mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 08.09.2024 : 13:19:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 218028 krat)
0 članov in 33 gostov pregleduje to temo.
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #780 : torek, 04.12.2007 : 08:15:53 »

Srečni smo oziroma bolj naši psi. Najbrž je to vzrok, da imajo tako zelo lepo dlako, ker je znano, da  blatne kopeli koristijo + grižljaj domačega gnoja  Grin The best
Potem pa sledi ukvarjanje s psom - čiščenje, krtačenje, za kar spet vemo, da je to način za vzpostavitev pristnega stika s svojim psom Wink

Kdo gre kaj na razstavo v LJ? Mala? Ta bi res morala iti
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #781 : torek, 04.12.2007 : 20:53:50 »

Alenka, ti pošljem Janjin mail po mailu.

Janja - ja ful pristen stik je bil, ko me je kasneje pogledal s tako žalostnim pogledom, ki bi povzročil skorajšnji zlom srca. Prav govoril mi je; "Daj nehaj že, a nisi mela dost dela z mano zadnje 3 ure?".  Grin

Lp, Sanja
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #782 : sreda, 05.12.2007 : 08:27:01 »

CDVita, mail je aktualen, čeprav ga čekiram v službi, ker doma - še vedno - ni interneta  Angry Angry Angry
Ne morem pa urejat spletne strani. Mogoče  bo v stilu "saj po novem letu  boljše bo"?
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #783 : četrtek, 06.12.2007 : 23:05:08 »

nekaj čist drugega  Wink danes sem poslala Kolačkovim nek paket in sem
pomislila, da mi je poleg drugih prijetnih stvari, kot so blato, razstave,
divjanje itd. Lučka podarila še to prijetno prijateljstvo. Vez, ki nastane
med dobrim vzrediteljem in novim lastnikom psa je nekje med prijateljstvom in dobrim sorodstvom in prav prijetno je, ko po mailu
prejmeš par toplih besed, diaprojekcijo ali nekaj Baltazarjevih slik, ali
ko si enostavno prisegaš, da se boste kmalu spet srečali. Mislim da mora
biti tale stik ena najlepših izkušenj pri vzreji. Ti Samson pa moraš imet
pri vseh teh leglih kar dost pasjih sodnikov!! Grin Grin Saj je pravzaprav tudi tale forum v precejšnji meri tvoj družinski forum! Smiley
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #784 : četrtek, 06.12.2007 : 23:09:02 »

no, nisem hotela napisat pasjih sodnikov, temveč pasjih sorodnikov,
sem kot kaže ob tej uri že nekoliko zaspana. No, še eno tako smešno.
Včeraj je Lučka po televiziji gledala neke živali. Kazala je izredno zanimanje za to kar se je dogajalo v sivi škatli, ko se je lepa bela koza
približala ekranu, pa je vzela svojo žogo, jo položila pred televizijo in
veselo mahala z repom. Koza pa,  Grin, neumnica, nič.  Lučka je po nekajminutnem mahanju izgubila vsako upanje in odšla spat na svojo
blazino Cry
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #785 : sobota, 08.12.2007 : 20:13:00 »

Gledala sem sodniško listo za Zagreb, ki bo marca ... Hotla sem it sprva, da bomo mogoče še Hrvata zaključil, pa bom morala zgleda še mal počakat.

Opara daje prednost netipičnim, Krstič-eva, pa zaenkrat še ne vem.

Drugače pa so zadnji roki za prijavo v Lj!!! Ajde pšeničniki v napad!  Grin
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #786 : nedelja, 09.12.2007 : 21:37:31 »

Očitno nista samo mojedva psa navdušena nad blatom.No Blondie očitno še ni dojela da če se valja po blatu potem mora še pod tuš-ji že paše. Hvala bogu da nimam problema pri kopanju,zagrabiš, neseš v bano, obliješ z vodo, obrišeš počešeš pa je kot nova. Ali se kdo od vas ukvarja s sledjo??Ali mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit tko majhno delovno oprsnico???


lp Tjaša,Blondie,Nils,Rina
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #787 : sreda, 12.12.2007 : 13:08:35 »

Hey tjaša,

poskusi v kaki večji trgovini za živali - mogoče boš našla kar želiš. S sledjo se je včasih ukvarjala Janja, sam ne s pšeničnikom (kraševec pa nemci), tako da ti ona lahko največ pove. Naši grejo edino po sledi kakšne mačke ali pa česa drugega  Grin

Elmer je pa v bani kot en velik kup nesreče. Ko je bil mlajši je še skočil sam noter, sedaj je pa treba gospoda zvabit v kopalnico in ga dvignit.  Grin
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #788 : sreda, 12.12.2007 : 14:29:42 »

Ravno našla sem eno oprsnico od Gappay-ja da bi bla lahko za Blondie,če pa ne bo vredu bo pa mogu oči v akcijo.Nisem vedela da je Janja imela tudi kraševca/e.

Upam da bo tole veselje nad bano in vodo ostalo čim dalj.Sicer pa tako ali tako nima izbire. Grin.
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #789 : četrtek, 13.12.2007 : 13:37:33 »

Ja, najprej tri kraške ovčarke, potem dva nemška ovčarja, hkrati s temi pa "največjega" pritlikavega šnavcerja Samsona - uradno sicer z drugim imenom, ampak klicali smo ga Samson, ker mu je karakterno to najbolj ustrezalo Cheesy
Izredno brihtna, neverjetno pogumna in tečna pasja mrcinica, napadalna in glasna in pretepaška in - predvsem pohotna ... kar je tudi povzročilo, da ni dočakal polnih 10 let. Vsekakor pa najboljši za dušo ...
Potem pa softyji. Envy dicer dela poslušnost, agility in super napad in obrambo, sledenja pa z njo sploh nisem probala. Kar malo pozabila na klasično šolanje.

Sicer pa tudi Tesse ne učim. Če se spomnim, je Envy prosto letala okrog skoraj do 2. leta starosti - dobro, tisti "sem" je že obvladala, potem pa sem se spomnila, da bi bilo dobro narediti kaj uradnega in sva na  hitro potrenirali klasično poslušnost - odlična ocena. Res z veseljem in živahno dela, zdaj je sicer že razštelana.

Tessa pa zaenkrat zastopi na sedi, dol in ta glavno: "pejt sm" - skoraj vedno. Zna pa plesat - se zavrti na zadnjih nogah. Najbrž jo bo treba spomladi malo uvest tudi v klasično šolanje.
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #790 : ponedeljek, 17.12.2007 : 14:06:42 »

NUJNO:

na žalost zaradi družinskih razmer  Cry oddajajo (oz. poceni prodajo) Tessino sestro, stara je 15 mesecev in pol, v leglu je imela najbolj tipično standardno dlako. Je pa izredno nežna, občutljiva psička oz. plašno reagira na grobosti. Sicer (npr. med striženjem) pa čisto normalna mlada softyjka, vajena crkljanja, sprehodov, drugih psov in psic.

Nov lastnik (ali solastnik) mora imeti že izkušnje s psi.

Inf. 040-605-591 ali na ZS

[attachment deleted by admin]
Logiran
ksenija_duby
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #791 : ponedeljek, 17.12.2007 : 20:39:35 »

grrrr, sovražim take primere. najprej si kupijo psa, potem pa...
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #792 : ponedeljek, 17.12.2007 : 21:15:54 »

 :'(uboga zlata psička, prav zdaj za praznike, samo da jo pogledam, se
mi trže srce. Moji prijatelji, zelo v redu družina, bi sicer psa vzeli, ker
nameravajo, gredo pa sedaj za dva meseca v Nepal (marca), tako da bi
bil to za psičko nov šok. Oni so namreč psa mislili vzet šele po tem
najdaljšem potovanju v življenu. Bom pa razposlala povezavo. Ubogi
angelče, ta mora bit tako nežna kot Lučka Cry Kiss
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #793 : torek, 18.12.2007 : 08:41:23 »

No, niso se je naveličali, da ne bo pomote, ampak so družinske razmere pač postale takšne. Lastnica je sedaj podnajemnica in ima probleme z lastnikom. Je pa potreben za to psičko nekdo, ki že ima izkušnje s psi, pa da ima dovolj časa - ne npr. tak, kot jaz, ki grem v temi in pridem domov v temi Undecided
Logiran
ksenija_duby
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #794 : torek, 18.12.2007 : 16:40:45 »

zakaj pa potem na vsak način želi ostati v takem stanovanju?
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines