mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 26.08.2024 : 01:18:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 252648 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Uroda
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #2415 : petek, 11.08.2006 : 14:53:46 »

Rincy, v leglu jih je bilo 6, Doti pa edina punca. Ampak po teži je bila takoj na drugem mestu. Ja, prava mala debelinka je (bila) Wink. Neverjetno, kako prisrčno med hojo miga z ritko. Se pa zaradi teže kar malo bojim kakšnih težav s kolki. Cry

Sicer pa tvoja res 100 na uro uživa. Jaz sem morala popustit fantovi želji, da Doti nima dostopa niti v kopalnico niti v spalnico, kaj šele na sedežno ali posteljo. Je pa lahko z nama v stanovanju, dokler lepo pridno leži na tleh. Bo pa ta odločitev zagotovo koristila mojemu zdravju, saj zdaj preživim bistveno več časa zunaj v naravi. Komaj čakam zimo in sneg!!!

Lp,
Darja; Nm
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2416 : petek, 11.08.2006 : 15:00:37 »

Pozdravljena Uroda!  Wink

Tale tvoja psička je pa zelo lušna. Je polsestrica od mojega Atosa (ki ima že 15 mesecev Roll Eyes). Boste šli kam v šolo z njo? Slikce so super. Cheesy

Mi pa več ali manj cel dan spimo, ker itak dežuje in se nam nič ne da. Sicer Atos ne spi na moji postelji (ne mara  Tongue), se pa razteguje v moji sobi na tleh.  Grin

Tudi jaz, odkar imam Atosa, večino prostega časa zaradi njega preživim zunaj. Najbolj obožuje zimo, ki je bila letos res fenomenalna. En tak super izletek na Pokljuko smo naredili z Rino v februarju. Slike so pa v Nininem albumu (je link par postov nazaj).
Logiran
Uroda
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #2417 : petek, 11.08.2006 : 15:13:43 »

Trenutno z Doti obiskujemo poletne delavnice, kjer se srečuje z drugimi psi (in živalmi), sama pa dobivam veliko prepotrebnih informacij. Pozna tudi že osnovne ukaze. Septembra pa se začne mala šola. Resnično hočem imeti poslušno, lepo vzgojeno bernko. Kajti le tako so lahko izleti z Doti, ki jih načrtujem, pravo doživetje.

Upam tudi na kakšno srečanje s kom od vas.  Cool

Lp,
Darja; Nm
Logiran
icey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2418 : petek, 11.08.2006 : 15:25:26 »

Živjo!

Berem, da vam ogromno dogaja to poletje!! Mi smo se vse vikende klatili po Istri, in King se je spet pošteno nakopal. Totalna uživancija! Še najraje pa se je prevažal v gumici, s katro smo odkrivali samotne zalivčke in rajske plažice. Pa če verjamete ali ne, najraje se je peljal takrat, ko je bilo najbolj razburkano morje in nas je zalivalo čez nos čolna, mi že rahlo panični, da ne bi zajeli valov, on pa v totalni nirvani - tok ga je bilo veselje gledat!

Drugače pa sem se oglasila zato, da najdemo dom za dva oranžna mlada mucka! K meni v lokal je namreč pred kakim mesecem prišel poba, ki je s kelnarco načel temo o muckih in naznanil, da ima doma 4 mladičke, še čisto frišne in ne ve kam z njimi - še najbolj je razmišljal o utopitvi. Naša Tina je takoj zagnala akcijo in mu obljubila, da bo vse 4 spravila v promet, samo naj jih ne pobje. In res - malo prekmalu pa vseeno bolje kot v smrt, jih je prinesel za šank, lepo pospravljene v veliki škatli z brisačko na dnu in še polovico konzerve mačje hrane za po pot. In so šli lepo vsi štirje jokajoči mucki z šefico, ki je seveda odgovorna za dogajanje v lokalu, kakopak domov. Po dveh dneh smo samičko oddali, in menda živi kraljevo življenje v centru Ljubljane. Ostali so mi še trije fantje, oranžni tigrčki - tako simpatični, da te pobere, ko jih zagledaš! Vsi imajo lepe okrogle bučke in kratke gobčke - res lepi mucki!

Žal slikic nimam, ker preurejam pisarno in je moj PC odklopljen.

Ker imamo pri nas že psa in eno maco, bi dva načeloma oddala - še najraje skupaj, ker se imajo neizmerno radi, če pa ne pa vsakega posebej. So izrednjo brihtni - takoj so poštekali zakaj je mačje stranišče, navajeni so biti zunaj ali notri, so prijazni, skos bi bili pri ljudeh, razigrani, navajeni na psa - Kinga naravnost obožujejo - in kontra - jejo tudi že briketke za mladičke, tako da so res pripravljeni za oddajo! takole čez prst so stari nekje dva meseca.

Če bi kdo imel tako lepoto doma, ali pa pozna koga, ki si želi Garfilda, naj me pokliče na GSM 041 978 717.

Lp!
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2419 : petek, 11.08.2006 : 15:28:51 »

Darja,veš kako je bilo pri nas na začetku? Nikakor v stanovanje,samo dol pod stopnicam,sploh nismo razmišljali o kakšni postelji.Kmalu mi jo je mami začela zjutraj nosit gor,da me je zbudila.No,to bujenje se je raztegnilo na  nekaj minutno poležavanje na postelji,no zdaj bi prespala po cele dneve na postelji.Še za opravljanje potrebe nima časa  Wink
Ima pa mamina sodelavka bratca od vaše Doti.Sliši pa na ime Deep.Upam,da ga bom kmalu spoznala  Smiley

Citat
Upam tudi na kakšno srečanje s kom od vas.
Na sosednjem forumu smo se menile,da bi spet naredili kakšen izlet ob kakšni reki.No zdaj je tako hladno,da reke ne rabimo.Bi pa rabili kakšen velik travnik,kjer ni veliko ljudi.Za kakšne izlete se bomo pa zmenili ko bodo tamali starejši in bodo pripravljeni tudi za kakšne daljše ture  Smiley

lp,
Nina
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2420 : petek, 11.08.2006 : 15:31:33 »

Uroda, s kod pa si? Midve z Nino se skoraj vsak teden vidiva v Domžalah, pa če ti ni predaleč, bi se kaj dobili, da vidimo malo kepico. Svoje mrcine bomo dali pa na povodec, če bodo preveč razigrani za "ta malo".  Cheesy Wink
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2421 : petek, 11.08.2006 : 15:33:04 »

Urša,če pogledaš njeno čisto prvo sporočilo ob imenu piše Novo mesto  Smiley

lp
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2422 : petek, 11.08.2006 : 15:34:16 »

Aja  sram sram, potem, bo pa verjetno bolj težka. No, bo že sama povedala.  Wink
Logiran
icey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2423 : petek, 11.08.2006 : 15:34:31 »

Rincy, Rožica in ostali klubovci ali bodoči klubovci - novi bilten je v pripravi - čakam na prispevke!!! Glede na število razprav na forumu ne bo težko najti teme!

Seveda pa ne pozabit na slikce!

Hvala!
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2424 : petek, 11.08.2006 : 15:35:48 »

Icey, jaz sem napisala en kar precej dolg članek o razstavah, pa me zanima, če bi bilo to primerno za v bilten. Pa kam lahko pošljem? Ker klubska stran ima neke težave od včeraj, ane? Huh
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2425 : petek, 11.08.2006 : 15:36:54 »

Icey,kakšni opisi izletov pridejo v poštev? Sva se z uršo pogovarjali,da bi napisali kako je bilo na izletu v iški vintgar in za tem še obisk v živalskem vrtu.Ona bi pisala,jaz pa prispevala slike Cheesy Wink

lp
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2426 : petek, 11.08.2006 : 15:53:38 »

Uroda tudi mi bi bili veseli enega srečanja z vami in vašo lepotičko! Samo igrati se pa ravno še ne bo mogla z našimi "podivjanimi" mrcinami.  Wink Če ne drugega, bo tudi jeseni klubsko srečanje.
Se pa moramo res še do konca pogovoriti za eno manjše berni srečanje. Samo ko bi bilo vreme bolj naklonjeno.....  Lips Sealed
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2427 : petek, 11.08.2006 : 15:55:21 »

Vreme bo baje že v nedeljo boljše, tako da se potem lahko kaj zmenimo. Wink
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2428 : petek, 11.08.2006 : 15:59:40 »

Vreme bo baje že v nedeljo boljše, tako da se potem lahko kaj zmenimo. Wink
Če bo res lepše - potem komot! Samo upam, da Astor ne bo fasal hujšega vnetja. Imam še to srečo, da gre teta na dopust in mi daje na voljo svoj avto. Tako, da se lahko celo kam prepeljem ob dopoldnevih! Smiley Samo ne ravno daleč, ker Astor komaj zdrži v tem avtu (zelo majhen star avto). Ampak važno, da gre! Wink
Logiran
icey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2429 : petek, 11.08.2006 : 16:04:56 »

Rožica in Rincy - oboje bo naravnost enkratno za v bilten - pošljita kar na ****** ker ta mail najbolj pogosto prebiram. Le prosim vaju, da že v zadevi napišeta, da je nekaj v zvezi z biltenom ali SKBPP, da ne bi po pomoti spregledala, ker vajinih mailov nimam v imeniku.

Glede klubske strani pa sem ravnokar od Mojce izvedela, da jo je napadel nek virus, in da zadevo že rihtajo, tako da upamo, da bo že tekom dneva urejeno!

Lp!
Logiran
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines