moja sosošolka  Grin lastniki so se izkazali kot popolnoma drugačne, res, ful so spraševali kje bo pes, dali so mi vsa navodila in vse, vprašala sem lahka karkoli, vse se je dal dogovorit. res je da sem totalno pozabla na denar, ampak ko je oče omenil nekaj v zvezi z aro, je ta sosošolka takoj protestirala da ona jamči zame da bo psiček moj, Nara (tako ji bo ime) je pa naravnost čudovita, že majhna ima podoben karakter kot bodoči lastnik! Smiley spi veliko Smiley vglavnem komaj čakam na te tri tedne da minejo, da pride

 Grin Cheesy Wink Smiley Wink Cheesy Grin Cheesy Wink Smiley Grin Cheesy Smiley Wink Cheesy Grin Wink Smiley Grin Cheesy Grin Cheesy Wink Smiley


dalija
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #200 : ponedeljek, 21.06.2004 : 08:50:45 »

No sem že prebrala, potem ti gre sedaj vse po sreči, full lepo. Cheesy
Koliko je pa ta kužika sedaj stara?
Kje so ostali mladički, najbrž ni bila samo ena?
Spijo pa vsi mladički zelo veliko, pravi dojenčki. Grin

Fino jo je, da je tam doma tvoja sošolka, da si vsaj dobila neko sigurnost. Wink
Veliko težje je, če ljudi popolnoma nič ne poznaš. Tako, ti bo lahko še kasneje pomagala z nasveti.



Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #201 : ponedeljek, 21.06.2004 : 09:39:39 »

Ostali mladički so že vsi oddani, tisto popoldne ko se niso javili so prišli eni prosit in so se celo jokali ker so zamudili, in so pol prosli da če si js premislim da bo jo oni vzeli. v petek so bili stari 7 tednov, vendar jih ne bodo dajali pred 8 julijem. torej bodo takrat stari 9 tednov, ostalih 6 potuje malce po sloveniji, predvsem v ljubljanski konec! Smiley

že zdaj sem dobla tolk nasvetov da si joh morem začet pisat, pa dobim tudi začetno vrečko tistih pravih briketov in naslov človeka ki to hrano fura okol! ugotovili smo da imamo istega veterinarja .... joj toliko stvari je bilo, dve uri sem bila tam.... in preberi to naklučje, zraven mene je šla prijateljica, pri kateri so doma redi škotske ovčarje. ti lastniki so nekaj časa pravili, kako so nekoč že meli nekje  rezerviranega ovčarja vendar je bila potem ena nesreča in so tega ovčarja po pomoti povozili.... potem se menimo naprej in moja prijateljica omeni kraj od kod prihaja,.... in ugotovimo da so pri njih hotli kupit 10 let nazaj. vglavnem vse je super!!!

še kako vprašanje?

jaz trenutno iščem opremo za avto (mrežo) okol Smiley in dost velko košaro!

dalija
Logiran
VonGriffin
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #202 : nedelja, 04.07.2004 : 17:28:00 »

Živjo

Odločili smo se za nakup tega psa in to z rodovnikov pa me zanimajo informacje, kje naj povpraša po njih oz. kje se bi jih dalo kupiti (jasno ne po pretirani ceni)
Sam ne iščem popolnega psa kaj se ocenitve tiče, ampak zdravega !
Vzamem v obzir tudi  madžarska legla, ima mogoče kdo kaj izkušenj ?

za vsak info sem vam vnaprej hvaležen

Logiran
essy
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #203 : torek, 06.07.2004 : 20:43:22 »

Pozdravljen!

Za kaj več informacij pojdi na stran SKBPP - stran kluba bernskih planšarskih psov. Lahko pa me tudi pokličeš na mojo telefonsko 041 724879 in ti bom lahko povedala kaj več, saj imam s tem dovolj izkušenj dobrih in slabih.

Twinssy
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #204 : torek, 06.07.2004 : 21:20:21 »

Slikica malo za razvedrilo

http://www.rskranj.com/manca/koca1.jpg

Takšna je naša Leyla, ko se odpravlja spat:) Grin Grin Grin

Če koga zanimajo slike od koče, si jih lahko ogleda na www.rskranj.com/gallery

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #205 : sreda, 07.07.2004 : 08:05:10 »

Živjo

Odločili smo se za nakup tega psa in to z rodovnikov pa me zanimajo informacje, kje naj povpraša po njih oz. kje se bi jih dalo kupiti (jasno ne po pretirani ceni)
Sam ne iščem popolnega psa kaj se ocenitve tiče, ampak zdravega !
Vzamem v obzir tudi  madžarska legla, ima mogoče kdo kaj izkušenj ?

za vsak info sem vam vnaprej hvaležen¸



No, lepo da si se tudi ti odločil za tako prisrčno, lepo, pametno (pa še bi lahko naštevala) pasmo! Sama ti madžarska legla močno odsvetujem, saj ima prijateljica z njimi precej slabih izkušenj (psička ji je oslepele pri 3 mesecih, kljub temu, da je bila rodovniška) in mislim, da je v Sloveniji precej dobrih vzrediteljev, kjer boš našel premernega psička gotovo tudi zase. Predlagam ti pogled na stran Kluba Bernskih planšarskih psov, kjer so tudi podatki o legli, napisane pa imaš tudi vse kontaktne osebe, ki se na to pasmo najbolj spoznajo (Avrelija- mislim, da ima tudi njena psička zdaj leglo;pa Mojca Sajovic- predsednica kluba, ki vedno rada pomaga, pa še bi lahko naštevala!) Predlagam pa ti samo nakup rodovniškega psa. Torej, si se odločil pravilno. Pa še nekaj: cena pri bernijih je zelo relativna! Meni osebno ni predrago dati 1000 evrov, če je pes dober, vzreditelji pa prav tako super.POtem vsaj veš kakšnega psa boš imel naslednjih 10 let!
Veliko sreče pri izbiri vzreditelja, če pa lahko še kako pomagam.... Grin

Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #206 : nedelja, 11.07.2004 : 21:03:45 »

js mam pa bernko doma.....čisto majhno Naro... končno! Smiley
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #207 : nedelja, 11.07.2004 : 22:01:26 »

wau:) Cheesy Wink Grin
Dalija si full vesela ane Wink

Kako se kaj drži malo gospodičnica Nara? Je bil danes prvi dan?
A je bila kaj žalostna?
Upam, da jo boš lahko kaj poslikala, da jo bomo videli Wink
Koliko je stara sedaj?

LP M:


Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #208 : nedelja, 11.07.2004 : 22:03:34 »

manetka odgovorim na mailu!
Logiran
Radovednica
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #209 : ponedeljek, 19.07.2004 : 09:30:39 »

A IMA GDO BERNSKEGA PLAŠARJA ZA PRODAT (MLADIČKA)

ZELO SI GA ELIM IMETI  PA GA NE DOBIM Cry
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines