mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 02.08.2024 : 05:09:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 215531 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #840 : sobota, 05.01.2008 : 15:40:11 »

Neyka, ne skrbi za delo; Envy pa Tessa rabijo konstantno pozornost  Grin

Drugače pa na hitro slike Ernija, prijatelja Dimona in ostale ... Aha, Ernija postavlja Janja, ki želi pokazati drug obraz  Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #841 : sobota, 05.01.2008 : 19:50:45 »

No tako, pa še jst: Srečno zdravo, veselo, kosmato in predvsem polno pasjih vragolij 2008!!! Smiley Jah, javljam se po dolgem času... in kakor vidim po slikah ste še vedno isti  Cool no ja Elmer in tessa vidim da sta si privoščila razvajujočo blatno kopel. Morm tud jst ob kakšni priložnosti kej tazga probat.  Grin Grin Grin Se že kej ve število vse udeležencev softijev v LJ? Bom mnde pršla pošnofat pa požnarat mrcine...hehe  Cheesy 
P.S. Sanja; prosim poroči mi še o številu ircev, tk da vidim če se kej premika na "moji" sceni Tongue
Lepo se mejte; Tina
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #842 : sobota, 05.01.2008 : 21:24:52 »

Vidim, da je še ena psica se prijavila, tako da bo softijev 4 samci in 7 psic (psice so tle vedno zastopane v večjem številu). Pa 1 (EN) irski terier, samec. Kam so izginili?
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #843 : nedelja, 06.01.2008 : 12:07:56 »

Hey tincat, si pa res zginla mal. Srečno in veselo tudi tebi Smiley

... in kakor vidim po slikah ste še vedno isti Cool no ja Elmer in tessa vidim da sta si privoščila razvajujočo blatno kopel. Morm tud jst ob kakšni priložnosti kej tazga probat. Grin Grin Grin 

A s tem si mislila, da bi se še sama rada vrnila domov s sprehoda blatna, v ježicah in s tapravim kmečkim vonjem?  Grin Ni problem, ti sam v Nm pridi, pa te bomo peljali na ta kraj  Grin

11 pšeničnikov se kar ok sliši.  Smiley Več kot lani.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #844 : nedelja, 06.01.2008 : 15:35:00 »

V bistvu sm mela v mislih kakšen tretma v hotelu, sam glede na cene... bom kr premisnla o tvojem povabilu.  Roll Eyes Se pa drgač ne sekiram kako pridem iz sprehoda, sam pri nas je tko, da sm večinoma jst bol umazana kot pa pes.  sram   Lips Sealed Le zakaj?

Ja glede udeležbe sem kr vesela da se množijo razstavljalci softijev! (Številka 1 je pa prežalostna da bi jo komentirala...)

Aha pa morm vas obvestit o podvigu, namrec ko padejo stopinje pod ničlo in zraven dežuje ali sneži oblečemo po novem plašček.  Je tko fajn k mu pol ko pridemo not sam tačke obrišemo pa glavo pa smo nared za na kavč. Cool in se ga gospoda prav nič ne brani... Cool Cool Cool Ampak je res v primeru hudih vremenskih razmer. Kakšne pa so vaše izkušnje s tem?
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #845 : nedelja, 06.01.2008 : 16:40:21 »

Ne vem, mislim, da naši softyji skačejo okoli bolj v stilu "ko od majke rođeni". Sem pa že dostikrat razmišljala o kakšni barvno pšenično usklajeni zaščiti, ampak predvsem nog, da se ne prijemajo gor ježice, veje in vejice in ostale koristne smeti. Sploh za Envy, ki ima tako dolgo dlako. Me ima, da bi jo na kratko postrigla, ampak ravno dlaka je tukaj glavna. Imam pa občutek, da ko je bil hud mraz, je Tesso zunaj dejansko zeblo - tak drobižek, kot je. Envy je bolj dobro zaščitena (beri: zamaščena).

Mogoče bo kdaj dobila kak plašček, tak fancy Grin
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #846 : sreda, 09.01.2008 : 20:29:56 »

To od Tare je  res dobra, razveseljiva novica. Prava sreča za psičko in tudi za lastnike, ki jo bodo lahko obdržali. No, vsaj nekaj, mi smo bili kar nekaj dni poklapani, ker je našim prijateljem
psička ušla zaradi strahu pred pokalicami in nato umrla povožena na avtocesti. Sicer so bili oni na dvodnevnem dopustu
v termah, zaupali so jo sosedom. Sedaj jim je tega žal in so res
popolnoma zdelani. No, Lučko tudi vedno zebe, ona bi ne šla
na balkon. kljub temu, da imamo v hiši tja okoli 19, 20 stopinj, je
ni mogoče odtrgat od lončene peči (novomeške!!). Stalno leži v njeni bližini in je niti hrana ne zvabi iz dnevne sobe. Tako tudi
jaz razmišljam o kaki zaščiti. Kje pa se da dobit tako velike plaščke???
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #847 : sreda, 09.01.2008 : 21:30:40 »

Najbrž boš našla kak plašček v bolje založeni trgovini za živali.

Elmer pa sploh ne rabi teh zadev - on je nor na sneg! Ga je prav veselje gledat kako skače, teče in se valja po njemu. Se mi zdi, da mu je večinoma skoz vroče  Grin Gre raje ležat na parket oz. laminat kot pa na svojo mehko in toplo posteljico.
Zdej je sicer v Nm mal kriza, ker snega skorajda ni več, je pa zato veliko blata. Pa se revež ne more več valjat.
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #848 : petek, 11.01.2008 : 12:28:19 »

Pa sem se celo spravila postič svoji dve zaraščeni softijki, sta bili že totalno netipični, sploh Envy je bila bolj podobna kakšnemu nižinskemu ovčarju.

Zoya, boš zgodaj tam? Kdor od nas bo prvi, prosim, da razpostavi stole na široko, da se bomo (bodo) ostali pridružili.
Logiran
CDvita
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #849 : petek, 11.01.2008 : 16:09:22 »

Zoya je bila takšna kot skuštrana ovca ... pri frizerju je bila celo uro in pol .... še nikoli tako dolgo...

samson sem ti napisala mail pa ne vem... a ste si dopust privoščili??  Wink

kaj je to dopust ? Cry

me je kar groza ko sem gledala statistiko in razpored in nekako ne pridem na idejo kdaj bi bilo dobro od doma it? niti ne vem kako je situacija s parkiranjem ... notri pa že zdaj vem da bo obupna gužva...

povejte kaj mislite?





Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #850 : petek, 11.01.2008 : 16:44:03 »

Ma za parking se bo že našlo, jaz bom najbrž zložila kletko pa pse pri glavnem vhodu, pol pa šla parkirat magari pred službo, čeprav bo najbrž tudi za gospodarcem frej. Pa če že nisem bila v službi danes in včeraj, bom pa jutri in pojutrišnjem  Angry

Bife Mozart, tam bo start.
Logiran
ksenija_duby
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #851 : sobota, 12.01.2008 : 11:03:37 »

No, jst zelim vsem softijem in lastnikom, ki ta vikend tekmujete in šarmirate sodnike v LJ, da dobite res lepe rezultate, predvsem pa da bi vam uspelo knockautirati mednarodno konkurenco. Smiley
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #852 : sobota, 12.01.2008 : 19:30:05 »

Halo, smo malo radovedni!!!!!
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #853 : sobota, 12.01.2008 : 20:45:52 »

Mi smo doma. Tessa R.CAC, Zoya CAC, Erni PRM, Envy prvak veteranov, v glavnem pa so naslove pobrali Čehi, prvak pasme Armando. Sem pa čist crknjena, sem pol še delala na specialki in sem fuč. Lahko noč
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #854 : sobota, 12.01.2008 : 21:40:53 »

Čestitam, saj je kar precej naslovov, upajmo še na slikice. Kdo pa je bil
še? jessika? Pa Kipper?? Kaj pa je   R. CAC?? Mi smo tud cerknjeni, ker
smo z lučke dol prali blato.
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines