mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 08:19:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 254607 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2250 : sobota, 25.03.2006 : 16:43:02 »

Mi ne pridemo v Vrtojbo. Očitno sploh na nobeno razstavo letos, ker je Astor ponovno bolan. In seveda to za moj žepek pomeni spet nov strošek in zato bodo razstave črtane iz plana.  Cry Škoda... pa tako sva se veselila Hrušice....  Cry

Če pa bo Astor za silo ozdravel, se vam mogoče pridruživa 8.4. na sprehodu, kajti moje "obveznosti" so bile prestavljene na 15.4.  Cheesy
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2251 : sobota, 25.03.2006 : 16:45:51 »

Essy, midva z Atosom se prideva razstavljat Wink Pride tudi Šajni mogoče?

Lp, Urša
Logiran
essy
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #2252 : sobota, 25.03.2006 : 16:52:34 »

Ja, pride Šajni in Cari. Onidve sta par in sta najbolj srečni, če sta skupaj. Ju poskušamo ločevati, včasih gre ena sprehod z enim, druga pa z drugim. Cari je bila nekaj dni celo v Ljubljani s Sanjo.
Se vidimo.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2253 : sobota, 25.03.2006 : 18:03:05 »

Scythe-kaj je s Astorjem?  Undecided A kaj novega ali še vedno tačke?

Drugače sva pa z Rino danes začeli rolat. Cheesy Rina uživa jaz še bol. Bili sva dvakrat: enkrat 25min drugič malo več kot pol urce.
Včeraj pa je bil po dolgemmm času pri nama Atos.Z Rino sta se naigrala in nanorela. Slikice TUKAJ
Norca  Cheesy
In še enkrat..  Smiley

lp,
Nina
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #2254 : nedelja, 26.03.2006 : 10:43:58 »

Rincy, rolat si jo peljala, čeprav je imela težave z vezmi nekaj dni nazaj?? A ni še prehitro? A je potem že vse OK z njo?
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2255 : nedelja, 26.03.2006 : 11:06:38 »

Rincy, rolat si jo peljala, čeprav je imela težave z vezmi nekaj dni nazaj?? A ni še prehitro? A je potem že vse OK z njo?
Ona je od torka že ok,ampak sem jo pustila počitka še do petka..Mela je kratke sprehode,ker drugače je norela doma. Pa se mi ne zdi nič narobe da je šla,glede na to da je počivala 10dni(še 3dni pred pregledom),pa še to je bila uredu že v nedeljo-ni šepala,je normalno vstajala,se normalno vsedala,tako da smo ji ukinili tablete. Zgleda(na srečo!) je imela le lažji nateg,ker berem ostale,da imajo po mesec ali celo več časa težave  Lips Sealed

lp,
Nina
Logiran
Štefko26
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #2256 : nedelja, 26.03.2006 : 22:45:46 »

Cer vsem skupaj,

Zadeva je taka mal sem bil odsoten službeno in privatno tako da jutri gre plakatek na objavo za interno srecanje ljubiteljev Bernskih prijateljov, pa se slišimo in vidimo,

pa seveda se kesna slikca Greena










Green z ANo

Logiran
Štefko26
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #2257 : četrtek, 30.03.2006 : 09:36:00 »

Čavč

So vam tipkovnice ukradel da ne morte nč napisat?

Lep pozdrav
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2258 : četrtek, 30.03.2006 : 14:14:26 »

Čavč

So vam tipkovnice ukradel da ne morte nč napisat?

Lep pozdrav

Grin Grin Grin
Še mamo tipkovnice še.NIč novega se ne dogaja,pa smo tiho. Z Rino vsak ponedeljek hodiva na RO,kjer je zelo pridna.Upam,da bo tako še naprej  Smiley

Drugače pa komaj čakam soboto in hkrati upam na lepo vreme.

lp,
Nina
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2259 : četrtek, 30.03.2006 : 15:43:16 »

Mi smo spet (ali pa še vedno - kakor se vzame) na bolniški. Astor je sedaj orng bogi - ima tudi ovratnik, da ne pride do tac in je na sploh vse skupaj grozno, ker sploh ne more stopiti na taco (zaboli ga že pri  rahlem dotiku), ovratnik ga tako ali tako ovira pri hoji (ki je že sama po sebi otežena)... Konstantno mora biti notri (on pa bi seveda divjal  Roll Eyes ), že 2x je padel po stopnicah, ker ima 1 taco "manj"  Cry (je nič ne uporablja)... V glavnem, sedaj sem čisto v vlogi medicinske sestre, poleg vsega pa imam še na faxu ogromno dela (visoko čez glavo).  Undecided

Tako, da 8.4. naju definitivno ni (četudi bi se našel čas - dvomim, da bo Astor dodobra zdrav in primeren za divjanje).  Cry
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #2260 : četrtek, 30.03.2006 : 18:04:55 »

In kdaj predvidevaš, da bo Astor ok? Držimo pesti in tačke  Kiss Kiss Kiss
Logiran
icey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2261 : četrtek, 30.03.2006 : 18:12:30 »

Ojla družba!

Ja saj vem, dolgo nas že ni bilo ...  ni časa ...

Eno simpatično obvetilce imam - KONČNO imamo NOVO SPLETNO STRAN, tako da prisrčno vabljeni ***** in seveda pričakujem vaše vtise in komentarje!

Odprti smo za predloge, pripombe, prispevke... skratka vse vabim, da nam pomagate soustvarjati spletno stran kluba - upam trditi da vsebuje najbolj kvalitetno in bogato vsebino med vsemi bernskimi spletnimi stranmi v slovenščini!
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #2262 : četrtek, 30.03.2006 : 18:21:14 »

že letim gledat  Wink Cheesy
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2263 : četrtek, 30.03.2006 : 18:58:50 »

Super nova spletna stran!

Lenny: ne vem kdaj bo Astor ok. Vse je odvisno od vremena - ampak dejansko - ker takoj ko je mokro, mu ta vlaga (ki je pomešana še z ostanki soli na asfaltu) ponovno razžre kožo na tačkah. In ponovno sledi lizanje, grizenje...in seveda šepanje.
Sva pa v sredo naročena pri dermatologinji, kajti sumimo tudi na alergijo. No ja - določeni veterinarji sumijo na alergijo. Nekateri pa mi pravijo, da to ni alergija, ampak zgolj posledica soli. Sedaj pa se odloči koga boš poslušal.  Huh Po vsej verjetnosti bova šla za nekaj časa na dieto - da vsaj izključimo možnost alergije na kakšno sestavino v hrani (ali pa potrdimo - kakor bo pač pokazalo).
Je pa res, da sama sumim ali sol ali pa alergijo na ležišče, ki ga je do nedavnega imel (nek star "jogi", napolnjen s konjsko žimo - sicer oblečen v rjuho, ampak vseeno - ko sem jaz pospravljala ta jogi (brez prevleke) me je potem še pol ure srbelo po rokah - tako, da ni vrag, da je to tudi Astorja znerviralo).
Ne vem - bomo videli. Konec koncev pa se mogoče lahko grize zgolj zato, ker ga nervira vnetje ušesa (ga ne zdravimo po navodilih veterinarke, ker naj bi se dermatologinja odločila kako naprej).

Uh, sem se razpisala.  sram
V glavnem - nimam pojma kdaj bo ok. Upam, da čimprej ker je vse skupaj zelo grozno. Najtežje pa ga je nenehno miriti, ker on bi šel divjati ven na sončka.... Pa ne sme.  Cry


Lp,
Mojca
Logiran
Štefko26
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #2264 : četrtek, 30.03.2006 : 19:06:23 »

Čav,

Zakon Bernci so dobili oreng stran, vse pohvale,

LEp pozgrav Green
Logiran
Strani: 1 ... 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines