mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 01:28:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"  (Prebrano 110832 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #510 : nedelja, 24.07.2005 : 15:57:07 »

Lora, a če ti bo fant rekel da skoči s strehe na glavo v prazen bazen boš tudi ti? Tongue

Logiran
Lora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« Odgovor #511 : nedelja, 24.07.2005 : 16:17:22 »

ja verjetno bom Roll Eyes mah saj se ne gre za to da jaz nisem nic ukrenila zaradi fanta...moja napaka  Cry
zato sem pa tudi opisala ta dogodek, da bi dobila informacije kaj se se da narediti oziroma koga obvestiti razen policije da v prihodnje vem:)
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #512 : nedelja, 24.07.2005 : 17:13:51 »

Mogoče ti lahko pomaga tema Slab lastnik
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #513 : nedelja, 24.07.2005 : 18:17:46 »

Ok Matic.Najprej pri tigerčkih...mesec nazaj sem bratovega prijatelja malce nadrla mu naredila neko veliko pridigo...in kaj sem s tem dosegla.Človek je hotel kupiti TIGRA Shocked Angry.Haloooooooooo!Ja saj ga bo imel v ogradi pa ga bo hranil.To ni isto!Žival naj bo prosta (če že ni udomačena),med svojimi vrstniki itd...A je to vredu?!(Pa zaradi tega nisme svetnik in ne želim biti!)

Potem na dopustu ne kupujem ogroženih rastlin,živali,izdelkov iz živali (slonovina,krzno,izdelke iz tjulnov,mrožov,kač,lupin ogorženih školjk...)
In zakaj??Zato,ker z nakupom nekaterih izdelkov in turističnih spominkov prispevaš k izumiranju ogroženih vrst(bodisi rastlin ali živali).To naredim jaz in zame je to dovolj.In prav je,da to naredim za živali.Kja narediš ti me ne zanima?Vsak naredi nekaj in ni važno kaj,važno da pomaga.

In vem,da nisem svetnica (bognedaj,da bi bila).In nikoli nisem rekla,da samo jaz pomagam ogroženim živalim.Upam,da sedaj ne bo več "ostrih besed".
Pa brez zamere
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #514 : nedelja, 24.07.2005 : 19:26:41 »

Ok Matic.Najprej pri tigerčkih...mesec nazaj sem bratovega prijatelja malce nadrla mu naredila neko veliko pridigo...in kaj sem s tem dosegla.Človek je hotel kupiti TIGRA Shocked Angry.Haloooooooooo!Ja saj ga bo imel v ogradi pa ga bo hranil.To ni isto!Žival naj bo prosta (če že ni udomačena),med svojimi vrstniki itd...A je to vredu?!(Pa zaradi tega nisme svetnik in ne želim biti!)

To je pač 1 pacient. Je pa veliko več ostalih, normalnih, povprečnih ljudi.

Potem na dopustu ne kupujem ogroženih rastlin,živali,izdelkov iz živali (slonovina,krzno,izdelke iz tjulnov,mrožov,kač,lupin ogorženih školjk...)
In zakaj??Zato,ker z nakupom nekaterih izdelkov in turističnih spominkov prispevaš k izumiranju ogroženih vrst(bodisi rastlin ali živali).To naredim jaz in zame je to dovolj.In prav je,da to naredim za živali.Kja narediš ti me ne zanima?Vsak naredi nekaj in ni važno kaj,važno da pomaga.

Kdo pa to kupuje?!? Normalen človek že ne!
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #515 : nedelja, 24.07.2005 : 19:34:41 »

Še to; je kdo od vas (ljubiteljev živali) včlanjen v kakšen DPMŽ ali kakšno podobno organizacijo?

http://www.drustvo-zascita-zivali.si/Aktualno/plakat%20kranjska%20noc.pdf

Mislim, da se to stojnico splača pogledati in izvedeti še kak drug način, s katerim lahko pomagamo živalim.

LP

Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #516 : nedelja, 24.07.2005 : 19:41:02 »

Pa še to:

http://www.drustvo-zascita-zivali.si/smsdonacija.php

Tudi to je pomoč ljubiteljev živali.

LP
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #517 : nedelja, 24.07.2005 : 20:04:56 »

Ne, nisem clanica kakega DPMZ, pa tudi denarja ne dajem.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #518 : nedelja, 24.07.2005 : 20:05:58 »

Citat
Človek je hotel kupiti TIGRA

In kje bi kupil tigra?
Logiran

Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #519 : nedelja, 24.07.2005 : 20:14:37 »

To pa res ni problem  Shocked :

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,3702.0.html

LP
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #520 : nedelja, 24.07.2005 : 20:21:23 »

Pa ne vsega verjet no! Wink Kolikor je meni znano pri nas v ujetnistvu tigra (ali katerekoli druge velike macke) ne mores imeti. Ce ne drugega to ni zascitena vrsta pajka, ki ga imas lahko v kozarcu ampak malo vecja zivalca. Te sosed hitro prijavi. Smiley lp
Logiran

andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #521 : nedelja, 24.07.2005 : 20:28:48 »

Kaj pa geparda? Mislim, da ga ima Ahasver poslikanega na domači strani.
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #522 : nedelja, 24.07.2005 : 21:47:03 »

Kdo pa to kupuje?!? Normalen človek že ne!

Ko smo že pri normalnih ljudeh Roll Eyes...

In kje bi kupil tigra?

Vse se da dobit.Na temu p********** planetu.Če ga ne bi sosed tožil bi ga jaz.

Konec konec konec!!!!!!!!Jaz sem sedaj o tem tiho.Papa

P.S:Andi a daš link? Smiley
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #523 : nedelja, 24.07.2005 : 22:48:48 »

Citat
P.S:Andi a daš link?

Tule je.

T.M.T., brez zamere, ampak malo se mi zdi, da se imaš za ne vem kakšno zaščitnico živali. Mnogo ljudi se zavzema za njihove pravice in verjemi, da nisi edina, ki počne to, kar počneš sama. No, pa brez zamere!

Vsakdo lahko pomaga živalim, čeprav se tega ne zaveda. Morda res ne nosiš krzna, usnja in kupuješ školj ter izdelkov iz živali, ampak bo to morda kupil nekdo drug. Ja, normalen človek ne. Ampak obstajo tudi kakšni bolj sebični ljudje, ki ga živali ne zanimajo. Ampak vseeno se moraš truditi in pomagati preprečiti škodo živalim. Tudi z majhno stvarjo. Morda se boto potem nekateri zavedali, da nošenje krzna (ipd.) ni ravno koristno. Tega se verjetno nikoli ne bodo zavedali vsi, pa vseeno. Vredno je poskusiti!
In kaj jaz storim za tigre, slone...? Ne, ne nosim krzna in nimam nobenih okraskov 'iz živali'. Hja, majhen korak za človeštvo, a velik korak zame Huh. Tudi to je nekaj. Pa se zaradi tega nimam za svetnico.

Lp (in še enkrat - brez zamere)
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #524 : nedelja, 24.07.2005 : 23:20:51 »

Yorki ni zamere.Nimam se pa za svetnico...poskušam pomagiti kolikor lahko in to je zame dovolj.
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines