mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 26.10.2024 : 01:43:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 256065 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #375 : torek, 14.09.2004 : 09:57:39 »

http://www.rskranj.com/manca/a3.jpg

No tukaj je pa še ena naša slikica Cool Roll Eyes.

Naša Leyla in njena prijateljica bloodhoundka Ruby Tongue.

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #376 : torek, 14.09.2004 : 14:12:45 »

basha me spominja na mojo prejšno kužiko lucy Cool fulll ji je podobna Cool

manetka

oba pesjančka sta zelo luškana prava "cukrčka"  Kiss Kiss

lp in Domžal  Grin
Nina in Rina(ta trenutek leži na moji postelji Shocked) Grin
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #377 : torek, 21.09.2004 : 17:40:41 »

Pozdravljeni!

Rina je včeraj prvič obiskala malo šolo Cheesy Doma uboga če ji rečes sedi tačko,...... v šoli pa ničč Angry saj razumem je mladič kuži jo bol zanimajo kot moja povelja Tongue drugače pa smo lastniki še bolj pa psi uživali na koncu smo vsi svojo pesjančke spustili (razdelili na dve skupine ker so eni večji-starejši) za kar 20 min to se sliši malo samo kužki so tako noreli da so na koncu samo "dol popadal" Grin Grin "na nogah" in s polno energije sta bila samo 2 beagla in en manjši terier!

Zdaj že komaj čakam jutri da z Rino spet obiščeva malo šolo in njene "frende" Grin Wink

šolski pozdrav
 Nina in Rina
Logiran
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #378 : sreda, 29.09.2004 : 15:52:39 »

Če koga zanima. Najden bernček v Zonzaniju.

http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=4603
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #379 : sreda, 29.09.2004 : 18:49:33 »

meni je luškan samo kaj ima z učko?? kako lahko takega psa vržejo na cesto Huh Angry Angry kako kaj vaši berniji zdravi,....Huh moja rina pridno hodi v šolo Cool

pozdravček

Nina in (solarka)Rina
Logiran
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #380 : sreda, 29.09.2004 : 19:16:58 »

Verjetno ima vneto (vname se če se prehladi), ker je naša Basha imela podobno, samo vleiko mnaj. Po mojem ga ni noben zdravil. Če bi en teden dobival kapljice (antibiotike) bi bilo hitro spet normalno.
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #381 : četrtek, 30.09.2004 : 07:37:50 »

 Huh Cry Ne morem vrjeti...Ljudi, ki "izgubijo" takega srčka (ali pa kakšnega drugega kosmatinca), bi najraje zadavila!!!!!

Posredovano Mojci Sajovic...upam, da nam ga bo s skupnimi močmi uspelo rešiti! sram
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #382 : ponedeljek, 04.10.2004 : 01:42:19 »

Žal nisem združila Andreinega citata z mojim vprašanjem (ze na zacetku naj povem, da nisem clan skbpp,in da nimam bernca, da me ne bo prehitro operutninila in nagnala v kako jato... ;)zraven pa se obtozila , da sem trobilo ge. Sajovic.

Torej Andrea-zgoraj omenjaš neke navezave med vet.kliniko v Mestnem Logu in klubom za planšarje. Bi o tem lahko kaj več napisala? Poznam primerke iz (slovenskih) planšarskih vrst, ki so terorizirali veterinarje, posiljevali svojega iber-ober-nadplemenjaka z nešteto narkozami, da so mu vstavili aparat za zobe nekaj dni pred posamezno razstavo, da bi vsaj malo prikrili pomankljivosti.Potem so se drli po kliniki, koliko so finančno vložili v psa pa dobi le trojko... Čeprav so veterinarji opozarjali, da je to škodljivo za psa, so kar naprej težili . Ubogi pes je dobil v dveh tednih toliko narkotika, da ga normalen pes v vsem svojem življenju ne dobi. Na koncu je pa tak zmaltretiran berni dobil na neki razstavi le in samo trojko... Si predstavljaš? Gre za resničen primer- modrokrvnega bernca . Morda je bilo zato dobro uvesti  kodeks etike- še dobro, takrat je bilo to še koristno Cool Wink

Meni se zdi (pa tudi še komu), da je Veterinarska fakulteta kot nezasebna institucija z odličnimi strokovnjaki pri nas edina lahko pristojna za slikanja, ki jih potrebujemo za kvalitetno vzrejo. Zdaj boš gotovo oporekala, da jenevemkdo podkupljen, da izdaja b.p rentgenske posnetke itd. toda ravno te osebe iz kluba, ki jih obtožuješ zlorab, na kliniki niso nič priljubljene, tako, da ne vem, če tvoja teorija klapa. Pač malo bolj poznam insajderske informacije.
 Človek se- moram priznat-kar zabava , ko bere tvoja sporočila, ker je v njih toliko gneva in pikrih pripomb (beri:nepotešenosti). Tokrat me je pa firbec res premagal in te bom kar direktno pobarala : A JE TO TVOJE PLJUVANJE PO KLUBU BERNCEV ZATO TAKO INTENZIVNO, KER TE MOTIJO GRADOVI KRALJA  MATJAŽA- ALI TE V RESNICI MOTI LE TO, DA SE GOSPOD ROTNER NITI POD RAZNO VEC NE ZMENI ZATE Cry Sad, ČEPRAV SI SE TAKO TRUDILA OKOLI NJEGA??? In da te je zavrgel kot smet. A vidiš, da je res? Na mladih svet stoji Wink sram.....
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #383 : ponedeljek, 04.10.2004 : 07:22:14 »

No, ker Andree že nekaj časa ni na forumu oz. je prepametna, da bi se udeležavala naših delabt, pa tudi Conte se že nekaj časa ni oglasil, bom napisala samo nekaj...Pa je očitno le nekaj na tem, da tudi lastniki pasem, ki z našo nimajo najmanjše veze, spregledajo "poštenjake"! Undecided
Logiran
andrea
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #384 : ponedeljek, 04.10.2004 : 22:32:17 »

Draga Primavera, en lep dober večer!

Samo toliko: Najprej se nauči računati do 10 (beri: deset), potem pa razglabljaj o višji matematiki.

Kot drugo, ne vem kako to, da misliš, da sem ženskega spola??? Huh

Res pa še nisem slišala (al pač slišal), da je gospod biseksualno usmerjen...

Nikoli se pa ne ve..

pa lep večer še naprej vsem skupaj...

Rada vas ima Andrea   Kiss
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #385 : ponedeljek, 04.10.2004 : 23:41:36 »

Hja, draga Andreja tudi biseksualnost  Wink je lahko kdaj tolažba Cry Cry, če stvari ne grejo tako kot bi človek pričakoval. Kako si pa pol ugotovila, da dekolteji palijo Roll Eyesče nisi ženska?Zgleda , da tvoj ni.... Cry Kaj vendar nisi dobro prebrala, da NA MLADIH svet stoji... sram

Glede višje matematike pa tako: če jo enačimo z etiko do psov in občutkom zanje:-X Undecided Cry sem v primerjavi s tabo še vedno doktor znanosti. Za to, da se gre par klipanov "vrhunsko" vzrejo berncev v Sloveniji in maltretira pse, da bi z njimi čimveč zaslužili, je treba najprej treba vzet v roke kak kodeks ali pa dat svoje tačke čimdlje stran od psov in raje pometat štacijon..
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #386 : torek, 05.10.2004 : 07:02:42 »

Po včerajšnjih "debatah" v tej temi, sem pričakovala, da me bo zjutraj pričakala Bernski planšarski pes II.... sram sram Dajte, preberite si zadnje umetnije...
Osebno ne poznam nobenega udeleženca, no ja, da ne bom lagala (pred letom pa še malo sem po tlf. govorila z ga Mojco Sajovic). To je pa tudi vse.
Mislim, da imate VSI skupaj ogromno dela, če hočete svoji pasmi narediti korist. Poznate ceno mladičkov? 50.000,00 SIT brez rodovnika, ker jih je preveč v leglu,... bla..bla... Poskušajte narediti temu konec! Jaz kot laik, skoraj slepa kot kokoška pa vidim, da se po cesti sprehajajo čudni pesjančki, za katere lastniki pravijo, da so bernčki  Lips Sealed Lips Sealed
Vi pa se na forumu prepirate...o čem že?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #387 : torek, 05.10.2004 : 07:20:37 »

Glede na stevilo "berncev" v Sloveniji bi clovek pricakoval, da bo v tejle temi kaj konkretnega o pasmi in njenih predstavnikih.
Zal se je pokazalo, da ste nesposobni pogovora o svojih psih. Bolj pomembno se vam zdi, katera lastnica je lepsa, katera ima vec zvez, kdo koga ne mara in na katerem zapecku je bolj primerno sedeti.

Za svoje frustracije si poiscite drug koticek, mojpes.net, tale forum, predvem pa tole temo prepustite tistim ljubiteljem berncev, ki imajo kaj povedati o svojih psih.

V bodoce bodo izbrisana vsa sporocila, ki bodo govorila o cloveskih osebkih in ne o psih.
Logiran

Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #388 : sreda, 06.10.2004 : 18:02:15 »

oks!

si ti v klubu bernskih planšaskih psv??(skbpp?) če sem prav prebrala si v tem novem časopisu??!!

lp NIna
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #389 : četrtek, 07.10.2004 : 08:30:27 »

Ja, Rinchy, prav si prebrala! Grin Res je moj skromen prispevek za klubski časopis!
Od kdaj si včlanjena? Na naših klubskih srečanjih te še nisem videla... Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines